Setari Cookie-uri

sunt virgina...don't worry nu se ia :))

esti la varsta cand atractia fizica e mai puternica decat sentimentele!asa ca tu iei decizia!!!
kudika153607
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:14
De la: dan_ahs, la data 2010-03-19 04:58:31 mie imi place atitudinea ta...faza cu s-o fac...sa n-o fac...era valabila mai acum cateva decenii ...acum..trebuie sa faci ce simti tu ca e bine si ce ti dicteaza inima ...pt ca in fond...nu a murit nimeni ca si-a pierdut virginitatea cu un baiat despre care nu se stie daca va avea sau nu o relatie stabila..

o
ricum..astept sa ne povestesti ce ai decis :)
kudika061774
Postat pe 26 Aprilie 2010 13:48
eu cred ca tre sa o faci cand iti spune inima.nu conteaza varsta si nici tipul daca tu vrei asta e tot ce conteaza.daca e numa o atractie fizica asta este nu aveti nimic de pierdut.nu ai cum sa te indragostesti de el dupa prima incercare da eu zic sa incerci ca nu regreti
kudika061774
Postat pe 26 Aprilie 2010 13:53
iti dai seama ca sunt 6 pagini de pareri ?
te-ai culcat cu el sau nu , pana la urma ?
_Alexa_
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:58
10, sorry .
_Alexa_
Postat pe 26 Aprilie 2010 23:59
si singurele variante de raspuns sunt da sau nu
_Alexa_
Postat pe 27 Aprilie 2010 00:00
Mesajul acesta al tau este scris de ceva timp in urma insa abia acum il zarii cand ma pregateam de fapt sa sterg ce era in plus.Sincer nu stiu ce-ai facut, mai esti virgina nu mai esti, nici nu e asta problema mea, ideea e ca tu pari destul de decisa"1000 de porcarii despre fa-o cu cine simti", etc.Cand stii de fapt ce vrei, ce-o mai conta de fapt ce raspuns ti-ar fi dat persoanele de pe forumil acesta? vai, copilarii...
POLLSON23
Postat pe 1 Iunie 2010 00:26
si eu sunt virgina si am 24 ani, am avut cativa prieteni dar...... nu stiu de ce nu am ajuns in punctul ala pana acum.
helena_22
Postat pe 12 Iunie 2010 11:29
De la: IngerashuPetru, la data 2010-10-04 06:52:55ce n-ash da sa cunosc o fata virgina la 20 de ani sa-i ofer cinstea, respectul si onoarea cuvenita....


cine se aseamana se aduna :))
battleofwits
Postat pe 4 Octombrie 2010 07:43
De la: IngerashuPetru, la data 2010-10-04 06:52:55Virgina la 20 de ani= o fata care merita respect, cinste, onoare, o fata pentru care trebuie sa te lupti din rasputeri s-o ai, o fata careia trebuie sa-i daruiesti totul, etc.
Mai gandeste-te, virginitatea e doar una, odata o ai, si gata, sex la intamplare poti avea toata viata, macar virginitatea pretuiesteti-o tu, de altii nu.
Mai gandeste-te odata... mai asteapta, nu e in zadar. crede-ma, ce n-ash da sa cunosc o fata virgina la 20 de ani sa-i ofer cinstea, respectul si onoarea cuvenita....


man, tu esti pe dinafara. eu fug de virgine, de obicei sunt virgine si in alte aspecte ale vietii. si, in plus am invatat atat de multe despre sex incat ceea ce fac cu o virgina ma face pe mine sa ma consider handicapat. ce o fi pentru tine atat de importanta o bucata de piele in plus?
leo_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:33
hai sa ne laudam cu ce avem!suntem virgina?ok!hai sa d-am anunt si sa ne laudam!mare scofala,auzi,"nu se ia"!si cand o sa ramai fara "virgina"?ce o sa mai fie,te-ai gandit?mai bine ramai asa,am cateva vecine care sunt virgine,sunt,fericita cu pensie de stat!habar nu ai ce vorbesti si pe ce lume traiesti!cand ai sa faci dragoste cu adevarat ,atunci poti povesti ceva spumos si incitant,pana atunci mai studiaza arta dragostei si experimenteaza!pupici dulci unde nu te astepti!
tigruverde
Postat pe 8 Octombrie 2013 20:01
De la: Shhh, la data 2010-03-19 08:10:25
De la: dece_deaia, la data 2010-03-19 05:24:09auzi...ia zi-mi sincer...cati barbati...ar accepta un inceput de relatie fara sex...putini tot mai putini din cate vad...cum le zic ca-s virgina fug de n-ai vazut dinalea...acum le deschis si usa s-o n-o mai scoata din balamale in fuga


sunt destui crede'ma. cei care fug cand aud ca esti virgina au impresia ca virginitatea ta ar deveni o responsabilitate prea mare pt ei. poate acum gandesti ca e bine sa scapi odata pt totdeauna de eticheta asta, sa fii si tu o "fata normala" dar mai tarziu e posibil sa regreti ca nu ai ales persoana potrivita. virgina virgina da la un moment dat barbatul tot iti va spune ca ai fost o c_rva, ca asa's barbatii!!!!!
se pare ca nu ai nimic bun in capul ala micut si sec,pe care-l porti pe umeri,de unde scoateti poantele astea seci?am mai spus si repet ca,femeile nu ar exista fara barbati,au nevoie de testosteronul lor pentru a fi feminine ,dulci sexy,senzuale si cum mai vreti voi! sunteti de plans,daca nu stiti mai nimic despre voi!daca a fi virgina inseamna asa mult,imi pare rau pt voi!daca cineva cauta virgine de insuratoare,atunci sa stiti ca o sa-i astepte vremuri grele! la un moment dat ,doamna,o sa aiba chef de ceva experiente spumoase cu alt mascul ,ca sa poata vedea ceva diferente,si impresii despre lungimea penisului,,alt corp,alta senzatie,intr-un cuvant ,vrea sa experimenteze si sa-si traiasca viata ceva mai aventuros,apoi v-a ,reveni pe pamant ca sa continue viata cu alt aer superior si cu invataminte pe piele proprie,apoi invatata poate sa se apuce de familie fara griji!pana nu te frigi ,nu stii cum e oala!
tigruverde
Postat pe 8 Octombrie 2013 20:27
De la: helena_22, la data 2010-06-12 11:29:11si eu sunt virgina si am 24 ani, am avut cativa prieteni dar...... nu stiu de ce nu am ajuns in punctul ala pana acum.
asa ai sa ramai iubire ,multi ani!cu cat intarzii cu atat o sa fii mai greu de cucerit,succes cu cei care incearca!
tigruverde
Postat pe 8 Octombrie 2013 20:47
fii spontana,pentru ca dragostea e sublima iar inca de cind ne nastem mergem usor usor spre destinatia finala asa ca traieste viata din plin,sa ai parte de momente unice si de multa iubire ,lasa complexelept altii succes.
danuntu_06
Postat pe 10 Mai 2014 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul Oral e oare necesar intr-o relatie ? 5485 De la: 27 Noiembrie 2012 15:44
... 22 De la: dakar_dakina 20 Iunie 2009 16:38
locuri...locuri si iar locuri 103 De la: Kudicul 20 August 2009 15:25
Pro sau contra fanteziilor erotice 132 De la: rockk 15 Martie 2011 21:07
sex in the city 23 De la: dragon_fly88 3 Septembrie 2010 08:19