Setari Cookie-uri

Relatii mai intime intre vecini exista ?

De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2010-03-24 15:57:00
De la: ioanam859, la data 2010-03-24 15:50:19
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2010-03-24 15:45:51
De la: ioanam859, la data 2010-03-24 15:41:08
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2010-03-24 15:38:59
De la: ioanam859, la data 2010-03-24 15:30:05
De la: bya_loves_u, la data 2010-03-24 14:02:14 am si eu un vecin de 23 ani , eu am 17 . oare exista vreo sansa sa fim impreuna din moment ce el are prietena si mai e si vecin .. am momente in care ma intalnesc cu el si nu stiu cum sa reactionez .. desi de cateva ori ne-am sarutat .. dar acum nu stiu ce sa fac .. un sfat ceva ?!


copilule...lasa barbatii si vezi de scoala...asta daca vrei sa mai mergi la scoala...daca nu mergi si ingroasa randurile pe centura....ca acolo inca mai merge, si nu cere nimeni scoala....si nici experienta


cam dur raspunsul


realitatea in sine e dura...asa ca....


...ia stai asha!!..ce inseamna bucata altor fete????..adica cum se stabileste asta???...ca mi se pare extrem de dificil...pana la urma si barbatii astia...ca si femeile dealtfel...nu sunt o marfa apartinand cuiva sau altcuiva...2 oameni stau impreuna intr/o relatie de comun acord...si cat le e bine amandurora...ca daca unuia incepe sa nu/i mai convina...asta e..pa si larevedere...nu mai merge nimic

asa este... dar cand dam astfeld e raspunsuri... dure shi seci in acelashi timp... cei care au dileme.... incep sa se smiorcaie k suntem rai



pai la astfeld e raspunsuri , ar trebuii sa inteleaga ca daca vor sa nu ajunga curve sa lase barbatii...si sa puna mana pe carte...si in plus de asta...sa lase in pace barbatii care au deja o relatie.


mda... partea asta n am inteles-o niciodata cu uitatu la barbatii aflati deja in alta relatie astfeld e femei sunt de condamnat! incerc sa ma pun in locul lor in majoritatea cazurilor.... dar uneori.... ma apuk nervii shi cand le vad incepand asha de tinere.... sa salivele la.... bucata altor fete dar tot io am stat shi m-am gandit: daca le raspundem dur.... ele or sa reactioneze in consecinta: fac ce le taie creierashul necopt

...ia stai asha!!..ce inseamna bucata altor fete????..adica cum se stabileste asta???...ca mi se pare extrem de dificil...pana la urma si barbatii astia...ca si femeile dealtfel...nu sunt o marfa apartinand cuiva sau altcuiva...2 oameni stau impreuna intr/o relatie de comun acord...si cat le e bine amandurora...ca daca unuia incepe sa nu/i mai convina...asta e..pa si larevedere...nu mai merge nimic.
..deci de aia zic...adica mai intreb inca odata...ce inseamna bucata altor fete???
andreea_n_x
Postat pe 25 Martie 2010 11:02
De la: andreea_n_x, la data 2010-03-25 11:02:50
...ia stai asha!!..ce inseamna bucata altor fete????..adica cum se stabileste asta???...adica mai intreb inca odata...ce inseamna bucata altor fete???

bai fata nu este destul ca are fata dileme?mai intervii si tu cu dilemele tale existentiale?

pe autoare...tie ce iti este ca daca te saruta si maine? si daca ai stat sa te sarute inseamna ca iti place..si daca are prietena nu-i nici un bai acum se poarta in trio!
one_size
Postat pe 25 Martie 2010 11:18
ei nu stiu...da..legat de treburile astea io gandesc mai murdar...asha ca...daca chiar imi place de unu...nu ma intereseaza prietena lu ala...ma intereseaza s/o lase pe aia si sa ma ia pe mine..asta daca am ganduri serioase cu el...altfel nu ma bag...ca n/are rost sa stric rostul altora!!
andreea_n_x
Postat pe 25 Martie 2010 11:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
... 1 De la: tmMedeea 27 August 2009 12:29
Relatie cu o mama singura, agasata de fostul 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
Un sfat! :( 29 De la: Blondinette 1 Aprilie 2013 23:42
Atractie sau mai mult? 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:43
Diferente...Intr-o relatie la Distanta...Ajutati-ma 13 De la: puiut_77 22 Februarie 2011 15:22