Setari Cookie-uri

impas moral

Buna draga mea ! Decat sa ceri un sfat mai bine...stii, circula o vorba pe la noi,romanii : dute-n sat si da de veste, vino acasa fa cum poti !!! Asa si tu...Nu am gasit nici un ,,sfat" prietenesc...Ai avut un curaj deosebit sa-ti expui cu sinceritate dilema...eu m-am lecuit ! Intrebarea mea catre tine este una singura : crezi ca daca EL, minunatul, ar fi in situatia de a alege intre moral si imoral ( imoralitatea fiind sub forma unei tinere domnisoare,amatoare de senzatii mai mult sau mai putin tari ) ar cere vre-un sfat? Ar spune ,,imoralitatii": "ptiu,fugi de langa mine ispita...!"...???Nu cred...trebuie doar sa constientizam ca traim intr-o lume nebuna,nebuna,nebuna...clipa conteaza!
Toate cele bune si zile multe fara dileme :)
Casttelana
Postat pe 14 Aprilie 2010 17:54
De la: kudika_lol, la data 2010-03-27 16:06:04Nu stiu ce se intampla cu mine. Din totdeauna am fost genul de femeie care si-a inselat iubitul stabil. Nu din dragoste, sentimente sau alte lucruri, doar pentru jocul de la inceput, pentru misterul de la inceput si pentru primul sarut. Rar mi s-a intamplat sa ajung in pat cu altcineva decat iubitul meu.

Ei bine, recent m-am maritat. A trecut un an de cand am facut acest pas alaturi de un barbat care este sotul perfect si pe care il iubesc din tot sufletul, alaturi de care vreau sa imbatranesc.

Problema mea este ...ca de la o vreme simt nevoia sa reintru in jocul flirturilor. Imi doresc sa pot sa il insel. Nu stiu ce e in neregula cu mine. Il iubesc, dar vreau sa il insel. E o dorinta imensa in mine, care repet, nu are legatura cu sentimentele ci doar poate cu aspectul senzual/sexual al problemei...

Are cineva un sfat?


Sincer nu am de gand sa citesc raspunsurile...insa un singur raspuns gasesc pentru tine. Apucate de video chat. POti sa "flirtezi" cat iti pofteste inimioara, cu cati vrei pe zi pana ai sa te plictisesti. Cand ai nevoie de o noua doza te intorci si mai stai vreo 2 ore pe videochat...si gata ai rezolvat problema.

Poate ai sa razi, dar asa face o prietena. Destul de haioasa idea dar cu rezultate
tanase_ileana
Postat pe 17 Aprilie 2010 15:38
Vrei un sfat?
Ei bine iti propun ceva.Simti nevoia sa`l inseli?
De ce nu incerci ceva in grup?
Ceva gen voi doi si inca un cuplu sua pur si simplu varianta FBF sau BFB depinde de voi.
Esti mult prea ap@rinsa cu aceasta idee si ma intreb daca esti dispusa sa gresesti si sa pierzi acest barbat pe care`l consideri ideal,dar se pare ca nu e.
Poate nu e tocmai sfatul perfect,dar daca simti nevoia de ceva sexual inedit de ce nu incerci sa`l implici in aceste jocuri si pe el?poate iti e frica de ce anume ar gandi,dar dai o sansa sa aleaga si el.
poate acest sex in grup va va face sa simtit alte lucruri si te va face mai putin egoista....sa va simtit amandoi bine.
Sper sa nu imi iei in nume de rau sfatul.Orice decizie ei ai grija sa nu aibe si repercusiuni!
verde_1987
Postat pe 20 Aprilie 2010 13:00
Cred cã era mai corect sã nu te cãsãtoreºti. Nu toate femeile sunt fãcute pentru cãsãtorie.

subscriu chiar completez

lupul isi schimba doar blana nu si naravul

spus de burebista acum 2000 de ani
LOPY_71
Postat pe 21 Aprilie 2010 00:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
a insela 24 De la: gb_byenkutza 7 Iunie 2010 18:58
Daca o persoana a inselat cum poti afla 168 De la: Cristinakitty 4 Ianuarie 2010 05:37
limita suportabilitatii 30 De la: kudika138733 7 Iulie 2010 22:02
ce sa fac? 14 De la: denis_roxana 18 Februarie 2011 20:02
Ce ar trebui sa-ti spun acum…? 14 De la: Eva32 19 Octombrie 2011 00:02