Setari Cookie-uri

BARBATUL FECIOARA-FEMEIA RAC

Incredibil ! Asta-i cea mai mare jignire care mi s-a adus vreodata !!! Auzi tu : FECIOARA !!! Mai bine zi-mi... eunuc, suna mai barbatesc...
alegro6543
Postat pe 12 Noiembrie 2011 01:08
De la: Yharr, la data 2011-11-11 17:18:34
De la: kudika155098, la data 2011-11-11 15:38:36salut :un barbat feciara este foarte iubitor , afectuoas , stabil ,deci este un perfectionist pot sa spun, este foarte critic cu el insusi . daca iubeste cu adevarat o persoana pai o iubeste nu ar schimba-o cu nimeni pt nimic in lume si nici nu ar inshela-o . deci persoana de linga el trebuie sa fie foarte curata ,farmacie in casa la bucatarie sa fie buna gospodina , ea trebuie sa fie tot timpul aranjata , epilata , parfumata ready for hem . mereu. sa fie sincera ,uraste minciuna nu ii plac asteptarile, este o fire foarte comunicativa , calda buna (,dar daca persoanele din jur nu-l trateaza exact cum trateza fecioara se retrage frumusel in cochilia )lui ,aici ma refer la prieteni.foarte greu sa prinda incredere in cineva ,daca te-a prins cu minciuna te-ai lins e botic pt el o sa ai multimea vida:-j
deci fetelor barbatii,cat si femeile fecioara sunt persoane foarte sufletiste , iubitoare ,rasfatate stabile trebuie sa aveti grija de ele nu le neglijati ca le pierdeti imediat.

Uitasi sa zici ceva de barbatii fecioara, vad ca n-ai zugravit doar in bine , exista si reversul medaliei:
Suntem f f sceptici , nu iertam niciodata daca cineva ne greseste sau o facem f f greu(ma refer la ceva mai serios), suntem mofturosi , avem fitze la fem ca muierile ,suntem justitiari
Daca tot zicem , sa zicem totul
draga nu am uita ar fi multe de spus ,acum depinde de greseala ,si de gandirea fiecaruia,deci un ex: pe dumnezeu il injura multa lume si dumnezeu iarta pt ca suntem creaturile lui.noi fiintele umane iertam si noi la randul nostru dar,,,, aici depinde de greseala .nimeni nu-i perfect doar suntem fiinte umane nu ingeri:P
kudika155098
Postat pe 12 Noiembrie 2011 16:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
El capricorn-ea gemeni. 3 De la: Iradiatu_ 4 Februarie 2009 22:24
buna 4 De la: blaa 25 Februarie 2010 22:53
Informatii 4 De la: kudika_1000503 29 Ianuarie 2016 07:44
Eu rac el sagetator 3 De la: jony_57 25 Iulie 2010 14:08
El scorpion ea varsator 8 De la: dulcineea1602 24 Iulie 2015 23:58