Setari Cookie-uri

one night stand...

asadar fetelor ce parere aveti despre one night stand-uri? sunteti de acord? ati avut parte de asa ceva? de ce da? de ce nu? daca nu ati facut asa ceva ,va tenteaza?

Postat pe 2 Octombrie 2008 13:47
romaneste!!! ne-am englezomonit de tot! aloooo!! sintem in ROMANIA!

Postat pe 2 Octombrie 2008 13:50
chiar asa ....ce-s alea one night stand-uri ?
iris_4_ever
Postat pe 2 Octombrie 2008 13:58
sa fie o prajitura?

Postat pe 2 Octombrie 2008 15:39
nuuuu draga sunt standuri pt aranjat marfa de la pro's kit...
cel putin asa le zice la mine....
dar sa reziste numa' o noapte nu cred ...!!!
hmmmm cine stie....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 18:45
eu cred ca-s standuri speciale mah , ca de two nights stand nu am am auzit asa ca tre sa fie ceva mai de ocazie asa
iris_4_ever
Postat pe 2 Octombrie 2008 20:22
adica...stai o noapte-n stand...si mori fericit..ca de a doua nu mai ai parte?

Postat pe 2 Octombrie 2008 20:29
Nu mori deloc , doar schimbi standul
Cred ca mai e un subiect deschis pe tema asta si de abia acum mi-a picat fisa cum sta treaba

O fatuca a spus la un moment dat ca ar putea trece peste un stand de asta
iris_4_ever
Postat pe 2 Octombrie 2008 20:38
adica e un fel de cursa cu obstacole...

Postat pe 2 Octombrie 2008 21:09
ma da' dca are si carlige ce ma fac???
marfa sta cum sta da io cum sa stau ca ma inteapa carligele...

hmmmmm
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Octombrie 2008 21:31
mai mai ce glumete...ce parere aveti de aventurile de o noapte...e mai bine asa?

Postat pe 3 Octombrie 2008 09:56
nu nu nu nu nu nu nu ...... fara aventuri de o noapte. Si mai va murati dece se cearta lumea...si se despart cupluri.....daca unora ( baieti/fete ) le arde de aveturi de o noapte sau 2
remus22
Postat pe 9 Octombrie 2008 03:25
daca ii cedezi unui barbat din prima e clar ca nu o sa ai o relatie cu el deci nu sunt de acord cu sexul de o noapte

Postat pe 10 Octombrie 2008 15:40
nici gand!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 10 Octombrie 2008 22:30
De la: mia_bela, la data 2008-10-10 15:40:08daca ii cedezi unui barbat din prima e clar ca nu o sa ai o relatie cu el deci nu sunt de acord cu sexul de o noapte


si daca vrei doar sa i-o tragi tipului si atat ...ce-i rau in asta ? nu vrei o relatie cu el in schimb sa faci sex cu el .....ce faci nu te culci cu el ca sa nu ii ,,cedezi'' tipului ?
iris_4_ever
Postat pe 11 Octombrie 2008 01:42
eu sunt mai fraiera asa si nu mac deastea unu la mana pt ca sunt cuplata...si 2, pur si simplu nu pot sa zic da frate, diseara ies undeva, poate vad vreun tip care imi place l anebunie si o punem de-o aventura de o noapte...Nu pot ! Sunt impotenta

Postat pe 11 Octombrie 2008 01:49
draga mea , sunt unele care pot face asta si altele care nu-s in stare sa o faca nici daca le promiti ca raman vesnic tinere si frumoase ( am exagerat, stiu )
Eu una prefer o noapte furtunoasa decat o relatie dezastruoasa

Sunt cazuri cand intalnesti un x ...iti dai seama ca o relatie cu el este exclusa din start dar o noapte ar fi numa' buna sa-ti potoleasca hormonii .
Daca ai fi fara plata si ai intalni un x din asta .....nu stiu ce decizie ai lua
iris_4_ever
Postat pe 11 Octombrie 2008 01:56
iris,sincera sa fiu nu am patit din astea,adica sa vreau eu sa i-o trag tipului sa mi-o traga el mie da,numai ca din prima nu a reusit

Postat pe 11 Octombrie 2008 01:58
parintele in actiune:din punct de vedere crestin e pacat sa te "tragi"in balansuar inainte de ziua nunti .DAR cine mai tine cont de asa ceva?in plus faza cu saxu de o noapte pt fete e mai dificil pt ca numarul partenerilor creste si cand dai de unu bun si meri cu el pe strada: aude in spate uite ma pe asta am "tras-o"cu trotineta nui mai arde sa continue insa la barbati e ceva mai diferit.una e o femeie cu 100 de barbati si alata e un barbat ci 100 de femei.stiu o sa sarit toate cu cura pe mine ca spun asta pt ca sunt barbat dar cum am zis sunt realist.poop
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 02:23
Parinte , vezi ca incurci problemele ca de la one night stand pana a te trage cu trotineta de vreo 100 de ori e cale lunga,deja devine profesie ceea ce spui matale

Cred ca am fost subtila in primul exemplu motiv pentru care va mai dau unul

te duci la mare si intalnesti un specimen care iti place ( fata sau baiat ) ,tu din Buc si el/ea din cuca macaii ....te bagi la o relatie la distanta sau profiti de ceea ce ai in momentul respectiv ?

Si sa nu aud ca nimeni de pe acest forum nu a facut asa ceva in viata lui ca deja o dati in barci


Frumoasa mea , vrei sa spui ca tu ti-o tragi doar cu barbatii care te vor (nu din prima evident ca nu da bine la cv ) iar tu nu ai avut niciodata ocazia sa-ti ALEGI partenerul ?
iris_4_ever
Postat pe 11 Octombrie 2008 12:01
subscriu la ce a zis iris.
witcher
Postat pe 12 Octombrie 2008 15:27
eu una chiar nu ma vad facand asa ceva,nu ma simt in stare si nu sunt capabila cal putin in momentul asta,poate cand voi ajunge la o varsta mai inaintata poate o sa imi schimb parerea pt ca niciodata sa nu spui niciodata.
lostangel86
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:45
De la: witcher, la data 2008-10-12 15:27:34subscriu la ce a zis iris.


iris_4_ever
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:48
De la: lostangel86, la data 2008-10-23 13:45:09eu una chiar nu ma vad facand asa ceva,nu ma simt in stare si nu sunt capabila cal putin in momentul asta,poate cand voi ajunge la o varsta mai inaintata poate o sa imi schimb parerea pt ca niciodata sa nu spui niciodata.


Bun , deci cand vei avea vreo 40-50 de ani asa ...vei putea avea o aventura la mare/munte cu cineva dar acum ca ai doar 22 de ani esti adepta relatiilor
iris_4_ever
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:49
De la: Iris4ever, la data 2008-10-11 01:56:53draga mea , sunt unele care pot face asta si altele care nu-s in stare sa o faca nici daca le promiti ca raman vesnic tinere si frumoase ( am exagerat, stiu )
Eu una prefer o noapte furtunoasa decat o relatie dezastruoasa

Sunt cazuri cand intalnesti un x ...iti dai seama ca o relatie cu el este exclusa din start dar o noapte ar fi numa' buna sa-ti potoleasca hormonii .
Daca ai fi fara plata si ai intalni un x din asta .....nu stiu ce decizie ai lua

sunt deacord cu tine,iris.
eu una nu am factu o aventura de o noapte,dar dc as intalni intr-o seara un tip care arata bine....de ce nu,as inerca.
soryanca
Postat pe 23 Octombrie 2008 14:04
De la: soryanca, la data 2008-10-23 14:04:04
De la: Iris4ever, la data 2008-10-11 01:56:53draga mea , sunt unele care pot face asta si altele care nu-s in stare sa o faca nici daca le promiti ca raman vesnic tinere si frumoase ( am exagerat, stiu )
Eu una prefer o noapte furtunoasa decat o relatie dezastruoasa

Sunt cazuri cand intalnesti un x ...iti dai seama ca o relatie cu el este exclusa din start dar o noapte ar fi numa' buna sa-ti potoleasca hormonii .
Daca ai fi fara plata si ai intalni un x din asta .....nu stiu ce decizie ai lua

sunt deacord cu tine,iris.
eu una nu am factu o aventura de o noapte,dar dc as intalni intr-o seara un tip care arata bine....de ce nu,as inerca.


Bravo draga mea , macar tu ai inteles ce am vrut sa spun .

iris_4_ever
Postat pe 23 Octombrie 2008 14:07
bravo tata popa,pusesi punctul pe Y
si nici yo nu's de acord cu one night-ers...cred ca ne-am depasit de ceva timp conditia de homo erectus(nu toti totusi)&(nu va ganditi la prostii dak nu stiti semnificatia )
razz
Postat pe 24 Octombrie 2008 00:43
eu sunt de acord; imi aduc si acum aminte ce bine am dormit dupa, desi au trecut ... aaa ... multi ani!

Postat pe 4 Noiembrie 2008 04:04
:))) ce femei !!! traiti in secolu` 21 babelor :))) stati cu cate unu 2 3 4 ani si va paraseste pt nu stiu ce panarama.. stricati tineretea cu cate un fraier in loc sa va distrati ... trista mentalitatea asta de acum 20 de ani ... sincer :)imi pare rau pt fetele care nu stiu sa si traiasca tineretea.. mai bine regreti ceva ce ai facut decat ceva ce n ai facut si sa te intrebi ce ar fi fost daca as fi facut si eu ... traiti`va viatza ca e doar una si nu`ti da nimenii anii tineretii inapoi!!
ana_badea
Postat pe 4 Noiembrie 2008 05:23
bravo ana badea!!!


intru totul de acord cu tine!

tot n-ati lamurit fata cu one night stand, si sa o spunem si pe romaneste,
cum ar fi sa ti-o tragi cu unu intr-o seara si apoi pace! doar de dragul sexului, nu? :)) scuze ca pt unii sunt prea directa...

stii.. am avut pana acum 2 relatii la care am tinut enorm, si m-am daruit trup si suflet, si m-am implicat extraoridnar de mult (pt ca asa sunt eu), dar cum se intampla... sa fii tu singrua persoana care sa tina fraiele in mana al relatiei (stiti despre ce vorbesc).. nu a mers.
am ramas dezamagita de orice fel de posibila relatie, de orice apropiere cu un baiat... nu mai vroiam sa aud de ei deloc..
asa ca, intr-o seara la mare, a venit un prieten care nu il vazusem de cativa ani, desi mai vorbeam din cand in cand pe net, sau la telefon, dar destul de rar.
eu vroiam doar sa-mi demonstrez mie daca as putea doar sa o fac cu el in seara asta si apoi sa nu il mai caut! era pur si simplu, un test pt mine. pt ca pana in seara respectiva, consideram ca nu ma pot culca cu un tip daca nu tin la el, daca nu implic sentimente, BULLSHIT...

se poate! :)

initial nu am vrut sa fim impreuna, si nici sa'l mai caut..
dar m-a tot cautat el, si cand am venit acasa de la mare, ma cauta, am inceput sa vorbim din ce in ce mai mult...si in cele din urma..
sa fim impreuna (el sta in alt oras) si astfel... mai ne facem la cateva saptamani, niste vizite... dar in schimb, tinem legatura zilnic, telefon/sms/mess :)

so... inca nu m-am implicat sentmental, dar imi place acesta parte din viata mea, fiecare e pe cont propriu, doar cand ne intalnim... totul e bine impreuna.. doar atat.

inca sunt de acord cu ana badea, cum ca ar treb sa profiti la maxim de varsta de 20 de ani ... tren sa risti, e singura cale care te invata sa traiesti!
Greenie
Postat pe 4 Noiembrie 2008 10:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dubii 8 De la: monaram 18 Iunie 2009 21:26
buna 5 De la: bb_89 24 Octombrie 2009 22:39
Un sfat ! 63 De la: Monyk44- 6 Februarie 2014 14:48
Vreau o relatie de lunga durata 24 De la: scorpio67 31 Iulie 2009 21:45
ce poti alege? a incerca sau sa uiti ce simntii! 3 De la: alyn27 26 Iunie 2010 22:59