Setari Cookie-uri

prinsa intre trecut si iubire..

De la: Borntobewild, la data 2010-04-13 16:22:48
De la: buffy21, la data 2010-04-08 10:49:45Inca il mai iubesc pe fostul dar nu simt ca e iubire suprema. E normal sa il iubesc doar am fost impreuna atata timp Pe actualul il ador.. iubesc tot ceea ce fac cu el..


Sincer esti o proasta. Lasi in urma o persoana care te iubeste, care te adora si care ar face orice pentru tine pentru unul pe care "crezi" ca il adori. Nu da certitudinea pe ce e pe gard. Te vei arde crede-ma ;)

iete ca si aici dam de tine de ce faci mama fata proasta...e intr-o dilema...vrea un sfat..... ajut-o daca poti daca nu......nu o mai chinui si tu..... adevarul e ca e can greu sa iei o decizie.......dar eu daca as fi in locul tau as ramane cu trecutul.....
polly_
Postat pe 14 Aprilie 2010 12:33
De la: polly_, la data 2010-04-14 12:33:41
De la: Borntobewild, la data 2010-04-13 16:22:48
De la: buffy21, la data 2010-04-08 10:49:45Inca il mai iubesc pe fostul dar nu simt ca e iubire suprema. E normal sa il iubesc doar am fost impreuna atata timp Pe actualul il ador.. iubesc tot ceea ce fac cu el..


Sincer esti o proasta. Lasi in urma o persoana care te iubeste, care te adora si care ar face orice pentru tine pentru unul pe care "crezi" ca il adori. Nu da certitudinea pe ce e pe gard. Te vei arde crede-ma ;)

iete ca si aici dam de tine de ce faci mama fata proasta...e intr-o dilema...vrea un sfat..... ajut-o daca poti daca nu......nu o mai chinui si tu..... adevarul e ca e can greu sa iei o decizie.......dar eu daca as fi in locul tau as ramane cu trecutul.....



In curand ma vei adora nu te teme, :) Normal ca e mai bine sa ramana cu trecutul mai ales ca trecutul nu este atat de rau din moment ce a stat cu individul 7 ani. In general in cazurile astea ala sufera, ea si-o ia oral normal anal si i se da sacosa cu merinde pe motiv de nepotrivire de caracter sau de "asa nu se mai poate" si va ramane ea si cu prietenul ei cel mai bun cumparat de la sex shop.
Borntobewild
Postat pe 14 Aprilie 2010 23:59
nu iti cladi visele pe trecut
GYPSI
Postat pe 15 Aprilie 2010 07:46
Multumesc tuturor pt sfaturi. Nu stiu ce o sa fac. Deocamdata sunt tot cu "noul meu iubit". Daca e sa fie de la Dumnezeu ma voi intoarce la Cosmin , iar daca nu imi voi trai prezentul cu actualul. Va multumesc inca o data. Va pup pe toti si toate , aveti grija de voi :*
buffy21
Postat pe 15 Aprilie 2010 20:18
Numele meu este Cristina sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.
Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/

Cristinakitty
Postat pe 20 Aprilie 2010 15:29
ce-mi miroase a disperare!!! a intrat "globu" in faliment!!
Dontyyy
Postat pe 20 Aprilie 2010 15:36
Pacat pentru relatia voastra/ si eu am avut o relatie cu cineva timp de 4 ani. si am fost parasit tot ptr unul nou . Dar sincer viata merge mai departe dar poate candva vei ajunge sa suferi la fel cum a suferit si el dupa urma ta . Parerea mea este sa incerci sa o iei de la capat cu fostul , sai spui toate ofurile tale , iar daca nu va intalege atuncia renunta la el . ( chiar nas crede ca nar fi in stare sa faca orice ptr tine ) este parerea mea . daca vrei sa vb mai multe despre anumite chesti care cuprind cuvantul iubire. ID meu este best_cosmin120189
cosmin120189
Postat pe 20 Aprilie 2010 17:21
Nu te intoarce la el daca nu simti ca e iubirea vietii tale ...o sa regreti mai tarziu daca nu te vei simti pe deplin fericita ....si asta conteaza ...sa fii fericita ...sa fiti amandoi ,nu numai unul dintre voi ...
mirelaflorentina
Postat pe 14 Mai 2010 12:37
Trecutul este trecut..................... iar daca te intorci in trecut niciodata nu va fi bine pentru ca tot timpul vor exista reprosuri si neincredere. traieste in prezent si construieste un viitor deoarece ce a fost nu o sa mai fie niciodata!
kudika1993
Postat pe 14 Mai 2010 13:08
lasa trecutul in spate,traieste prezentul cu actualul,nu te mai gandi ca te vei intoarce,viata merge inainte si niciodata inapoi,viitorul nu poti stii ce-ti rezerva asa ca mergi inainte si nu inapoi.mult succes si ai incredere in tine si nu in altii!
kudika127260
Postat pe 16 Mai 2010 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire inposibila 2 De la: DiavolytaTa 25 Martie 2009 18:55
unde este increderea barbatiilor? 19 De la: amanda01 8 Iulie 2009 16:42
Relatie cu o mama singura, agasata de fostul 7 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45
Am nevoie de un sfat...URGENT... 103 De la: loredanac71 31 Ianuarie 2009 16:38
Parasita de Craciun.... 11 De la: minacosmina 18 Februarie 2009 09:56