Setari Cookie-uri

oare chiar ma iubeste????

buna ,fetelor,din ce am sa va povestesc aici va rog sa imi dati un sfat sincer si ma adresez celor care au mai trecut prin asa ceva..Am o relatie de 2 ani ...dar stati asa din care vreo 7 luni ba impacati ba despartiti...desigur ceva absurd nu??ei bine ...eu ii cam verificam telu cand dormea si ce credeti ca am gasit mesaje si apeluri nu de la una ci de la doua fete, cu care cum credeti ca vb?? iubi... pisi....nu am zis nimik....am tacut am luat catrafusele am plecat..ma cautat el pe la prieene mia trimis mesaj ca se omoara ca fara mine nu traieste....si pana la urma m-am impacat cu el....dar de la faza aia si eu am zis sa ma razbun si asa AM FACUT...NUMA CA EU IAM SI SPUS...EEE DUPAIA AU INCEPUT ..SA MA INJURE SA MA FACA IN TOT FELUL...ATUNCI MA-M DESPARTITcu GANDUL CA DEFINITIV ... .desigur nu a fost asa din nou ma cautat venea pe la usa rupt de beat sa il iert ca nu o sa mai faca ...si iarasi ma-m impacat...desigur cu conditia ca la prima faza aiurea ne despartim...daca nu il iubeam nu mai stateam cu el....dar acum cand ne certam imi reproseaza faza cu inselatu .....si imi reproseaza ca nu il sun mai des ...mereu ne certam pe faza cu sunatu si certuri urate cu injuraturi ajungem pina si la batai parte in parte nu va mint nu stiu daca sa mai stau cu el...eu il iubesc dar sincer nu stiu ce sa fac cum sa procedez cu el...va rog spuneti-mi ce sa fac??????
kudika129586
Postat pe 10 Aprilie 2010 13:12
grow up.....si lasa-l draq....
blaa
Postat pe 10 Aprilie 2010 14:10
De la: kudika129586, la data 2010-04-10 13:12:02buna ,fetelor,din ce am sa va povestesc aici va rog sa imi dati un sfat sincer si ma adresez celor care au mai trecut prin asa ceva..Am o relatie de 2 ani ...dar stati asa din care vreo 7 luni ba impacati ba despartiti...desigur ceva absurd nu??ei bine ...eu ii cam verificam telu cand dormea si ce credeti ca am gasit mesaje si apeluri nu de la una ci de la doua fete, cu care cum credeti ca vb?? iubi... pisi....nu am zis nimik....am tacut am luat catrafusele am plecat..ma cautat el pe la prieene mia trimis mesaj ca se omoara ca fara mine nu traieste....si pana la urma m-am impacat cu el....dar de la faza aia si eu am zis sa ma razbun si asa AM FACUT...NUMA CA EU IAM SI SPUS...EEE DUPAIA AU INCEPUT ..SA MA INJURE SA MA FACA IN TOT FELUL...ATUNCI MA-M DESPARTITcu GANDUL CA DEFINITIV ... .desigur nu a fost asa din nou ma cautat venea pe la usa rupt de beat sa il iert ca nu o sa mai faca ...si iarasi ma-m impacat...desigur cu conditia ca la prima faza aiurea ne despartim...daca nu il iubeam nu mai stateam cu el....dar acum cand ne certam imi reproseaza faza cu inselatu .....si imi reproseaza ca nu il sun mai des ...mereu ne certam pe faza cu sunatu si certuri urate cu injuraturi ajungem pina si la batai parte in parte nu va mint nu stiu daca sa mai stau cu el...eu il iubesc dar sincer nu stiu ce sa fac cum sa procedez cu el...va rog spuneti-mi ce sa fac??????


Complicata situatie ...e cam dificil sa dai sfaturi din exterior ..dar dupa cum se vede povestea asta din cuvintele tale sfatul meu este sa il lasi in pace sa isi vada el de viata lui si tu de viata ta ...asta macar pentru un timp ...sa te convingi ...ca poate daca te iubeste atat de mult cum pretinde el...se poate schimba. Dar ai sa vezi ca timpul le rezolva pe toate. Pana atunci nu-ti mai fa atatetea ganduri daca te iubeste sau nu ...lasa-l sa iti demonstreze el prin schimbarea atitudinii lui . Succes si pser sa ne dai vesti bune
JasminRouge
Postat pe 10 Aprilie 2010 15:01
ms ptru sfaturi...si intradevar asa am sa fac....il las un timp...sa vad ce face..dar e cam greu sa il las de tot..il voi veghea un timp;)
kudika129586
Postat pe 11 Aprilie 2010 15:56
eu sincer cred ca voi sunteti doi masochisti, va plac certurile, bataile plus incertitudinile eu nu pot sa-ti dau niciun sfat pt ca nu m-as lega la cap cu asemenea creatura dar de regula cine se aseamana se aduna
miss_darine
Postat pe 11 Aprilie 2010 20:41
De la: kudika129586, la data 2010-04-11 15:56:50ms ptru sfaturi...si intradevar asa am sa fac....il las un timp...sa vad ce face..dar e cam greu sa il las de tot..il voi veghea un timp;)



vegheaza-l gragutul de el!!!!!
anastasia_m
Postat pe 25 Aprilie 2010 12:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cine ma poate indruma... 13 De la: elagodess 27 Octombrie 2009 19:57
captiva intre doi... 5 De la: BogdanPaul 27 Februarie 2009 06:24
oare mai exista o sansa? 8 De la: anette2983 23 Mai 2009 14:26
VA PLACE Sà GàTITI? 1 De la: miki_cora 21 Martie 2010 12:45
Sa merg mai departe ? 162 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:45