Setari Cookie-uri

E ff complicat cu baietii astia...:(

NIMIC MAI INTERESANT !... "A-le tineretii valuri" !...dar...NU CUMVA AR TREBUI SA STAI MAI DEPARTE DE ACESTE PROVOCARI SI SA TE TII MAI MULT DE ...CARTE ?!...LA 15 ANI (clasa a IX-a nu ?!...)SA TE JOCI DE-A PUPATUL PE" GURA " ESTE REVOLTATOR !!!...MAI AI PUTIN SI PUPATUL SE TRANSFORMA IN ....ALTFEL DE PUPAT !!! SI PRIETENELE TALE ,CU CARE TE CONSULTI, SUNT TOT CU OCHII DUPA BAIETI CA SI TINE ,NU ?!...CONCLUZIONAND....ASA ANTURAJ....ASA PUPAT !!!
crysis
Postat pe 25 Aprilie 2010 16:37
De la: kudika140118, la data 2010-04-25 15:20:03Buna! am si eu o intrebare :) Anul trecut am cunoscut un tip, m-a invitat de mai multe ori sa iesim impreuna, dar l-am refuzat (aveam prieten). Insa la ultimele 2 invitatii am fost de acord sa iesim, iar cand trebuia sa stabilim detaliile imi spunea ca ma suna si nimic - nu am mai iesit. Sapt trecuta am zis sa iau atitudine si i-am zis ca dupa program sa iesim, m-a luat cu texte de genul ca -- ce o sa facem daca ne placem, daca am prieten si alte prostii. I-am zis sa incercam, ca nu am prieten, etc. dar mi-a zis ca nu poate, ca are nu stiu ce de facut. Chestia cea mai tare este ca dupa discutia asta nu mai suna, nu mai scrie, iar cand il vad pe strada se face ca nu ma vede, ca isi arajeaza camasa,etc, iar cand mai sunt si cu altcineva pe care cunoste si este nevoit sa salute, imi zice cu jumatate de gura buna, dar nu ma priveste in ochi. Ce parere aveti? mie mi se pare fff ciudat :)

nu te place, clar. next
delicacy
Postat pe 25 Aprilie 2010 19:08
Ma doare burta de ras. Clar sunt depasita de situatie.
ayyryynn
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:19
vai fatããããã e ffffffffff complicat.... puþin rasistã ºi nu e bine....majoritatea prietenilor mei sunt þigani ºi is foarte de treabã.
freakbabe
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:32
super...asta a fost tare
creatza2006
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:42
De la: paula27, la data 2010-04-24 09:17:07
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...



ma omori cu zilele....ce faci din limba romana!!!
draci.....voi mai intai invatati sa va pupati si apoi sa scrieti!!
cum vine asta....."e cam tigan"......tu esti cam romanca?
neam se scrie ne-am , miau se scrie mi-au (asta ca sa nu miauni in scis ca o pisica)
acuma revin la mesaj.....un baiat care nu vorbeste cu tine o face din 2 motive: ori nu te place ori te place dar e prea intimidat de tine; nu stie cum sa te abordeze. Daca este de aceeasi varsta ca si tine atunci mai adaugam putina imaturitate si lipsa de experienta atunci trebuie sa ii dai tu putin curaj!!


sml-happy0065: ce sa-i faci daca sa cam indragostit fata asa repede , la 15 ani fetitele se cam indragostesc ( adica nu stiu daca sunt sau nu indragostite )
rox81
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:37
De la: kudika149722, la data 2010-04-26 17:37:10
De la: paula27, la data 2010-04-24 09:17:07
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...



ma omori cu zilele....ce faci din limba romana!!!
draci.....voi mai intai invatati sa va pupati si apoi sa scrieti!!
cum vine asta....."e cam tigan"......tu esti cam romanca?
neam se scrie ne-am , miau se scrie mi-au (asta ca sa nu miauni in scis ca o pisica)
acuma revin la mesaj.....un baiat care nu vorbeste cu tine o face din 2 motive: ori nu te place ori te place dar e prea intimidat de tine; nu stie cum sa te abordeze. Daca este de aceeasi varsta ca si tine atunci mai adaugam putina imaturitate si lipsa de experienta atunci trebuie sa ii dai tu putin curaj!!


ce sa-i faci daca sa cam indragostit fata asa repede , la 15 ani fetitele se cam indragostesc ( adica nu stiu daca sunt sau nu indragostite )
rox81
Postat pe 26 Aprilie 2010 17:40
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...





Mda, interesanta problema ta....
Aaaaa, not!! cati ani ziceai ca ai?
MaRa16
Postat pe 26 Aprilie 2010 18:09
o fi vreun prieten de-a prietenului tau...a vrut sa te testeze
alinasilvan
Postat pe 30 Aprilie 2010 08:01
De la: kudika140118, la data 2010-04-25 15:20:03Buna! am si eu o intrebare :) Anul trecut am cunoscut un tip, m-a invitat de mai multe ori sa iesim impreuna, dar l-am refuzat (aveam prieten). Insa la ultimele 2 invitatii am fost de acord sa iesim, iar cand trebuia sa stabilim detaliile imi spunea ca ma suna si nimic - nu am mai iesit. Sapt trecuta am zis sa iau atitudine si i-am zis ca dupa program sa iesim, m-a luat cu texte de genul ca -- ce o sa facem daca ne placem, daca am prieten si alte prostii. I-am zis sa incercam, ca nu am prieten, etc. dar mi-a zis ca nu poate, ca are nu stiu ce de facut. Chestia cea mai tare este ca dupa discutia asta nu mai suna, nu mai scrie, iar cand il vad pe strada se face ca nu ma vede, ca isi arajeaza camasa,etc, iar cand mai sunt si cu altcineva pe care cunoste si este nevoit sa salute, imi zice cu jumatate de gura buna, dar nu ma priveste in ochi. Ce parere aveti? mie mi se pare fff ciudat :)


pentru postul acesta era...
alinasilvan
Postat pe 30 Aprilie 2010 08:02
De la: miss_darine, la data 2010-04-11 19:46:50
De la: kudika012227, la data 2010-04-11 16:16:39NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*

o traducere se poate?
" dl uh ap" vine din sumeriana?


Daca tot ai ghicit limba in care este scris zi-mi si mie ce inseamna asta:
-JUM PE KRE O AM SH IN
Mi-am smuls parul din cap sa inteleg din ce abereaza pustoiaca si am ramas cheala si tot n-am inles.

Postat pe 30 Aprilie 2010 09:17
Buna Alina, nu are cum sa il cunoasca pe fostul prieten, sunt ff sigura.
Nu stiu ce sa mai zic, m-am gandit ca ar mai putea fi cateva probleme: este cu 3 ani mai mic(eu am 27) si mai suntem si colegi de serviciu (dar nu in aceeasi locatie, cam la 20 min distanta). Partea interesanta este ca, desi eu credeam ca s-a terminat toata povestea asta, a revenit cu tel si se poarta de parca nu s-a intamplat nimic, ba mai mult chair m-a intrebat unde ma duceam atunci, ce am mai facut, etc !?!
In general se poarta ca un copil, daca ii spun ceva aiurea sau mai fac o gluma pe seama lui - se supara si nu mai da niciun semn de viata cateva zile, dar intotdeauna revine... Este interesant de urmarit, de observat comportamentul lui bizar, dar a inceput sa ma oboseasca jocul asta si incep sa ii dau dreptate lui delicacy. As fi vrut sa inteleg pentru ce se joaca asa, dar nu mai am nici chef, nici rabdare :)
kudika140118
Postat pe 1 Mai 2010 10:38
Hello..as avea si eu nevoie de un sfat. Ai o relatie de un an si 2 luni cu un baiat, toate bune si frumoase, iar de o luna si ceva el iasa mai mult cu baietii, cand e cu tine e obosit, cand ii ceri sa va intalniti ii este somn, daca il suni dupa vrei 2 ore e in oras iar cu baietii, iar cand sunteti voi doi ii lapte si miere si atata te iubeste de nu mai poate . . M-am saturat sa ma cert cu el pe tema asta, chiar nu stiu ce sa mai fac. Am un bac pe cap, o admitere, si cand il vad ce face simt ca tampesc. Sunt eu de vina?:(. de precizat este faptul ca am 18 ani, iar respectivul 24. Multumesc.
kudika167790
Postat pe 2 Mai 2010 11:38
De la: Lorycik05, la data 2010-04-11 15:58:12Buna...am o mare problema cu baietii...De o sapt si ceva unui baiat ii place de mn si e ff dragutz,insa e cam tigan...si nu vreau sa am o relatie cu el..Intr-o seara am iesit pe afara si m-am indragostit de un alt baiat.Si e ff ok si dragutz...Pana o vreme nu stiam pe cn plac mai mult ,dar niste prietene m-au ajutat si mi-am dat seama k il plac mai mult pe cel pe care l-am cun...Am auzit de la mai multi cu care ies k ma place si k ar vrea sa fie cu mn...Si eu la fel...sau cel putin asa credeam pana ieri pt k am jucat adevar si provocare cu mai multi si l-au pus mai intai sa ma pupe pe obraz (ma pupat)...dupa sa ma pupe pe gura (neam pupat) ...si am mai stat si langa el aproape toata ziua....Si cand nu statea eu il mai priveam discret si cand eu ma uitam se uita si el... ..dar nu vb cu mn mai deloc...... ..si aqm nush dak sunt asa sigura k vreau sa fiu cu el...E ff complicat..prietenele mele miau spus sa incerc..k nu am nik de pierdut...dar nush ce sa fac..mai ales k neam si pupat ..ma gandesc k dak nu ma placea sau nu vroia sa fie cu mn nu ma pupa pe gura...nu? voi ce parere aveti...



te a pupatttttt??wow...ati jucat adevar sau provocare??wow sotuatii absolute in care sa ti dai seama ca te place cineva...banuiesc ca daca te invita la un suc in fatza blocului credeai k vrea sa te ia de nevasta...
la 15 ani cred k trebuie sa ai alte preocupari...
oooffff,iubirile astea adolescentine,...
soooo romantic,as vrea sa mai am 15 ani
Clarysse
Postat pe 2 Mai 2010 11:48
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-04-25 15:43:08
De la: kudika012227, la data 2010-04-11 16:16:39NUSH K SA ITI SP,ST MAI MARE K UH Q CATIVA ANISORI PRIMA MEA REL A FT LA 15 ANI JUM PE KRE O AM SH IN PREZENT UN SFAT NU TE INCURCA Q ORICE BAIAT MAI ANALIZEAZA-L VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE ETC..........ESTI MICUTA SH EL POATE VR ALCV DL UH AP CATI ANI ARE BAIATU RESPECTIV?:-*



NUSH K SA ITI SP - tradus in romaneste : nu stiu de ce-ti spun, ca oricum e dupa amiaza si nu gandesc la ora asta.

ST MAI MARE K UH Q - traducere aproximativa: sunt mai mare ca tine si uh si q si oh!



SH EL POATE VR ALCV DL UH AP - trauducere cu greutate: si el poate o vara in altcineva, in dulhap.


VEZI QM SE COMPORTA QM VORBESTE - imi curge transpiratia: esti om cu mine sunt oama cu tine!


baga-mi-as!!!!!








flowers_for_girls
Postat pe 10 Mai 2010 22:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pasiune sau doar distractie?? 17 De la: coffeeta 8 Mai 2009 22:44
Ca tot venii vorba de vecini:)) 10 De la: GYPSI 11 Aprilie 2010 19:33
O iubire de neuitat 13 De la: Idrissou 30 Martie 2012 16:45
am nevoie de un sfat...... 30 De la: puiut_77 1 Februarie 2011 14:21
cum seduci un barbat ? pana unde merg femeile in arta seductiei! 90 De la: kudika007213 20 Mai 2009 19:39