Setari Cookie-uri

Cum sunt tratate amantele la turcii musulmani?

De la: ynistina, la data 2010-04-30 22:15:51DRAGA MEA EL NU I DE TINE!
sunt o gramada de barbati draguti care vor o relatie serioasa! asa cum lai gasit pe el pe net mai cauta dar unul fara sotie si amante cu gramada!!!!!!!!
chiar vrei sa fii toata viata ce a cu care se intalneste odata pe sapatamna ce naiba!????


CAUTATI PE ALTUL! SI MATURIZEAZATE ! SUNT sigura ca poti avea ce barbat vrei care sa iti ofere iubire si mai ales toata dragostea lui si atentia lui! si nu vei fi nevoita sa l imparti cu altele!!!!!
sper sa i dai papucii cat mai repede ! pt ca nu esti de nasul lui! INVATA SA TE IUBESTI MAI MULT SI FATE RESPECTATA!!!!!!!!!!!!!



BA CHIAR E DE EA!
A fost de acord cu asta, deci. :)A PRIMIT CEEA CE A VRUT!
;) Sa fim seriosi. sunt atatia baieti dornici de sex de care te-ai putea 'indragosti'.. si tu :)) alegi exact pe aia care au sotii, copii, catei si mai stiu eu ce.
grozav!

in ultima jumatate de ora, am citit 3 chestii asemanatoare din 5. 8-|

sa nu fiu chiar rautacioasa: lasa`l sau nu te mai plange! :">
[mi-a iesit?]
BluOndA
Postat pe 1 Mai 2010 15:14
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi cate te tin picioarele......natia asta nu merita nici un scuipat daramite sa mai si suferi din cauza lor si sa te intrebi cum sa mentii relatia aprinsaa...... :sml-sign
tweeti_pa
Postat pe 1 Mai 2010 16:58
asa multe sfaturi,pt nimic.cam asa e da-i foc
deea_geo72
Postat pe 1 Mai 2010 17:58
De la: utad, la data 2010-05-01 11:48:40la turc doar ma-sa e la mare cinste,nevasta-i sluga si amanta curva

Si la romani cum e?Asa din curiozitate...
lysa28
Postat pe 1 Mai 2010 19:34
poti sa muncesti si ai libertatea de a alege,n-am vazut nici o turcoaica sa munceasca,doar in telenovelele alea de la canalD
utad
Postat pe 2 Mai 2010 03:27
Stiu ca sunt pe langa subiect dar nu mai pot. Aveam un prof de mate care ne spunea:" arza-o-ar focu de matematica" din cauza ca, fiind la profil uman, nu invatam. Acum zic si eu la fel cu referire la limba romana: " arza-o-ar focu de romana"; pe orice topic intru trebuie sa dau numa de analfabete care habar n-au de regulile elementare ale limbii romane. Cea care a deschis acest topic este un dezastru. Fetito, ce dracu ti-a facut limba romana de o maltratezi asa? Scuza de genu, m-am grabit, tine atunci cand mananci o litera sau ai o greseala , doua. E valabil pentru toti cei care scriu cu greseli.
Lasa-i dracu de turci si pune mana pe o carte.
Gazelle
Postat pe 2 Mai 2010 05:44
Vorba aia, macar stii ca-i roman, te injura naibii pe limba ta.
Eu am avut o experienta, m-a mancat in fund sa ma marit cu unul de-al lor si eu am iesit singura "bulita" din toata faza. Sunt si barbati cu capul pe umeri, romani, turci sau orice alta natie(greu de gasit, ce-i drept) care merita atentia noastra. Numai ca noi femeile, in proportie de 90% avem darul ala de a ne cauta nashul si putine o recunoastem. Nu ne multumeste unul care-si vede de treaba lui si de relatie, ne multumeste ala care-si bate joc de noi si ne face sa suferim! Fetele astea trebuie sa faca un efort sa mai asculte de restul, macar sa aplece o ureche la astea "rodate"... dar ce sa zic...yaaa right ! si eu am facut "la fel "....

Si ca raspuns la intrebarea principala... ori ai o relatie fara complicatii sentimentale si il faci de bani (asta daca accepti sa te degradezi ca persoana) ori FUUUUUUUUUUUGIIII ca sa nu iesi sifonata!
Au un talent astia, de te fac sa-ti plangi si ficatii din tine, e greu la inceput , dar se poate!
Good luck !
ioana_cristina_axinte
Postat pe 2 Mai 2010 05:57
Esti tanara, frumoasa si ai dreptul sa fii iubita... da-l draq de turc (mai este si insurat) si cauta-ti pe cineva care sa te iubeasca, sa te pretuiasca, iti pierzi timpul cu el. Musulmanii nu au nici un fel de respect pt femei (mai ales amante)... sex si atat? Poate ceva cadouri... te multumesti cu atat de putin?
babby_rosse
Postat pe 2 Mai 2010 06:35
super,cata dreptate!!!!perfect de acord
kudika099635
Postat pe 2 Mai 2010 07:58
Mai tu cu siguranta esti nebuna!!!!! In primul randa n-are importanta fapt ca este turc ci faptul ca este insurat si culmea mai are si alte amante!!!!!!!!!!!!! Mai fetelor ce se intampla mai la noi,acum 14 ani cand am plecat din tara nu exista asa un mod de gandire,ce se intampla???? ..Ma rog daca iti doresti musai sa fii amanta lui,,ceea ce eu nu te sfatuiesc si daca vrei sa devii un pic mai speciala decat celelalte. Nu ai. De cat sa joci. Rolul unde si tu ai multi admiratori,,nu ii arata ca orice te mulumeste ,,,,ti-as da mai multe sfaturi dar nu prea cred ca te ajuta in situatia ta pt ca deja am impresia ca te lasi prea usor!!!!!!-ti doresc m noroc si pune mereu niste calmante in geanta ,,o sa ai nevoie de ele :))))
andourrr
Postat pe 2 Mai 2010 08:22
Brava, amice! Ai ajuns la chintesentza problemei!!! Iaca ce le framanta pe fetele noastre!!! Brava, amice!
kudika060417_capricorn
Postat pe 2 Mai 2010 08:26
In primul rand trebuie sa iti scoti din cap ca ai putea vreodata sa il faci sa fie al tau. Nu isi va parasi niciodata nevasta pentru tine cum nu a parasit-o nici pentru celelalte amante. Eu credeam ca de la o varsta iti vine mintea la cap.. bag de seama ca nu. Iti place sa fi jucaria lui sexuala :)) ca la altceva nu te foloseste... mai bine vezi-ti de treaba si lasa-l ca pe de o parte ai si u dreptate. Lucrurile chiar pot deveni periculoase.. nu e obligatoriu dar exista o posibilitate. Oricum ar trebui sa te trezesti
Cherry_Jully
Postat pe 2 Mai 2010 08:37
ce sa zic poate asta iti place sa fii amanta toata viata ta,parerea mea este sa iti cauti pe cineva care sa te merite si fa-ti familia ta.
KRMEN_VALENTINA
Postat pe 2 Mai 2010 09:36
De la: Gazelle, la data 2010-05-02 05:44:22 Stiu ca sunt pe langa subiect dar nu mai pot. Aveam un prof de mate care ne spunea:" arza-o-ar focu de matematica" din cauza ca, fiind la profil uman, nu invatam. Acum zic si eu la fel cu referire la limba romana: " arza-o-ar focu de romana"; pe orice topic intru trebuie sa dau numa de analfabete care habar n-au de regulile elementare ale limbii romane. Cea care a deschis acest topic este un dezastru. Fetito, ce dracu ti-a facut limba romana de o maltratezi asa? Scuza de genu, m-am grabit, tine atunci cand mananci o litera sau ai o greseala , doua. E valabil pentru toti cei care scriu cu greseli.
Lasa-i dracu de turci si pune mana pe o carte.
..........Nu toate lumiile vorbesc si scriu corect gramatical ca tine!....
kudika116300
Postat pe 2 Mai 2010 09:41
ce proasta esti fetito....
zapacita_girl
Postat pe 2 Mai 2010 10:18
Draga mea ti-ai satisfacut curiozitatea ,dar acum e timpul sa mergi mai departe,nu e cazul sa-ti inchizi viata intr-o relatie fara viitor,si apoi nu sti unde poate duce.Esti tinara si frumoasa ,nu pot sa cred ca-ti irosesti viata linga un nimeni,regret ca trebuie sa te dezamagesc,dar joc table pe un sait unde joaca si multi turci,singurul lucru pe care-l vor e SEX si tine cint eu am o virsta,dar nu conteaza.Asa ca daca te respecti ,lasa sa apara alceva in viata ta ,nu-i pacat sa nu sti cum e sa fi iubita cu adevarat ? O zi frumoasa si mai gindeste-te, BAFTA multa
adnasa
Postat pe 2 Mai 2010 11:04
ellyaisha
Postat pe 2 Mai 2010 11:32
- cica ma suna cand are nevoie de mine ? , nu te suna cand nu are ce f... in loc de-o laba asa esti
afrimcristi
Postat pe 2 Mai 2010 12:06
chiar ca nu e banc..ar trebui sa-ti vezi de ale tale.chiar ca e foarte adevarat ce scriu ceilalti pe forum legat de problema ta.nu sunt rautaciosi,doar realisti.asa ca..gandeste!!!
kudika172704
Postat pe 2 Mai 2010 12:37
buna ziua, tu chiar nu-ti dai seama ca deja esti sclava lui? stiu ca acum iti place de el dar gandeste-te daca asa vrei sa-ti traiesti viata,sau cei mai frumosi ani ai tineretii! si nu uita ca pentru musulmani femeia este doar o persoana inferioara,care exista doar sa le satisfaca lor placerile, eu nu te judec,dar din moment ce ai deschis acest subiect inseamna ca vrei mai multe pareri despre aceasta asa zisa relatie, iar parerea mea este sa-l parasesti cat mai repede,pentru ca atunci cand el nu va mai avea nevoie de tine te va inlocui foarte repede!!!
kudika134410
Postat pe 2 Mai 2010 13:42
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)


mare e gradinA LUI DUMNEZEU. ce ai cautat ai gasit,,.daca asta esti asta vrei soi te complaci insituatia asta... na turci... ca romanii 11saracii11 ar face orice sa aiba o asemenea femeie si... ne `plac turcii.. ce sa ti mai zic..MARE MARE GRADINA, ...PT CINE STIE CONTINUAREA:))
ionut_daniel
Postat pe 2 Mai 2010 14:45
bucura-te ca nu esti nevasta-sa
kudika075192
Postat pe 2 Mai 2010 15:14
....de turci si in general de arabi si musulmani ar trebui sa fuga orice fata din Europa, cat o tin picioarele...ei au o DEOSEBITA placere sa calce in picioare tot ce e european, sa se foloseasca in cel mai murdar mod de femeile de aici, pe care , din start , le considera curve si stricate....ei oricum viseaza de secole sa converteasca la religia lor toata lumea...si, una din strategiile lor de fanatici ce sunt, e aceea de a-si lua femei europence, a le minti la inceput ca le vor tine ca pe printese, dupa care le trec in religia lor si le arunca valul pe cap si le tin pe fraiere drept slugi la ei toata viata...ca, mde, asa spune credinta lor...ca femeia TREBUIE sa fie cea care il satisface intru totul pe barbat, in concluzie, ea e sluga pe viata....face copii, munceste in casa, cara sarsanalele de la piata si i se ploconeste barbatului...iar daca nu si-a invatat aceasta lectie...a incurcat-o biata de ea...
...nu vedeti ca s-au puit in Europa Occidentala intr-un hal fara de hal? de ce credeti ca nu raman in tara lor? pentru ca , asemeni tiganilor, au o caracteristica ce nu dispare in timp: sunt nomazi din fire si , in plus, au afaceri - murdare, multe dintre ele, si se invart mult mai bine in Europa decat la ei....deoarece , cu caracterul lor tiganesc, inseala mult mai bine aici, ca cei de acolo de la ei sunt tot ca ei, deci nu au pe cine pacali...au , in general, un caracter foarte, foarte murdar....feriti-va de ei, oameni buni....pentru ca noi, europenii, nu suntem din acelasi aluat...ei sunt cruzi, rai, murdari la suflet si la trup...va spun eu...ca am fost intr-o excursie prin locurile alea...Egipt, Iordania, Siria....e o mizerie crancena acolo..iar populatia e atat de lipsita de educatie incat pare ca la ei lumea e intr-un regres vizibil...unde mai pui ca sunt pe cat de prosti pe atat de vulgari si fanatici ....
naty09
Postat pe 2 Mai 2010 17:08
draga me aiti spun cu toata sinceritatea...lasa relatia asta pt ca nu iti face bn...daca te caut doar el at inseamna ca t5e foloseste at cand celelate nu st disponibile...asc caa iti dau un sfat ca unei prietene...stiu cum e sa iubesti dar odata si o daat tot se va termina...cautati fericirea altfel ca e pacat de tn...
blondy_pissy
Postat pe 2 Mai 2010 18:17
e foarte aiurea sa va vedeti doar cand are el kef.....si e aiurea ca are si alte amante ca asa se vede cu cine are kefsi cand are kef...ar trebui sa iti dea de gandit kestia asta!mult succes
kudika089090
Postat pe 2 Mai 2010 18:21
realiatea este ca te foloseste doar si niciodata nu vei fi nimic mai mult pentru el. bine a spus cine a spus ca pentru turci la mare respect e doar MAMA , sora, sotia daca nu e o casatorie aranjata in rest doar se folosesc cat au nevoie de tine nimic mai mult de atat.
liliana68
Postat pe 2 Mai 2010 21:30
De la: kimmy_kim, la data 2010-04-17 14:13:10M-am indragostit foarte tare de un turc musulman acum 2 ani de zile pe internet!!!apoi am hotarat sa ne vdm...am petrecut 2 nopti alaturi de el timp in care nu sa intamplat nimic deoarece eram virgina!!!el nu stia asta...dar daca a vazut ca numi doresc sa ma culc cu el nu ma mai cautat!!!!apoi dupa 2 ani de zile ma cautat din nou pe acelasi forum dar avea alt nume...acum eu nu mai eram virgina si gandul imi ramasese la el de acum 2 ani!!!si mi-am zis ca mai bine incerc si cu asta basta..nu mai vroiam sa pierd ocazia asta deoarece imi placea prea mult!!!!si a am inceput sa ma vad cu el si asa am devenit amanata lui pt ca mia marturisit ca are nevasta!!!!dar nu sunt singura lui amanta...mai are si alte relatii pe langa mine....foarte multe chiar....noi nu vb decat cand ma suna el si are nevoie de mine o data pe saptamana ATAT!!!mie frica sa nu se plictiseasca de mine si sa ma lase sau mie frica sa nu devin sclava la turcii...prietenii lui...se poate intampla multe...nu poti avea inceredere in turci...ce as putea sa fac sa tin relatia aprinsa ???sau sa ma despart de el ...???ce sa fac cine ma poate ajuta cu un sfat???tin sa precizez ca imi place de el foarte mult!!!prea mult chiar .....si el stie asta;)

IN PRIMUL RAND DRAGA UN MUSULMAN ,FIE EL TURC SAU ARAB, RELIGIA LUI NU-I PERMITE SA AIBE AMANTA CI NEVASTA SAU CHIAR NEVESTE 4 LA NR. EU CRED K NU-I DE TINE, DAK STII K EL ARE MAI MULTE AMANTE SI POATE ELE LA RANDUL LOR AU AMANTI .....CE SE INTAMPLA? ITI CONVINE?CAND ARE 2, 3, 4 NEVESTE STII K ESTE DOAR A LUI SI ESTE CURATA NU UMBLA CU ALTII. LASA-L NU-I DE TINE. ESTI TANARA ISI BATE JOC DE TINE.
FLORYT_A
Postat pe 2 Mai 2010 21:58
Ai cam dat-o in bara.Daca te-ar iubi te-ar lua de nevasta care e problema?El poate avea mai multe sotii.Daca nu te potolesti chiar ca o sa ajungi pe mina prietenilor lui turci.Te vezi cu el o data pe saptamina probabil ca vine doar pentru-ca o faci gratis cu el sau nu...Fi atenta ca in viata platim cu lacrimi amare Domnia si Prostia.
kudika116539
Postat pe 2 Mai 2010 22:50
De la: utad, la data 2010-05-01 11:48:40la turc doar ma-sa e la mare cinste,nevasta-i sluga si amanta curva

pai mama aia, inainte de a-i deveni mama, n-a fost si ea amanta cuiva?
Lucia38
Postat pe 2 Mai 2010 22:56
dak este insurat lasa l, inceark sa ti fc o alta relatie, eu am fost maritata cu turc am fost fericita pana in momentul in care a inceput sa ma insele, nu mai venea acasa pierdea noptile cu alte femei ,tot timpul facea comparatii stupide,ma simteam jignita am pierdut 8 ani din viata pt k l iubeam dar intr o zi am plecat am 3 anii de knd nu mai sunt cu el dar tot ma mai cauta si nu l am mai iertat iam spus k inainte merg dar inapoi nu ei sunt periculosi pt cei care nu i cunosc dar dak are ceva pt tine sigur o sa ti accepte ideea de a va despartii incearca sa nu mai fii sclava nimanui si sa i arati k poti si singura sa fii fericita si nu depinzi de el cu nimic
kudika130431
Postat pe 3 Mai 2010 00:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am nevoie de un sfat 36 De la: kudika275820 16 Septembrie 2010 19:43
Parul te schimba foarte mult !Afla mai multe... 3 De la: kudika043119 2 Octombrie 2009 20:47
vreau sa imi fac un tatuaj cu o pantera...dar nu gasesc ce imi place...help..pls 5 De la: kudika225054 13 Iulie 2010 17:43
nu sunt sigura pe el 17 De la: ankris 14 Iulie 2010 23:02
COSMETICE DE LUX 3 De la: one_size 5 Martie 2010 12:02