Setari Cookie-uri

buna

sunt cu un baiat de 2 ani jumate..ne intelegem bine(mai ne certam noi dar ne trece repede)..el in vara se va muta in alt oras..imi tot spune sa ma mut cu el acolo,dar parintii mei nu sunt deacord(pentru ca mai am un an de liceu)..nu este nici o cale sa`i conving sa ma lase?
adica..nu stiu..voi ce ati face?
mara19
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:12
nope, termina-ti macar liceul si dupa aia marita-te daca asta iti doresti
miss_darine
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:19
De la: miss_darine, la data 2010-04-20 22:19:51nope, termina-ti macar liceul si dupa aia marita-te daca asta iti doresti


nu e exact ce-si dorea sa auda!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:21
De la: miqutzaa, la data 2010-04-20 22:12:29sunt cu un baiat de 2 ani jumate..ne intelegem bine(mai ne certam noi dar ne trece repede)..el in vara se va muta in alt oras..imi tot spune sa ma mut cu el acolo,dar parintii mei nu sunt deacord(pentru ca mai am un an de liceu)..nu este nici o cale sa`i conving sa ma lase?
adica..nu stiu..voi ce ati face?


esti nerabdatoare sa'i speli chilotii, sa freci wc'ul din urma lui si sa ii faci de mancare?? evident lista continua, dar n'as vrea sa te sperii prea tare
Shhh
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:34
De la: Shhh, la data 2010-04-20 22:34:04
De la: miqutzaa, la data 2010-04-20 22:12:29sunt cu un baiat de 2 ani jumate..ne intelegem bine(mai ne certam noi dar ne trece repede)..el in vara se va muta in alt oras..imi tot spune sa ma mut cu el acolo,dar parintii mei nu sunt deacord(pentru ca mai am un an de liceu)..nu este nici o cale sa`i conving sa ma lase?
adica..nu stiu..voi ce ati face?


esti nerabdatoare sa'i speli chilotii, sa freci wc'ul din urma lui si sa ii faci de mancare?? evident lista continua, dar n'as vrea sa te sperii prea tare


hmm..mi`ai dat de gandit
mara19
Postat pe 20 Aprilie 2010 23:05
mai ai atatea de trait
daca chiar este dragoste pai va tine mult si bine...nu o va impiedica un an de liceu sau 3 de facultate
luciana_d
Postat pe 28 Aprilie 2010 02:08
De la: miqutzaa, la data 2010-04-20 22:12:29sunt cu un baiat de 2 ani jumate..ne intelegem bine(mai ne certam noi dar ne trece repede)..el in vara se va muta in alt oras..imi tot spune sa ma mut cu el acolo,dar parintii mei nu sunt deacord(pentru ca mai am un an de liceu)..nu este nici o cale sa`i conving sa ma lase?
adica..nu stiu..voi ce ati face?



normal sa nu te lase , pentru ca ei se gandesc si la viitor . tu cam cum iti vezi viitorul , fara studii terminate , fara posibilitatea de a-ti gasi un loc de munca ? ce-ai de gand sa faci urmatorii 50 de ani (pe langa activitatile ,,placute" care ti le enumera cineva mai sus ) sa-i cersesti pana si doi lei pentru un tampon ?
termina-ti macar liceul , desi nici o facultate nu ar fi rea si gaseste-ti un loc de munca . daca te iubeste , 4-5 ani trec repede , ca doar nu se muta in Antarctica .
perce_neige
Postat pe 30 Aprilie 2010 20:34
Depinde ce fel de parinti ai...daca te-au lasat mai libera de mica..s-ar puteasa te lase intr-un final, daca te rogi tu mult de ei
dar mai gandeste-te..nu vrei sa te certi cu parintii doar pentru un baiat..
convinge-te mai intai daca il iubesti cu adevarat
wwwcamylya
Postat pe 9 Mai 2010 10:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:) 5 De la: _dulcik_ 1 Iulie 2009 11:51
CAUT GRADINITA 1 De la: rebecccccca 22 Ianuarie 2010 14:05
Ce sanse are o astfel de relatie, intre parteneri de religii diferite, cu obiceiuri total diferite? 15 De la: lelia_zet 11 Mai 2009 21:10
fetelor 10 De la: Alex_Bodea 5 Ianuarie 2011 08:53
am o retinere in a pronunta un nume..sunt nebuna la cap? 54 De la: fluturas_ 27 Noiembrie 2009 02:22