Setari Cookie-uri

il iubesc prea mult

De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:31:05 te rog inceteaza nu mai vorbi de mancare deja imi ploua in "gura"

....ah ce buna i salataaaaaa....cine mai vrea, cine mai doareste????....este fara eeeee uri.....a se citi petarde

gratuit89
Postat pe 4 Mai 2010 12:38
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 12:38:55
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:31:05 te rog inceteaza nu mai vorbi de mancare deja imi ploua in "gura"

....ah ce buna i salataaaaaa....cine mai vrea, cine mai doareste????....este fara eeeee uri.....a se citi petarde



deci asa gratule!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fa-mi tu in "ciuda" ca de pun mana pe tine promit sa te toc"marunt" exact ca pe salata
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 12:45
BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.
anonimanonim
Postat pe 4 Mai 2010 13:25
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 13:28
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???
zyzyka
Postat pe 4 Mai 2010 13:30
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


doar ne distram pe seama ei, nimeni nu i-a crezut povestea de aia si atatea glume pe subiect!
Ne-am dat seama ca e dusa cu pluta! Cum o sa faci sa scapi de ea , oare?

Postat pe 4 Mai 2010 13:31
eu inca o astept sa se sinuomoare macar online!
one_size
Postat pe 4 Mai 2010 13:33
De la: one_size, la data 2010-05-04 13:33:15eu inca o astept sa se sinuomoare macar online!


Ai invatat japoneza de la mandra asta, bag seama!

Postat pe 4 Mai 2010 13:35
De la: zyzyka, la data 2010-05-04 13:30:16
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???


incep sa cred ca ai ceva cu mine de ma tot citezi
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 13:38
De la: one_size, la data 2010-05-04 13:33:15eu inca o astept sa se sinuomoare macar online!


mama ce pofta de coliva am!!!!!!!!!
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 13:39
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:39:09
De la: one_size, la data 2010-05-04 13:33:15eu inca o astept sa se sinuomoare macar online!


mama ce pofta de coliva am!!!!!!!!!

si eu cred ca ai ceva cu mine dontico de ma tot citezi
one_size
Postat pe 4 Mai 2010 13:40
De la: zyzyka, la data 2010-05-04 13:30:16
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???


Sa nu tragem deja conluzii.Cine stie care este de fapt adevarul, dar pe el nu-l invinuieste nimeni?

Postat pe 4 Mai 2010 13:41
AM OBOSIT SA II SPUN CA ABEREAZA DUPA CE AM PRIMIT APELURILE VOASTRE AM MERS LA POLITIE , MAI DEPARTE SE OCUPA EI. NU POT SA MA COBOR LA MINTEA EI , NU AR FI GREU SA MA DUC SA O CIUFULESC DAR PT CE? INDIFERENTA E CEA MAI BUNA SOLUTIE .
anonimanonim
Postat pe 4 Mai 2010 13:41
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:41:19AM OBOSIT SA II SPUN CA ABEREAZA DUPA CE AM PRIMIT APELURILE VOASTRE AM MERS LA POLITIE , MAI DEPARTE SE OCUPA EI. NU POT SA MA COBOR LA MINTEA EI , NU AR FI GREU SA MA DUC SA O CIUFULESC DAR PT CE? INDIFERENTA E CEA MAI BUNA SOLUTIE .


exact,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dar las-o pe mana noastra poate o convingem noi sa se sinuomoare
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 13:43
De la: scorpio67, la data 2010-05-04 13:41:15
De la: zyzyka, la data 2010-05-04 13:30:16
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???


Sa nu tragem deja conluzii.Cine stie care este de fapt adevarul, dar pe el nu-l invinuieste nimeni?


pai nu ca doar asta-i nebuna de o hartuieste desi niciodata nu iese foc fara fum!
one_size
Postat pe 4 Mai 2010 13:45


bravo! asa atitudine trebuie sa avem toate.

iti doresc ca atunci cand vei fi maritata si vei avea 7 copiii, barbatu-tu sa umble numa-n stanga si-n dreapta, si sa cheltuie banii de mancare cu altele si tu sa fii imbracata tot cu hainele din tinerete ca oricum esti slaba ca faci foamea si ti se potrivesc si sa le cunosti pe toate si toate sa te sune noaptea cand incerci sa dormi ca in sf ti-au adormit vreo 2 din copii (care plang intr-una ca le cred dintii) si sa-ti spuna: "SPER SA MORI!!"

io cred ca tu esti o cretina!
mihablonda
Postat pe 4 Mai 2010 13:55
De la: one_size, la data 2010-05-04 13:45:07
De la: scorpio67, la data 2010-05-04 13:41:15
De la: zyzyka, la data 2010-05-04 13:30:16
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???


Sa nu tragem deja conluzii.Cine stie care este de fapt adevarul, dar pe el nu-l invinuieste nimeni?


pai nu ca doar asta-i nebuna de o hartuieste desi niciodata nu iese foc fara fum!


Daca el, nevinovatul hartuit i-ar aplica nebunei o corectie de vreo 20 de suturi in dos , pun pariu ca s-ar termina si cu iubirea ei nebuna! Deci?

Postat pe 4 Mai 2010 13:56
pentru fata care a deschis topicul..
mihablonda
Postat pe 4 Mai 2010 13:57
De la: mihablonda, la data 2010-05-04 13:57:04pentru fata care a deschis topicul..


bine ca ai facut precizarea ma si pregatisem de atac
Dontyyy
Postat pe 4 Mai 2010 13:59
trebuia sa-ti faca si o reclamatie la politie,poate asa te cuminte-ai si intelege-ai odata ca nu ai ce cauta in relatia lor,trebuia sa te inregistreze pe telefon
utad
Postat pe 4 Mai 2010 14:03
ti-am premeditat dorinta de a ataca...
mihablonda
Postat pe 4 Mai 2010 14:04
De la: scorpio67, la data 2010-05-04 13:56:58
De la: one_size, la data 2010-05-04 13:45:07
De la: scorpio67, la data 2010-05-04 13:41:15
De la: zyzyka, la data 2010-05-04 13:30:16
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 13:28:54
De la: anonimanonim, la data 2010-05-04 13:25:46BUNA ZIUA , EU SANT SOTIA DESPRE CARE SE VB AICI , AS VREA SA MULTUMESC CELOR CARE M-AU SUNAT SI MI-AU SPUS DESPRE TOATA POVESTEA ASTA . NU AM CUVINTE.....ESTE PREA MULT. TOT CE VA ROG ESTE SA NU II MAI DATI IMPORTANTA UNEI PERSOANE..........BOLNAVE MINTAL CRED CA E CUVANTUL DECENT PT EA. EA SARACA TRAIESTE IN LUMEA EI NU ISI DA SEAMA CA SE FACE DE RAS SINGURA. VA DORESC O ZI PLACUTA.


o casnicie frumoasa itzi doresc si rezolvarea cat mai rapida a problemelor

acuma te-ai trezit si tu sotie draga???


Sa nu tragem deja conluzii.Cine stie care este de fapt adevarul, dar pe el nu-l invinuieste nimeni?


pai nu ca doar asta-i nebuna de o hartuieste desi niciodata nu iese foc fara fum!


Daca el, nevinovatul hartuit i-ar aplica nebunei o corectie de vreo 20 de suturi in dos , pun pariu ca s-ar termina si cu iubirea ei nebuna! Deci?

Nu se risca sa ne dea si numarul lui de telefon. Lasa suturile in fund, ca la telefon cica a amenintat-o ca-i rupe capul
emaemanuella11
Postat pe 4 Mai 2010 14:05
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:45:20
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 12:38:55
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:31:05 te rog inceteaza nu mai vorbi de mancare deja imi ploua in "gura"

....ah ce buna i salataaaaaa....cine mai vrea, cine mai doareste????....este fara eeeee uri.....a se citi petarde



deci asa gratule!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fa-mi tu in "ciuda" ca de pun mana pe tine promit sa te toc"marunt" exact ca pe salata

.....mai, mai, ceva, ceva pt salata am eu ....dar nu se toaca ...se freaca....se lustruieste....si se ....be ....leste ....hai....cine doreste cine pofteste.....ca se raceste
gratuit89
Postat pe 4 Mai 2010 14:16
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 14:16:15
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:45:20
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 12:38:55
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:31:05 te rog inceteaza nu mai vorbi de mancare deja imi ploua in "gura"

....ah ce buna i salataaaaaa....cine mai vrea, cine mai doareste????....este fara eeeee uri.....a se citi petarde



deci asa gratule!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fa-mi tu in "ciuda" ca de pun mana pe tine promit sa te toc"marunt" exact ca pe salata

.....mai, mai, ceva, ceva pt salata am eu ....dar nu se toaca ...se freaca....se lustruieste....si se ....be ....leste ....hai....cine doreste cine pofteste.....ca se raceste

Daca se raceste inseamna ca e fierbinte sau cel putin cald. Hmmm, ce rol are in salata ? Ca de foame nu tine, cel putin asa am inteles din descriere....
emaemanuella11
Postat pe 4 Mai 2010 14:21
De la: emaemanuella11, la data 2010-05-04 14:21:59
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 14:16:15
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:45:20
De la: gratuit89, la data 2010-05-04 12:38:55
De la: Dontyyy, la data 2010-05-04 12:31:05 te rog inceteaza nu mai vorbi de mancare deja imi ploua in "gura"

....ah ce buna i salataaaaaa....cine mai vrea, cine mai doareste????....este fara eeeee uri.....a se citi petarde



deci asa gratule!!!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,fa-mi tu in "ciuda" ca de pun mana pe tine promit sa te toc"marunt" exact ca pe salata

.....mai, mai, ceva, ceva pt salata am eu ....dar nu se toaca ...se freaca....se lustruieste....si se ....be ....leste ....hai....cine doreste cine pofteste.....ca se raceste

Daca se raceste inseamna ca e fierbinte sau cel putin cald. Hmmm, ce rol are in salata ? Ca de foame nu tine, cel putin asa am inteles din descriere....

...aici cam ai dreptate....de altfel de foame tine..... ....dar mi cam rusini....sa va spui


gratuit89
Postat pe 4 Mai 2010 14:51
Sper ca sotia cu pricina sa nu se fi suparat pe mine ptr. ce am scris aici. Dar r orcum nu am jnvatat-o de rau.Eu sincer cred ca ea are probleme pisihice.Sfatul meu ptr. sotia in cauza e sa aiva mare grija cu ea.Dupa cum vad eu e in stare de orce, ptr. ca atit o duce mintea.Sincer regret situatia.Sper din tot sufletul sai lase familia in pace, sa inteleaga pina la urma ca iubeste o himera.De asta se destrama multe casnicii durabile, datorita unora ca astea care probabil fac centura..
kudika098645
Postat pe 4 Mai 2010 14:53
De asta se destrama multe casnicii durabile, datorita unora ca astea care probabil fac centura..[/quote]

daca se destrama intra-adevar inseamna ca nici pe "el" nu-l duce capu prea departe, asa ca mie una mi-ar conveni sa mi se destrame casnicia decat sa stau toata viata cu unu (pe care poate l-am iubit si am fost oarba sa vad) care m-ar putea parasi pentru orice dezaxata...
mihablonda
Postat pe 4 Mai 2010 16:04
saraca de tine...]
dennissse
Postat pe 4 Mai 2010 21:47
De la: kudika177246, la data 2010-05-03 18:06:25acum 3 ani am cunoscut un tip , dupa 2-3 zile am reusit sa fac rost de nr lui si asa a inceput povestea noastra de dragoste. mi-a spus ca este divortat si ca are un copil dar nu m-a interesat, mergeam cu el la prietenii lui am fost la munte si atunci mi-am dat seama ca ceva nu este in regula , ia cumparat copilului si fostei sotii cadouri pe banii mei , am trecut cu vederea si la 1 an si 7 luni de cand eram impreuna ma suna nevastasa sa ma intrebe cine sant si de ce ii trimit mesaje sotului ei. el se impacase cu ea. recunosc ca ma suna 1 data pe luna si isi inchidea telef mai tot timpul dar nu am crezut. odata bause mai mult si mi-a spus ca daca nevasta-sa il iarta si il vrea inapoi el se va duce . am refuzat sa cred si cand lam intrebat la cateva zile a negat. a zis ca nu se mai impaca cu ea. ce sa fac sa se intoarca la mine????? am sunat-o pe aia , am amenintat-o , am mintit-o ca e cu mine cand il vede-am pe undeva dar ...degeaba. eu il iubesc si vreau sa plece aia cu copilul din viata noastra. daca nu ar fi aia stiu sigur ca sar intoarce la mine. ce sa mai fac???? o tot sun pe aia si o amenint dar nimik , acum vrea sa vina peste mine acasa ca cica o stresez de 1 an jumate. ea ma streseaza pe mine ca exista. dati-mi un sfat va rog cum pot scapa de nevasta-sa


Buna!sa va spun de mine,asa eram si eu...eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele in dragoste,intro relatie nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...
asa ca am apelat la o fata care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!nu e ca alea false!
eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
serios ca ma simt mult mai bine acum pt ca stiu de e ok sau nu.
stiu ca e greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucurri din trecut,prezent si viitor,pe care nu are de unde sa le stie...nici nu ma cunostea...si nu e tiganca.....e din aia adevarata...are un har deosebit!
nici eu nu credeam in din astea si uite.....si totul e exact cum mi-a prezis!

cine vrea mai multe detalii,ma gasiti pe elizateodoru@yahoo.com
Eliza_T
Postat pe 5 Mai 2010 00:01
De la: Eliza_T, la data 2010-05-05 00:01:05
De la: kudika177246, la data 2010-05-03 18:06:25acum 3 ani am cunoscut un tip , dupa 2-3 zile am reusit sa fac rost de nr lui si asa a inceput povestea noastra de dragoste. mi-a spus ca este divortat si ca are un copil dar nu m-a interesat, mergeam cu el la prietenii lui am fost la munte si atunci mi-am dat seama ca ceva nu este in regula , ia cumparat copilului si fostei sotii cadouri pe banii mei , am trecut cu vederea si la 1 an si 7 luni de cand eram impreuna ma suna nevastasa sa ma intrebe cine sant si de ce ii trimit mesaje sotului ei. el se impacase cu ea. recunosc ca ma suna 1 data pe luna si isi inchidea telef mai tot timpul dar nu am crezut. odata bause mai mult si mi-a spus ca daca nevasta-sa il iarta si il vrea inapoi el se va duce . am refuzat sa cred si cand lam intrebat la cateva zile a negat. a zis ca nu se mai impaca cu ea. ce sa fac sa se intoarca la mine????? am sunat-o pe aia , am amenintat-o , am mintit-o ca e cu mine cand il vede-am pe undeva dar ...degeaba. eu il iubesc si vreau sa plece aia cu copilul din viata noastra. daca nu ar fi aia stiu sigur ca sar intoarce la mine. ce sa mai fac???? o tot sun pe aia si o amenint dar nimik , acum vrea sa vina peste mine acasa ca cica o stresez de 1 an jumate. ea ma streseaza pe mine ca exista. dati-mi un sfat va rog cum pot scapa de nevasta-sa


Buna!sa va spun de mine,asa eram si eu...eram asa disperata in leg cu niste probl de ale mele in dragoste,intro relatie nu stiam ce ma asteapta dk fac bine sau nu etc.nu mai suportam incertitudinea aia ce ma chinuia...
asa ca am apelat la o fata care e si clarvazatoare si da bine din carti tarot si am ramas masca de tot ce mi-a zis cu atata exactitate,nu mi venea sa cred!!!
chiar si pt cateva prietene de ale mele a fost f exacta si au fost exact cum le-a prezis si lor!chiar a facut minuni fata asta cu mine!chiar ca are har!nu e ca alea false!
eu una m-am linistit mult de tot nu mai sunt in incertitudine,sunt mai optimista,am incredere in mine si sunt f linistita stiind ce ma asteapta ,care e decizia buna,etc!
ma saturasem sa ma intreb mereu ce va fi cum o sa fie dk o sa fie mai rau sau nu,etc
serios ca ma simt mult mai bine acum pt ca stiu de e ok sau nu.
stiu ca e greu de crezut,dar cu mana pe inima va spun ca m-a lasat masca,absolut uimita tot ce mi-a zis de trecutul meu,vede lucurri din trecut,prezent si viitor,pe care nu are de unde sa le stie...nici nu ma cunostea...si nu e tiganca.....e din aia adevarata...are un har deosebit!
nici eu nu credeam in din astea si uite.....si totul e exact cum mi-a prezis!

cine vrea mai multe detalii,ma gasiti pe elizateodoru@yahoo.com


si care-i tariful?
one_size
Postat pe 5 Mai 2010 10:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
niste sfaturi ... ceva .... 9 De la: danaeu 7 Aprilie 2010 10:41
Iubirea dintre o persoana ortodoxa si una penticostala(fata ortodoxa-baiat penticostal 99 De la: joanna_doll 30 Mai 2016 20:51
credetzi in farmece sau vraji 8 De la: kudika_933562 23 Septembrie 2013 10:43
OARE SUNT IN INIMA MEA IUBIRILE A DOI BARBATI 13 De la: e_motivul 28 Iulie 2009 13:39
nu inteleg cum am ajuns in situatia asta.... 26 De la: Madamadalina69 17 Noiembrie 2009 18:40