Setari Cookie-uri

L-am inselat!!!!

deci...nu prea stiu cum sa incep...cert e ca vreau o parere cat de se poate de sincera de la fiecare dintre voi...e faza ca am o ''relatie'' de vro 7 luni ,pana acum 2 luni tot era perfect,mergea foarte bine...lucrurile au inceput sa se schimbe in momemntul in care nu mai avea timp de mine...pt ca iesea cu baietii...am incercat sa inteleg crezand k o sa se rezolve dar...nu. in principiu inca suntem impreuna...desi intre noi nu mai exista niciun fel de relatie de vro 3 luni... in fine...acum vro 2 3 saptamani am cunoscut un tip care mi.a placut foarte tare...e mult mai matur,arata bine...e...genul meu! am inceput sa flirtez cu el...si...am ajuns in pat...bineinteles prietenul meu nu stie nimic... intre mine si acest tip nu exista niciun fel de sentimente... nu este genul meu sa insel si sincer nu incerc sa ma disculp dar chiar nu primesc nimic din ceea ce ar trebui sa primesc de la prietrenul meu...nici afectiune nici atentie ...nici nimic... am incercat sa ma despart de el dar...spune ca ma iubeste si ca fara mine blah blah blah.... sincer am o viata inainte ( am doar 19 ani) si...totusi... Vi se pare atat de grav ca l-am inselat....? eu sincer nu regret... dar nu stiu... E atat de grav ca l-am inselat??? astept raspunsuri....:*:* P.S nu stiu daca conteaza dar...prietenul meu are 22 de ani iar celalalt 26...
boteee
Postat pe 12 Mai 2010 11:16
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:16:55deci...nu prea stiu cum sa incep...cert e ca vreau o parere cat de se poate de sincera de la fiecare dintre voi...e faza ca am o ''relatie'' de vro 7 luni ,pana acum 2 luni tot era perfect,mergea foarte bine...lucrurile au inceput sa se schimbe in momemntul in care nu mai avea timp de mine...pt ca iesea cu baietii...am incercat sa inteleg crezand k o sa se rezolve dar...nu. in principiu inca suntem impreuna...desi intre noi nu mai exista niciun fel de relatie de vro 3 luni... in fine...acum vro 2 3 saptamani am cunoscut un tip care mi.a placut foarte tare...e mult mai matur,arata bine...e...genul meu! am inceput sa flirtez cu el...si...am ajuns in pat...bineinteles prietenul meu nu stie nimic... intre mine si acest tip nu exista niciun fel de sentimente... nu este genul meu sa insel si sincer nu incerc sa ma disculp dar chiar nu primesc nimic din ceea ce ar trebui sa primesc de la prietrenul meu...nici afectiune nici atentie ...nici nimic... am incercat sa ma despart de el dar...spune ca ma iubeste si ca fara mine blah blah blah.... sincer am o viata inainte ( am doar 19 ani) si...totusi... Vi se pare atat de grav ca l-am inselat....? eu sincer nu regret... dar nu stiu... E atat de grav ca l-am inselat??? astept raspunsuri....:*:* P.S nu stiu daca conteaza dar...prietenul meu are 22 de ani iar celalalt 26...


cand nu-ti mai convine partenerul exista DESPARTIREA.Ti-a trecut prin dovleac chestia asta?

Postat pe 12 Mai 2010 11:20
probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....
boteee
Postat pe 12 Mai 2010 11:26
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:16:55deci...nu prea stiu cum sa incep...cert e ca vreau o parere cat de se poate de sincera de la fiecare dintre voi...e faza ca am o ''relatie'' de vro 7 luni ,pana acum 2 luni tot era perfect,mergea foarte bine...lucrurile au inceput sa se schimbe in momemntul in care nu mai avea timp de mine...pt ca iesea cu baietii...am incercat sa inteleg crezand k o sa se rezolve dar...nu. in principiu inca suntem impreuna...desi intre noi nu mai exista niciun fel de relatie de vro 3 luni... in fine...acum vro 2 3 saptamani am cunoscut un tip care mi.a placut foarte tare...e mult mai matur,arata bine...e...genul meu! am inceput sa flirtez cu el...si...am ajuns in pat...bineinteles prietenul meu nu stie nimic... intre mine si acest tip nu exista niciun fel de sentimente... nu este genul meu sa insel si sincer nu incerc sa ma disculp dar chiar nu primesc nimic din ceea ce ar trebui sa primesc de la prietrenul meu...nici afectiune nici atentie ...nici nimic... am incercat sa ma despart de el dar...spune ca ma iubeste si ca fara mine blah blah blah.... sincer am o viata inainte ( am doar 19 ani) si...totusi... Vi se pare atat de grav ca l-am inselat....? eu sincer nu regret... dar nu stiu... E atat de grav ca l-am inselat??? astept raspunsuri....:*:* P.S nu stiu daca conteaza dar...prietenul meu are 22 de ani iar celalalt 26...

Ma plictiseste deja ideea sa raman langa un partener fata de care nu mai exista nici un fel de relatie, sa am pe altcineva care imi ofera tot ce imi lipseste DAR raman cu partenerul ca ma iubeste dar nu-mi ofera nimic altceva....Ca nu stiu ce sa fac...Ce probleme o sa ai intr-o relatie de 20 de ani, daca la una de 7 luni, din care 3 luni nu aveati nimic in comun ? si iti satisfaci nevoile altundeva ?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Mai 2010 11:26
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:26:03probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....

Da. Inca un candidat pentru gradina spanzuratilor...Sau inca nu ti-a zis ca se sinucide daca pleci?

E viata ta pe care o distrugi in relatii obosite, fara rost.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Mai 2010 11:28
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-05-12 11:28:28
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:26:03probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....

Da. Inca un candidat pentru gradina spanzuratilor...Sau inca nu ti-a zis ca se sinucide daca pleci?

E viata ta pe care o distrugi in relatii obosite, fara rost.[/quo


ba da mi'a zis'o si p asta...
boteee
Postat pe 12 Mai 2010 11:34
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:34:08
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-05-12 11:28:28
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:26:03probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....

Da. Inca un candidat pentru gradina spanzuratilor...Sau inca nu ti-a zis ca se sinucide daca pleci?

E viata ta pe care o distrugi in relatii obosite, fara rost.[/quo


ba da mi'a zis'o si p asta...

Cum sa-ti scriu ca nu o va face, si daca o face nu esti vinovata, ca nu ai legat tu funia de stalp Sau o face dupa abuz de alcool sau altele dupa o iesire cu prietenii?Ca de tine nu se ocupa...nici macar nu te satisface, ca de bine nu te aruncai in bratele altuia;-)
Cand incepi sa te respecti si sa te iubesti pe tine? Fara sa te complaci in relatii fara sens??? Sa-ti doresti mai mult de la viata?
Nu mai merge relatia, treci la urmatoarea...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Mai 2010 11:53
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:34:08
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2010-05-12 11:28:28
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:26:03probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....

Da. Inca un candidat pentru gradina spanzuratilor...Sau inca nu ti-a zis ca se sinucide daca pleci?

E viata ta pe care o distrugi in relatii obosite, fara rost.[/quo


ba da mi'a zis'o si p asta...


si l-ai crezut?
Dontyyy
Postat pe 12 Mai 2010 11:57
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:26:03probabil daca nu mi-ar zice ca fara mine nu e in stare de nimic si ca nu stiu de ce e in stare daca ma despart de el... poate mash desparti de el....


Nimeni n-a murit din dragoste!

Postat pe 12 Mai 2010 15:19
prevad ca daca il parasesti este rost de coliva p'acilea asa ca mai stau...ca asa sunt fan coliva...
one_size
Postat pe 13 Mai 2010 09:35
aseara mam revazut cu celalalt....offff cam foarte greu pt mine....e nasol k imi cam incep fluturi sa.mi alerge prin stomac:))):)))
boteee
Postat pe 13 Mai 2010 11:15
De la: boteee, la data 2010-05-13 11:15:54aseara mam revazut cu celalalt....offff cam foarte greu pt mine....e nasol k imi cam incep fluturi sa.mi alerge prin stomac:))):)))


sa vezi cand se vor urca la cap!
touch_me
Postat pe 13 Mai 2010 11:17
aaaa si inca o intrebare... cum credeti ca ar reactiona ''scumpul meu prieten'' daca ar afla ca mam bagat in patul altuia....?in conditiile in care il cunoaste destul de bine pe cel cu care lam inselat... Vreau sa ma despart de el dar sunt presata de familie,de prieteni,de el....pana si ai mei vor sa raman cu el k e un baiat de treaba super ok blah blah blah... de ce nu intelege nimeni k eu nu il iubesc pe omu asta??? Nu pot sa fiu ipocrita si sa zic k nu are parti bune...are si calitati si chiar e un tip special dar nu e pentru mine...asta simt....dar toti prietenii(inclusiv el) imi spun k iubirea vine pe parcurs...daca na venit in 7 luni....nu cred k o sa vina prea curand... Intradevar ne leaga foarte multe si am trecut si prin bune si prin rele cu el(inclusiv printr-un avort)...dar nu stiu...de atunci lucrurile sau racit intre noi... am ajuns sa gasesc ceea ce am nevoie in bratele altui barbat,lucru care sunt constienta ca nu e ok... dar P.S macar am avut parte de cea mai tare experienta sexuala cu tipu ala...deci chiar nuuuuuu regret
boteee
Postat pe 13 Mai 2010 11:27
oooooo daaaa:)))
boteee
Postat pe 13 Mai 2010 11:28
De la: boteee, la data 2010-05-13 11:27:11aaaa si inca o intrebare... cum credeti ca ar reactiona ''scumpul meu prieten'' daca ar afla ca mam bagat in patul altuia....?in conditiile in care il cunoaste destul de bine pe cel cu care lam inselat... Vreau sa ma despart de el dar sunt presata de familie,de prieteni,de el....pana si ai mei vor sa raman cu el k e un baiat de treaba super ok blah blah blah... de ce nu intelege nimeni k eu nu il iubesc pe omu asta??? Nu pot sa fiu ipocrita si sa zic k nu are parti bune...are si calitati si chiar e un tip special dar nu e pentru mine...asta simt....dar toti prietenii(inclusiv el) imi spun k iubirea vine pe parcurs...daca na venit in 7 luni....nu cred k o sa vina prea curand... Intradevar ne leaga foarte multe si am trecut si prin bune si prin rele cu el(inclusiv printr-un avort)...dar nu stiu...de atunci lucrurile sau racit intre noi... am ajuns sa gasesc ceea ce am nevoie in bratele altui barbat,lucru care sunt constienta ca nu e ok... dar P.S macar am avut parte de cea mai tare experienta sexuala cu tipu ala...deci chiar nuuuuuu regret


din cate am inteles eu TU esti cea care nu renunta la el pentru ca iti este teama ca se omoara, corect pana aici? si atunci care-i dilema ta ca eu una nu mai inteleg nimic?
touch_me
Postat pe 13 Mai 2010 11:30
revino-ti fato, tu habar nu ai ce iti doresti, trebuie sa gandeasca altii pentru tine?
kudika151287
Postat pe 13 Mai 2010 11:35
De la: kudika151287, la data 2010-05-13 11:35:03revino-ti fato, tu habar nu ai ce iti doresti, trebuie sa gandeasca altii pentru tine?


nu tipa la fata!!! e tanara si la inceputu' vietii!
ce, tu te-ai maritat cu cine au vrut altii?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 13 Mai 2010 12:43
Nu stiu de ce tot pomenesti de asta, ca tu nu ai prieten.
Iar ce-a zis Full_metal ti-a intrat pe-o ureche si a sprintat prin celalalta, nu???
kitty_krieger
Postat pe 13 Mai 2010 12:53
De la: boteee, la data 2010-05-13 11:27:11aaaa si inca o intrebare... cum credeti ca ar reactiona ''scumpul meu prieten'' daca ar afla ca mam bagat in patul altuia....?in conditiile in care il cunoaste destul de bine pe cel cu care lam inselat...

Cum ar reactiona? In cel "mai bun caz" rupe relatia si pleaca si esti libera,ai scap at. In varianta urata, plange ca l-ai tradat, promite ca se sinucide si vine in genunchi inapoi si tot nu scapi....Intre varianta pleaca sau ramane exista si posibilitatea sa-ti traga o mama de bataie si tie si barbatului....

De la: boteee, la data 2010-05-13 11:27:11 Vreau sa ma despart de el dar sunt presata de familie,de prieteni,de el....pana si ai mei vor sa raman cu el k e un baiat de treaba super ok ... de ce nu intelege nimeni k eu nu il iubesc pe omu asta??? .


Bla...bla...bla... esti presata de familie si de mai stiu eu cine...Daca il iubesc toti atat de tare sa convietuiasca ei cu el, nu tu care nu-l iubesti.

De la: boteee, la data 2010-05-13 11:27:11
Nu pot sa fiu ipocrita si sa zic k nu are parti bune...are si calitati si chiar e un tip special dar nu e pentru mine...asta simt....dar toti prietenii(inclusiv el) imi spun k iubirea vine pe parcurs...daca na venit in 7 luni....nu cred k o sa vina prea curand... Intradevar ne leaga foarte multe si am trecut si prin bune si prin rele cu el(inclusiv printr-un avort)...dar nu stiu...de atunci lucrurile sau racit intre noi...


In 7 luni te leaga bune si rele fara iubire din partea ta...Frumoasa relatie...
Daca TU ai citi povestea ta, sau prietena ta cea mai buna te-ar intreba ce sa faca in cazul asta, CE ai raspunde??
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Mai 2010 13:19
iaca mare fâs....dacã ar fi sã deschida fiecare cate un topic de câte ori înºealã iþi dai seama ce+ar fi pe kudica....fulll de încornoraþi ºi încornorate
freakbabe
Postat pe 13 Mai 2010 17:32
sa vad daca am inteles: ai 19 ani, o relatie de 7 luni consumata de fapt in 4 luni in care ai si avortat, iar in ultimile 3 luni de relatie zero ai intrat in alt patut caldut si acu' mergi in paralel cu amandoi! dom'le ma lasati masca de cate ori citesc cate o poveste de genul asta consumata din frageda pruncie eu o singura intrebare as avea...parintii, prietenii, toti cei pe care i-ai adus in discutie, se intereseaza si de situatia ta scolara, trag de tine sa faci si o facultate, sau toti sunt interesati doar de viata ta amoroasa?
miss_darine
Postat pe 13 Mai 2010 18:52
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:16:55deci...nu prea stiu cum sa incep...cert e ca vreau o parere cat de se poate de sincera de la fiecare dintre voi...e faza ca am o ''relatie'' de vro 7 luni ,pana acum 2 luni tot era perfect,mergea foarte bine...lucrurile au inceput sa se schimbe in momemntul in care nu mai avea timp de mine...pt ca iesea cu baietii...am incercat sa inteleg crezand k o sa se rezolve dar...nu. in principiu inca suntem impreuna...desi intre noi nu mai exista niciun fel de relatie de vro 3 luni... in fine...acum vro 2 3 saptamani am cunoscut un tip care mi.a placut foarte tare...e mult mai matur,arata bine...e...genul meu! am inceput sa flirtez cu el...si...am ajuns in pat...bineinteles prietenul meu nu stie nimic... intre mine si acest tip nu exista niciun fel de sentimente... nu este genul meu sa insel si sincer nu incerc sa ma disculp dar chiar nu primesc nimic din ceea ce ar trebui sa primesc de la prietrenul meu...nici afectiune nici atentie ...nici nimic... am incercat sa ma despart de el dar...spune ca ma iubeste si ca fara mine blah blah blah.... sincer am o viata inainte ( am doar 19 ani) si...totusi... Vi se pare atat de grav ca l-am inselat....? eu sincer nu regret... dar nu stiu... E atat de grav ca l-am inselat??? astept raspunsuri....:*:* P.S nu stiu daca conteaza dar...prietenul meu are 22 de ani iar celalalt 26...




nu
anastasia_m
Postat pe 13 Mai 2010 19:19
Daca tot intereseaza pe unii situatia mea scolara sunt studenta deci fac o facultate....!!!
boteee
Postat pe 13 Mai 2010 20:51
doamne ce-ai inteles tu din ce-a zis miss_darine!
kitty_krieger
Postat pe 13 Mai 2010 20:54
zi i ca l ai iselat si pe urma o sa insiste el sa va despartiti.
ellyaisha
Postat pe 17 Mai 2010 17:23
Io zic ca nu ai inselat cu nimic.
Ai facut o treaba noirmala atita timp cit tu nu mai aveai relatie cu prietenu de 2 luni,erai libera asa ca dai inainte.
marianil
Postat pe 10 August 2010 12:58
De la: boteee, la data 2010-05-12 11:16:55deci...nu prea stiu cum sa incep...cert e ca vreau o parere cat de se poate de sincera de la fiecare dintre voi...e faza ca am o ''relatie'' de vro 7 luni ,pana acum 2 luni tot era perfect,mergea foarte bine...lucrurile au inceput sa se schimbe in momemntul in care nu mai avea timp de mine...pt ca iesea cu baietii...am incercat sa inteleg crezand k o sa se rezolve dar...nu. in principiu inca suntem impreuna...desi intre noi nu mai exista niciun fel de relatie de vro 3 luni... in fine...acum vro 2 3 saptamani am cunoscut un tip care mi.a placut foarte tare...e mult mai matur,arata bine...e...genul meu! am inceput sa flirtez cu el...si...am ajuns in pat...bineinteles prietenul meu nu stie nimic... intre mine si acest tip nu exista niciun fel de sentimente... nu este genul meu sa insel si sincer nu incerc sa ma disculp dar chiar nu primesc nimic din ceea ce ar trebui sa primesc de la prietrenul meu...nici afectiune nici atentie ...nici nimic... am incercat sa ma despart de el dar...spune ca ma iubeste si ca fara mine blah blah blah.... sincer am o viata inainte ( am doar 19 ani) si...totusi... Vi se pare atat de grav ca l-am inselat....? eu sincer nu regret... dar nu stiu... E atat de grav ca l-am inselat??? astept raspunsuri....:*:* P.S nu stiu daca conteaza dar...prietenul meu are 22 de ani iar celalalt 26...


Cum adica ai incercat sa te desparti de el? detaliaza

Eu cand am vrut sa ma despart de un tip, mi-am facut bagajul, l-am dus la usa, mi-am gasit un apartament unde sa stau si in 2 ore am disparut din viata lui. PUNCT Nu exista "am incercat sa ma despart, ca as vrea dar nu stiu cum". nu mai vrei, nu mai esti..si gata
_Cryssa_
Postat pe 10 August 2010 13:25
De la: boteee, la data 2010-05-13 11:27:11aaaa si inca o intrebare... cum credeti ca ar reactiona ''scumpul meu prieten'' daca ar afla ca mam bagat in patul altuia....?in conditiile in care il cunoaste destul de bine pe cel cu care lam inselat... Vreau sa ma despart de el dar sunt presata de familie,de prieteni,de el....pana si ai mei vor sa raman cu el k e un baiat de treaba super ok blah blah blah... de ce nu intelege nimeni k eu nu il iubesc pe omu asta??? Nu pot sa fiu ipocrita si sa zic k nu are parti bune...are si calitati si chiar e un tip special dar nu e pentru mine...asta simt....dar toti prietenii(inclusiv el) imi spun k iubirea vine pe parcurs...daca na venit in 7 luni....nu cred k o sa vina prea curand... Intradevar ne leaga foarte multe si am trecut si prin bune si prin rele cu el(inclusiv printr-un avort)...dar nu stiu...de atunci lucrurile sau racit intre noi... am ajuns sa gasesc ceea ce am nevoie in bratele altui barbat,lucru care sunt constienta ca nu e ok... dar P.S macar am avut parte de cea mai tare experienta sexuala cu tipu ala...deci chiar nuuuuuu regret


Nicicum, ti-ar zice curvulice si basta.
Pana la 30 de ani mai ai timp si cu siguranta o sa intri in multe paturi:))))))
Insa oricum in mesajul cu care ai deschis topicul e o varza....ba il placi p'ala, ba e genul tau, ba in urmatorul rand nu mai e.
" succesuri" la tavaleli, d'asoara....ai o viata inainte, si cum scriam intr-un alt topic, hormonii odata " deranjati" " joaca".......
stem_29
Postat pe 10 August 2010 15:47
Adevaru e ca voi femeile o ardeti la modul cuminte, politicos, civilizat, doamne-fereste de inselat ; voi mereu cele fidele ; auto-victimizarea atinge cote extreme pe acest site, Cand defapt va sta mintea numa la sex , toata ziua va ganditi numai la asta. Simbolul falic il aveti in sufragerie peste toate rafturile cu bibelouri si vaze lungi. Va umbla ochii dupa barbati non stop, in orice situatie si moment al zilei. Indiferent de varsta!!
Totul la voi se rezuma la ceea ce are barbatul intre picioare. Dupa aia tanjiti: O Viata Intreaga!!

Femeile isi pun silicoane, - sanii lor nu sunt atat de mari defapt
Femeile poarta tocuri - dar nu sunt atat de inalte
Isi vopsesc parul - desi culoarea naturala nu e aceea...
Femeile se machiaza - Dar defapt fatza voastra nu arata asa..
Acum bineinteles voi primi un feedback de genul cu " da, dar si voi barbatii va aranjati, vopsiti, machiati ..etc etc.."
Nu asta e ideea.
Ganditi-va la cate lucruri din viata voastra le faceti doar pentru a atrage barbatii.
:-??
cam toate.
other_places
Postat pe 11 August 2010 05:57
E bine ca el te iubeste si tu il inseli cel cu care il inseli cred ca doar te satisface fara sa te iubesca
kudika314205
Postat pe 14 August 2010 14:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau un sfat...va rog mult. 9 De la: kudika_19413 29 Martie 2013 02:34
Eu sunt sagetator iar el este capricorn.... 4 De la: brunetaa 8 Septembrie 2009 01:34
cealalta femeie 22 De la: r_girl 7 Mai 2009 14:06
heeeeeelllllp!!!! 302 De la: geo_reincarcat_iara 4 Aprilie 2012 01:45
vreau sfaturi dati cu parerea cati mai multi 53 De la: craciun852007 12 Iunie 2012 17:16