Setari Cookie-uri

oare sa chiar iubesc din nou ?

acum 3 luni am incheiat o relatie dupa ce am prinso pe "fosta" inselandu-ma ... si saptamana trecuta am facut cunostiinta cu o fata foarte de treaba .. chiar imi placea de ea ...multe colege ma indemnau sa incerc sa fiu cu ea ca nu voi regreta .. ei bine ieri am iesit in oras cu ea si cu niste colege iar l-a scoala un coleg cand a auzit ca incerc sa ma combin cu ea imi scotea ochii ca si el a fost intrebat daca nu vrea sa fie cu ea si chestii de astea .. deci asta m-a facut sa ma simt foarte aiurea .. totul a mers bine dar nu stiu parca mi s-a trezit o ura in suflet sau cel putin asa o numesc eu .. poate m-a speriat ea dar nu stiu ii place prea mult sa se sarute .. din 2 in2 minute ceea ce mie nu prea imi placea pentru ca asa m-as plictisi foarte repede .. in fine poate nu mi-am exprimat sentimentul asa bine dar dupa seara aia cand am ajuns acasa i-am dat papucii pentru ca am simtit ca nu v-a merge :( cel putin asa credeam eu , iar ea a zis ca ii trece repede ca ii o persoana care uita repede si ca bine ca iam zis acum ca sa nu sufere mai tare mai tarziu .. iar azi , trecand o zi fara ea(chiar daca am fost impreuna doar o zi) am inceput sa ma gandesc doar la ea si sa ii simt parfumul peste tot ... de parca mi-ar fi ramas in minte mirosul si nul pot scoate ... eu as avea de gand sa ma impac cu ea daca ar mai vrea .. dar nu sunt sigur pe mine :( daca o sa se repete aceeasi chestie ?
Jh022y
Postat pe 29 Mai 2010 23:40
Nu toate fetele sunt la fel. Desi e putin ciudat ca ar vrea sa se pupe asa una doua de la prima intalnire, poate asa sunt unele fete de fel, cine stie?
Pana una alta, merge sa iesi cu ea, nu pune toate cele la suflet pentru toate necunoscutele, distreaza-te mai bine. Poti sa vezi pe parcurs ce se dezvolta, ce mai apare. Hai, multa bafta!
kudika185400
Postat pe 29 Mai 2010 23:44
bine dar nu era orice sarut ... ci sarut frantuzesc.. la fiecare 2 minute vroia pupata :|
Jh022y
Postat pe 30 Mai 2010 10:30
daca iti place de ea..caut-o ce mai stai?ai ceva de pierdut?stii vb aia nu conteaza cat dureaza o relatie ci intensitatea ei!
one_size
Postat pe 30 Mai 2010 10:45
De la: Jh022y, la data 2010-05-30 10:30:48bine dar nu era orice sarut ... ci sarut frantuzesc.. la fiecare 2 minute vroia pupata :|






thuamneee.......... in pozitia asta stati la povesti ??????????

anastasia_m
Postat pe 7 Iunie 2010 15:20
trebuia sa te gandesti de 2 ori inainte sa ii dai papucii

azi vreau maine nu mai vreau nu prea merge orice om are si el orgoliul lui si apoi dc te saruta prea des nu ti a placut dc nu te saruta deloc iar nu ti convenea mi se pare o tampenie sa te desparti de cineva din atata lucru poate pe parcurs ar fi stat altfel treburile
kudika184839
Postat pe 15 Iunie 2010 10:09
Pai daca o vrei si esti dispus so accepti asa cum e, atunci dute la ea si continuati de unde ati ramas.Nu te mai lasa influentat de nimeni.Colegul ala anume tia zis ce tia zis ptr. ca o vroia el, si tia zis ce tia zis ca sa prinzi ura pe ea.De unde stii ca nu va merge, daca nici macar nu ai incercat?
kudika098645
Postat pe 15 Iunie 2010 23:54
Gindeste cu capul tau nu cu al altuia.
kudika098645
Postat pe 15 Iunie 2010 23:56
Poti sai spui ce nu-ti place.Sa stii ca comunicarea intro relatie e foarte importanta.
kudika098645
Postat pe 16 Iunie 2010 00:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EU leu, EL berbec 27 De la: sirghea 1 Octombrie 2010 22:34
de ce tot mai multe femei suporta violenta fizica si verbala din partea sotilor? 131 De la: rashela 4 August 2009 11:56
relatie de 8 luni 9 De la: katwoman 11 Mai 2009 16:34
Nu reusesc sa il inteleg, un sfat pls 36 De la: anissya 3 Mai 2010 13:48
Ce sa fac? 31 De la: yumalai 7 Mai 2009 08:24