Setari Cookie-uri

il iubesc dar a face dragoste cu el,mi se pare pierdere de timp...help!!!!

De la: b_m_i_ana, la data 2010-08-03 14:48:44BUN RASPUNS ARE PERFECTA DREPTATE PROBEAZA ESTE IMPOSIBIL SA NU MERGA

tie ti-a scos cineva tasta . de pe tastatura?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 3 August 2010 21:24
Am impresia ca inca in sufletelul tau nu sa infiripat iubirea.Eu am inteles din povestioara ta caci prietenul tau vrea sa dureze cit mai mult actul secsual, iar tu nu mai ai nici un chef.De aici reiese ca el te iubeste,te doreste si vrea sa fi fericita cu el.
Este un proverb rominesc - INCA NA MURIT ALA CARE NE INPACA. Cind ala va muri nu mai poti spune nimica despre iubire, atunce vorbim despre obisnuita.
Asa ca puneti ordine in viata,de pe acuma caci anii trec si peste tine si mai tirziu sar putea sa regreti.
Inca un proverb spune -SUIETE IN CARUTA IN CARE ESTI DORITA. NU IN CEA, NE DORITA.
Din partea mea mult succes in viata, si nu iti bate joc de ia, caci se razbuna.
kudika171801
Postat pe 5 August 2010 13:18
De la: crysa_tm, la data 2010-06-25 10:59:32Cand am citit mesajul asta mi-am adus aminte de mine in fosta relatie.

Eram cu un tip de ceva vreme, locuiam impreuna si ne intelegeam extrem de bine. Da, la activitatile de zi cu zi. Adica mergeam la lucru impreuna,veneam impreuna, gateam impreuna, ieseam in oras impreuna, discutam orice impreuna....Ne intelegeam PERFECT. V-ati prins de idee, lipseste ceva. Cand ne puneam seara in pat si se-apropia de mine...parca ma luau nervii si durerile de burta si de cap, asa obosita eram... =P nici vorba nu vroiam sa facem sex. Intrebarea mea a fost: De ce? Ei bine..ca nu il iubeam suficient, ca il vedeam si il tratam mai mult ca pe un coleg de apartament.

Rezulatul? Multe nopti nedormite in urma certurilor ingrozitoare, dureri de cap (pe bune de data asta), stres, chin si pentru mine si pentru el. Asa ca..am luat inteleapta decizie de a-l parasi. Mi-am dat seama ca nu ma tragea suficient de mult cat sa-mi placa la nebunie sa fac sex cu el chiar daca eu il iubeam si n-as fi vrut in veci sa ma despart de el. Ma vedeam deja maritata cu el avand 2 copii, casa la tara si gradina de flori. Ha ha. Dar daca sexul nu merge intr-o relatie...nimic nu merge. si nu e doar o mentalitate, e o lege a firii.



kudika171801
Postat pe 5 August 2010 13:42
Ai perfecta dreptate
kudika171801
Postat pe 5 August 2010 13:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nume de caini 59 De la: kudika014999 4 August 2012 11:00
VA VEDETI TRAIND INTR-O SAHARA MADE IN ROMANIA 3 De la: kudika_14871 24 August 2012 17:10
De ce nu avem posibilitatea de a ne edita postarile? 2 De la: Cristinell_Snickers_1 30 Iulie 2014 18:58
iubirea in comuniune cu natura 5 De la: selket 25 Iunie 2009 21:32
Caut colega apartament - Dorobanti 1 De la: marydya 29 Iulie 2008 00:14