Setari Cookie-uri

oare v-a rezista relatia?

sunt cu el de 9 luni ,ne intelegem foarte bine,insa e putin ,,mai mult ,,gelos cand sunt cu el ne intelegem de minune si nu avem probleme,dar cum ne despartim si vb la telefon incepe cu geloziile lui,in fine cedeaza pana la urma...PROBLEMA e k a ramas fara loc de munca si trebuie sa plece in spania la munca la parintii sai,oare v-a rezista relatia?oare v-a fi bine?
nu stiu ce sa cred,uneori imi spune,,,daa,dak trebuie sa plec,n-ai sa ma asatepti?......glumeste,face asta doar sa ma chinuie,ce o fi oare in capul lui?:((( ce sa fac k sa nu mai fie asa gelos?:((
dudu1992
Postat pe 2 Iunie 2010 19:21
sa iti pui centura de castitate si sa ii dai lui cheia!
one_size
Postat pe 2 Iunie 2010 19:38
"ce sa fac k sa nu mai fie asa gelos?"
sa-ti pui zgarda si sa te lasi plimbata numai de el
miss_darine
Postat pe 5 Iunie 2010 13:25
ESTE EL CENTRUL UNIVERSULUI TAU?de ce numai noi femeile trebui sa dam explicatii.lupta si ataca tu prima sa vezi ca nu te mai ataca cu gelozia. oricum orice spui nu are efect.
aizana
Postat pe 5 Iunie 2010 13:35
De la: bursuka, la data 2010-06-02 19:21:22sunt cu el de 9 luni ,ne intelegem foarte bine,insa e putin ,,mai mult ,,gelos cand sunt cu el ne intelegem de minune si nu avem probleme,dar cum ne despartim si vb la telefon incepe cu geloziile lui,in fine cedeaza pana la urma...PROBLEMA e k a ramas fara loc de munca si trebuie sa plece in spania la munca la parintii sai,oare v-a rezista relatia?oare v-a fi bine?
nu stiu ce sa cred,uneori imi spune,,,daa,dak trebuie sa plec,n-ai sa ma asatepti?......glumeste,face asta doar sa ma chinuie,ce o fi oare in capul lui?:((( ce sa fac k sa nu mai fie asa gelos?:((


e nesigur pe sine si deci implicit pe relatia dintre voi doi. gelozia se trateaza cu mai multa incredere in sine, el singur ar trebui sa-si cunoasca si dezvolte calitatile, si sa accepte ca are si defecte, dar ca nimeni nu-i perfect pe lumea asta.
franziska_eu
Postat pe 7 Iunie 2010 15:43
daca e gelos acum cand esti langa el cum o sa fie cand va fi plecat?
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Iunie 2010 15:46
daca pleaca in spania iti garantez ca relatia voastra nu are cum sa reziste.
iar partea cu gelozia extrema...cineva care suspecteaza tot timpul pe altcineva de faptul ca e posibil sa insele isi pune singur mana in cap pentru ca se gandeste ce ar face el sau ce a facut in trecut...ia gandeste-te bine la aspectul asta.multa bafta
razz
Postat pe 9 Iunie 2010 18:25
va rezista...

cu siguranta nu va rezista
mihablonda
Postat pe 13 Iunie 2010 23:55
parerea mea este ca nu va rezista sa ai o relatie la distanta este foarte ff greu nu vei fi fericita mai bine singura decat asa pop
kudika196211
Postat pe 14 Iunie 2010 17:59
E gelos ptr. ca te iubeste si te vrea numai a lui.Ca sa nu mai fie gelos, dovedestei ca tu esti fatea care sio doreste.
kudika098645
Postat pe 21 Iunie 2010 20:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SATULA DE ATATEA TOPICURI,LEGATE DE IUBIREA LA DISTANTA,COMPATIBILITATEA ZODIILOR 22 De la: Ele_ely 3 Ianuarie 2010 21:48
asa cred eu... 3 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 11:48
Oare fac bine??? 29 De la: valita76 28 Iulie 2009 12:46
Cand umblii cu fosta prietena a celui mai bun prieten... 44 De la: kudika399767 23 Mai 2011 01:48
Buna fetelor! 11 De la: Barbie30 28 Octombrie 2010 21:02