Setari Cookie-uri

alin

ce inseamna cind o fata iti face cadou pe motive ca nu a gasit nimic o verigheta si are inscris pe e multumesc
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 10:56
pey poate vrea sa te ia de sotz dar nu mai bn o intrebi personal ca nu avem cum sa ii ghicim noi gandurile
yumy
Postat pe 5 Iunie 2010 10:58
Eu cred ca vrea sa se marite :P sau asteapta s-o ceri in casatorie.. tot aia
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 10:59
De la: NicoNicco, la data 2010-06-05 10:59:28Eu cred ca vrea sa se marite :P sau asteapta s-o ceri in casatorie.. tot aia

saraca fata cred ca o sa astepte mult si bn pana la maritis
yumy
Postat pe 5 Iunie 2010 11:02
nu am ceruto direct de nevasta dar iam spus ca o so iau , si cind am intrebato ce inseamna verigheta a zis ca nimic
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:02
nu o sa astepte depinde de ea eu daca o sa se poarte bine am so cer de nevasta in sept
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:03
Depinde si de cat timp esti cu ea si daca e iubita ta bineinteles.Poate s-a saturat fata sa vada ca de 5 ani tu nimic nimic si vrea sa grabeasca putin lucrurile.Si cand ai intrebat-o ce inseamna, ti-a spus nimic, probabil ca se astepta sa intelegi si a lasat-o balta.Nu stiu dau si eu cu presupusul :D
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:07
ce parere aveti de urmatoarea chestie
ai o iubita sauviitoarea sotie
si stati la distanta si tu ca baiat o suni in fiecare zis si seara cvb cu ea pe mesenger ea la un momendat iti spune so lasi sa ise faca si ei dor de tine sa nu o mai suni in fiecare zi . credeti ca are pe altcineva sau doar e plictisita de telefoane din partea baiatului si ar mai vrea sa sune si ea
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:10
suntem de un an si jumatate impreuna in februarie la anul facem 2

nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:11
eu am inteles ce inseamna
si stiu ca ea se cam grabeste si iam zis ca o so iau de nevasta
ea are toate lucrurile ei la mine acasa
dar suntem la distanta
pt ca ea are de platit o rata si eu acum invat pt scoala de subofiteri e ceva complicat
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:13
Pai sa inteleg ca ea ti-a facut "cadou" ( l-a trimis prin colet ? :D ) Pai ia incearca sa nu o mai "sufoci" cu mesaje , tel etc.. cu toate ca e posibil sa-ti spuna ca o neglijezi .. mai depinde si de ce anume face ea la distanta acolo..nu stiu poti scapa de orice indoiala numai vorbind deshis cu ea
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:15
In orice caz, parerea mea e ca trebuie sa vorbiti deschis despre voi, relatia pe care v-o doriti, planuri etc.Nu ai idee de cat de mult ajuta comunicarea intr-un cuplu ? :P
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:17
stiu asta eu vb inca prea mult si iam zis sa discutam toate problemele deschis fara sa ne mintim sau sa ne ascundem , si verigheta (eu am tarit cu ea acolo si cind am plecat de acolo in tara mia dat verigheta personal
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:20
oricum am so las 1 saptamina sau 2 sa nu o
sun
dar eu cred ca daca ea ma iubeste trebuie sa ma sune ea intro saptamina
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:23
Pai bine tu vb prea mult, tu i-ai zis sa discutati deschis, dar ea ce parere are, discuta la fel de deschis fata de tine?
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:24
Mi se pare cam mult intr-o relatie o saptamana,2.Probabil ca si ea daca te-ar suna la o sapt,2 ti-ai ridicca semne de intrebare.Si sincer ce zice ea ca o suni prea des, nu mi se pare ceva de bine.. eu daca as fi departe de iubitul meu mi s-ar parea normal sa vorbim cat mai mult
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:26
da si nu numai o data de multe ori iam zis sa discutam deschis si ea azis ca da
dar eu de unde sa stiu daca minte sau nu
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:26
la asta mam gindit si eu
eu am itrebato tiai gasit pe altcineva ea a zis ca nu
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:27
Depinde si de cat timp ai plecat tu de langa ea, cand ti-a facut cadoul gandea altfel si intre timp si-a schimbat parerea din alte motive pe care tie nu ti le-a facut cunoscute.Oare...?
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:28
daca ea nu ma suna intro saptamina inseamna ca sia gasit pe altcineva
ca altceva nu cred
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:28
ne vedem cam de in trei luni in trei luni
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:29
Pai da putini sunt sinceri si iti spun : asta e mi-am facut pe altcineva se intampla, mai ales la distanta.Sunt persoane care nu-si uita perechea chiar daca nu o are langa,asta e de apreciat,insa nu toate degetele de la o mana sunt la fel...
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:30
problema e fga ea nu zice ba nu mai vreau sa fiu cu tine miam gasit pe altt6ul sau bla bla
mas bucura sami zica asa
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:30
pai eu iam zis
pai nu i problema ca daca vrea ma duc eu acolo inapoi sau macar sa nu ma minta
ca daca sia gasit pe altcineva sami spuna
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:31
problema e ca de fiecare data cind o sun raspunde
daca siar fi gasit pe altul nu ar mai raspunde nu ?
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:32
Daca te-ai bucura sa-ti zica asta nu o vrei langa tine sau poate te-ai bucura ca a fost sincera si ti-a dat raspunsul la ce voiai
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:32
am 2 zile decind nu am sunato
am so las pina luni si luni am so sun
si sa vb serios cu ea
dsami zica adevarul
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:33
nu mas bucura sincer
dar daca ea alege asta eu ce sa fac
sincer
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:33
Da o vizita neprevazuta nu poti sa-i faci ? Eu daca as fi in situatia ta si as putea as urmari-o. Puii mei macar scap de orice indoiala de ce sa o lungesc atat ,daca ea nu are de gand sa ma lamureasca.Cu cat mai repede cu atat mai bine
NicoNicco
Postat pe 5 Iunie 2010 11:34
mam gindit si la asta
si nu stiu ce sa zic ,dar asa dupa tine cam cite zile so las sa no sun
nilo
Postat pe 5 Iunie 2010 11:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Trash The Dress- poezia asezata in rama 2 De la: Dor_a 18 Octombrie 2009 09:56
il vreau sau nu? 37 De la: talida22 9 Ianuarie 2009 16:25
Casatoria... 25 De la: mkdisk 18 Martie 2009 17:44
hi 3 De la: kudika_nikole 25 Decembrie 2011 13:36
Reprezinta casatoria dovada de iubire absoluta? 20 De la: sadora 25 August 2009 15:56