Setari Cookie-uri

dulciurile nu ingrasa:((

fetelor, eu sunt slabuta dintotdeauna, am incercat tot felul de diete, insa nu a mers nimic, ce imi recomandati?
dibu_iulia
Postat pe 8 Iulie 2008 17:17
Uite ca exista si oameni care vor sa se ingrase. E mai simplu decat la slabit.
Mai intai va trebui sa vedem de ce nu iei in greutate. spre exemplu ar putea fi o glanda tiroida care lucreaza mai repede decat ar trebui sau poate desfsasori o activitate foarte solicitanta. Acestea sunt doar presupuneri. Pot sa iti recomand ceva si pentru asta e important sa stiu mai multe lucruri despre stilul tau de viata.Oricum produsele din plante sunt la putere. Daca vrei ajutor ma poti contacta la danut_dr@yahoo.com. Este important sa primesti recomandari compatibile cu organismul tau.
Plantvita
Postat pe 12 Iulie 2008 12:43
loredananedea
Postat pe 20 August 2008 08:18
Vreau sa ma inveti si pe mine, te rog!Adresa mea este: dorinelasandru@yahoo.com
dorisan
Postat pe 23 August 2008 11:48
daca te simti bine si nu ai nici o problema legata de anemie etc eu zic sa ramai asa. de ce vrei sa iti schimbi metabolismul, corpul tau, sa iti dereglezi functiile lui? asa esti tu, nu manca foarte mult doar ca sa te ingrasi, nu consuma junk food pe termen lung numai ca sa iei un kg in greutate, pt k atragi dupa tine boli si alte aspecte negative. iar cu varsta o sa te si ingrasi necontrolat, pt k metabolismul o sa arda mai putine calorii. ramai asa si macar foloseste asul asta din maneca, fa modeling, hosting, se cauta f mult. fa din defectul pe care crezi tu ca il ai, cel mai mare atu al tau.
elena_22
Postat pe 8 Octombrie 2008 19:51
AI PERFECTA DREPTATE ELENA 20 SINT INVIDIOASA SA-I SPUNEM ASA CA DOMNISOARA MAI DE SUS E SLABUTA IAR EU M-AM INGRASAT SI NU POT SA FAC ACELEASI LUCRUEI PE CARE LE FACEAM ATUNCI CIND ERAM SLABUTA LA 20 ANI AVEAM 55 KG ACUM LA 27 AM APROAPE 80 SI E DEZGUSTATOR IMI E SI RUSINE SA MA DEZBRAC IN FATA SOTUL DAR EL AM ACCEPTA ASA CUM SINT MAI IMI ZICE CA SA SLBESC BA IMI ZICE CA MA IUBESTE DAR EU AM O NELINISTE IN SUFLET CA NU SINT LA FEL DE FRUMOASA CA O FATA SLABA IAR DE CIND M-AM INGRASAT AM OBSERVAT CA NIMENI NU MAI FACE UN COMPLIMENT LA EDRESA MEA SI SPER SA SLABESC PT FIZICUL MEU MA CHINUI SI DE ASTA ZIC CA NU-I INTELEG PE OAMENII ASTA CARE VOR SA SE INGRASE SOTUL MEU SE MENTINE LA 55 KG SI ARE 31 DE ANI SI NUI DAI ZICI CA E PUSTAN NU STIU DACA VA ADUCET-TI AMINTE DE TEO CIT DE GRASA SI BATRINA ERA EA ATUNCI CIND A APARUT LA TELEVIZOR CU GUSA AIA IAR APOI A SLABIT SA ARANJAT SI NU MAI AVEA ACEASIVIRSTA AM RAMAS IMPRESIONATA CIT DE MULT POTI SA TE SCHIMBI DACA ESTI GRAS IAR APOI SLABESTI
bogdan_7000
Postat pe 20 Octombrie 2008 15:21
Este o cafea la Gano Excel .
Aceasta cafea are in ea o ciuperca "Ganoderma Lucidum" cu efecte rapide asupra organismului.
Imbunatateste sistemul imunitar, regleaza tot ce este dereglat in organism, te face sa te simti cu adevarat bine.
Daca vrei ma poti contacta pe daniela ciortan@yahoo.com
Monalissa_healthy
Postat pe 6 Noiembrie 2008 09:28
monalisa, tu ai comandat produsele Gano? dupa ce am citit postarea ta..am citit si eu despre acestea.....si m-ar tenta sa comand Gano Garcinia si unul dintre sortimentele de cafea....dar au vreu efect?? eu le-as fi vrut din considerente de greutate....!crezi ca sunt bune si pentru asa ceva?
anna67
Postat pe 20 Noiembrie 2008 22:26
m-ar interesa si pe mine aceasta ciuperca...rog mai multe detalii
kudika185802
Postat pe 22 Noiembrie 2008 11:26
De la: alinaiulia, la data 2008-07-08 17:17:19fetelor, eu sunt slabuta dintotdeauna, am incercat tot felul de diete, insa nu a mers nimic, ce imi recomandati?



Anticonceptionalele...DAR NUMAI LA RECOMANDAREA MEDICULUI !!
ninapetcu
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:48
De la: alinaiulia, la data 2008-07-08 17:17:19fetelor, eu sunt slabuta dintotdeauna, am incercat tot felul de diete, insa nu a mers nimic, ce imi recomandati?


un control la endocrine!
camiflorea
Postat pe 6 Ianuarie 2009 18:01
ei bine noi femeile intotdeauna am dorit sa fim cit mai slabute.este greu-nu sa slabesti ci sa te mentii.trebuie de creat un echilibru care pe viitor va deveni sensul vietii.singura iesire din situatie

Postat pe 28 Ianuarie 2009 21:46
De la: alinaiulia, la data 2008-07-08 17:17:19fetelor, eu sunt slabuta dintotdeauna, am incercat tot felul de diete, insa nu a mers nimic, ce imi recomandati?


Exista un sfat comun atat pt probleme cu minus, cat si cu plus de greutate: miscarea (buna la toate asa cum se spune, pt ca iti poate pune la punct metabolismul). Ar fi multe de spus, dar, daca poti, apuca-te sa faci miscare. Daca pt a slabi nu e indicat sa mananci in primele 2-3 ore dupa sport, daca vrei sa te ingrasi poti sa-ti aranjezi o masa completa si sanatoasa dupa.
Important e sa fii sanatoasa si in forma; daca simti ca la greutatea pe care o ai, esti lipsita de forta si vitalitate, atunci ar fi indicat sa mergi la un medic si sa-ti faci niste analize.
craciunitza
Postat pe 18 Martie 2009 09:30
Buna!
Am citit in revista "Felicia" despre un produs de slabit SveltCola,din extracte de plante si fructe.Acest produs,scrie in revista te poate ajuta sa sbabesti f repede.
Stie cineva ceva despre el?Nu vreau sa incerc pe mine,ultima oara mi-a fost f rau de la capsula de slabit.
Magda

magdaandreica@yahoo.cpm
Postat pe 24 Martie 2009 08:04
Cea mai mare tampenie si prostie este sa recomanzi anticonceptionale pt diferite...afectiuni sa zicem.

Produsele Gano sunt foarte scumpe si chiar nu au efect la slabire(cunosc pe cineva care a incercat).3 IN 1 este bun, nu zic nu, dar trebuie 2 pliculete ca sa fie o cafeluta cu gust mai intens.

Iti trebuie mese bogate si cu multe calorii.Si da, sportul.Macar sa pui niste masa musculara pe tine.

michelle_venus_21
Postat pe 24 Martie 2009 08:20
Cel care are un trup normal...cred ca ar fi frumos si normal s-al binecuvanteze cu o iubire infinita, deoarece este foarte iubit de Creatorul nostru Divin.
Daca doriti sa aveti un trup frumos, cu o masa musculara normala, cu cat mai putine adaosuri de GRASIME pe fese, abdomen etc...
Cred ca ar fi bine sa va schimbati mai intai gandirea sa educati ( stapaniti)acea Minte EGOista care va pune sa macati toate acele produse toxice( mortaciuni) sau alimente necorespunzatore autovindecarii...
Chiar si anumite produse naturiste sunt toxice pentru trupul nostru daca sunt administrate fara discernamant.
Corpul Fizic nici nu are nevoie de ele....Corpul nostru FIZIC este UNIC, altul la fel NU exista pe toata Palaneta Pamant. Deci el NU are nevoie de produsele pe care le fabrica singur.
De aceea Oamenii de Stiinta care lucreaza in domeniu recomanda o alimentatie si un consum de apa DIN Zona in care ne-am nascut, de aceea sa ajuns la Alimentatie dupa Grupa Sanguina.
Deci...Consumul de apa fara acid si in special fara Calcar, mancarea , ceaiul etc. sa fie produsa din aceeiasi apa, respiratie normala non stop(Inspiratie pe nas - retentie - expiratie pe gura. Timpii se pot alege de fiecare in functie de organism).
Dupa voia divina si vointa voastra Dumnezeul nostru creator sa va ilumineze,sa va daruiasca o infinita Pace sufleteasca si dragoste de viata pe Planeta Pamant.
Aici un aveti un Link pentru Linistea Sufleteasca si a Corpului nostru care ne iubeste mult de tot http://www.lucratorul-in-lumina.com/afirmatii/vindecare.htm
Pacea sa fie cu voi
healthy000378
Postat pe 24 Martie 2009 10:07
De la: alinaiulia, la data 2008-07-08 17:17:19fetelor, eu sunt slabuta dintotdeauna, am incercat tot felul de diete, insa nu a mers nimic, ce imi recomandati?


Buna, eu te sfatuiesc sa mergi mai intai la un medic endocrinolog, s-ar putea sa ai probleme cu glanda tiroida.
Eu personal am hipotiroidism, de asta ma ingras, dar in clinica am cunoscut multe persoane cu hipertiroidism( nush daca se scrie hyper sau hiper), aceasta boala iti poate cauza multe probleme.
Dupa consultatie si analize facute vei sti ce e de facut si daca nu ai pb.medicale si nu esti foarte slaba, eu zic sa te lasi asa, dar banuiesc ca tu esti mult sub greutate si de asta te plangi.
Iti doresc sanatate si sa fie totul cum iti doresti!
ilona
ilona6411
Postat pe 24 Martie 2009 10:29
Adevarul cam asta este , cea care e slaba vrea sa fie grasa si invers. Nu suntem niciodata multumite si nu multumim niciodata pentru ceea ce avem, ci numai ne suparam pt ceea ce consideram ca ne lipseste.
Si oricat nu ne place ideea, trebuie sa acceptam ca numai cu sport si cu un ritm de viata pe cat posibil echilibat si o alimentatie cat de cat sanatoasa, numai asa puteam arata bine si simti in forma.
Nu zic ca eu asa fac, pt k sunt o impiedicata si jumatate cand e vb de sport si obosesc dupa 3 secunde, dar m-am convins ca este varianta cea mai buna si ca toate ceaiurile si tratamentele astea minune si din plante etc nu-s decat niste mari amagiri.
Eu am vazut pe propria piele; am avut la un moment dat un serviciu care presupunea mai multa alergatura si am corelat asta pe cat posibil cu o alimentatie mai usoara ( fructe, iaurturi, carne slaba, peste etc)iar efectele n-au intarziat sa apara. Slabisem si ma simteam foarte zvelta, cum am revenit la birou si la rontaitul inutil s-a cunoscut.
bastiuta
Postat pe 24 Martie 2009 10:45
si eu am fost asa slabuta pana cand am implinit 24 de ani si treptat am inceput sa ma ingras. asta vine cu ani... nu-ti fa griji, o sa vina o perioada cand ai sa vrei sa slabesti... nu cumpara toate porcariile....
akinom
Postat pe 24 Martie 2009 11:37
incearca produsele herbalife...rezu;tatele sunt super insa sunt f scumpe..dak iti permiti financiar si nu pleci urechea la tot ce zic"inteligentii" care habar nu au de asa ceva,te pot ajuta.Mult succes!
deeasweetgirl
Postat pe 24 Martie 2009 18:53
In legatura cu produsele de la Gano,cum as putea sa fac rost de ele? eu sunt din Suceava si as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate ca sa fac rost de ele?
dika
Postat pe 26 Martie 2009 20:38
pentru ingrasat ma poti contacta pe adresa danielavarghes@yahoo.com sau la tel 0722 544 445
danielavarghes
Postat pe 29 Martie 2009 22:09
am o cunostinta care a folosit herbalife si cand nu a mai avut bani sa le cumpere s-a ingrasat rau ! sunt o porcarie !a fost interzis in multe tari.
regimul de viata sanatos este cel mai bun !

Postat pe 3 Aprilie 2009 04:46
draga mea,herbalife are reprezentanta in 70 de tari....chiar curand s-a efectuat un studiu privitor la produsele herbalife(http://www.starea-de-bine.ro/blog/?p=1805)...cunostinta ta incearca sa gaseasca un vinovat pt k mananca mult si alimentatia ei e vraiste si uite asa s-a ajuns la concluzia k herbalife nu e bun,ingrasa,etc etc....e mai simplu sa dam vina pe altceva/altcineva,decat sa recunoastem unde gresim...
deeasweetgirl
Postat pe 4 Aprilie 2009 00:37
Cinstit, toti avem de castigat!!!CASTIGA CATIVA LEI,FARA SA TE CHINUI PREA MULT!!!!!!


Incredibil dar adevarat!
Credeti-ma: am incercat toate metodele posibile (si legale). Aceasta este cea mai USOARA si mai RAPIDA cale. Poti sa faci o gramada de bani, repede si legal. Merge! E testat! Tot ce trebuie sa faci deocamdata este sa citesti cu atentie si pana la final textul.
In urma cu ceva vreme navigam aiurea pe Internet (probabil la fel cum faci si tu acum) cand am descoperit un articol asemanator cu acesta in care se spunea ca pot sa castig milioane in doar cateva saptamani cu o investitie initiala de numai 6 lei(60.000 lei vechi). Imediat m-am gandit chestia asta trebuie sa fie vreo escrocherie. Dar, curioasa fiind, am continuat sa citesc. Articolul spunea ca trebuie sa trimiti cate 1 leu la fiecare din cele 6 adrese mentionate in articol. Apoi sa iti treci numele si adresa la sfarsitul listei in pozitia a 6-a si sa publici articolul la minim 200 de forum-uriadrese cu anunturi pe Internet. Pur si simplu! Dupa ce am analizat chestiunea si dupa ce am discutat cu cativa prieteni m-am hotarat sa incerc. La urma urmei ce aveam de pierdut in afara de 6 lei si 6 timbre?
Cum este si normal, la inceput eram sceptica si chiar ingrijorata in privinta aspectului legal. Asa ca m-am interesat la PTTR si mi-au confirmat ca intr-adevar e legal! Deci am facut infima investitie de 6 lei.
Surpriza!
Ghiciti ce s-a petrecut !!! Intr-un interval de 7 zile am inceput sa primesc bani in cutia postala. Eram uluit! M-am gandit ca probabil se va opri curand, dar banii au continuat sa vina! In prima saptamana am primit 31 de lei. La sfarsitul celei de-a doua aveam 97 lei. In a treia saptamana stransesem 2.342 de lei! Si banii continua sa vina cu repeziciune. In mod cert a meritat sa cheltui cei 6 de lei si cele 6 timbre (Am cheltuit mult mai mult jucand la loto si la bingo!). Sa va spun cum functioneaza si mai ales de ce functioneaza. In primul rand va sfatuiesc sa salvati pe hard sau sa printati articolul ca sa il aveti la indemana.
Cum?

PASUL 1:
Iei 6 coli de hartie si scrii pe fiecare din ele : M-AM ADAUGAT LA LISTA TA, apoi impaturesti fiecare coala (cat sa intre in plic). Acum iei 6 bancnote de 1 leu si pui CATE UNA in FIECARE din cele 6 coli (ca sa nu se vada prin plic si sa nu se fure), apoi pui FIECARE coala in CATE UN PLIC si inchizi plicurile. Ar trebui sa ai acum 6 plicuri sigilate, cu numele si adresa ta pe ele (la expeditor), fiecare dintre ele continand o coala de hartie si o bancnota de 1 leu. Acum trimiti plicurile la urmatoarele adrese:


1)Manolache Ciprian Ionut; Loc. Filipestii de Targ; str. M. Kogalniceanu ; nr.733; jud. Prahova; cod. 107250


2)Iloaea Gabriela; strada Popa-Sapca nr.6,bl.46,sc.B,ap.14 judetul Brasov cod 500327


3)Ilie Adrian ,Str. Martir Silviu Motohon, nr 59,bl 130 , ap 8, et3,Jud. Timis,Loc. Timisoara, Cod 300252


4)Canureci Cristina Bld Decebal Nr.65, Bl. 70, ap.19, sc.1, et.4 Jud. Dolj Loc. Craiova cod 200776


5)Cheptanaru Rada , str.Musicescu,Nr 8,Sc C ,Ap 13 ,Jud.Timis, Loc.Timisoara ,cod 300425


6)Craciun Catalina, str. Alex. Sihleanu, Nr. 17, jud. Buzau, mun. Rm. Sarat, cod 125300


PASUL 2:
Acum tai din lista pe numarul 1 si muti celelalte adrese cu o pozitie mai sus (6 devine 5, 5 devine 4,etc). Astfel numarul 6 devine liber: completezi cu numele si adresa TA aceasta pozitie.Trebuie foarte clar sa intelegi ca DACA TE VEI PUNE IN ALTA POZITIE DECIT CEA DE-A 6-A, vei primi cu mult mai putini bani, pentru ca factorul de multiplicare se diminueaza. Pentru a intari increderea in joc, trebuie SA NU TRISEZI si SA TRIMITI PLICURILE, deoarece altminteri, te excluzi singur din circuit semanind neincrederea.

PASUL 3:
Schimba ce doresti dar, pe cat se poate, incearca sa mentii articolul cat mai aproape de original. Acum publica anuntul la cat mai multe forum-uri newsgroup-uri(sunt o groaza). 200 este atat cat iti trebuie dar cu cat publici in mai multe locuri cu atat mai multi bani vei castiga! Nu e nevoie sa scrii din nou tot acest articol; poti sa selectezi textul cu cursorul mouse-ului si sa il copiezi in memoria calculatorului(Copy din meniul Edit); deschizi un fisier gol cu notepad(File...New) si inserezi textul ca sa iti adaugi numele in pozitia a 6-a (Edit...Paste); salvezi fisierul cu extensia .txt. Acum cauti pe Internet newsgroup-uri (forum-uri on-line, message board-uri, site-uri de chat, de discutii) romanesti bineinteles, sau la diverse adrese e-mail pe care le cunosti si publici articolul. Va sugerez sa treceti ca subiect un titlu cat mai atractiv pentru ca acesta il vor vedea cei ce viziteaza aceste site-uri.GATA! Felicitari...
Nu ar trebui sa iti ia mai mult de 30 de secunde pentru fiecare newsgroup! TINE MINTE : MAI MULTE NEWSGROUP-URI INSEAMNA MAI MULTI BANI! TOT CE TREBUIE ESTE UN MINIM DE 200!

Calcule:

Vei incepe sa primesti bani in cutia postala in cateva zile! Daca vrei poti sa iti inchiriezi o casuta postala din cauza numarului mare de scrisori pe care le vei primi. De ce? Din cele MINIM 200 de publicari pe care le-am facut sa spunem ca primesc 5 raspunsuri (un exemplu FOARTE-FOARTE mic). Deci am castigat 5 lei cu numele meu pe pozitia a 6- a. Acum fiecare din cele 5 persoane care tocmai mi-au trimis cate o scrisoare, publica la randul lor MINIMUL de 200 de articole cu numele meu pe pozitia a 5-a si primesc si ei cate 5 lei.Eu primesc astfel 5 5 1 leu = 25 de lei si tot asa mai departe
Daca fiecare participant publica articolul de MINIM 200 de ori! Si totul cu o investitie initiala de 6 lei si 6 timbre. Cand numele tau nu se mai afla in lista poti sa repeti procedura : iei ultima varianta a articolului si trimiti cate 1 leu la adresele care se afla in lista, punandu-ti numele pe pozitia a 6-a. Acum publici articolul din nou de MINIM 200 de ori.
Va dati seama ca in fiecare zi mii de oameni intra pe Internet si citesc aceste articole ASA CUM CITESTI TU ACUM !! Asa ca iti poti permite 6 lei sa vezi daca merge cu adevarat? Cred ca da... Unii au spus dar daca lumea se satura si nu mai trimite nimeni nici un ban? Ce sanse sunt sa se intample asta cand ZILNIC se alatura 20- 50.000 de useri noi la Internet dintre care foarte multi citesc astfel de anunturi si sunt dispusi sa incerce ?

JUCATI CINSTIT SI CORECT SI VETI AVEA NUMAI DE CASTIGAT!!

PS: CHIAR MERGE CHESTIA ASTA!!!! CITESTE CU ATENTIE SI VEI INTELEGE CUM MERGE TREABA!!!!! DOAR DACA TRIMITI BANII 6 LEI, DACA NU DEGEABA PENTRU CA SI ALA CARE ITI VA GASI TIE ANUNTUL VA ZICE EEE NU STIE CA NU AM TRIMIS BANII SI NU VEI PRIMI BANII!!!! ASA CA JOACA CORECT!!!!!! BAFTA!!!!

TREBUIE SA JOCI CORECT, PANA LA URMA CE INSEAMNA 6 LEI (2 beri),NU AI MARE LUCRU DE PIERDUT.....ESTE O CHESTIE LOGICA IN CARE AI DE CASTIGAT DOAR DACA JOCI CORECT

octo68
Postat pe 20 Mai 2009 11:26
De la: healthy000923, la data 2009-04-04 00:37:23draga mea,herbalife are reprezentanta in 70 de tari....chiar curand s-a efectuat un studiu privitor la produsele herbalife(http://www.starea-de-bine.ro/blog/?p=1805)...cunostinta ta incearca sa gaseasca un vinovat pt k mananca mult si alimentatia ei e vraiste si uite asa s-a ajuns la concluzia k herbalife nu e bun,ingrasa,etc etc....e mai simplu sa dam vina pe altceva/altcineva,decat sa recunoastem unde gresim...


Atunci de ce in Japonia(si in alte tari,nu imi mai aduc aminte exact) sunt interzise?!Pt ca sunt sanatoase,nu...?Adevarate minuni...
Nu mai indoctrinati oamenii cu otravurile astea.Nu sunt bune deloc si toti s-au ingrasat groaznic dupa ce nu le-au mai luat.Sunteti atat de obsedati de a face bani incat imbolnaviti lumea cu buna stiinta!!!
Mai bine te-ai duce la munca!


Cat despre cea care a initiat topicul...ai rabdare,nu te imbuiba cu mancare si cu alte prostii.Important e sa fii sanatoasa.
Aphrodisia
Postat pe 2 Iunie 2009 11:57
iTI RECOMAND SUCUL ACAI ORGANIC 100%, DIN SUA CARE CRESTE POFTA DE MANCARE SI IMUNITATEA SI REZISTENTA LA BOLI.sCRIE-MI PE E-MAIL MEU : PRICRODICA@YAHOO.COM
healthy002409
Postat pe 16 Iunie 2009 13:04
De la: cryssa, la data 2008-10-20 15:21:15AI PERFECTA DREPTATE ELENA 20 SINT INVIDIOASA SA-I SPUNEM ASA CA DOMNISOARA MAI DE SUS E SLABUTA IAR EU M-AM INGRASAT SI NU POT SA FAC ACELEASI LUCRUEI PE CARE LE FACEAM ATUNCI CIND ERAM SLABUTA LA 20 ANI AVEAM 55 KG ACUM LA 27 AM APROAPE 80 SI E DEZGUSTATOR IMI E SI RUSINE SA MA DEZBRAC IN FATA SOTUL DAR EL AM ACCEPTA ASA CUM SINT MAI IMI ZICE CA SA SLBESC BA IMI ZICE CA MA IUBESTE DAR EU AM O NELINISTE IN SUFLET CA NU SINT LA FEL DE FRUMOASA CA O FATA SLABA IAR DE CIND M-AM INGRASAT AM OBSERVAT CA NIMENI NU MAI FACE UN COMPLIMENT LA EDRESA MEA SI SPER SA SLABESC PT FIZICUL MEU MA CHINUI SI DE ASTA ZIC CA NU-I INTELEG PE OAMENII ASTA CARE VOR SA SE INGRASE SOTUL MEU SE MENTINE LA 55 KG SI ARE 31 DE ANI SI NUI DAI ZICI CA E PUSTAN NU STIU DACA VA ADUCET-TI AMINTE DE TEO CIT DE GRASA SI BATRINA ERA EA ATUNCI CIND A APARUT LA TELEVIZOR CU GUSA AIA IAR APOI A SLABIT SA ARANJAT SI NU MAI AVEA ACEASIVIRSTA AM RAMAS IMPRESIONATA CIT DE MULT POTI SA TE SCHIMBI DACA ESTI GRAS IAR APOI SLABESTI


BUNA ! MI SE PARE TRIST CE SPUI, NU TREBUIE SA TE CONSIDERI DEZGUSTATOARE PENTRU NISTE KILE IN PLUS, E PACAT ! SI NU TREBUIE NEAPARAT SA PRIMESTI COMPLIMENTE CA SA TE SIMTI BINE CU TINE
sab628
Postat pe 4 August 2009 20:32
e adevarat ca multi s-au ingrasat,dar asta nu pt k produsele sunt proaste,ci pt k oameni sunt asa.orice cura de slabire tii,daca nu iti schimbi modul de alimentatie si nu ai grija sa mananci cat de cat echilibrat,nu ai nici o sansa sa nu te ingrasi dupa.asa k nu nu produsele herbalife sunt de vina k tu te muti in frigider sau mananci 1 data pe zi sau mai stiu eu cum.nu suntem obsedati de bani.la biroul nostru vin tot felul de persoane si noi promovam stilul de viata sanatos si dam recomandari pentru a-l ajuta sa-si imbunatateasca viata,chiar daca el nu cumpara produse si facem asta gratuit...un medic nutritionist iti tranteste niste "diete" pe care nu stii cum sa le tii si mai si platesti o gramada de bani.noi promovam nutritia si nu dieta.si diferenta dintre ele este foarte mare:dieta este ceea ce mancam si nutritia este ceea ce au nevoie celulele noastre.asa k nu tot ce zboara se mananca.si inainte sa denigrezi numele unei companiei mai bine te informezi si cercetezi.
deeasweetgirl
Postat pe 10 August 2009 16:30
O cunoastinta de familie s-a dereglat hormonal de la Herbalife- s-a ingrasat dublu kilogramelor pe care le avea inainte sa slabeasca si s-a ales cu un astm urat care-i face probleme mereu.
michelle_venus_21
Postat pe 20 August 2009 10:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mancarimi vaginale 12 De la: Narcisa_tesfio 11 Septembrie 2010 19:49
cum sa slabesc??? 95 De la: zinaceabunasinebuna 28 Ianuarie 2012 06:59
Si eu caut partener/a de sala in Harman, Brasov!!!! 2 De la: cornelia_leia 12 Octombrie 2010 04:23
Apa buna pentru copii 3 De la: kudika427396 23 August 2016 13:31
Dieta South Beach 5 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:02