Setari Cookie-uri

sex in trei

Daca vrei o experienta de genul acesta, atunci ideal este sa nu-l incluzi pe prietenul tau sau persoane cu care nu esti de acord.Gandeste-te ca nu toate lucrurile pot avea un final fericit si e chiar pacat sa strici o relatie pt o fantezie sexuala, mai ales ca nu va puteti pune de acord cu cine va fi a treia persoana. Asa ca...daca tot doresti o experienta in trei alege tu singura celelalte 2 persoane si treci la treaba.Succes!
ioana73_healthy
Postat pe 25 Septembrie 2008 21:22
daca ii propui ca a treia persoana sa fie un barbat si nu o femeie,oare ii mai surade sexul in trei?
patriciaR
Postat pe 26 Septembrie 2008 18:14
ai grija ca prietena sa nu fie "deja" in patul lui! fii cu ochii pe ei! si poate chiar e bine sa accepti sa vezi care e treaba intre ei, mai bine sa te lamuresti de la inceput.
crissthina_healthy
Postat pe 26 Septembrie 2008 23:17
daca ii propui ca a treia persoana sa fie un barbat si nu o femeie,oare ii mai surade sexul in trei?

Buna idee! :)
misterious_gal
Postat pe 27 Septembrie 2008 15:30
din pura curiozitate, dupa sex in trei cam ce mai vrei? care ti-ar fi urmatoarea fantezie?
megas
Postat pe 27 Septembrie 2008 17:06
Este o perversitate si o scarbosenie. Nici nu trebuia sa postezi asa ceva pe acest site.
ralucaelen
Postat pe 27 Septembrie 2008 23:06
Esti sigura ca asta vrei??? s-ar putea ca in timpul desfasurarii actului sa vrei sa dai inapoi si va fi prea tarziu. Gandeste-te bine ce vei simti cand el o va privi si o va atinge pasional pe ,,ea,, ...S-ar putea sa te coste astfel de curiozitate.
Oana73
Postat pe 29 Septembrie 2008 11:31
faci o greseala, nu include iubitul in aceasta poveste ca o sa iasa foarte rau
anghelescu_valeria
Postat pe 19 Octombrie 2008 14:05
raman uimita de ce citesc, cum pot exista astfel de teme cand lumea e ocupata cu fel de fel de probleme ,cautati-va preocupari adevarate si sa vezi daca mai ai timp ,fa un copil care sa-ti umple viata si sa -ti alunge fanteziile bolnave din cap...incercam sa copiem vestul pana si la sex asta-i treaba ,du o viata sanatoasa fizic dar mai ales mentalsi gandeste-te si la altceva.
tury65
Postat pe 20 Octombrie 2008 12:17
Glorita
Postat pe 6 Noiembrie 2008 10:52
Parerea mea este sa te linisteti si sa nu iti mai doresti asa ceva. Chiar daca e modern, poate si la moda....poate o sa te coste relatia pe care o ai (daca iti pasa de asta), sau poate vei suferi modificari dpdv psihic. Parerea mea, faci ce vrei.
Daca as fi in locul tau....m-as gandi de doua ori inainte sa iau o astefel de decizie!
mihaRatcu
Postat pe 6 Noiembrie 2008 15:19
stii ceva iti trebuie ficat ca sa rumegi asa ceva....nu e usor,,,incercati doar daca legatura dintre tine si el este foarte puternica,,,asta e un joc n-are legatura cu iubirea,,,,,nu stiu ce maturitate sexuala aveti voi,,la fel si cea mentala,,dar din cate scrii tu nu prea vad,,.a face sex si a face dragoste sant 2 lucruri total diferite,,,,nu poti sa tratezi a treia persoana ca pe un mijloc de a satisface fantaziile voastre ,asta implica si foarte mult respect ptr. persoana in cauza....da stii ceva ..cred ca ar tebuisa.mai cresteti un pic......
sophia_healthy
Postat pe 13 Noiembrie 2008 12:45
Daca ai o relatie serioasa,nu este indicata aceasta ''experienta''; in cazul in care vrei sa iti satisfaci curiozitatea du-te unde''nu te stie nici vantul nici pamantul'' .Aparent el este incantat de o asemenea experienta,dar iti va scoate ochii cu prima ocazie...
alinuta1011
Postat pe 13 Noiembrie 2008 15:35
foarte interesanta dorinta, o fantezie care probabil multe si multi o au dar nu au curajul sa o si exprime
ceea ce doresti implica si niste riscuri, emotionale in primul rand, apoi risti sa sacrifici relatia voastra pentru o fantezie sexuala.
am citit tot felul de sugestii, sfaturi, etc. pe aici, sigur ca poti sa incerci daca asta iti doresti cu adevarat insa inainte de a face un pas incearca sa iti rapsunzi la cateva intrebari: ce iti doresti tu de fapt? care este de fapt adevaratul motiv pentru tu doresti aceasa experienta?
Pana gasesti raspunsurile la intrebarile de mai sus (si va dura ceva sa stii...) ai incercat sa folosesti jucarii sexuale? sunt de toate felurile si cred ca pt toate gusturile.
este de apreciat ca esti o persoan deschisa la minte, insa esti si pregatita pentru acest nivel la care vrei sa duci/duceti relatia voastra?
iti doresc mult succes in cautarile tale si sa ai o viata minunata.
destin67
Postat pe 17 Noiembrie 2008 11:32
frumoasa fantezie dar care se poate finaliza cu o paruiala ca intre prietene sau cu o despartire de iubitul tau. ar fi mai buna o alta persoana nu din cercul de prieteni dar...ai baga in patul tau o necunoscuta? exista riscuri.
sa ne spui si noua cum a fost , eu sunt curioasa :)
stella_m
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:00
de fapt ne-ai dat subiect de discutie si ai disparut....pana acum de cand ai postat intrebarea probabil ca ai luat o hotarare. frumos din partea ta ar fi sa ne spui si noua ce ai facut.
stella_m
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:03
sigur "iubitul" a ramas cu cealalta
mimosa
Postat pe 28 Noiembrie 2008 10:31
Deschizi cutia pandorei!AI GRIJA CE ITI DORESTI CA S-AR PUTEA SA SE IMPLINEASCA!eu nu as face niciodata asa ceva, intr-o relatie unde sunt sentimente nu rezulta decit dorere sigur .
stancu_crina
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:00
de ce crezi ralucaelen ca ar fi o scarbosenie si o ciudatenie, sa se vb despre lucruri care poate unii nu au auzit de ele, si ar vrea sa auda sa ia lectii sa asculte de la altii care au trecut prin asa ceva, nu ca unele/ii care nu stiu ce se poate intampla si vb aiurea.
kudika175089
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:14
Nu cred ca va fi o mare placere pentru tine daca nu-ti surade ideea de a pune in aplicare planul cu fata aceea. El nu ar accepta o alta fata - fie ea si din cercul vostru de prieteni??
Sarah_healthy
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:15
Ok uite un subiect delicat....Dar in primul rand as vrea sa intreb : de ce e o scarbosenie??? Am crezut ca subiectul "sex" a fost comentat si raz-comentat cu tot ceea ce include el si ca nimeni nu ar mai trebui sa se mire cand aude de : sex in trei , sex oral; apropo ralu sexul oral cum ti se pare??? tot scarbos??? dak spui ca da, atunci chiar ca sexul este un subiect tabu pentru tine. Iar pentru cea care a postat acest subiect de discutie zic sa te gandesti mult mai bine ceea ce vrei sa faci si sa fii sigura ca vrei cu adevarat sa faci acest lucru si o faci pentru tine nu pentru partener. Un sfat: incearca sa fii tu a 3-a persoana si sa vezi dak iti place si pe urma sa incerci sa aduci a 3-a persoana in relatia ta.
adrimyself_healthy
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:33
oh..nu stiu cum poti face asta, cum intelegeti voi 'iubirea' asta in 3 , dar...daca ti-e frica sa nu-l pierzi, what the hell are you still thinking about? renunta la idee..nu e un sfat, e o sugestie
shosanna
Postat pe 19 Ianuarie 2009 11:21
Sex in trei? uuu nicee
incearca! asta in cazul in care nu tzii foarte mult la iubitul tau...sau ai mareincredere in el si stii ca el vrea "just 4 fun"
eu am incercat si a fost
PS-nu te lasa speriata de ce au spus altii mai sus, fiecare are dreptul la o opinie
jaqueline29
Postat pe 25 Ianuarie 2009 10:06
amalia79 chiar existi?! a spus cineva ca ai dat un subiect de discutie si ai disparut!!!!!!!!!!! cumva esti de fapt un barbat care doreste sa 'vada' cum gandesc femeile despre sexul in trei? poate vreuna dintre cele care au scris pana acum e prietena ta? si daca da, ce s-a intamplat? ati facut sau nu sex in trei? ati ramas impreuna?...........
Cera2009
Postat pe 30 Ianuarie 2009 06:36
interesant subiect , tine de felul fiecaruia de a percepe iubirea sau o relatie, pentru mine sincer, desi nu stiu daca cineva este interesat de parerea mea , cand iubesti pe cineva cu adevarat nu ai ochi pentru altcineva , dar poate sunt eu invechita!
ioana2280
Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:28
SALUTARE
dadi19
Postat pe 30 Ianuarie 2009 12:40
Ce mare "branza" sex in trei , vad ca sunt o multime de persoane cu prejudecati , gata sa judece pe altii si sa faca aprecieri. Fiecare face ce ii place , cum ii place si cu cine ii place, ce treaba aveti voi ?Lasati fata in pace daca vrea sex in trei sa faca chiar si cu acea prietena sau adversara ce o fi , poate ii va placea si ei si lui si va fi ok.
cfelicia2003
Postat pe 30 Ianuarie 2009 13:31
poti face asta dar nu cu persoana pe care o iubesti...daca vrei doar o fantezie cauta persoane doar pentru asta...eu am experiementat asta cu multi ani in umra..si am inteles ca cel mai fericit in cazul acesta e barbatul...apoi totul a iesit prost...mi-am pierdut si prietena si pe el n-am mai vrut sa-l vad...(nu au ramas impreuna dar nici noi)
psihoterapeut
Postat pe 1 Februarie 2009 15:57
adinagavrila
Postat pe 6 Februarie 2009 13:50
Acum pe criza economica, tie iti arde de sex in trei ? Daca-ti arde, poti sa faci si in cinci, dar nu era cazul sa postezi pe internet prostia aceasta, ca sa le dai si altora "amabile" posibilitatea de a-ti raspunde ... Cum rabda pamantul ...
Olt
Postat pe 7 Februarie 2009 14:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratarea ulcerului varicos si a ranilor diabetice 2 De la: Medicland 21 Iunie 2015 21:55
dureri articulare puternice, niciun diagnostic 2 De la: camiflorea 2 Mai 2010 08:59
sangerari in timpul actului sexual 17 De la: AnamariaAlazne 16 Martie 2010 15:31
coxatroza si artroza sunt boli nu numai batranetii 93 De la: kudika_35842 8 Septembrie 2013 12:10
unghie bolnava 4 De la: healthy011006 27 Ianuarie 2010 09:42