Setari Cookie-uri

ce nu ati accepta in pat?

am citit si eu ce ati scris pe aici... departe de a fi o puritana, si la fel de departe de a fi genul dispus la orice, referitor la sex, fi el oral, anal sau de orice fel, exista 2 categorii de persoane: care fac si care nu recunosc... zau asa...
unspiridus_2006yahoode
Postat pe 14 Iunie 2009 12:49
sexul anal si oral nu mai sant considerate perversiuni si nici anormala nu esti dak le faci cu cine iti place si te simti bn evident totul e sa fi de acord cu pers de langa tn sa va simtiti bn sa stie sa o fak si invers k sa fie placere reciprok
DANA_DGG
Postat pe 1 Iulie 2009 23:03
sunt deschisa oriecarei provocari/ noi experiente, in limita bunului simt. am incercat sexul anal si nu a existat nicio placere pozitii noi incerc mereu, e sanatos pentru viata de cuplu incercarea lucrurilor noi
druidi
Postat pe 1 August 2009 20:01
Tot ce imi place ... se face! Nimic altceva nu conteaza!
darksukkubus69
Postat pe 1 August 2009 23:16
De la: , la data 2009-06-14 12:49:38am citit si eu ce ati scris pe aici... departe de a fi o puritana, si la fel de departe de a fi genul dispus la orice, referitor la sex, fi el oral, anal sau de orice fel, exista 2 categorii de persoane: care fac si care nu recunosc... zau asa...


hapciucalipta
Postat pe 1 Septembrie 2009 19:58
un magar cu chip uman
ale_ale_healthy
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:19
De la: Shuichi, la data 2009-06-14 12:16:59 nu accept sexul spaniol.
Cum e sexul spaniol?
deneb
Postat pe 27 Octombrie 2009 12:07
Salut! Este prima data cand postez..dar citesc aproape toate topicurile in fiecare zi..
Sunt cu cineva (un tip spaniol) si ma intreb si eu ...ce intelegeti prin sex spaniol???

satellite
Postat pe 5 Noiembrie 2009 13:35
sexul spaniol, este acela care se face cu un catar, din ala ce face iha-iha-iha! Auzi frate, cu le este ocupata mintea; sexul spaniol! Bai, dar sunteti de toata groaza, sa mor io!
100101
Postat pe 11 Noiembrie 2009 19:38
De la: kyru, la data 2009-11-11 19:38:52sexul spaniol, este acela care se face cu un catar, din ala ce face iha-iha-iha! Auzi frate, cu le este ocupata mintea; sexul spaniol! Bai, dar sunteti de toata groaza, sa mor io!


Si daca n-ar fi si din astia noi cum ne-am mai amuza?
Cine stie cum o fi sexul asta spaniol , probabil ca o fi intr-un mare fel. Poate ne dumireste si pe noi dupa ce afla
kukla
Postat pe 29 Noiembrie 2009 01:12
In loc sa piarda timpul cautand pe internet unele chestii lipsite de importanta, lumea prefera sa intrebe direct pe cel care a mentionat prima data lucrul respectiv...Observ ca nimeni nu da explicatii la chestii minore, ba mai mult, incepeti toti sa faceti gargara cum ca avem timp de pierdut ...asta in contextul in care voi insiva raspundeti la asemenea lucruri...in schimb cand e vorba de sanatate, tratamente si alte lucruri cu adevarat importante, toti de inchesuie cu sfaturi, care in mare parte sunt niste TAMPENII, pe care cei mai creduli le iau in considerare..Ihhhh!!
satellite
Postat pe 29 Noiembrie 2009 15:09
De la: satellite, la data 2009-11-29 15:09:26In loc sa piarda timpul cautand pe internet unele chestii lipsite de importanta, lumea prefera sa intrebe direct pe cel care a mentionat prima data lucrul respectiv...Observ ca nimeni nu da explicatii la chestii minore, ba mai mult, incepeti toti sa faceti gargara cum ca avem timp de pierdut ...asta in contextul in care voi insiva raspundeti la asemenea lucruri...in schimb cand e vorba de sanatate, tratamente si alte lucruri cu adevarat importante, toti de inchesuie cu sfaturi, care in mare parte sunt niste TAMPENII, pe care cei mai creduli le iau in considerare..Ihhhh!!


Observ oare ca nici tu nu ai raspuns la intrebarea initiala ?
kukla
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:10
De la: satellite, la data 2009-11-29 15:09:26In loc sa piarda timpul cautand pe internet unele chestii lipsite de importanta, lumea prefera sa intrebe direct pe cel care a mentionat prima data lucrul respectiv...Observ ca nimeni nu da explicatii la chestii minore, ba mai mult, incepeti toti sa faceti gargara cum ca avem timp de pierdut ...asta in contextul in care voi insiva raspundeti la asemenea lucruri...in schimb cand e vorba de sanatate, tratamente si alte lucruri cu adevarat importante, toti de inchesuie cu sfaturi, care in mare parte sunt niste TAMPENII, pe care cei mai creduli le iau in considerare..Ihhhh!!


Observ oare ca nici tu nu ai raspuns la intrebarea initiala ?
kukla
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:10
INCERCATI....MERITA!!!!

http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=zghiby&id_user=5582
gaby_scumpyk
Postat pe 23 Februarie 2010 14:09
dragostea nu santajeaza , nu cauta nu stiu ce metode incomode,nesanatoase sau gretoase...de obicei unii barbati vor sa faca o femeie sclava lui sau invers dar acolo nu e dragoste ci dorinta de a experimenta orice este posibil...dragostea este frumoasa , sanatoasa si pe gustul ambilor parteneri...cine se aseamana se aduna...cine nu se aseamana nu poate sa ramana impreuna
healthy011998
Postat pe 25 Februarie 2010 00:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vaccinul impotriva cancerului de col uterin 12 De la: ralucaghe 26 Februarie 2010 16:56
Sexul in timpul menstruatiei 110 De la: healthy006109 18 Ianuarie 2010 13:02
abcesul perianal 3 De la: 4Life 15 Februarie 2010 11:40
ce spuneti?? 1 De la: healthy007192 7 Octombrie 2009 21:19
noduli la sani 12 De la: kudika226898 16 Februarie 2011 22:33