Setari Cookie-uri

Cate kilograme pe luna pot da jos in mod sanatos?

am tot auzit ca sunt anumite produse cu ajutorul carora slabesti 15-20 de kg in cateva luni... ma intreb cate kilograme poti slabi pe luna fara a avea riscul imbolnavirii?
carmen79
Postat pe 24 Octombrie 2008 16:08
pr mea cea mai buna nu a folosit un produs anume ci a realizat un tratament specializat la un salon si a slabit 8 kg pe luna adica 16 in 2 luni aproximiativ.oricum aparatul este nou pe piata si chiar da randament.l-am vazut si eu la targ la romexpo si am asistat la o demonstratie.dupa numai o sedinta se vede diferenta se reduce testutul adipos , etc.iar kg se dau jos treptat fara diete drastice.oricum acest aparat eximai zic eu este unul foarte bun in materie de slabit:)
beatrice88
Postat pe 26 Octombrie 2008 01:05
cam 4-5 kg e sanatos sa dai jos, adik 1, max 2 pe saptamana. In plus, o dieta nu trebuie sa presupuna o alimentatie cu continut caloric mai mic de 1200 kcal/zi
OanaTrifu
Postat pe 31 Octombrie 2008 15:24
Buna seara Oana,la dieta se recomanda un consum de MAX. 1200 CAL
Florentina90
Postat pe 1 Noiembrie 2008 00:23
Fetelor, eternul obiect de discutie : cum sa slabim fara efort,sa nu punem la loc imediat,sa putem manca ce ne place samd.
M-am sbatut si eu ani de zile cu aceste intrebari si de la an la an ,cu toate eforturile mele,greutatea medie mai crestea cu un Kg.
Din fericire in vara asta am fost in America si am descoperit ceva senzational care se duce la cauza ingrasarii nu la efect si deci in sfarsit functioneaza fara sa ma stresez.
In Europa nu exista inca (au deschis de abia de o luna un birou in Germania), este un aparat Japonez care printre alte beneficii asupra sanatatii,ajuta in mod substantial la scaderea greutatii.
Daca cineva vrea mai multe informatii,cu mare placere . Este scump dar merita!
liliana.mandescu@gmail.com

liliana66
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:14
Nu stiu ce ar fi sanatos si ce nu.Recomandarea mea nr 1 e sa incercati Capsula de slabit.Nu foame,nu nervi,nu nimic..doar kg mai putine.Sincer..MERITA.De ce sa stai dupa efectul dietei luni bune,cand,luand pastilele,in nici o luna vei fi fff multumita
deni_healthy
Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:13
AI INCERCAT TU ACEASTA PASTILA DE SLABIT??? A AVUT EFECTE POZITIVE SAU NEGATIVE??? MULTA LUME SE PLANGE DE ACESTRE PASTILE...............

Postat pe 11 Noiembrie 2008 08:57
beatrice, despre ce aparat e vorba si unde il gasim? mccc :)
andreeasch
Postat pe 11 Noiembrie 2008 10:49
Pt. Carmen79: poti slabi fara riscuri de sanatate MAX 0.5 kg /saptamana (adica 2 kg/luna) ! Orice depasire duce la steatoza hepatica care duce la ... etc
Mai mult afectarea ficatului agraveaza problemele hormonale specific femeiesti ...
dusa
Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:01
am fost la nutritionist si la inceput a considerat ca ii bine sa slabesc 2kg pe luna ,regim care dureaza cateva luni si nu este drastic ,si nici nu mai pui kg inapoi!!!!dupa care continui regimul cu mai multe calorii pe zi pt mentinere!!!!!
dia_lori_27
Postat pe 25 Noiembrie 2008 11:03
NU FOLOSITI CAPSULA DE SLABIT MAI ALES DACA NU SUNTETI SANATOASE TUN,AM INCERCAT O LUNA AM SLABIT DAR SI AM AVUT PROBLEME CU SANATATEA!!!!!
dia_lori_27
Postat pe 25 Noiembrie 2008 11:05
Alegând Programul de Control al Scãderii în Greutate GR2 de la GNLD puteþi afla ce înseamnã "sã daþi kilogramele jos ºi sã nu le mai lãsaþi sã se depunã" pentru totdeauna
GR2 Control semnifica Glycemic Response Control (Controlul Raspunsului Glicemic), iar exponentul 2 indica beneficiile exponentiale ce sunt obtinute in sensul mentinerii unei stari de sanatate de durata, urmand o alimentatie ce induce un raspuns glicemic modest. Programul este rezultatul a 3 ani de cercetari intensive (Comitetul Stiintific SAB al GNLD) si este conceput plecand de la intelegerea cauzelor care duc la ingrasare. Pe scurt, este vorba despre faptul cã, datoritã alimentaþiei defectuoase pe care o avem (alimente foarte bogate in carbohidraþi – zaharuri, amidon –, mese neregulate, saltul peste unele mese ºi “recuperarea ulterioarã“) combinatã cu slaba activitate fizicã, corpul asimileazã mai multe calorii decât consumã. Imaginaþi-vã un depozit: marfa intrã mai repede decât iese. Dat fiind cã acest proces nu poate fi blocat, depozitul nu poate face altceva decât sa se mãreascã. Cu alte cuvinte, considerând corpul ca fiind un depozit, nu-i oferim altã alegere decât aceea de a deveni tot mai voluminos din cauza grãsimilor acumulate. Þinând cont ºi de faptul ca majoritatea persoanelor au o viaþã mai mult sedentarã, rezultatul este adãugarea a 5 kg sau mai mult la fiecare 10 ani.

O cutie de GR2 Control este alcatuita din 14 plicuri, fiecare plic continand tot necesarul de nutrienti si fibre al unei mese complete. Fiecare plic poate inlocui o masa. Se pot utiliza 1 sau 2 plicuri pe zi. O cura trebuie sa dureze minim 1 luna de zile, in functie de cantitatea de grasimi pe care doriti sa o “ardeti”. Bineinteles ca trebuie consumate si alte alimente (pentru mai multe informatii in acest sens, consultati furnizorul dvs.). Ideal este sa aveti 5 mese pe zi, mese care datorita utilizarii programului GR2 Control vor deveni de fapt gustari. Totodata, este foarte important sa mentineti un aport adecvat de lichide pe tot parcursul zilei (minim 2 litri).
leonte.elena@gmail.com
leonte_healthy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:35
leonte ,de unde pot fi cumparate aceste plicuri si cat costa???eu stau in timisoara!!!!!
dia_lori_27
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:23
leonte,de unde pot fi cumparate aceste plicuri???si cat costa????eu stau in timisoara!!!!!!
dia_lori_27
Postat pe 4 Decembrie 2008 15:24
Draga Lori!
Eu te pot ajuta sa slabesti fara a tine vreo dieta si fara sa te infometezi!
Cu produsele naturiste succesul este garantat si dupa ce faci o cura vei vedea rezultatul.
Aceste produse nu au reactii adverse si se comanda postal.
Daca te intereseaza scrie-mi pe email!
ivanescu
Postat pe 11 Decembrie 2008 09:33
eu am slabit 20kg fara medicamente ,doar cu vointa ,dar acum mi se spune ca sunt prea slaba
kudika052599
Postat pe 14 Decembrie 2008 22:11
nu e adevarat :D :)) io am tinut dieta... de puteam sa mananc si la 2 noaptea daca mi se scula mie si cat vroiam :D :))))) si nu iarba legume etc. :)) depinde de ce aveam voie in saptamana respectiva... adica puteam sa mananc inclusiv carne oua etc. :| faza cu maxim 1200 de kcal nu e adev ;) ... depinde doar de dieta
amyandra
Postat pe 4 Ianuarie 2009 11:19
si eu vreau sa slabesc dar nu cum am facut pana acum...adica sa fumez si sa nu mananc...dar nu stiu cum
didiutzza
Postat pe 11 Ianuarie 2009 19:18
DRAGA EMANUELA NINA
DACA DORESTI SA SLABESTI ITI POT RECOMANDA UN REMEDIU NATURST CARE NU ARE REACTII ADVERSE SI NICI NU TREBUIE SA TE INFOMETEZI.
PT. MAI MULTE DETALII SCRIE-MI PE ADRESA DE EMAIL:ivanescu.daniela@yahoo.com
Astept raspunsul tau!!!!
ivanescu
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:16
"ustensila" ai putea sa`mi impartasesti si mie modalitatea prin care ai slabit pe mine m`ar interesa sa dau jos in jur de 8 kg : daca te intereseaza sa vb mai mult iti las adresa mea de e-mail : me_ana_maria@yahoo.com
kudika194699
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:28
de ce mai vrei sa slabesti 8kg cand tu ai slabit 20kg ?
Pt ustensila
ivanescu
Postat pe 11 Ianuarie 2009 20:34
buna,toata lumea vorbeste de slabit eu am alata problema eu vreau sa ma ingras am incercat mai multe tratamente dar nu au dat rezultat,am fost putin bonlavioara si am slabit foarte mult,am ajuns la 4o kg si acum nu mai pot pune nici macar un kg,stie cineva vreo solutie?
danaviciu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 10:29
o intrebare buna..nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant

tu incearca,noi te ajuta!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:38
buna USTENSILA, cum ai reusit sa slabesti atat de mult, detalii te rog mult
cryswhite2006
Postat pe 30 Ianuarie 2009 20:52
SLABESTI fara regim,dieta,exercitii,reactii adverse sau yo-yo intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.ID: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 1 Februarie 2009 07:01
Cam 3-4 kg pe luna e ok.daca slabesti incet nu le mai pui.
adina220
Postat pe 16 Februarie 2009 19:51
Si eu cred ca 3-4 kg pe luna e cel mai sanatos. Eu am slabit 4 kg in 3 saptamani fara sa tin nici nu fel de dieta, folosind germeni de seminte de canepa capsule. Sunt foarte ieftine, imbunatatesc sistemul imunitar, tonifica sistemul nervos, elimina grasimile si protejeaza inima. Mi-a taiat pofta de mancare si mai ales de dulce asa ca am mancat mai putin fara sa ma fortez cu nimic. Sunt foarte multumita. Cele care doriti detalii scrieti-mi pe remedii.naturale@gmail.com
Multa sanatate!
danabrasov
Postat pe 17 Februarie 2009 10:09
Buna ziua! O slabire sanatoasa inseamna sa slabesti 3-5 kg/luna... eu am slabit 20 de kg in 4 luni... pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro puteti vedea fotografii cu rezultatul meu
cureslabire_healthy
Postat pe 21 Februarie 2009 14:38
cu capsula de slabit eu am slabit 4 kg in 3 sapt.dar de miine renunt la ea ptr ca de cind leam inceput am ameteli ,dureri de cap, suflu foarte greu, am frisoane, somn mai deloc si a inceput sa ma doara si ficatul,nu mai rezist deci credca ie vorba si de organismul fiecarui cum le suporta.
ela29_healthy
Postat pe 23 Februarie 2009 01:49
nu mai mult de 5 !!!! daca faci miscare si masaj ,e super !!!! www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 25 Februarie 2009 08:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 11 De la: ciufixx 19 Iunie 2013 22:45
Dieta South Beach 21 De la: Ronnie_Coleman 12 Noiembrie 2010 18:04
Slabire urgenta 18 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 23:42
Leg magic de vanzare !!! 1 De la: janine81 17 Mai 2011 03:15
APARAT PENTRU TESTARE DIAGNOSTICARE SI TRATAMENT INCLUSIV CANCER 29 De la: healthy001807 30 Ianuarie 2010 19:28