Setari Cookie-uri

Cate kilograme pe luna pot da jos in mod sanatos?

Acai Berry comes from Brazil and it combats free radicals.Acai Berry
kudika115425
Postat pe 7 Februarie 2010 18:22
Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ECOFIT
Postat pe 25 Februarie 2010 23:36
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:04
am slabit cu ecofit rapid9kg,este si natural si romanesc...eu eram contra pastilelor de slabit,am avut multe rude care au patit-o cu chinazariile,insa pe mine m-a atras faptul ca ecofit e romanesc facut de laboratoarele medica si ca e natural
healthy014526
Postat pe 30 Martie 2010 20:20
De la: healthy014526, la data 2010-03-30 20:20:39am slabit cu ecofit rapid9kg,este si natural si romanesc...eu eram contra pastilelor de slabit,am avut multe rude care au patit-o cu chinazariile,insa pe mine m-a atras faptul ca ecofit e romanesc facut de laboratoarele medica si ca e natural
bla...bla... bla.... numai minciuni !!!! poti dovedi cumva faptul ca ai slabit cu ecofit ?!?!?!?
4Life
Postat pe 30 Martie 2010 21:34
Buna ziua! As vrea sa stiu si eu cum ati slabit atatea kg si in cat timp. Va multumesc!Vreau sa stiu ce dieta ati tinut. Eu am nascut acum un am si am pus pe mine in jur de 20 kg.
bogy1982
Postat pe 19 Aprilie 2010 16:00
mare vrajeala ecofitul
milasanelena
Postat pe 25 Aprilie 2010 18:31
Buna! Va rog sa imi spuneti si mie ce ati facut ca sa slabiti 20 de kg.Va rog frumos! Multumesc
bogy1982
Postat pe 9 Iunie 2010 08:21
Eu am slabit dupa ce m-am oprit din alaptare cu pastile din otet de cidru de mere fff bun; mancam normal si am dat jos 12 kg; apple cider vinegar comandati la nr.021/208.70.77 sau pe site www.cidru100.ro.Eu am urmat cura de o luna de zile-100 de pastile .
O recomand cu incredere!
danasandra
Postat pe 9 Iunie 2010 08:35
CU CE POT SA SLABESC SI SA NU MAI PUN LA LOC
healthy017214
Postat pe 15 Iunie 2010 14:05
buna! eu dupa ce am nascut am facut acest "tratament". A fost foarte eficient pt mine. De atunci am ramas la aceleasi kg, am 1.60 si 53kg. Nu m am ingrasat si nici nu mananc mult, doar atat cat trebuie.eu am folosit maghiran,nu soc...acum depinde de fiecare.Si sa stiti ca nu am tinut ca la carte,erau zile cand uitam sau nu aveam chef sa beau ceaiul.Sa va fie cu folos!


„Curatenia generala” cu plante

Pentru eliminarea rapida a apei din tesuturi, ceea ce inseamna si 1-2 kg date jos, practic fara efort, cele mai potrivite sunt ceaiurile fierbinti.
RETETA: peste o lingurita de flori de soc sau o lingurita de maghiran taiat marunt ( asa cum este vandut in magazine la condimente ) se toarna o cana de apa fierbinte, se acopera si se lasa vreme de un sfert de ora. Apoi se strecoara, se pune o lingurita de miere si se bea cat mai cald pe stomacul gol. Se repeta aceasta operatie de 2-3 ori pe zi.
Efectele sunt miraculoase, sangele se pune in miscare, o caldura placuta ne patrunde in tot corpul, incepem sa transpiram intens, iar apa si toxinele sunt eliminate promt din organism.
La cateva ore dupa aceea, ne simtim relaxati, iar corpul parca a devenit mult mai usor. Daca ne-am molipsit de o raceala sau un mic guturai, acestea vor disparea brusc.

Sa slabim cu plante medicinale

Sunatoarea si feniculul doua plante care ne taie foamea.
Se pierd 2-4 kg in 14 zile.
Mesajul este clar: „Vreti sa va temperati pofta de mancare?” Controlati-va nivelul stresului. Sunteti stresati? Apelati la calmante, dar naturale.
Cele mai bune rezultate se obtin prin folosirea unei combinatii de sunatoare cu seminte de fenicul. Sunatoarea confera o stare de liniste si claritate mentala, in timp ce feniculul diminueaza iritabilitatea si confera un sentiment de multumire, de satietate chiar.
Tratamentul propriu-zis: se macina sunatoarea si semintele de fenicul cu ajutorul unei rasnite de cafea, dupa care se cern cu o sita fina. Inainte cu 30 de minute de fiecare masa, oricat de neinsemnata cantitativ, se ia cate o lingurita din aceste doua plante, care se tin putin sub limba, dupa care se inghit cu apa.

Cu conditia sa nu uitati sa administrati plantele, acest tratament face adevarate minuni cu pofta de mancare, care va scadea de la sine. In plus starea dvs. sufleteasca va fi mult imbunatatita de actiunea blanda, dar eficienta a celor doua plante.

P.S. Un minimum de 15 minute de efort fizic pe zi va ajuta foarte mult aceste plante sa-si indeplineasca menirea.

Va doresc mult succes!
kudika182527
Postat pe 15 Iunie 2010 15:04
ce aparat?
DenisaDavid
Postat pe 23 Ianuarie 2012 15:57
Eu iau de 25 de zile fytformsyrup,cu care a slabit Roxana Ionescu si ma simt excelent,am slabit 5kg si nu am tinut dieta.O sa continui sa iau pana ajung la greutatea dorita.
Mirelapufulete
Postat pe 24 Ianuarie 2012 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta?! 4 De la: office_salinasusesi_ro 26 Martie 2010 09:31
help ! 2 De la: healthy000378 6 Octombrie 2009 09:51
virgina la 30 de ani 68 De la: kyru 6 Iunie 2010 23:25
cafea-diaree...exista vreo conexiune? 13 De la: olajfa 3 Februarie 2010 16:17
METODA ULTRAEFICIENTA PT.SLABIT(nu neaparat rapida) 20 De la: ioanabobocea 2 Februarie 2010 13:00