Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre compatibilitatea intre zodii? Cum se intelege un varsator cu un taur?

PENTRU CARMEN 79...NU CONSIDERI CA NI SE IMPUN DESTUL DE MULTE REGULI DUPA CARE TREBUIE SA TRAIM?PENTRU CE ITI MAI BATI CAPUL SI CU ZODIILE?ASTA E O CHESTIE RELATIVA...SI DACA MERGEM IN FILOSOFIE SA VEZI CE SPUN AIA....NU GANDI PESIMISM,CA E POSIBIL CHIAR SA TI SE INTAMPLE.ESTE IMPORTANT SA STII SA CONSTUIESTI SI SA EDUCI O RELATIE!!!SI FIINDCA DRAGOSTEA EST SI SUFERINTA ,DURERE,SI MULTI NU VOR ASTA ,PUTINI STIU SA IUBEASCA!NU MA INTELEGE GRESIT:NU SUNT ADEPTA:BATIA E RUPTA DIN RAI,FEMEIA TREBUIE SA FACA O DUZINA DE COPII SI SA STEA LA CRATITA.TREBUIE SA ALEGI TU DUPA CE VREI SA-TI GHIDEZI O RELATIE:RESPECT,IUBIRE,COMUNICARE,CA DACA MERGEM DUPA IDEEA "HAI SA ASCUND NISTE BANI SA-MI IAU O FUSTA",E CLAR.TRAIESTE FIECARE CLIPS CU EL CA SI CUM AR FI ULTIMA,FII CREATIVA ,PROVOACA-L SI UITA DE ZODII SI TAMPENII!SALUTARI
healthy005562
Postat pe 22 August 2009 16:38
...hm!
n-am cuvinte...cumpliiiiiiiiiiiiiit !
kudika083327
Postat pe 30 Septembrie 2009 22:25
Buna
Eu sunt varsator, sotul e taur si suntem casatoriti de 13 ani, avem 2 baieti si ne merge super. Nu mai pune prea mult baza pe astre si compatibilitati. Exista multe exceptii.
O viata frumoasa iti doresc.
carnus
Postat pe 27 Octombrie 2009 08:22
Va spun dupa o experienta de 25 de ani in aceasta formula. O duci imparateste numai daca te lasi condus de taur,daca il lauzi si il preamaresti.Daca ii iei libertatile,il constrangi sa faca ce el nu doreste,atunci incepe sfirsitul.Este incapatinat si prost,niciodata nu face cum vrei tu chiar de cade in apa adanca si tu vrei sa il ajuti.
healthy005909
Postat pe 27 Octombrie 2009 17:22
buna seara,cautand pe cineva care ma poate ajuta intr-o mare problema de a mea am gasit acest forum si vream sa intreb asa din curiozitate:balanta-rac,se potrivesc?pe unde citesc scrie ca nu.asa o fi?va pup si va multumesc anticipat
healthy006597
Postat pe 27 Octombrie 2009 23:18
niciodata nu am tinut cont de zodie
m_geani
Postat pe 1 Noiembrie 2009 20:05
este o prostie sa lasi dragostea adevarata(in kzu in kre este) p lg ttn doar pt ca scrie p net ca nu sunteti compatibili
m_geani
Postat pe 1 Noiembrie 2009 20:06
Eu sunt casatorita cu taur de 22 de ani,si ne intelegem bine si acum dupa atata timp(eu fiind capricorn).Ne-am respectat si ne-am inteles unul pe altul.Un lucru foarte important in relatie cred ca este INCREDEREA si RESPECTUL apoi vin toate.Eu una nu dau importanta zodiilor pentru ca nu cred in ele.Va pup.
kudika151720
Postat pe 14 Decembrie 2009 20:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ajutati-ma cu cateva sfaturi! 10 De la: goanga 10 Martie 2010 09:51
Noua gripa - pro sau contra vaccinului? 2 De la: valentina2009 12 Februarie 2010 15:22
Forumurile publice-un pericol pentru sanatatea umana? 25 De la: tarot 11 Noiembrie 2009 17:57
important 2 De la: office_salinasusesi_ro 19 Februarie 2010 15:38
anxietate 51 De la: office_salinasusesi_ro 21 Iunie 2010 13:11