Setari Cookie-uri

nu mai pot!

MANANCA FRUCTE INTRE MESE..CATE O SALATA ..PUFULETI,INCEARCA SA NU TII UN REGIM DRASTIC FIINDCA TE PERSECUTI PSIHIC..MANANCA CEVA BUN IN CANTITATE F. MICA..CALCULEAZA-TI CALORIILE..O INGHETATA DE EX.ARE 160-200 CAL MERGE UNA O DATA LA 3 ZILE ..SA ZICEM..INCEARCA SI ASA..
ATUNCI CAND NU O SA MAI TII REGIM O SA SARI DIRECT IN DULCIURI SI BUNATATI SI NU O SA MAI POTI SA TE OPRESTI LA TIMP..
CESSONIA
Postat pe 9 Iulie 2009 15:33
pufuletii ingrasa
eleain
Postat pe 9 Iulie 2009 16:22
De la: eleain, la data 2009-07-09 16:22:30pufuletii ingrasa

serios?????
Oana25_healthy
Postat pe 10 Iulie 2009 18:12
cei simpli au 450 kcal circa/100 g, ar trebui sa gasiti scris pe ambalaj. daca-i rontai intre mese se presupune ca manaci si mesele principale. ca sa slabesti trebuie sa stai sub 2000 kcal/zi (depinde de activitatea fizica). trageti concluzia.
eleain
Postat pe 11 Iulie 2009 12:25
cauta un aliment care distruge pofta, si foamea. sa nu recurgi la amfetamina. am citit recent cum ca socul ar fi bun. si eu am inceput un regim strict, si stiu ce inseamna pofta eu am inceput sa folosesc uleiul de canepa in alimentatie, atentie insa, nu se prajeste. e foarte sanatos, are o gramada de proprietati, ajuta la o gramada de boli, desi gustul nu-mi prea place. cauta pe google, si vezi
druidi
Postat pe 22 Iulie 2009 08:46
Faceti cura cu argila de la dl Bocan ca sa va mentineti sanatoasa si sa slabiti fara foame. Se face comanda la tel.0258/833487. Primiti si instructiuni. Va costa doar 550.000 lei vechi.
crizantema_healthy
Postat pe 22 Iulie 2009 14:46
De la: crizantema, la data 2009-07-22 14:46:08Faceti cura cu argila de la dl Bocan ca sa va mentineti sanatoasa si sa slabiti fara foame. Se face comanda la tel.0258/833487. Primiti si instructiuni. Va costa doar 550.000 lei vechi.

Mai da e a dracului rau argila asta,e buna si la slabit,cam cate roabe trebuie sa mancam?Din cate stiu eu argila asta e buna si la cancer ,dar,dupa ce mori,se presara pe sicriu ,nu?
enemgabriel
Postat pe 22 Iulie 2009 15:53
PUFULTII NU INGRASA..DUTE PE NET SI CAUTA :
Dieta secreta a Andreei Marin este pe baza de ... pufuleti

Dupa ce a acumulat o multime de kilograme in perioada in care era insarcinata, Andreei Marin nu i se prevedea o revenire prea usoara la silueta cu care s-a consacrat. "Zana" a reusit, insa, sa rastoarne toate pronosticurile si a slabit intr-un timp-record, putandu-se mandri in acest moment cu o forma fizica de invidat. Judecand la nivelul cotei pe care o are inca, nu ar fi fost o surpriza daca s-ar fi aflat ca vedeta a apelat la ajutorul unui nutritionist sau la cine stie ce regim sofisticat de slabire. Iata, insa, ca adevarul este cu mult mai simplu si el a fost deconspirat de paparazzii Ciao!. In cel mai recent numar al revistei Ciao!, care a aparut astazi pe piata, sunt publicate o serie de fotografii in care este dezvaluita pas cu pas dieta secreta a vedetei, care se guverneaza pe doua directii clare: mentinerea unei danturi sanatoase si alimentatia pe baza de... pufuleti.
Ca orice femeie care a fost insarcinata, Andreea Marin trebuie sa aiba foarte mare grija de dantura ei, motiv pentru care viziteaza din cand in cand stomatologul. La iesirea din cabinet, incurajata probabil si de prognoza buna data de dentist, vedetei i-a venit ideea de a-si oferi o mica placere. Astfel ca a rugat o asistenta sa mearga cu ea sa caute pufuleti prin cartierul Vitan. Incantata ca se afla in compania "Zanei", femeia nu a stat pe ganduri si s-a aruncat in BMW-ul vedetei pentru o excursie pe la chioscurile din zona. Faptul ca a mers la "pont" a ajutat-o pe "Zana" sa scuteasca timp si astfel, in doar cateva minute, a ajuns la destinatia dorita. Amabila, asistenta a coborat din masina si i-a cumparat Andreei un bax de pufuleti pe care i-a asezat pe scaunul din dreapta, ca sa fie la indemana.




CESSONIA
Postat pe 23 Iulie 2009 10:45
Buna, incearca sa te informezi pe www.microalge-wellstar.ro si apoi contacteaza-ma 0761522122
mihai_microalge
Postat pe 25 Iulie 2009 12:09
Mda... ati facut praf topicul fetei... cu reclama la fel de fel de produse, ca"vin din america" (unde d-aia sunt asa de slabi cu totii), ca sunt pagini de web frumos colorate -in verde, ca-i argila, s.a.m.d.

E culmea nesimtirii ce faceti!!!
michelle_venus_21
Postat pe 25 Iulie 2009 16:36
IN PRIMUL RAND NU AI ZIS CE CURA DE SLABIRE TII....DACA E AIA DUPA URECHE,DRASTICA E SI NORMAL SA TI SE INTAMPLE ASTA,DACA AI FACUT UN CONTROL MEDICAL INAINTE PENTRU A AFLA CE ALIMENTE AI VOIE SA CONSUMI SI CE NU,IN CAZUL ASTA ANUNTA MEDICUL....SANATATE
healthy005562
Postat pe 24 August 2009 01:01
iti trebue foarte multa miscare. in fiecare zi , sa mrrgi 10 kilometri
kudika098645
Postat pe 6 Septembrie 2009 09:35
Buna nu iti spun cum sa ti o cura de slabire dar pot sa iti recomand sa intri pe www.ne-tratam.ro si acolo ai sa gasesti retete de slabit foarte eficiente,nu o sa te infometeze prea tare
naziru
Postat pe 17 Septembrie 2009 19:58
Tu ai raspuns foarte bine si nu stiu citi o sa inteleaga.
Ai nevoie de o descriere generalizata a reflexologiei si pentru mine este foarte clar, dupa 30 de ani de experienta.

Costello

clungu@hotmail.com
kudika009311
Postat pe 28 Decembrie 2009 05:14
ceaiul de papadie te ajuta f mult sa slabesti.se bea dimineata si seara.eu am reusit sa slabesc 15 kg, mi-am schimbat stilul de viata. mananc sanatos.acum merg si la aerobic, de vreo 2 ani,dar nuj parca vreau sa slabesc mai mult, adik mai vizibil ca m-am saturat de atatea cure.cauta p net dieta cu supa d varza, la inceput nici eu nu am fost de acord dar am vazut comentarile postate de fete care au incercat-o si spun ca au slabit 5-6 kg intr-o sapt.si ca apoi trebuie sa ai grija la alimentatie, sa nu te reingrasi.stiu cum e sa te chinui pt 1-2 kg date jos , cu greu, insa cel mai imp lucru este sa ai incredere ca vei reusi si multa vointa.bafta in lupta cu kg
m_geani
Postat pe 28 Decembrie 2009 18:59
si ati tras concluzia ca andreea marin a slabit doar fiindca i-a fost pofta de pufuleeeetzi?

pai si eu mananc pufuleti. si pufarini si popcorn in fiecare seara aproape. cand nu mananc ciocolata. o fi din cauza asta ca sunt slaba??

oh, nu mai credeti tot ce cititi, ce naiba.



eleain
Postat pe 28 Decembrie 2009 19:10
papadia e ok

De la: M_Geany, la data 2009-12-28 18:59:53ceaiul de papadie te ajuta f mult sa slabesti.se bea dimineata si seara.eu am reusit sa slabesc 15 kg, mi-am schimbat stilul de viata. mananc sanatos.acum merg si la aerobic, de vreo 2 ani,dar nuj parca vreau sa slabesc mai mult, adik mai vizibil ca m-am saturat de atatea cure.cauta p net dieta cu supa d varza, la inceput nici eu nu am fost de acord dar am vazut comentarile postate de fete care au incercat-o si spun ca au slabit 5-6 kg intr-o sapt.si ca apoi trebuie sa ai grija la alimentatie, sa nu te reingrasi.stiu cum e sa te chinui pt 1-2 kg date jos , cu greu, insa cel mai imp lucru este sa ai incredere ca vei reusi si multa vointa.bafta in lupta cu kg
eleain
Postat pe 28 Decembrie 2009 19:15
pofta mare in continuare !!!
4Life
Postat pe 28 Ianuarie 2010 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Decat nutritionisti...mai bine documentati-va pe cont propriu ! 8 De la: kudika_961227 15 Aprilie 2014 11:57
silueta sau cat de mult iti doresti sa te recunosti ca femeie 33 De la: DESERT_PLANT_healthy 22 Noiembrie 2013 10:38
Ati incercat absorbantele LOVE MOON? 18 De la: healthy013804 11 Martie 2010 18:31
cand sotul te insala si ai doi copii 51 De la: kudika296284 26 Mai 2020 15:54
dieta mediteraneana 5 De la: kudika416661 3 August 2011 12:48