Setari Cookie-uri

sexul anal

De la: xmale, la data 2009-06-30 18:57:38
De la: camycont, la data 2009-06-29 19:24:55Salutare, am incercat si eu sexul anal dar m-a cam durut, partenerul avand penisul cam gros.Dar, am auzit ca e bestiala senzatia si am incercat sa o fac cu degetul A FOST DEMENTIAL. Doar ca sincer asta inseamna masturbare si nu iti ofera placerea unui sex in 2.


sarut mana camy.....poate a fost prima incercare...poate nu ai fost suficient excitata....citeste pastarile anterioare....si daca vrei mai vb.....o zi buna....
loredana ce mai faci?...cum a fost ?

...care mana io saruti? aia cuuu...degetul?

beyyy...ce am observat io -asa, ca unu care sta pe tusha; cum apare cate o tipa ce recunoste ca si-o trage-n cwur, cum hop si cate un catzel ce se gudura si da din coditza pe langa ea!... in rest nu-i vezi postand pe nicaieri, de parca n-ar exista barbati pe forumul asta.
100101
Postat pe 16 Martie 2010 17:00
fata_healthy
Postat pe 16 Martie 2010 19:07
sincer nu ma tenteaza si mi se pare chiar cahhhhhhhh
rubya_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 21:57
Dezaxatilor. Decat sa discutati aici mai bine mergeti la mamica si taticu si intrebatii pe ei despre sexul anal, sa va lamureasca si sa va instruiasca. Bolnavilor. Lasati argumentele cu "ca de cand lumea exista sexul anal", da aveti dreptate, dar de cand lumea exista dezaxati, bolnavi mintali si inculti, frustrati ca voi. Si de cand lumea aceasta "mica minoritate" nu a fost acceptata. Este unul pe forum unul care nu mai termina cu "sarut mana", doamne cred ca astazi nu o sa pot servi pranzul. Mergeti si va tratati.
Paunul
Postat pe 5 Aprilie 2010 09:05
pai, mai ai si varianta, sa nu intri pe topicul asta, deloc da` se pare, ca-ti cam place "prin zona"
100101
Postat pe 5 Aprilie 2010 15:35
sex anal, pentru unul placere , pentru alta durere ,in rest penetrare adanca dar lenta .
healthy010635
Postat pe 6 Aprilie 2010 23:10
Doamne cat esti de bolnava. De ce nu mergi sa te tratezi? Incearca sa vorbesti cu mama, cred ca si ea te poate vindeca. Auziti ce spune o minte bolnava:"Salutare, am incercat si eu sexul anal dar m-a cam durut, partenerul avand penisul cam gros.Dar, am auzit ca e bestiala senzatia si am incercat sa o fac cu degetul A FOST DEMENTIAL. Doar ca sincer asta inseamna masturbare si nu iti ofera placerea unui sex in 2". Te-a durut? Stii de ce pentru ca ai gresit gaura? Ce vocabular bogat ai, bestial, demential, masturbare...Deget, de data asta ai gresit obiectul de penetrare. Poti sa stai pe scaun? Nu iti este teama ca ramai gravida? Nu ai spus nimic de pasarica, ce s-a intamplat cu ea, nu o ai sau este bolnava?.Pasarica este pentru acel penis gros si daca in locul acestuia folosesti degetul, abia acum poti sa-i spui masturbare. Te intreb nu sunt institutii de invatamant unde poti sa inveti toate acestea? Daca, cu cate stii sa faci, vezi poate obtii o bursa. Te mai poti tine sa nu faci in bikini?
Paunul
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:39
De la: baby_love, la data 2009-07-21 17:25:55 Sunt 'brand new' aici.
Nu ma consider o experta in sex anal,dar pot sa spun ca am trait -si traiesc- cele mai extraordinare orgasme si senzatii in timpul contactului anal. Toti barbatii vor,putini se pricep cu adevarat la arta de aceasta. Dar cine o degusta odata......... Se poate si fara clisma,in functie de unde se afla tocmai pe calea sa spre exterior 'nutela'!!! Cum se face clisma? Iti cumperi un irirgator,etc,etc. Daca vrei si restul detaliilor ti le dau fara nici o probl,nu ti le scriu akum direct pt ca nu stiu daca ai primit cumva intre timp instructiunile necesare. Eu singura m-am educat in ale clismei si deja am rutina. REcunsoc,n-as fi crezut vreodata!
Ma ingrozea,ingretosa si inspaimanta numai gandul la sex anal,insa am dat de 1 tip care a avut rabdarea si priceprea necesara,astfel cu tact si perspicacitate am ajuns la niveluri nebauinte printre valurile placerii. Proprtie de 80% o facem doar anal,si e demential! Akum pot sa spun ca m-am implinit sexual! Dar nu e pt cei ce sa grabesc,o fac pe apucate , cu un trecator ,pt ca e nevoie de multe cele!
Ma rog,nu vreau sa te plictisesc pe aici cu texte siropoase,ideea e ca daca ai incercat si ti-a placut macar un pic,nu renunta! Esti pe calea cea bune spre fericire. Micile detalii care-ti mai lipsesc le poti afla.
Raspund la orice intrebare pe care o ai. Keep in touch!



Avand in vedere ca ai practicat... si disponibilitatea ta de a raspunde la orice intrebare... as avea si eu unele... daca nu te deranjeaza...
1. Ce anume sa cer de la farmacie pentru a-mi face clisma?
2. Cum procedezi tu exact, cand iti faci clisma? In ce pozitie stai? Cata apa iti pompezi? La ce temperatura trebuie sa fie apa? E ok apa, sau e de preferat ceai de musetel.... sau apa combinat cu ceva? De cate ori iti pompezi apa in interiorul anusului? Cam cat timp dureaza intreaga procedura a clismei?
3. Dupa cat timp elimini apa respectiva dupa ce o introduci?
4. Dupa cat timp poti sa faci sex anal dupa ce ti-ai facut clisma?
5. Ce fel de lubrifiant folosesti? De unde il cumperi?
6. Care este pozitia pe care o recomanzi la inceput pentru sez anal, astfel incat sa doara cat mai putin... sau deloc?
7. Nu ai avut ulterior nici o problema?
Multumesc anticipat!!
pauladiana
Postat pe 14 Mai 2010 10:49
eu am incercat cu pritenul meu...si surpriza...ma gasit c_rea...asa ca fetelor aveti grija ce mancati inainte
kudika345052
Postat pe 28 Decembrie 2010 18:26
De la: kudika345052, la data 2010-12-28 18:26:14eu am incercat cu pritenul meu...si surpriza...ma gasit c_rea...asa ca fetelor aveti grija ce mancati inainte





anastasia_m
Postat pe 28 Decembrie 2010 18:28
am incercat cu prietenul meu...si surpriza...m gasit c_rea in timpul actului...asa ca fetelor aveti grija ce mancati inainte
kudika345052
Postat pe 28 Decembrie 2010 18:35
Acum numai trebuie prea multa igiena ,ca tot suntem in criza si mancam de ne c.....m odata pe luna . Asa ca numai pierdeti timpul si treceti la impins vagonete.
healthy010635
Postat pe 29 Decembrie 2010 22:56
Ai dreptate, dar numai pentru ca ai " Gura_crispata" nu trebuie sa ti-o intorci impotriva celor care nu o au ! E dreptul fiecaruia sa participe sau nu la astfel de discutii. Nu a ajuns nimeni aici cu forta, cum nimeni nu e obligat sa ramana. Apropo ce tema de cautare ti-ai ales de ai ajuns aici ? Daca aveai nevoie de clisma. atunci nu ma mir de raspuns !
kudika349057
Postat pe 6 Ianuarie 2011 10:09
De la: LOREDANATERPAC, la data 2009-05-20 12:48:48Ce anume ar trebui sa folosesc(ma refer suplimentar)deoarece la fiecare tentativa , sa zic asa, ma doare ingrozitor si nu suport nici o miscare inauntru pur si simplu nu suport durerea, e groaznica.


la inceput e ingrozitor de dureros iar apoi e placut. am incercat odata dar nu mai vreau.nu ma tenteaza.
kudika017543
Postat pe 13 Ianuarie 2011 20:04
ba idiotule taci dracu din gura.......esti afon
lucifer373973
Postat pe 5 Martie 2011 20:21
toti vb despre sex anal....dar unii nu au treaba cu acest subiect...
lucifer373973
Postat pe 5 Martie 2011 20:33
De la: lucifer373973, la data 2011-03-05 20:33:14toti vb despre sex anal....dar unii nu au treaba cu acest subiect...


te-o durut?


daca animalul ... a tras de tine fara mile
battleofwits
Postat pe 5 Martie 2011 20:41
De la: LOREDANATERPAC, la data 2009-05-21 15:14:52Chiar recunosc, am tot citit ca trebuie iti faci clisma inainte sa faci sex anal, insa ce nu s-a scris nicaieri e cum iti faci clisma respectiva?Poate sunt prea directa pt unii, insa cred ca nu sunt singura care nu stie.Asa ca daca vrea cineva sa ne spuna, este binevenit Si apropo merci Alias25, putine sunt care vb la subiect si atat de deschis despre o chestie zic eu deja uzuala, care consider ca nu mai este tabu, sau cel putin nu ar mai trebui sa fie.Loredana
Eu ma intreb altceva ... daca ma duc ai mei la ginecolog ,.. si deja mi`am inceput viata sexuala prin sex anal .doar anal ... iese la ginecolog ??
Rocky
Postat pe 22 Iulie 2011 21:54
Ma intreb oare daca iese la ginecolog .. daca mai esti sau nu virgina in f...nd? :|
Rocky
Postat pe 22 Iulie 2011 21:55
Am si eu o intrebare..strict pentru cine vrea si stie sa ma ajute...Ma tenteaza ideea de sex anal si am incercat dar m-a durut foarte tare..Inteleg ca excitarea ajuta, plus senzatia de relaxare pe care o ai cand stii ca esti ok din punctul de vedere al igienei..Dar asta se pare ca nu e de ajuns... Un lubrifiant pe baza de silicon ajuta mai mult decat unul pe baza de apa? Cu prezervativ penetrarea e mai usoara? Alcoolul te relaxeaza mai mult (ma refer la un pahar de vin sau ceva de genul asta, nu sa ma fac praf, logic)? Multumesc frumos.
Amisa
Postat pe 31 Iulie 2011 13:55
Am patit sh io la fel k tn,dar dk o fky de mai multe ori nu te va mai durea la fel k prima data.......parerea mea este k un lubrifiant ajuta
kudika414383
Postat pe 1 August 2011 15:18
De la: kudika414383, la data 2011-08-01 15:18:42Am patit sh io la fel k tn,dar dk o fky de mai multe ori nu te va mai durea la fel k prima data.......parerea mea este k un lubrifiant ajuta

ad__83
Postat pe 1 August 2011 15:21
De la: kudika345052, la data 2010-12-28 18:26:14eu am incercat cu pritenul meu...si surpriza...ma gasit c_rea...asa ca fetelor aveti grija ce mancati inainte

mare proasta esti
ad__83
Postat pe 1 August 2011 15:24
De la: ad__83, la data 2011-08-01 15:24:04
De la: kudika345052, la data 2010-12-28 18:26:14eu am incercat cu pritenul meu...si surpriza...ma gasit c_rea...asa ca fetelor aveti grija ce mancati inainte

mare proasta esti

PRALEA_
Postat pe 1 August 2011 15:28
buna sunt noua pe aici..as vrea sa incerc sexul anal dar nu am inteles pre bn trebuie sa fac clisma inainte?sau mas mai putea spala inauntru prin alt mod? in mare stiu cum se face clisma dar am auzit ca e cam naspa
paula93
Postat pe 3 Decembrie 2011 14:00
De la: Rocky, la data 2011-07-22 21:55:18Ma intreb oare daca iese la ginecolog .. daca mai esti sau nu virgina in f...nd? :|

Din cate stiu un ginecolog isi da seama dak mai esti virgina in fund,se cunoaste si dupa gaurik pt ca se largeste ,nu mai este stramta ca la inceput
paula93
Postat pe 3 Decembrie 2011 14:04
De la: paula93, la data 2011-12-03 14:00:39buna sunt noua pe aici..as vrea sa incerc sexul anal dar nu am inteles pre bn trebuie sa fac clisma inainte?sau mas mai putea spala inauntru prin alt mod? in mare stiu cum se face clisma dar am auzit ca e cam naspa


nu-i asa ca esti virgina peste tot?
guru_ion
Postat pe 3 Decembrie 2011 16:51
Salut...parerea mea ca este bine sa faci clisma inainte ..si fara cred ca ar merge dar mai bine este sa faci ca sa fii mai linistita! Faptul ca te gandesti sa faci sex anal inseamna ca esti open mind si esti binevenita!
piki1
Postat pe 7 Decembrie 2011 23:43
Nu cred ca poate sa isi dea seama asa ca fa-o linistita!
piki1
Postat pe 7 Decembrie 2011 23:45
Buna Paula si buna la toti cei de aici.....
Paula citeste postarile mai vechi si cred ca gasesti raspunsuri la aproape toate intrebarile...... daca e ceva neclar ne intrebi si cei care suntem pe aici o sa raspundem
O zi buna tuturor”!
xmale
Postat pe 8 Decembrie 2011 11:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre motivul "ca nu am situatie financiara sa-l cresc" pentru care am facut avort 2 De la: Mihaela214 10 Februarie 2014 09:00
Anticonceptionalele Chloe 2 De la: mandruta 8 Septembrie 2009 15:47
Despre VARICE... 1 De la: healthy001552 14 Aprilie 2009 09:07
anticonceptionale 2 De la: eleain 19 Martie 2010 18:30
buna 11 De la: radu_ionascu 25 Martie 2010 21:50