Setari Cookie-uri

sexul anal

Salutare... poi in primul rand o trezesti(am glumit)...ai incercat sa- i faci un sex oral, pentru inceput?...fi mai atent la preludiu, mangai-o, sarut-o pe buze coboara pe gat, musc-o putin, si cobori incet pana la "pasarica" e imposibil ca ea sa nu se excite cand te vede jos si-ti simte respiratia in respectiva zona...iar de aici ai 2 optiuni:

1. te lasa sa-ti faci treaba ca-i place mai mult asa...sau

2. te roaga s-o penetrezi.

ciao ciao...,houdini.
houdini
Postat pe 21 Iunie 2009 01:48
De la: healthy003520, la data 2009-06-17 16:02:07ce sa fac iubitei mele vrea sa faca sex anal dar o doare ingrozitorsi dupa excitare?ajutatima va rog


nu sunt prea experimentat, dar iti spun parerea mea....am patit si eu asa...dar am ramas cu impresia ca totusi nu a fost suficienta excitatia....este posibil sa aiba senzatia ca este excitata , dar sa nu fie suficient....poate totusi mai are o angoasa in subconstient....undeva cred, cam asta ar fi raspunsul.....si tot din practica limitata pe care o am,....cam de la a 4-5 incercare am putut sa simt cu adevarat placerea sublima....si sa ramana doar acea senzatie usoara de durere care contribuie la placere / excitatie....si oricum senzatia de durere este doar la inceput.....
ar mai fi de spus ca poate nu relaxeaza destul muschii si revenim la ideea ca nu se excita suficient intimpul actului....remediul cred ca ar fi sa incerci in paralel cu penetrarea anala si excitatia clitoridiana......si totul trebuie facut cu finete mai ales daca are dureri....
o zi buna...nu stiu daca ti-e de ajutor raspunsul meu dar macar am incercat sa spun din ceea ce stiu....
xmale
Postat pe 21 Iunie 2009 15:26
Salutare, am incercat si eu sexul anal dar m-a cam durut, partenerul avand penisul cam gros.Dar, am auzit ca e bestiala senzatia si am incercat sa o fac cu degetul A FOST DEMENTIAL. Doar ca sincer asta inseamna masturbare si nu iti ofera placerea unui sex in 2.
camycont
Postat pe 29 Iunie 2009 19:24
De la: camycont, la data 2009-06-29 19:24:55Salutare, am incercat si eu sexul anal dar m-a cam durut, partenerul avand penisul cam gros.Dar, am auzit ca e bestiala senzatia si am incercat sa o fac cu degetul A FOST DEMENTIAL. Doar ca sincer asta inseamna masturbare si nu iti ofera placerea unui sex in 2.


sarut mana camy.....poate a fost prima incercare...poate nu ai fost suficient excitata....citeste pastarile anterioare....si daca vrei mai vb.....o zi buna....
loredana ce mai faci?...cum a fost ?
xmale
Postat pe 30 Iunie 2009 18:57
Sunt 'brand new' aici.
Nu ma consider o experta in sex anal,dar pot sa spun ca am trait -si traiesc- cele mai extraordinare orgasme si senzatii in timpul contactului anal. Toti barbatii vor,putini se pricep cu adevarat la arta de aceasta. Dar cine o degusta odata......... Se poate si fara clisma,in functie de unde se afla tocmai pe calea sa spre exterior 'nutela'!!! Cum se face clisma? Iti cumperi un irirgator,etc,etc. Daca vrei si restul detaliilor ti le dau fara nici o probl,nu ti le scriu akum direct pt ca nu stiu daca ai primit cumva intre timp instructiunile necesare. Eu singura m-am educat in ale clismei si deja am rutina. REcunsoc,n-as fi crezut vreodata!
Ma ingrozea,ingretosa si inspaimanta numai gandul la sex anal,insa am dat de 1 tip care a avut rabdarea si priceprea necesara,astfel cu tact si perspicacitate am ajuns la niveluri nebauinte printre valurile placerii. Proprtie de 80% o facem doar anal,si e demential! Akum pot sa spun ca m-am implinit sexual! Dar nu e pt cei ce sa grabesc,o fac pe apucate , cu un trecator ,pt ca e nevoie de multe cele!
Ma rog,nu vreau sa te plictisesc pe aici cu texte siropoase,ideea e ca daca ai incercat si ti-a placut macar un pic,nu renunta! Esti pe calea cea bune spre fericire. Micile detalii care-ti mai lipsesc le poti afla.
Raspund la orice intrebare pe care o ai. Keep in touch!
baby_love_healthy
Postat pe 21 Iulie 2009 17:25
Am facut-o si eu in sfarsit. A fost placut, desi a fost cam dureros pana a intrat, apoi n-a mai contat durerea. As vrea sa stiu daca exista vreun gel sau lubrifiant special, nu stiu, ceva laxativ sau...ma rog.
iuliactn
Postat pe 11 August 2009 09:11
Sexul anal nu este un subiect usor de abordat, insa se poate discuta despre el pe larg, mai ales ca odata facuta "initierea", destul de putina lume renunta, anusul fiind o zona foarte bogata in terminatii nervoase asemanatoare clitorisului.
In primul rand, curatenia este un MUST atat inainte, cat si dupa; inainte de sexul anal, clisma evacuatorie este o optiune, pentru aceasta existand destule aparate si instrumente atat in farmacii cat si in magazinele de "profil"; in ceea ce priveste mancatul, trebuie avut in vedere ca un tranzit alimentar complet se desfasoara intre 3 si 7 ore, de aceea este recomandat sa asteptati cel putin 2-3 ore dupa ultima masa inainte de "actiune".
Lubrifierea: este obligatorie! Rectul si anusul nu poseda glande care sa secrete substante lubrifiante asemanatoare celor din vagin, de aceea utilizarea unui lubrifiant achizitionat dintr-un magazin de "jucarioare" sau din farmacii este foarte indicata, lubrifierea facandu-se nu doar la inceput, ci si pe parcursul actului (majoritatea lubrifiantelor sunt pe baza de apa si zahar, care se absorb in intestin).
Excitarea: nu exista neaparat o corelatie directa intre starea de "excitare maxima" si absenta durerii; o stare de excitare adecvata cat sa produca erectia (si clitorisul are erectie) si lubrifierea vaginala este suficienta pentru a incerca si sexul anal; in starea de excitatie, creierul (principalul organ sexual) secreta endorfine, beta-endorfinele fiind unul dintre cele mai puternice droguri si anestezice (de aceea se spune ca atunci cand esti fericit nu te mai doare nimic).
Pentru cei aflati la inceput, un accesoriu foarte util este dildo-ul anal (de diverse dimensiuni si forme) care poate fi folosit la inceput, atat pentru stimulare cat si pentru "obisnuire" a anusului.
Atentie! Anusul este un muschi... si ca orice muschi suprasolicitat, la un moment dat, va obosi... Nu exagerati cu sexul anal deoarece (si asta este statistic dovedit) mai tarziu s-ar putea sa aveti ceva probleme...
Ahriman
Postat pe 12 August 2009 15:36
frumos scris ahriman...si complet.......
xmale
Postat pe 14 August 2009 20:48
dragilor, nu spun ca nu e senzational sexul anal , din contra, dar ca orice alta satisfactie extrema in viata vine cu riscuri foarte mari.
si e bine sa fiti constienti de faptul ca oricat de mult v-ati proteja tot exista un risc de peste 80% ca mai tarziu sa trageti ponoasele . nimeni n-a vorbit de cel mai important lucru posibil cand te-ai hotarat sa faci asta. sexul anal se face numai si numai cu o persoana cu care esti de ceva timp si in care ai incredere peste masura normala, cu care poti comunica lejer despre asta ( ajutand foarte mult la capitolul igiena) . de asemenea e foarte important sa nu schimbi partenerii prea repede , cu prezervativ sau nu.
in final ce pot sa zic , e la fel ca la orice joc de noroc, placerea de a juca , iar senzatia ca ai tras castigator sau nu e aceeiasi adica vine de cele mai mult ori pe moment , mai tarziu esti dezamagit ca n-ai castigat:)
nu trebuie sa va sperii prea tare dar din ce postari am vezut pe aici , majoritatea sunteti destul de educati cat sa dati un search pe google in varianta engleza , cu poze si explicatii clare despre repercusiuni.
in rest mult succes ca eu oricum nu prea pot sa ma abtin de la asta orice as face , daca mi-a zambit o tipa de care imi place, usor mai pervers, nu scapa de "chinurile " ce fac subiectul forumului asta sa fie clar :D
healthy005539
Postat pe 18 August 2009 03:11
In primul rand buna,tuturor.Cu toate ca avem 18,respectiv 22 de ani,eu si prietenul meu acum 6 luni am inceput sa vorbim despre posibilitatea sexului anal in relatia noastra..ei bine,dupa mai multe incercari blande si ramase la stadiu de exercitiu, ieri s-a intamplat minunea.happy0141: Intradevar nu am folosit prezervativ,de durut nu m-a durut pt nu a fost o penetrare brusca,la inceput nu intelegeam senzatia dar apoi mi-a placut.Pana aici toate bune si frumoase ... insa astazi m-am trezit cu o cistita sau infectie urinara mai bine zis..ceea ce e neplacut ..eu am problema asta destul de des.imediat racesc la rinichi.nu sunt foarte ingrijorata,ma voi trata cu ceaiuri,dar nu as vrea ca dupa fiecare partida sa patesc asta.As dori daca stie cineva un remediu,sau un mod in care sa evit infectia..si inca ceva sexul anal trebuie facut mai rar ..sau in ritmul sexului normal..impropriu spus trebuie,ma refer la vreo repercusiune ingrijoratoare in urma contactelor dese.
Va multumesc si astept raspuns si comentarii . O zi buna tuturot !
Amy_LadyBird1991
Postat pe 3 Septembrie 2009 12:22
ladybird
despre cat de des....parerea cea mai larg raspandita este ca nu asa des ca cel normal...mai bine ar fi in momentele de pofta de sex nebun.....cu amandoi odihniti....cu chef de diversitate....in rest e suficient clasic condimentat cu oral...analul cred ca e bun de pastrat ca deliciu....pt momentele mai speciale....depinde si de cat de mult iti place...daca ti se pare mai bine decat normal...o zi buna....
xmale
Postat pe 7 Septembrie 2009 20:08
bravo loredana,acest enemgabriel se crede atotstiutor.cine d-zeu ii da dreptul sa se bage peste tot?Dar pe deasupra mai si jigneste.Are o gasca de tipe cu care face fel de fel de corecturi la toata lumea,dar de fapt ei habar nu au cu ce se mananca sexul.Astia vorbesc doar din auzite
pescarul_healthy
Postat pe 8 Septembrie 2009 09:32
aveti dreptate si nicu si loredana....o zi buna va doresc....
xmale
Postat pe 9 Septembrie 2009 17:04
:)O zi buna si voua, salutari din Oradea
LOREDANATERPAC
Postat pe 10 Septembrie 2009 15:13
sarut mana loredana...nu ai mai intrat de ceva vreme...ce mai faci?
xmale
Postat pe 17 Septembrie 2009 19:55
ce mai fac?ma chinui cu permisul de conducere, adica sa il iau , bineinteles in rst nimic nou asupra subiectului
LOREDANATERPAC
Postat pe 18 Septembrie 2009 15:16
CUMM puteti fi de acord si accepta asa ceva, acel loc este canalul intrgului corp dezgustator
mihailpaulcraciun
Postat pe 24 Septembrie 2009 23:16
De la: Mihail, la data 2009-09-24 23:16:58 CUMM puteti fi de acord si accepta asa ceva, acel loc este canalul intrgului corp dezgustator


Copile mai bine vezi-ti de treaba
LOREDANATERPAC
Postat pe 25 Septembrie 2009 15:03
De la: LOREDANATERPAC, la data 2009-09-25 15:03:42
De la: Mihail, la data 2009-09-24 23:16:58 CUMM puteti fi de acord si accepta asa ceva, acel loc este canalul intrgului corp dezgustator


Copile mai bine vezi-ti de treaba


Copile???? Am 21 de ani, si asta e daca esti de acord cu acest lucru imputit si dezgustator donsorica.
mihailpaulcraciun
Postat pe 25 Septembrie 2009 22:02
De la: LOREDANATERPAC, la data 2009-06-03 10:02:29
De la: xmale, la data 2009-06-02 21:42:10se vede treaba ca enemKK e aerian....in primul rand nu a inteles din ce a citit (asta daca stie sa citesca)....discutille erau despre cum se face sexul anal si nu sa agatam..........si daca vreodata doi parteneri de discutii ar vrea sa se intilnesca sa incerce practic tot nu s-ar chema ca initial au intrat aici cei doi pt dating......e FORUM sunt subiecte de discutie...pana la urma un om educat cauta ce subiect il intereseaza si nu mananca rahat pe la alte subiecte......dar si chestia asta tine de educatie....care probabil nu e pct forte pt enemKK....bafta fetelor si baietilor civilizati...o zi buna va doresc.....


f bine spus, ignoranta e solutia in cazul de fata,cred ca sarmana fiinta nu are cu cine sa se certe in viata de zi cu zi si isi descarca frustrarile adunate prin forumurile Healty+Kudika, asa ca X-Male hai sa fim noi civilizati daca domnul cu pricina nu are aceasta "capacitate".Apropo sa stii ca am aplicat metoda discutata mai sus O zi buna, Loredana

bravoooo, oare de fiecare data trebuie sa existe cate unul din asta care pe langa ca nici nu intelege despre ce se vorbeste aici, se mai si agita ca un pepsi rasuflat, si se mai da si cult pe deasupra, el poate din aceasta cauza se baga in seama ca sa agate si el, virtual ca "face to face" nu reuseste
, este prea destept si nu gaseste pe cineva la fel de "bun" ca el.
Oricum sa revin la subiectul principal, e foarte interesant ce spuneti voi aici si chiar practic.
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:57
despre acel gabriel sau cum isi zice e vorba, si dak va tot dezgusta atat de tare, pe el , mihail si restul , nu mai cititi fratilor, nu va tortureaza nimeni sa cititi asa ceva, cititi bine la inceput ca scrie acolo, e pentru persoane "open mind" asa ca " beat it".
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:01
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 11:57:46
De la: LOREDANATERPAC, la data 2009-06-03 10:02:29
De la: xmale, la data 2009-06-02 21:42:10se vede treaba ca enemKK e aerian....in primul rand nu a inteles din ce a citit (asta daca stie sa citesca)....discutille erau despre cum se face sexul anal si nu sa agatam..........si daca vreodata doi parteneri de discutii ar vrea sa se intilnesca sa incerce practic tot nu s-ar chema ca initial au intrat aici cei doi pt dating......e FORUM sunt subiecte de discutie...pana la urma un om educat cauta ce subiect il intereseaza si nu mananca rahat pe la alte subiecte......dar si chestia asta tine de educatie....care probabil nu e pct forte pt enemKK....bafta fetelor si baietilor civilizati...o zi buna va doresc.....


f bine spus, ignoranta e solutia in cazul de fata,cred ca sarmana fiinta nu are cu cine sa se certe in viata de zi cu zi si isi descarca frustrarile adunate prin forumurile Healty+Kudika, asa ca X-Male hai sa fim noi civilizati daca domnul cu pricina nu are aceasta "capacitate".Apropo sa stii ca am aplicat metoda discutata mai sus O zi buna, Loredana

bravoooo, oare de fiecare data trebuie sa existe cate unul din asta care pe langa ca nici nu intelege despre ce se vorbeste aici, se mai si agita ca un pepsi rasuflat, si se mai da si cult pe deasupra, el poate din aceasta cauza se baga in seama ca sa agate si el, virtual ca "face to face" nu reuseste
, este prea destept si nu gaseste pe cineva la fel de "bun" ca el.
Oricum sa revin la subiectul principal, e foarte interesant ce spuneti voi aici si chiar practic.
Ok,nu vreau sa raman dator ...la curve.In primul rand mai papusa esti o nesimtita prin atitudine,in al doilea rand sunt casatorit de 8 ani,impreuna cu sotia avem un copil minunat care are 6 ani si asteptam cel de-al doilea copil.A face sex anal nu inseamna ca esti civilizat ci pervers si imoral.Nu ma consider cult dar nici prost nu sunt.Am intrat pe acest forum tocmai ca vad tampiti care habar nu au ce vorbesc si prin mesaje induce cititorii catre extrem si minciuna,daca va deranjeaza faceti-va un grup unde sa va intalniti si sa v-o bagati in toate gaurile posibile(nu ma deranjeaza) dar nu transformati un forum in imagini perverse la care sa asiste inclusiv copii(pun pariu ca nu ai mai mult de 16 ani si nici pe la orele de anatomie nu ai trecut.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:20
nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:29
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:43
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:43:30
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.

esti varza frustratule
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:45
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:45:20
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:43:30
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.

esti varza frustratule

vezi, stai cu site-ul deschis sa vezi dak ti-a cazut cineva in plasa mai descreieratule, o cauti cu lumanarea.Avea dreptate tipa aia ca esti un molau si de atat esti in stare sa te certi virtual
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:47
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:45:20
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:43:30
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.

esti varza frustratule
se pare ca tu esti frustrata si obsedata de jigniri
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:48
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:48:09
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:45:20
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:43:30
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.

esti varza frustratule
se pare ca tu esti frustrata si obsedata de jigniri

nu sunt obsedata de jigniri ci pur si simplu ma deranjeaza cand cineva care nici nu ma cunoaste imi adreseaza injurii, dar tu pe de alta parte in toate topicurile unde te-ai bagat in seama ai ceva de obiectat si pe toata lumea jicnesti, si nu sunt singura care iti zice treaba asta, dar las-o balta nu are rost sa-mi stric vorbele pe unul ca tine
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 15:55
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:55:57
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:48:09
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:45:20
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-09-29 15:43:30
De la: mari_utzah, la data 2009-09-29 15:29:10nici nu mai trebuie sa zic nimic ca se intelege din comentariile tale de om incuiat cum esti, comunistule.dute la nevasta si copil si plangi un pic in poala ei frustratule ce esti. Esti un nimeni, si treaba mea ce aleg sa fac eu nu te priveste pe tine
Io-te,luai foc copila,mergi la dese daca nu intelegi.

esti varza frustratule
se pare ca tu esti frustrata si obsedata de jigniri

nu sunt obsedata de jigniri ci pur si simplu ma deranjeaza cand cineva care nici nu ma cunoaste imi adreseaza injurii, dar tu pe de alta parte in toate topicurile unde te-ai bagat in seama ai ceva de obiectat si pe toata lumea jicnesti, si nu sunt singura care iti zice treaba asta, dar las-o balta nu are rost sa-mi stric vorbele pe unul ca tine
bravo.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Septembrie 2009 16:15
mari_utzah
Postat pe 29 Septembrie 2009 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme ciudate 9 De la: office_salinasusesi_ro 19 Martie 2010 06:11
PHARMATEX OVULE 1 De la: healthyflo 9 Mai 2010 14:45
Oare sunt insarcinata? 5 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 16:09
ABDOMINOPLASTIA 10 De la: xadela 8 Octombrie 2009 20:52
Sangerare intermenstruala 5 De la: Shere 15 Septembrie 2013 19:01