Setari Cookie-uri

a folosit cineva tratamentul pentru slabit DESERT PLANT?

Fara sa insist cu acest topic voi cere parerea voastra,sau a unora dintre voi care ati incercat sau incercati in prezent tratamentul pentru slabit DESERT PLANT.PARERI,SUGESTII,as vrea sa incerc dar imi trebuie un cat de mic avans de incredere..deci?deschid sesiune de pareri la adresa tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.
FILISOARA
Postat pe 21 Februarie 2009 07:18
DA ,eu ANA din C-TA am folosit,de fapt folosesc in prezent(mai am pt aproximativ5 zile) si nu ca sunt multumita sunt chiar incantata de acest tratament.Asa cum spune si cei care se ocupa cu vanzarea acestui tratament nu ai cum sa-ti dai seama de efectele acestui tratament decat dupa ce-l incerci..La mine a fost o adevarata lupta,si nu stiu cum de a avut o asa mare rabdare cu mine..poate veti spune "ca sa-si vanda marfa,dar ei chiar vand alceva,ofera incredere si suport"..asta este!eu va las cu ceva lipsa kg si mai vb!
stardust
Postat pe 21 Februarie 2009 07:27
multumesc ce_are_ana voi atasa nmai jos oferta noastra :Acum exista posibilitatea de a cumpara tratamentul DESERT PLANT si pentru o saptamana.Daca pana acum aveai ceva nelamuriri cu privire la efectele acestui tratament acum nu mai sunt..Dar indiferent de una sau mai multe forme de a folosi acest tratament este important ca tu sa-ti doresti sa slabesti.id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 21 Februarie 2009 07:44
VREAU SI EU ACEST TRATAMENT PENTRU SLABIT DESERT PLANT

Postat pe 21 Februarie 2009 07:46
Si eu am incercat acest tratament dupa lungi cautari si neimpliniri cu alte tratamente " la moda" care bantuie ori pe acest site ori pe celelalte..MA DECLAR MULTUMITA.Eu m-am intretinut si cu ceva sala si ma simt extraordinar.Nu pot sa spun decat multumesc desert plant.Vad ca se dau si note de la mine ai 9.90 (sunt profesor tre sa intelegi).:)

Postat pe 23 Februarie 2009 11:50
10+ de la o doamna MIHAELA din Baia Mare.

Postat pe 24 Februarie 2009 18:20
Nu sunt o experta in ale scrisului dar as vrea sa ofer si eu in scris rezultatele tratamentului DESERT PLANT dupa ce l-am folosit.Am folotit DESERT PLANT si am putut slabi circa 8kg fara prea mult efort..sunt multumita!!!!Eu nu pra ma pricep la note dar ai un " MERCI" DE NOTA 10 DIN PARTEA MEA
oana_cojocaru
Postat pe 24 Februarie 2009 18:23
Eu sunt o fire putin mai nebunatica si am folosit acest tratament la inceput numai pt o saptamana(am foarte sceptica cat a privit efectele ) dar mi-a placut si am comandat un tratamen intreg..ma simt foarte bine.Mai vorbim!

Postat pe 25 Februarie 2009 15:19
In zgomot de trafic si mult stres " muncitoresc" m-am umbrit o saptamana folosind acest tratament si m-am simtit foarte bine..EU POT SA SPUN CA AM DESCOPERIT OAZA DE SLABIRE NUMIT DESERT PLANT.Eu mai stau pe aici ,imi place..voi inca nu ati incercat???:)

Postat pe 25 Februarie 2009 15:39
Cand am intrat pe acest topic ti-am vazut mesajul si insistenta de a cunoaste efectele acestui tratament DANA69 si am zis sa incerc si eu..Acum iti pot spune CLAR SI DIRECT.DA ACEST TRATAMENT ESTE ALTCEVA.Sper ca intr-o zi sa poti sa spui si tu ceea ce efecte am avut eu cu DESERT PLANT.Eu nu voi pune note..eu spun doar ca este asa cum ma asteptam.Multumesc.
domokosizabella
Postat pe 26 Februarie 2009 15:22
Eu am incercat acest tratament la insistenta verisoarei mele care l-a luat si ea si a slabit 7kg..eu am slabit aproape 5.800g si m-am simtit foarte bine..Dupa parerea mea nu cred ca este suficient sa poti scrie sau spune ceva despre DESERT PLANT,cred ca cel mai important este sa-l folosesti..nu cred ca DESERT PLANT i-ar placea sa castige un oscar..pt mine a castigat un oscar in filmul "am slabit 6kg fara prea mare efort"..:)mi-a placut
iulia_amzica
Postat pe 26 Februarie 2009 15:26
De la: dana69, la data 2009-02-21 07:18:33Fara sa insist cu acest topic voi cere parerea voastra,sau a unora dintre voi care ati incercat sau incercati in prezent tratamentul pentru slabit DESERT PLANT.PARERI,SUGESTII,as vrea sa incerc dar imi trebuie un cat de mic avans de incredere..deci?deschid sesiune de pareri la adresa tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.



Am incercat si eu dana69 ,o doamn din Medgidia si am putut slabi aproape 5kg in exact 25 de zile.Poti avea incredere desi e cred si sunt sigura ca tu deja folosesti acest tratament.:)
claudia_podaru
Postat pe 26 Februarie 2009 15:29
eu am slabit in timp de 25 de zile aproximativ 6 kg.Sunt foarte multumita.Sper sa existe si pers care au trebut prin ce am trecu tsi eu si sa se bucure de fiecare zi folosind DESERT PLANT.nota 10+.mai mult nu mai vreau sa spun!

Postat pe 28 Februarie 2009 21:06
SI EU AM SLABIT CU ACEST TRATAMENT DESERT PLANT FIX 7KG IN MAI PUTIN DE O LUNA.EU SUNT SULTUMITA..succes in continuare celor care doresc sa slabeasca.multumesc DESERT PLANT

Postat pe 28 Februarie 2009 21:26
Buna ,am inceput si eu de 4 zile sa i-au desert plant,momentan nici o schimbare insa este si prea curand sa ma pronunt.Am si eu o intrebare la fetele care au luat desert plant,au tinut si o dieta ?au facut sport?Astept raspunsurile voastre si va doresc mult spor la slabit,pupici.
healthy000197
Postat pe 1 Martie 2009 14:47
BUNA,ma bucur ca exista acest topic in care ne este permis sa ne spunem parerea despre tratamentul DESERT PLANT pe care l-am folosit mai mult sau mai putin..eu am luat o saptamana am slabit aproape 2 kg si vreau sa continui pt un intreg flacon..Sunt multumita nu atat de rezultattul ca am slabit (desi motivul folosirii ar trebui sa fie cat mai mult pot salbi)ci pe toata perioada in care am folosit DESERT PLANT m-am simt foarte bine..si in plus nu am avut acel stres cu toate ca pana acum am cam folosit aproape toate tratamente existente pe piata.tinem legatura si va voi comunica rezultatele pe care le voi avea(acum imi dau seama dupa ce am folosit o saptamana ca vor fi)sa va scris la finalul tratamentul rezultatele..Pana atunci sa auzim numai de bine!
mariboc
Postat pe 1 Martie 2009 20:26
buna fetelor,eu astazi iau ultima capsula din tratamentul desert plant pt o saptamana si am slabi taproximativ 2kg.Nu ma bucur ca trebuie sa mai astept sa iau salariu,dar ma si bucur ca am putut sa slabesc si mi-am dat seama exact ce tratament tre sa folosesc ca sa pot slabi..Acum depind de salariu si asta nu mai vineeee..dar o voi rezolva eu intr-un fel.multi pupici de ziua noastra!

Postat pe 2 Martie 2009 14:20
Buna,am incercat sa iau legatura pe id de messenger,adica am folosit acest id: desert.plant pt a face comanda pt o saptamana la tratamentul pt slabit DESERT PLANT pe care mi l-a recomandat o prietena si nu am putut deloc sa intru in discutie (acea prietena a slabit aproape 6 kg sub ochii mepot sa spun ca intradevar a dat rezultate)vreau sa incerc si eu pt o saptamana

Postat pe 3 Martie 2009 17:04
Buna AVATAR_24 ti-am citit oful si iti spun ca adresa de messenger unde ma poti gasi este id: desert.plant( cred ca ai uitat sa pui ori punct ori ai gresit).astept initiativa ta ..vom vb pe messenger exact tot ceea ce te intereseaza referitor la acest tratament.o zi buna iti doresc!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 3 Martie 2009 17:08
Daca vreau sa slabesc mai mult de 7 kg, se poate lua 2 luni consecutiv.... asta daca chiar se dau jos cele 7 in prima luna ...Suna interesant, cat costa? de unde il pot procura?

Postat pe 4 Martie 2009 15:48
Chiar am un raspuns pt tine la intrebarea ta Adelle32.iti voi oferi o adresa de id messenger unde poti gasi informatii detaliate referitoare la tratamentul DESERT PLANT..stiu ca vei reusi,acum depinde de tine!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 5 Martie 2009 17:11
De la: DESERT_PLANT, la data 2009-03-05 17:11:31Chiar am un raspuns pt tine la intrebarea ta Adelle32.iti voi oferi o adresa de id messenger unde poti gasi informatii detaliate referitoare la tratamentul DESERT PLANT..stiu ca vei reusi,acum depinde de tine!


id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 5 Martie 2009 17:12
BUNA,eu am folosit DESERT PLANT si am slabit in fix 25 de zile 7kg.m-am simtit foarte bine si acum ma intretin cu un curs de aerobic..ma simt foarte bine dupa ce am terminat.Daca ai avea rabdare cu tine si atentie cand folosesti acest tratament vei vedea ca nici in gand nu va aparea acel yo-yo de care ne tot ferim noi femeile..Nu pot decat sa va indemn sa folositi acest tratament si va veti simti bine!(sunt o pers care nu fac din declaratii niste gratuitati dar cand ai ceva de spus si mai ales cand acel lucru este bun TREBUIE recomandat.O PRIMAVARA VESELA!
ZnNik
Postat pe 7 Martie 2009 15:16
Buna ,eu am incercat acest tratament pt o saptamana si am slabit in 4 zile aproape 1,300kg si sunt multumita..dar problema este ca ma apropii de acea perioada a lunii ..sa continui sau sa opresc si sa continui dupa aceea??pana acum m-am simtit foarte bine.

Postat pe 8 Martie 2009 15:08
De la: gandesseeg, la data 2009-03-08 15:08:30Buna ,eu am incercat acest tratament pt o saptamana si am slabit in 4 zile aproape 1,300kg si sunt multumita..dar problema este ca ma apropii de acea perioada a lunii ..sa continui sau sa opresc si sa continui dupa aceea??pana acum m-am simtit foarte bine.


id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 9 Martie 2009 19:48
Buna

am folosit si eu(loredana din galati,prietenii stiu de ce:)))pret de vreo 4 saptamani si am putut slabi aproape 7.300kg.acum ma intretin cu mici alergari prin parc..m-am simtit foarte bine in timpul tratamentului..ma bucur ca l-am putut folosi si eu dar cel mai mult ca am putut sa slabesc in conditii nu tocmai ok fata de felul in car ema hraneam..sunt bucuroasa..

Postat pe 14 Martie 2009 14:31
SLABESTI INTRE 5-7KG IN URMA FOLOSIRII TRATAMENTULUI DESERT PLANT.FARA REGIM,DIETA SAU REACTII ADVERSE.100%NATURAL!!!acum se spoate comanda si pt o saptamana sau 2 saptamani.id messenger : desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 17 Martie 2009 15:11
M-a surprins la inceput acest topic tocmai prin subiectul sau si anume tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.Eu am slabit cu acest tratament anul trecut in noiembrie aproape 7 kg intr-un ritm destul de ok..tin minte ca in prima saptamana am slabit vreo 700 de grame si ma intreb cand voi slabi si eu..dar cel care mi-a recomandat acest tratament care vad ca este preent si pe acest siete mi-a spus ca am putina rabdare,fiind un produs natural efectul se observa in timp si asa a fost..este foarte bun daca doresti sa scapi de o greutate acumuata intr-un interval de timp..cred ca cel mai indicat a fost si ramane SPORTUL..ajutat si cu putin tratament DESERT PLANT.;))


O SOACRA DE PROVINCIE VA DORESTE SOARE SI MULTA VOINTA!
chery_hot4you
Postat pe 17 Martie 2009 15:18
Multumesc "Soacra d provincie"..stiu exact cine esti si cum s-a desfasurat acea perioada in care ai putut slabi cele 7 kg..tin minte si acum nervozitatea ta,desi ti-am tot repetat ca tre sa ai putina rabdare..
Ma bucur ca am putut discuta impreuna si mi-am dat seamma ca esti un om de incredere..Ce face fata plecata-n Bucale??(ai o fata foarte desteapta, ..ca tine!)

o zi buna in continuare!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 17 Martie 2009 15:23
nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 19 Martie 2009 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor 4 De la: healthy002874 28 Februarie 2010 00:46
virgina la 30 de ani 68 De la: kyru 6 Iunie 2010 23:25
Piele uscata 2 De la: camiflorea 22 Martie 2010 22:20
despre slabit 28 De la: cornel_sabin 26 Februarie 2010 23:55
Ati incercat absorbantele LOVE MOON? 18 De la: healthy013804 11 Martie 2010 18:31