Setari Cookie-uri

a folosit cineva tratamentul pentru slabit DESERT PLANT?

De la: DESERT_PLANT, la data 2009-04-15 17:14:42A VENIT TIMPUL CA DESERT PLANT SA INTRE IN CONCEDIU:)).Va aduc la cunostiinta ca a venit si momentul in care sa nu va mai stresez cu asa zisa "promovare" a unui produs saracit de informatii si dintr-o anumita dorinta ma incapatanez sa nu fac din acest site un site de anunturi,asa ca mai am doar 10flacoane din care deja am distribuit 2 pt zona targu mures,deci mai am 8 flacoane.Sunt ultimele 8 flacoane distribuite in Romania pana la sfarsitul lunii august.Incepand cu luna septembrie se va comercialiaza in plafare si in retele de distributie online..

P.S. ACESTA ESTE ULTIMUL MESAJ IN CARE MAI APARE CA SUBIECT PRODUSUL PENTRU SLABIT DESERT PLANT.



no comment!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:07
De la: marinellla, la data 2009-04-27 21:03:48Eu am folosit acest produs si m-am simtit foarte bine.Am putut slabi in urma unui flacon 7 kg fara prea mult efort,dieta sau regim..la mine a functionat !cum se spune: a mers!Am de gand sa incerc pe la juma de vara acum am terminat de 3 zile si ma simt foarte bine..nu cred ca nimeni nu ar fi in stare sa-si scrie singur mesajele in conditiile in care constat ca lumea este multumita de el!Poate exista multe pareri contra si neavizate la dresa acestui produs,nu ma intereseaza pentur mine acest produs ste bun si-l recomand cu toata caldura!
o zi buna si fara prea mult stres va doresc!
si eu am slabit 8 kg intr-o luna fara sa iau nimic supliment...si am mancat de 5 ori/zi...va vine a crede???
4Life
Postat pe 27 Aprilie 2009 21:11
BUNA MARINELLA, SPUNE-MI SI MIE CUM AI COMANDAT PRODUSUL SI CINE-L PRODUCE. EU IMI DORESC SA SLABESC, DAR VREAU SA STIU CATE CEVA DESPRE ACEST PRODUS DE LA CINEVA CARE L-A FOLOSIT. DACA AI CUTIA LUI, SPUNE-MI SI MIE CE SCRIE PE EA. MERCI MULT.
healthy000299
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:43
Nu va mai indreptati atentia catre mine pentru ca asa cum am scris acum ceva timp in urma (pe 15-04) si va spuneam ca mai am 8 flacoane acum in ceas de noapte va spun ca de atunci si pana acum s-au vandut..nu mai detin nici un flacon de DESERT PLANT.poate ce mai au ceilalti distribuitori..
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:26
NU MI-AM INDREPTAT ATENTIA CATRE TINE, CI CATRE ACEST PRODUS, ASTA IN CAZUL IN CARE NU ESTI TU CEL CARE A POSTAT COMENTARIILE. CRED CA TE SIMTI CU MUSCA PE CACIULA
healthy000299
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:34
DORITI SA SLABITI SANATOS SI FRUMOS?
1-slabire sanatoasa
2-reglarea metabolismului
3-energie si vitalitate
4-masa musculara
5-sistem imunitar puternic

OFERIM CONSULTANTA LA CENTRUL NOSTRU DE NUTRITIE DIN BUCURESTI
CALEA NERVA TRAIAN NR.16,BL.M35,SC.2,ET.2,AP.37,INTERFON 37 C

PROGRAMARI LA TEL 0722 544 445 ; 0768 298 780
danielavarghes
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:27
sincer... voi nu realizati ca din toate mesajele aparute aici, aproximativ 40 (80%) sunt scrise de acelasi autor, sub forma a mai multor cititoare?
Alexa_healthy
Postat pe 20 August 2009 06:30
daca e ceva inca in neregula cu acest produs, o sa va spun eu dupa ce il folosesc pe pielea mea...o sa va dau alte detalii saptamana viitoare! deci o sa-i dam de capat cumva, contati pe mine!
corneliamorar
Postat pe 11 Februarie 2010 20:12
am primit ieri capsulele desert plant prin posta, si azi dimineata am luat prima capsula. inca nu m-am cantarit. va spun mai incolo cate kg am, undeva in jur de 65-67, ceea ce inseamna ca trebuie sa slabesc 5 kg macar, dupa cum spune prospectul de la capsule de pe site. sper sa dea rezultate aceste capsule. deocamdata nu mai am asa mare senzatie de foame. va mai anunt in legatura cu aceasta.
corneliamorar
Postat pe 19 Februarie 2010 13:12
De la: ECOFIT, la data 2010-02-25 23:32:44Daca ai incercat sa slabesti si nu ai reusit ,inseamna ca nu ai incercat Ecofit!
SLABESTI PANA LA 15KG!
www.ecofit.ro
ste un produs foarte scump,pentru un produs romanesc, iar pe site-ul de prezentare au incurcat ingredientele !!! se pare ca este tot o mare vrajeala si cu ecofit asta...!!!
4Life
Postat pe 26 Februarie 2010 21:54
Este un produs extraordinar,nu ca produsele tale de la firma 4life pe care le-am incercat fara rezultat,rolul tau pe acest forum este sa strici imaginea altor produse ca oamenii sa le cumpere pe cele care le reprezinti de la firma 4life.Iti indepartezi concurenta,apeland si la jigniri.
Ecofit este un produs care isi merita toti banii avand in vedere ca este tratament pentru 1 luna (picaturi +pastile).Multa lumea a slabit cu acest tratament Ecofit facut de laboratoarele Medica,100%natural.
Ingredientele sunt in regula puteti sa le vedeti si pe siteul lor www.ecofit.ro,mai ales ca este o firma serioasa si se respecta.Au numai medicamente de buna calitate.Podusul se gaseste si in plafarurile din Bucuresti.
comandelia
Postat pe 26 Februarie 2010 22:23
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dulciurile nu ingrasa:(( 65 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:16
Parfumuri la 52 lei 7 De la: valy87 1 August 2011 18:35
displazie severe c 3 6 De la: camiflorea 29 Ianuarie 2010 08:55
Cauzele subtile ale bolilor 33 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 14:35
DESERT PLANT 5 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 16:39