PARUL

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent PARUL : (4.5 din 2 voturi)

vstrachinaru Avatarul lui vstrachinaru

2 mesaje

CINE I-MI POATE SPUNE O RETETA NATURISTA PENTRU CRESTEREA RAPIDA A PARULUI.MA CIUNTIT O PROASTA.AM MAI SI PLATIT
disimulateangel Avatarul lui disimulateangel

27 mesaje
Oras: bucuresti

buna...
imi pare rau pt ce ti s a intamplat...
nu stiu cat de repede poate sa cresca dar ..la mine a crescut si s a si regenerat f frumu ...folosind ulei de ricin si vitamina a..dat la baza paraului cu cel putin 1 ora inainte de spalare..
poti sa incerci, rau nu face...
Raporteaza abuz de limbaj
healthy000649 Avatarul lui healthy000649

8 mesaje

aceiasi problema am avut-o si eu.plus ca mi-a crescut foarte greu.am tot vazut pe forumuri ca uleiul de ricin e foarte bun si pt caderea parului si pt crestere.
donadeea Avatarul lui donadeea

5 mesaje

uleiul de ricin este f bun.eu imi fac saptamanal o masca din ulei de ricin,galbenus de ou,miere si ulei de masline.o aplic la radacina parului si o las timp de 2 ore.functioneaza!
Fosta membra Kudika.ro
healthy000933, poti sa scrii, te rog, si cat pui din fiecare?
Mersi mult!
donadeea Avatarul lui donadeea

5 mesaje

eu am parul lung si pun 2 lingurite de miere,2 galbenusuri,3 lingurite de ulei de masline si 3 de ulei de ricin.daca ai probleme mari cu caderea parului,in fiecare seara poti sa iti masezi pielea capului numai cu ulei de ricin care il lasi peste noapte.eu am mai folosit si fiole revalid de 2 ori pe zi,dimineata si seara cam 2 luni.rezultatele nu se vad imediat dar dupa 1-2 luni parul nu mai cade iar dupa 3 luni incepe sa creasca.
Fosta membra Kudika.ro
Multumesc mult!
Fosta membra Kudika.ro
ulei de ricin cu orice combinatie.intreaba la plafar.garantat 100%