Setari Cookie-uri

vaccin anti-candida

da stiu.eu l am cumparat acum 1 sapt este in galati la farmacia dona 42lei prin comanda sau pe stoc.eu l am facut si ma simt excelent ,dupa ce m am chinuit 7 ani de candida d zeu mi a scos minunea in cale.nu spun cat chin am avut in decursul anilor si bani cheltuiti pe tot ce exista pe piata.si sintetice si naturiste.medicul de familie ,ginecologul nu au auzit de vaccin.eu am cautat pe net si m am interesat.l am cumparat ,am facut cu test ptr a vedea daca raspund bine si imi merge excelent.oricum era singura mea sansa de a scapa de acest nenorocit microb.majoritatea medicilor nu dau importanta dar noi pacientii vai de noi ,milioane cheltuite pe f multe produse americane si canadiene naturiste,bani cheltuiti pe analize si vizite la medic,ptr ce atat chin cand exista acest vaccin care se face cate o fiola la 3 4 zile cele 10 fiole din o cutie de 2 ori pe an.medicul ginecolog mi a zis ca nu mai are ce sa mi de a.am crezut ca pica cerul pe mn,candida am facuto de la o banala pneumonie tratata cu antibiotice.ce sa va zic incercati si cu vaccinul daca nu a raspuns pana acum la nimic.sanatate multa.
alina_br
Postat pe 25 Noiembrie 2010 03:10
Buna .... pentru cele/cei care inca se confrunta cu aceasta problema sau care au scapat si stiu ce beneficiu aduce acesta. Va rog semnati acesta petitie pentru a aduce inapoi VACCINUL MINUNE.

Hai sa atragem atentia asupra acestui VACCIN.

http://www.petitieonline.com/am_nevoie_de_vaccinul_impotriva_candidozeiibc10

Multumesc!
Lungu_Ioana_1
Postat pe 10 Iunie 2013 09:53
Doamne , am trait sa o aud si pe asta , tratarea candidei la psiholog
-Dyna-
Postat pe 9 Februarie 2015 17:38
Poate ca i-a dat psihologul ceva medicamente de nu-i mai pasa de ea (candida).
Rotty_
Postat pe 9 Februarie 2015 18:07
De la: 4Life, la data 2010-02-11 23:07:27
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-02-11 21:47:46
De la: Nutrisan, la data 2010-02-11 15:32:21As fi curios daca a scapat cineva de candida albicansis cu medicamente si vaccinuri. Si cum de aceasta infectie cam 2 din 3 sufera, tin sa va anunt ca are cauze imunitare ori in cele mai frecvente cazuri, in urma tratamentelor medicamntoase, a anticonceptionaleleor etc, ori a alimntatiei dezechilibrate.Dupa parereau unor cercetatori ar fi cauza aparitiei cancerului, deoarece au constatat acesta ciuperca in tumorile cancerose care nu aveu o legatura directa cu tubul digestiv sau urinar.
Exista remedii simple insa ele sunt gratis dar necesita o proocupare permeneta de igiena. La lenesi nu da rezultate!!!
http://nutritie-echilibrata.shopmania.biz/
un exemplu de om lenes este cel din poza,da?Gratis,hm,gratis este doar sanatatea(nici aia uneori)la nastere,data de Bunul Dumnezeu.
esti tampit petrica...acum omul asta ce ti-a mai facut de te legi de el ? iarasi ai baut aloe vera de la forever plina de E-uri si te-ai ticnit ???


kudika226898
Postat pe 10 Februarie 2015 21:22
De la: kudika_979209, la data 2015-02-09 17:34:11Ori cat de minune ar fi fost vaccinul n-as fi incercat pentru ca am fobie de ace. Dupa tentative esuate de detoate m-am decis sa consult si un psiholog. Chiar medical meu dermato-venero mi-a recomandat un psiholog bun in Timisoara, e femeie si o cheama Andreea Miclosina. N-am crezut ca un psiholog poate sa ajute in cazul candidei. Concret ce pot sa va spun este ca inca mai am candida, dar de cand merg la psiholog nu mai este asa de agresiva si simt ca mi-o autoprovoc singura doar daca exagerez cu ciocolata.
Daca va intereseaza gasiti aici detalii www.psihohipnoterapie.ro


Pe tine nu te-a ajutat nici psihologul sau esti chiar psihologul fara pacienti...
kudika226898
Postat pe 10 Februarie 2015 21:23
De la: Lungu_Ioana_1, la data 2013-06-10 09:53:06Buna .... pentru cele/cei care inca se confrunta cu aceasta problema sau care au scapat si stiu ce beneficiu aduce acesta. Va rog semnati acesta petitie pentru a aduce inapoi VACCINUL MINUNE.

Hai sa atragem atentia asupra acestui VACCIN.

http://www.petitieonline.com/am_nevoie_de_vaccinul_impotriva_candidozeiibc10

Multumesc!


Oare ce ascunde de fapt aceasta petitie?
kudika226898
Postat pe 10 Februarie 2015 21:24
De la: alina_br, la data 2010-11-25 03:10:00da stiu.eu l am cumparat acum 1 sapt este in galati la farmacia dona 42lei prin comanda sau pe stoc.eu l am facut si ma simt excelent ,dupa ce m am chinuit 7 ani de candida d zeu mi a scos minunea in cale.nu spun cat chin am avut in decursul anilor si bani cheltuiti pe tot ce exista pe piata.si sintetice si naturiste.medicul de familie ,ginecologul nu au auzit de vaccin.eu am cautat pe net si m am interesat.l am cumparat ,am facut cu test ptr a vedea daca raspund bine si imi merge excelent.oricum era singura mea sansa de a scapa de acest nenorocit microb.majoritatea medicilor nu dau importanta dar noi pacientii vai de noi ,milioane cheltuite pe f multe produse americane si canadiene naturiste,bani cheltuiti pe analize si vizite la medic,ptr ce atat chin cand exista acest vaccin care se face cate o fiola la 3 4 zile cele 10 fiole din o cutie de 2 ori pe an.medicul ginecolog mi a zis ca nu mai are ce sa mi de a.am crezut ca pica cerul pe mn,candida am facuto de la o banala pneumonie tratata cu antibiotice.ce sa va zic incercati si cu vaccinul daca nu a raspuns pana acum la nimic.sanatate multa.


Te-ai trezit in sfarsit dupa ce te-ai lasat amagita de guristii care propovaduiesc naturiste via America, etc..
kudika226898
Postat pe 10 Februarie 2015 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TELEFONIE GRATIS 1 De la: wanderson 9 Decembrie 2008 08:21
cat mai costa un avort? 46 De la: oxxana 17 Iunie 2013 09:54
Povestea fibroamelor mele 2 De la: kudika_1001939 10 Martie 2016 14:52
mai snt virgin 31 De la: Shhh 29 Iulie 2010 22:39
SEXUL ORAL_subiect delicat 39 De la: larisa_iordache 24 Iulie 2010 17:51