prima ecografie-

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent prima ecografie-: (3.8 din 4 voturi)

stephanya Avatarul lui stephanya

15 mesaje
Oras: bucuresti

Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: stephanya, la data 2009-04-03 11:19:13Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!

Felicitari, Stephanya! Sa te bucuri din plin de copilas!

15 mesaje

De la: pavone, la data 2009-04-03 23:24:06
De la: stephanya, la data 2009-04-03 11:19:13Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!

Felicitari, Stephanya! Sa te bucuri din plin de copilas!

multumesc mult iubita mea...
carter Avatarul lui carter

9 mesaje

eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*

15 mesaje

De la: carter, la data 2009-04-08 10:57:53eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*

multumesc mult iubita mea...si tie la fel ...si sa ma tii la curent q c bebe vei avea...sanatate maxima tie k asa va avea si bebe....sa ai grija d tn...
Fosta membra Kudika.ro
De la: carter, la data 2009-04-08 10:57:53eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*

any news?

15 mesaje

iubire ...cred k am baietel...upy!!!!! sa vedem akum 4 d ce spune ....la eco mi-a iesit k as avea baietel ..dar nimic sigur...u? ceva noutati??????? q dragoste...
tana_healthy Avatarul lui tana_healthy

11 mesaje

Adevarul asta este:nu este emotie mai mare decat sa-ti vezi puiul pt prima data la ecograf.Imi aduc aminte ca anul trecut cam pe vremea asta incercam aceleasi emotii ca si tine.Anul acesta s-a nascut minunea mea,o fetita superba,sanatoasa,vesela si dolofana.Nu este minune mai mare decat sa fii mamica.Sa fiti sanatoase,sarcina si nastere usoara sa aveti.

15 mesaje

multumim frumos pt gandurile bune! sanatate maxima si tie! va imbratisez q dragoste,p tn si p minunata fetita! numai bn!!!!