Setari Cookie-uri

prima ecografie-

Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!
stephanya
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:19
De la: stephanya, la data 2009-04-03 11:19:13Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!


Felicitari, Stephanya! Sa te bucuri din plin de copilas!
pavone
Postat pe 3 Aprilie 2009 23:24
De la: pavone, la data 2009-04-03 23:24:06
De la: stephanya, la data 2009-04-03 11:19:13Dragutele mele ,ieri am facut prima ecografie a bebelusului meu...de fapt primului meu copilas .vreau sa impart q voi aceasta minunata experienta.Cel mai frumos moment din viata mea asta a fost,prima privire asupra copilasului meu a fost nemaiintalnita pana akum ,a fost un moment magic q kre cred k m-a skimat in alt om.o iubire maxima si arzatoare m-a cuprins fata d el ,medicul imi arata ce si qum e ,iar okii mei erau plini d lacrimi ,,,ce emotii coplesitoare!!!!!!!!!1 doamneeee!!!! akum inteleg femeile kre spun k , copii lor sunt totul ...asa e.....ei sunt totul! va multumesc k m-ati asculata! va iubesc! bafta multa mamicilor sau viitoarelor mamici!


Felicitari, Stephanya! Sa te bucuri din plin de copilas!

multumesc mult iubita mea...
stephanya
Postat pe 7 Aprilie 2009 09:26
eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*
carter
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:57
De la: carter, la data 2009-04-08 10:57:53eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*

multumesc mult iubita mea...si tie la fel ...si sa ma tii la curent q c bebe vei avea...sanatate maxima tie k asa va avea si bebe....sa ai grija d tn...
stephanya
Postat pe 8 Aprilie 2009 15:17
De la: carter, la data 2009-04-08 10:57:53eu azi merg la control ptr a afla dak am fetita sau baiat:Dabia astept...iti doresc sa ai o nastere usoara si un copil sanatos:*




any news?
ramona_eliza
Postat pe 9 Aprilie 2009 10:03
iubire ...cred k am baietel...upy!!!!! sa vedem akum 4 d ce spune ....la eco mi-a iesit k as avea baietel ..dar nimic sigur...u? ceva noutati??????? q dragoste...
stephanya
Postat pe 29 Mai 2009 22:36
Adevarul asta este:nu este emotie mai mare decat sa-ti vezi puiul pt prima data la ecograf.Imi aduc aminte ca anul trecut cam pe vremea asta incercam aceleasi emotii ca si tine.Anul acesta s-a nascut minunea mea,o fetita superba,sanatoasa,vesela si dolofana.Nu este minune mai mare decat sa fii mamica.Sa fiti sanatoase,sarcina si nastere usoara sa aveti.
tana_healthy
Postat pe 18 Iulie 2009 13:24
multumim frumos pt gandurile bune! sanatate maxima si tie! va imbratisez q dragoste,p tn si p minunata fetita! numai bn!!!!
stephanya
Postat pe 19 Iulie 2009 18:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inovatie in contraceptie 147 De la: OanaSun 1 Martie 2011 02:10
cum rezolvati???? 26 De la: utad 22 Decembrie 2010 21:08
exoftalmie tiroidiana-rezultate si tratamente 36 De la: 4Life 21 Septembrie 2010 19:58
viata sexuala dupa nastere 6 De la: kudika_975304 24 Martie 2015 16:42
Salut 17 De la: office_salinasusesi_ro 9 Iunie 2010 23:54