Setari Cookie-uri

Dieta cu Super Slim

Vand SUPER SLIM 26 de pastile (adica o cutie fara 4 pastile) la pretul de 30 lei. Transportul se face prin Posta Romana sau personal pentru cei din Bucuresti. Ma puteti contacta la adresa de e-mail mikystrica@yahoo.com
germanfast
Postat pe 6 Octombrie 2010 00:36
Buna dimineata! Doamne,stau si ma uit si ma ingrozesc,toate vreti sa slabiti int-o luna de ceeace ati acumuluat in ani,toate vreti sa fiti top modele,luati pastile,ceaiuri,va infometati, tineti tot felul de diete,care mai de care mai drasnice.....dar de un regim echilibrat ati auzit?de mersul pe jos?gandirea pozitiva? de ceaiul de cicoare?de ceaiul verde?stiti ca nu trebuie sa slabiti mai mult de 2-3kg pe luna(altfel riscati sa puneti inapoi dublu)?de bautul dimineata pe stomacul gol a 200ml de apa?....sant o gramada de "lecuri"pt stimularea metabolismului si cele mai importante sant GANDIREA POZITIVA si RABDAREA.Imi cer scuze daca am necajit pe cineva dar,santeti tinere,frumoase,nu va stricati metabolismul cu diete si pastile care de care mai dure.Aveti grija de voi , sanatate si intelepciune multa va doresc
doinitaeda
Postat pe 7 Octombrie 2010 09:36
De la: doinitaeda, la data 2010-10-07 09:36:49Buna dimineata! Doamne,stau si ma uit si ma ingrozesc,toate vreti sa slabiti int-o luna de ceeace ati acumuluat in ani,toate vreti sa fiti top modele,luati pastile,ceaiuri,va infometati, tineti tot felul de diete,care mai de care mai drasnice.....dar de un regim echilibrat ati auzit?de mersul pe jos?gandirea pozitiva? de ceaiul de cicoare?de ceaiul verde?stiti ca nu trebuie sa slabiti mai mult de 2-3kg pe luna(altfel riscati sa puneti inapoi dublu)?de bautul dimineata pe stomacul gol a 200ml de apa?....sant o gramada de "lecuri"pt stimularea metabolismului si cele mai importante sant GANDIREA POZITIVA si RABDAREA.Imi cer scuze daca am necajit pe cineva dar,santeti tinere,frumoase,nu va stricati metabolismul cu diete si pastile care de care mai dure.Aveti grija de voi , sanatate si intelepciune multa va doresc

si eu te sustin!!!
Lucia38
Postat pe 7 Octombrie 2010 09:38
Sa stii ca si eu am avut aceste stari. Eu am facut dieta acum 2 ani si am slabit mult. nu miraculos, dar dupa 3 cutii, aratam chiar bine. acum vreau sa fac din nou dieta. ai acele stari de ameteala, dar dupa un timp dispar. dar efectele nu se vad imediat. la inceput, dupa aproximativ o saptamana scade pofta de mancare si abia dupa o luna se fvad efectele. chiar daca ma simteam rau, ameteli, dureri cefalice, a meritat.
manu17
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:13
De la: manu17, la data 2011-01-31 23:13:50Sa stii ca si eu am avut aceste stari. Eu am facut dieta acum 2 ani si am slabit mult. nu miraculos, dar dupa 3 cutii, aratam chiar bine. acum vreau sa fac din nou dieta. ai acele stari de ameteala, dar dupa un timp dispar. dar efectele nu se vad imediat. la inceput, dupa aproximativ o saptamana scade pofta de mancare si abia dupa o luna se fvad efectele. chiar daca ma simteam rau, ameteli, dureri cefalice, a meritat.


Ce inseamna la tine ''a meritat''???
La mine a meritat insemna sa nu mai fie nevoie vreodata de o cura de slabire (asta daca inveti din greseli bineinteles).
Ai slabit mult si dupa 2 ani vrei sa o faci din nou...sa ai aceleasi stari de ameteala, etc...foarte tare. La fiecare 2 ani fara cura dupa care mananci...si peste alti ani la fel. Cred ca o sa ai o batranete minunata.
Ma uimiti!!!
pinguina
Postat pe 31 Ianuarie 2011 23:44
asta pentru ca nu am fost atenta la ce am mancat. dar asta o sufar eu, pe pielea mea. starile de rau nu au fost de lunga durata. si nici nu au fost insuportabile




















manu17
Postat pe 1 Februarie 2011 18:24
Nu casti mai bine ochii la ca ingurgitezi decat sa ai starile acelea?
kudika226898
Postat pe 2 Februarie 2011 13:44
NU "CASC" OCHII PENTRU CA SUNT POFTICIOASA. ASTA E! SI AM SI UN PROGRAM F. INCARCAT, IAR CAND VIN SEARA ACASA MANANC CE APUC. DAR DE CE TE MAI OBOSESTI SA INTRI PE ACEST SITE, DACA ESTI ATAT DE IMPOTRIVA PASTILELOR ACESTORA SI ESTI ATAT DE ATENTA LA CE MANANCI?
manu17
Postat pe 2 Februarie 2011 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa cu argint coloidal 13 De la: deliutza1975 9 Iulie 2012 12:42
a auzit cineva de quantum slim? 1 De la: kudika514030 8 Martie 2012 12:31
bautara 4 De la: kudika_21675 20 Noiembrie 2012 20:53
ALINIERE 16 De la: kudika201209_bogdan 30 Iunie 2010 15:45
Cura de detoxifiere cu vegetale de primavara. 12 De la: Aemulus 4 Martie 2010 04:43