Setari Cookie-uri

Sex cu happy-end

Sunt femeie ,dar neimplinita sexual.Nu reusesc sa gasesc partida potrivita in pat , cel care stie cu adevarat sa ma faca sa simt culmile extazului orgasmului.Poate sunt eu prea dificila si cer prea mult sau barbatii astia nu ne dau atentia cuvenita si se intereseaza doar de satifactia lor personala, ignorand realizarea orgasmului partenerei de sex?!Astept raspunsuri cu precadere de la barbati, nu sfaturi inutile , ci lucruri palpabile , concrete.
Mary_Anel
Postat pe 25 Septembrie 2009 19:28
De la: healthy004844, la data 2009-09-25 19:28:52Sunt femeie ,dar neimplinita sexual.Nu reusesc sa gasesc partida potrivita in pat , cel care stie cu adevarat sa ma faca sa simt culmile extazului orgasmului.Poate sunt eu prea dificila si cer prea mult sau barbatii astia nu ne dau atentia cuvenita si se intereseaza doar de satifactia lor personala, ignorand realizarea orgasmului partenerei de sex?!Astept raspunsuri cu precadere de la barbati, nu sfaturi inutile , ci lucruri palpabile , concrete.
cum facem sa ne imprietenim ? Cu siguranta putem rezolva problema impreuna !
ene_mgabriel
Postat pe 25 Septembrie 2009 20:45
din pacate, problema descrisa de tine este cam in majoritatea cuplurilor. rar gasesti doi parteneri sa se placa cu adevarat unul pe celalalt, si de aici pleaca totul. Sex de obligatie, de nevoie. Iar daca nici iubire nu e, ce sa mai discutam. Nu e cazul meu, din fericire, dar am avut 2 relatii de genul asta si stiu f bine cum e. Si noi putem fi vinovate, nu numai ei.
Gina_J_
Postat pe 16 Decembrie 2009 15:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intarzierea menstruatiei 3 De la: kudika454187 24 Noiembrie 2011 22:43
intrebare 2 De la: Ale_xandra_27 9 Mai 2011 02:19
Crema autobronzanta 2 De la: Adelyna84 18 Aprilie 2010 21:03
anticonceptionale 2 De la: eleain 19 Martie 2010 18:30
Efectele candidozei? 3 De la: deliapetrescu@yahoo.com 17 Aprilie 2010 16:21