Setari Cookie-uri

dorm foarte mult

ptr kyru...nu ai ce cauta pe acest forum.marsh
fata_healthy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 19:16
asa-i fata! marsh si tu in plm!
100101
Postat pe 28 Ianuarie 2010 19:26
daca nu stii sa vorbesti,nu mai deschide gura degeaba.vezi-ti de treaba ta,ca e mai bine!
fata_healthy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 19:37
mey...fata pli. Vezi-ti de corobetzele tale, ca eu nu m-am bagat cu picioarele in zeama ta. Sezi blanda si nu fa valuri, ca pana nu ai inceput sa ma musti, nici n-am stiut ca existi. Fi cuminte.
100101
Postat pe 28 Ianuarie 2010 19:45
acest forum l-am deskis eu ! care este problema ? ce tot atat comentezi?
fata_healthy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 19:57
Daaaa?! s`acuma te-ai trezit cu fatza la perna? my, forumistelor! spusu-v-am eu sa nu faceti larma mare, ca "fata" doarme?! Ca deh, d-aia ii fata, sa doarma pentru a creste!
100101
Postat pe 28 Ianuarie 2010 20:05
De la: fata, la data 2010-01-28 19:57:35acest forum l-am deskis eu ! care este problema ? ce tot atat comentezi?

pardon! tu ai deschis topicul, nu forumul. Vezi? si acuma dormi.
100101
Postat pe 28 Ianuarie 2010 20:21
insultandu-ne unul pe altul nu ajungem nicaieri.eu inteleg k pe forumuri isi da care si cum vrea cu pararea,dar daca nu stii sa respecti acea persoana stai mai bn in banca ta .aici se asteapta sfaturi daca stii ce sunt alea.nu a judeca cum ai facut tu.
fata_healthy
Postat pe 28 Ianuarie 2010 20:26
bravo!
aniram
Postat pe 29 Ianuarie 2010 04:47
bravo! ...
100101
Postat pe 29 Ianuarie 2010 14:45
De la: kyru, la data 2010-01-27 20:06:08pfoai ce complicati voi lucrurile Cata-mai teoria somnului sa scris p`aici! Catalogari simpliste si la indemana nu va plac, vreti lucruri aprofundate, studiate, analizate. Si dati 1001 de retete si indicatii. In schimb, daca mergi pentru prima data cu un barbat, proaspat cunoscut, la pat si saracu...are un "lapsus" in erectie, dati verdictul scurt; Aaaa, e un impotent, da-l draq!
***********
Pai cea care a deschis topicul, nu spune ca doarme mult (s`ar mai dormii) si se trezeste obosita. Spune doar ca-i place sa doarma. Doar ca acuma, se sperie si ea la cat doarme si se gandeste ca uite asa mai trece un secol si nu se alege cu mare branza din viatza asta!


Salut !. Ai fost plefturit de pomana .
Ai dreptate, ai fost singurul care ai citit cu atentie. Anume ca, doarme mult , dar se trezeste tot obosita.
Asa zisa lene, are la baza o depresie care poate fi de mai multe feluri , dar si un efect al unor boli mai serioase care inca nu au fost depistate.
- depresie, axietate, boli endocrine, si mai ales boli de ficat cu sau fara virus. Toate aceste se pot depista prin investigatii serioase si repetate, dar mai ales corect interpretate pe fiecare analiza in parte.
De aceia trebuie cautat un medic bun , dar mai ales la mai multi medici care sa interpreteze analizele + pe istoricul pacientului(alte boli din copilarie sau in familie). Un adult nu are voie sa se trezeasca obosit dupa 7 ore de somn profund, uneori si mai putin. Starea de somn-veghe, are la baza cu siguranta o cauza a unor boli.A se consulta; psihiatru, endocrinolog, internist sau gastroentero. si boli de ficat. Acestia, impreuna (daca colaboreaza), vor avea un diagnostic real si tratament pe masura.
Pentru ca, am vazut si glumite la adresa ''somnorosului'', va spun foarte clar; SOMNOLENTA CU STARE DE OBOSEALA'', este un efect, sau un semnal de alarma a unei boli foarte serioase.
Dorina
dorina27
Postat pe 30 Ianuarie 2010 10:10
excelenta voastra,doamna,sa ne permitem sa remarcam ca exista o cauza care alarmeaza urganismul,an mod subtil,,..eu de pilda acum cinci an la un accident vascular, dupa acsta am dormit mult timp 20 de ore din 24 , organismul cerea repaus sa se refaca tesutul lezat pe scoarta si prin legaturi colaterale,este o cauza consultati un medic bun,cereti o tomografie de calitate, biorezonanta,facetilumina an acest caz care este poate un caz limita al orgaNISMULUI,..TOTDEAUNA SUNT FENOMENE DISCRETE, CARE TRAG SEMNALE DE ALARMA,.DE PILDA AN CAZUL MEU,AVEAM ANAINTE DE ACCIDENTUL VASCULAR U TENSIUNE URIASA, NEDECELATA LA TIMP,DAR SEMNALUL ERA BIZAR,,MI SE RACEA UN DEGET,ARATATORUL DE LA MANA STANGA,,FENOMEN REYNOLD,,PE CARENU L AM ANTELES EU, SI AM PLATIT PRETUL,.......AICI EXCELENTAVOASTRA INTRA AN CALCUL SI CALITATEADEMEDC O ENTITATE NOBILAPE CARE O CHEMAM AN AJUTOR,......EU AM GASIT LA SPITALUL MINISTERULUI DE INTERNE UN MALAC NEUROLOG CRED CARE AN MOMENT DE MARE CUMPANA APOZAT ANTR O CLONA SINISTRA A DR. MENGELE,CRIMINALUL AN SERIE AL ISTORIEI,.MI A SPUS FARA SAMA ATINGA,,CITEZ,,....,,ALA DACA ARE CREIERUL INFLAMAT VINE ALTA DATA,,...AM RAMAS CU GRAVE DISFUNCTII LENT AN REMISIE,. MULTUMESC EXCELENTELELOR VOASTRE ,DOMNILOT MODERATORI,PENTRU PERMISIVA INTRARE AN PAGINA,...SIC VOLO NIHIL SINE DEO,.
kudika002209
Postat pe 11 Februarie 2010 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre produsele de slabit Herbalife? 311 De la: iuliactn 1 Octombrie 2018 23:25
O mana, sau doua de ajutor? 11 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:45
buna... 3 De la: office_salinasusesi_ro 17 Aprilie 2010 10:05
slabit 5 De la: gabrielle_new 20 Decembrie 2011 13:59
Dieta de detoxifiere dupa sarbatori 64 De la: carmen79 21 Noiembrie 2013 20:05