Setari Cookie-uri

Criza financiara +scaderea salarilor si pensilor.

Pentru ene m gabriel,
Daca nu esti in masura sa dai un raspuns pertinent la ceva din ceea ce se discuta pe aici, vezi-ti macar de comercializarea produselor tale din aloe vera, fa-le cunoscute, posteaza produsele, binefacerile acestora, care-i doza optima pentru o anumita afectiune, preturi, fii activ, ca altfel iti scad sefii din cei 1500 de euro/luna. Incerc eu sa te ajut si vreau sa-ti aflu parerea ta de super vizor despre aceste produse, si anume "Vorbim despre produsele Forever. Faptul ca sunt 100% naturale nu inseamna nimic. Asta o spuneti voi care va faceti publicitate. Atunci astea ce sunt? "acid citric, sorbat de potasiu, benzoat de sodiu" Bine, sunt si ele naturale, ca doar sunt obtinute din petrol, prin sinteza chimica si petrolul e perfect natural. Si matraguna sau cucuta sunt 100% naturale si au o groaza de reactii adverse printre care moartea e cel mai important. Iata ce spune un consumator : Faptul ca tu nu cunosti reactiile lor adverse nu inseamna ca nu au. Eu personal am facut aproape soc anafilactic de la un produs Forever cu aloe.” Si o alta „Sunt foarte periculoase fiindca majoritatea distribuitorii nu le cunosc efectele adverse si contraindicatiile. Am vazut o femeie care a facut o forma de pneumonie alergica de la aceste produse, distribuitoarea i-a tot spus ca n-are legatura starea ei de rau cu preparatul administrat, ba chiar i-a ma dat un preparat care sa o insanatoseasca si asa a murit. Avea 33 de ani si un copil de clasa a doua.” Succesuri
Paunul
Postat pe 1 Iulie 2010 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Problema menstruatie 2 De la: 27 Octombrie 2012 16:17
S.O.S. Infertilitatea 16 De la: kudika416871 28 Decembrie 2011 13:22
cancer 3 De la: Terra_Mater 16 Februarie 2010 14:27
Simbolistica Malefica In Cladirea Parlamentului European 1 De la: ioanabobocea 11 Aprilie 2010 17:27
Cabinet ginecologic sau ortopedic? 9 De la: gandacel 21 Noiembrie 2009 15:27