Setari Cookie-uri

ma minte sau nu

ei bine daca pana acuma am avut probleme de comportament fata de prietenul meu si acest lucrul l-a facut sa isi piarda sentimentele,,,acum sunt eu putin confuza....intr-adevar mam schimbat mult fata de cum eram ininte,,nu ne mai certam din orice,,,cand il intreb daca ma iubeste ca inainte imi zice ca da si sa stau linistita ca nu ma minte si ca datorita schimbarii mele merge totul bine si asta lo facut sa aiba aceleasi sentimente de dinainte,,,sa fie oare adevart?
marynana
Postat pe 27 Mai 2010 11:22
Eu cred ca da.Dar tu stii mai bine.
kudika098645
Postat pe 27 Mai 2010 11:24
Daca ti-a suportat toate si nu te-a parasit inseamna ca da intradevar te iubeste si tu ar trebui sa apreciezi asta.
kudika098645
Postat pe 27 Mai 2010 11:27
da`pentru tine ce ar conta mai mult; sa te iubeasca sau sa te iubesca "ca inainte" ?
100101
Postat pe 31 Mai 2010 16:25
Recunosti singura faptul ca ai avut probleme de comportament, insa te-ai schimbat, ei bine, eu nu prea cred ca te-ai schimbat din moment ce continuati sa va mai certati citeodata. Fie ca-l crezi, fie ca nu, viata merge inainte, el poate este sincer cu tine, chiar daca nu este asa iti spune ce vrei sa auzi sa nu te supere. Noroc!
DanWood70
Postat pe 3 Iunie 2010 10:55
buna maryana,

de cat timp sunteti impreuna? dak el nu iti zice ca te iubeste fara sal intrebi e clar k atunci cand il intrebi iti zice pt ca asta vrei sa auzi.dar nu te culca pe o ureche fii cu chii-n patru.cel mai bn incearca sa deschizi subiectul asta si sa discuti cu el clar fara ocolisuri.zii tot ce te apasa si la randul sau la fel.si eu am probleme cu prietenul.de cand neam mutat impreuna nu prea conversam doar strictul necesar pt casa,dar mie una numi convine degeaba incerc sa vb cu el pt k imediat ignora subiectul si tot ma intreaba: ce ma apucat ?de la ce mam luat ?orikm nu cred k o sa mai dureze mult. tu stii mai bn ce este intre voi poti sa iei singura deciziile fara sa te lasi influentata.team pooopat

ochicacafeaua
Postat pe 4 Iunie 2010 10:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dureri de solduri 19 De la: kerigan_ro 8 Septembrie 2012 15:15
roseata la san 7 De la: gigi_oprea 17 Noiembrie 2010 21:31
viata sexuala dupa nastere 6 De la: kudika_975304 24 Martie 2015 16:42
HIPERTROFIE DE ENDOMETRU 1 De la: oana_0606 4 Mai 2010 09:20
Drogurile 7 De la: goanga 11 Martie 2010 20:37