Setari Cookie-uri

Firma accesibila de design interior

Ideea acestui forum nu este reclama asa cum gresit au inteles multi. AM sa incerc sa-ti raspund in PM.
kudika_972674
Postat pe 16 Ianuarie 2015 16:48
https://www.facebook.com/anticstore.ro/
www.anticstore.ro
Florian_Diaconu_1
Postat pe 24 Noiembrie 2015 11:57
Salut,
Va recomand www.idecorate.ro
Servicii profesioniste de design interior (designeri licentiati) la preturi accesibile

irina_radu2
Postat pe 15 Decembrie 2015 13:55
Dincolo de mesajele de reclama, discutia asta ar trebui sa fie folositoare prin relatarea diverselor experiente, placute sau neplacute, dar din toate se poate folosi ceva. De exemplu ce ar trebui sa asteptam de la o firma de design interior. Eu am avut o experienta foarte placuta, cred ca am avut mai degraba un mare noroc. Am un apartament pe care o designerita ( e arhtecta) foarte ok mi l-a schimabt total fara sa darame nimic, fara sa faca mari modificari si nici sa imi omoare bunzunarul. Dar acum parca e alta casa. Doar din decoratiuni si repozitionare a mobilei.
Uite de pe site-ul lor, ce trebuie sa astept de la o firma de design interior. Si asa este.
• sa-ti aduca o noua viziune asupra spatiului si modul de realizare concreta a proiectului
• sa te cunoasca si sa aprofundeze personalitatea persoanelor care vor locui in spatiul respectiv.
• sa propuna o oferta de pret rezultata in urma definirii temei proiectului si eventual a bugetului, sa gaseasca mijloace de reducere a costurilor;
• sa semneze un contract inainte de a incepe lucrul.
Ei se sheama inovadesign.ro si sunt din Bucuresti. Pacat ca nu pot sa atasez o poza cu o idee de-a lor care mi-a schimbat total o camera.
jurnalul
Postat pe 14 Aprilie 2016 18:44
Multumesc jurnalul. Dupa recomandarea ta de aici, i-am contactat si eu pe cei de la Inova Design pentru un proiect nu mare, dar foarte important pentru mine. Am un apartament cu o terasa mare, de jur imprejur. Si pentru terasa aeam nevoie sa imi valorifice cineva spatiul in mod original si spectaculos. Si sa stii ca asa a si fost. A venit o arhitecta de care vorbeai, a masurat , am stat de vorba si peste o saptamana mi-a prezentat propunerile lor. Cand m=am hotarat, mi-a facut si sos estimare de pret de la care nu s-a abatut pana la final si nici nu au depasit termenul de executie, asa cum sa intampla in general. Si oricum, am iesit mult mai ieftin decat ma gandeam eu initial cand aveam in plan sa imi fac totul singur..
Oricum, nu e prima data cand folosesc referinte de pe forumul asta (chiar daca nu scriu foarte des aici) si e foarte ok.
saveurbantrees
Postat pe 28 Decembrie 2016 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa cumpar un apartament acum? 29 De la: 12 Martie 2015 11:19
Modele de scari interioare 63 De la: proiectarescari 19 Martie 2010 17:41
Gresie sau parchet in living? 93 De la: 6 Iunie 2013 13:46
muscatele de ghiveci 1 De la: condo001358 17 Martie 2010 12:14
Brad de Craciun - Natural sau artificial? 114 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:27