Setari Cookie-uri

Exista undeva cursuri de design de interior?

buna cristina,

ref la cursurile de la dalles am citit de curand despre un curs postat pe dallesgo.ro cu arh. GIUSEPPE LABIANCA.
te referi la acelasi curs?
din experienta personala iti pot spune despre cel organizat la http://www.fundatiacaleavictoriei.ro/category/domenii/design-interior/?ec3_after=today.
daca te intereseaza spune-mi.

cristian_sinca@yahoo.com

am aflat si despre scoala serban dar nu stiu nimic in plus inca.
cristian_sinca
Postat pe 30 Mai 2011 10:56
Va anuntam cu drag ca din 15 septembrie puteti fi designeri. Cursul de design rezidential aflat la a 3a editie va incepe in curand.

Va asteptam sa va inscrieti ,nr de locuri sunt limitate deja deci e bine sa va grabiti.

Cursul va avea 20 sedinte atat practice cat si teoretice a cate 2 ore si se va tine de 2 ori pe sapatamna de la ora 19, pretul cursului este de 800 ron plus TVA. Zilele de curs vor fi marti si joi incepand cu15 septembrie . In cazul in care se doreste un alt program va rog sa ma anuntati si in functie de nr de inscrieri vom fragmenta grupele si vom face si o grupa de dimineata sau poate la sfarsit de saptamana.

Pentru inscrierile la curs va rugam folositi formularul de contact al sitului nostru http://houseline.ro/Contact_design_interior unde va rugam sa completati numele complet adresa de email si numarul de telefon.

Pentru achitarea avansului ne puteti vizita la noul sediu Design Corner din B-dul Pache Protopopescu, aleea Plutonier Vasile Luicu nr 2, vis a vis de ProTV, intre orele 18-21.


Va asteptam cu drag!
kudika415051
Postat pe 26 Iulie 2011 14:42
Studiati design in Suedia (produs, grafica, interior si arhitectura) !
Va puteti inscrie pana cel mai tarziu in 14 septembrie.
Cursul tine 40 de saptamani, din care in primele 20 de saptamani
se fac cite un proiect pe saptamana iar urmatoarele 20 de saptamani sint
dedicate prezentarii si se lucreaza la alcatuirea unui portofoliu.
Cu acesta plus temele date de facultatile de profil design si arhitectura,
se da admitere in invatamantul suedez.
IMPORTANT!
Invatamantul superior suedez este gratuit (fara taxe),
va costa locuinta, mancarea si materialele.
adresa:
WWW.FIDU.SE
probleme de limba?
aveti un profesor roman,
eugen.iliesiu@fidu.se
eugeneil
Postat pe 11 August 2011 13:48
exista un curs la Design Corner, este deja in al doile an de vechime :)
aura_necula@yahoo.com
Postat pe 2 Mai 2012 13:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cea mai buna centrala de incalzire 50 De la: vali23 28 Septembrie 2015 10:25
Brad de Craciun - Natural sau artificial? 114 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:27
IMPORTAM MATERIALE INEDITE AMENAJARI INTERIOARE,TAPITERIE MOBILA.MODELE UNICE 8 De la: kudika360768 31 Ianuarie 2011 10:37
este mai avantajos sa iti faci o casa decat sa stai la un apartament? 3 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:45
incalzirea casei de lemn cu termosemineu 28 De la: kudika014525 21 Mai 2012 23:16