Setari Cookie-uri

Europa Park, Rust, Deutschland...sfaturi

Buna...cine ma poate ajuta cu niste info's despre Europa Park, mai exact ...vrem sa plecam cu masina personala...ce ruta tr. sa urmam pana acolo, care e cel mai scurt drum (nu avem sistem de navigatie)...unde ne cazam, unde mancam...cum e cu cortul acolo...orice info si experienta e binevenita. Multumesc mult.
adryanna_sorynna
Postat pe 6 Septembrie 2009 12:09
SINGURUL AJUTOR PE CARE IL POT DA ESTE SFATUL DE A CAUTA PE VIA MICHELIN HARTA CU TRASEUL
DAR TREBUIE SA STI ORASUL CEL MAI APROPIAT
DRUM BUN
Gabriel54
Postat pe 20 Septembrie 2009 09:35
Europa Park este un parc de distractii extraordiar, iti trebuie 2 zile ca sa-l poti vizita pe tot. Eu am fost acum 3 ani si biletul era in jur de 30 euro. Au si hotel acolo insa nu stiu cat este pe noapte, stiu doar ca preturile sunt destul de mari.
Distractie placuta!
Deea_4u
Postat pe 20 Septembrie 2009 19:28
Trebuie sa vezi de pe internet harta si sa o listezi.Rust e la granta cu Franta in apropiere de Freiburg.Despre cazare nu stiu exact doar ca este un hotel acolo, iar in sat ceva pensiuni.Poti sa cauti campinguri tot de pe internet,Trebuie sa fie prin apropiere.Eu am fost anul trecut si intrarea a fost 34 euro.Este fantastic si nu ajungi sa il parcurgi intr-o zi.Cel mai bine este sa mergi in timpul saptamanii ca este mai liber.In weekend este prea multa lume si stai mult la cozi.
Distractie placuta !
fanemedrea
Postat pe 20 Septembrie 2009 22:06
Intr-adevar, cozile din week-end sunt de jumatate de ora. Freiburg nu este deloc departe, majoritatea turistilor il aleg. Daca doriti sa gasiti cazare in interior, puteti sa gasiti informatii pe site, sau poate chiar sunati la ei. Locurile trebuiesc rezervate cu ceva timp inainte, deoarece ei primesc si multe grupuri de turisti. Daca sunteti familie, nu stiu cat v-ar avantaja la mancare sa locuiti in interior. Nu va ajunge o zi, dar puteti lua bilete direct - pentru 2 zile, sau pentru 3 zile. nu mai aveti un loc in masina? hahahha. glumeam .Superba destinatie! (semnat : o impatimita a parcurilor de distractii)
rachel_rullz
Postat pe 21 Septembrie 2009 04:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
plec in creta! 42 De la: lazy001264 30 Septembrie 2009 23:10
Romania - Delta Dunarii 3 De la: battleofwits 31 Mai 2011 10:42
Nice- un loc unde trebuie sa mergi 21 De la: lazy002246 21 Octombrie 2015 19:03
Crimeea ºi Odesa 5 De la: lazy001869 30 Aprilie 2010 19:00
India 4 De la: Imperator 9 Decembrie 2009 23:16