Setari Cookie-uri

mirese din craiova

salutare tuturor mireselor din craiova si nu numai!!
voiam sa vb cu cineva din craiova dar nu ma supar daca nu sunteti concitadine cu mine
dyenutza24
Postat pe 25 August 2008 20:15
buna diana! Si eu sunt din craiova si exact rochita asta pe care ai pe care o ai la avatar as fi vrut-o pt mine, insa nu s-a putut. Ma bucur sa te cunosc..numele meu este cristina
cryss_tina83
Postat pe 11 Septembrie 2008 09:33
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:32
buna cristina,
nu mi-am cumparat rochita aceea dar am luat alta si mai frumoasa.
tu din ce oras esti?
dyenutza24
Postat pe 2 Decembrie 2008 19:38
De la: dyenutza24, la data 2008-12-02 19:38:34buna cristina,
nu mi-am cumparat rochita aceea dar am luat alta si mai frumoasa.
tu din ce oras esti?



scuzeeee,nu am vazut .....esti din craiova....
dyenutza24
Postat pe 2 Decembrie 2008 19:39
daca vrei sa apari aici http://realwedding.blog.com trimite-mi cateva cuvinte despre voi 2, poze cu voi, cu buchetul,tortul, rochia de mireasa si domnisoara(ele) de onoare.caut mirese frumoase si happy! este pacat sa fii mireasa pt 1 zi si apoi sa se puna praful pe pozele de la nunta!o mireasa frumoasa trebuie sa o vada o lume intreaga!
scrie-mi daca vrei sa afli mai multe
pisikoasa_grace
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:10
http://yourrealwedding.blogspot.com/
au aparut primele poze !!!!
cine vrea sa fie urmatoarea? astept mesaj
pisikoasa_grace
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:11
buna si eu sunt din craiova am nunta pe 30 aug mi ar place sa vb si sa ne sfatuim pa pa
andre_dany
Postat pe 3 Martie 2009 11:29
Si eu pe 2 mai 2009, andre_dany unde faci si cat va fi meniul daca stii deja?
alina
Postat pe 10 Martie 2009 16:18
buna alina am nunta la sale&pepe langa mercur sper ca stii unde este nu este asa de vis dar eu m am cam grabit plus ca au avut liber si nu cer multi invitati ca alte restaurante meniul e 150 dar stii cum e poti sa mai adaugi o sa mai vb atunci in aug eu am ales totul din auzite de pe la cunostinte si am ceva emotii mai ales ca sunt plecata din tara nu prea sunt la curent cu ce se intampla prin craiova asa ca daca esti draguta povestestem si mie de pregatirile tale de unde ai luat rochia invitatiile florile unde faci ce formatie etc orice multumesc pa pa
andre_dany
Postat pe 15 Martie 2009 11:39
Buna Andre, sa stii ca la Sale&Pepe este frumos, asta vara au fost foarte multe nunti organizate acolo. Eu am nunta anul asta pe 06 iunie la Restaurantul Rex. Referitor la formatie, eu am luat una din formatiile de la restaurantul Militar, insa sunt atat de multe in Cva...important e sa ai bani si sa fie ei disponibili in ziua respectiva.
Trebuie stabilit un fotograf, aranjarea salii(daca e cazul), comandarea tortului, a turtei, stabilita Biserica(se poate sa nu gasesti prea multe optiuni daca vrei prin centru). Sunt atat de multe...ma mai gandesc si iti mai scriu daca vrei!
NICOLE_V_condo
Postat pe 2 Aprilie 2009 09:39
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:18
buna fetelor

sunt o miresica de octombrie si inca nu stiu ce rochie sa iau, as vrea sa fac pe comanda la natalia vasiliev dar nu stiu cam cat m-ar costa ,nu as vrea sa dau mai mult de 22mil. la ea am probat si am ramas cu o imagine f placuta, profesionalism. am incercat sa probez si la maya fashion de 3 ori dar doamnele de acolo foarte sictirite mi-au spus ca mai e destul pana-n octombrie ,nu are rost sa probez de acum, asa ca din cauza asta am eliminat maya de pe lista.
poate puteti sa ma ajutati cu un sfat.

mersi

va pup
RAMMONNA
Postat pe 22 Mai 2009 14:07
De la: NICOLE_V, la data 2009-04-02 09:39:05Buna Andre, sa stii ca la Sale&Pepe este frumos, asta vara au fost foarte multe nunti organizate acolo. Eu am nunta anul asta pe 06 iunie la Restaurantul Rex. Referitor la formatie, eu am luat una din formatiile de la restaurantul Militar, insa sunt atat de multe in Cva...important e sa ai bani si sa fie ei disponibili in ziua respectiva.
Trebuie stabilit un fotograf, aranjarea salii(daca e cazul), comandarea tortului, a turtei, stabilita Biserica(se poate sa nu gasesti prea multe optiuni daca vrei prin centru). Sunt atat de multe...ma mai gandesc si iti mai scriu daca vrei!


salut spune-ne si noua cum ai iesit cu nunta?
fericire multa si casa de piatra
laura02maria
Postat pe 16 Iunie 2009 13:15
Nunta a trecut si parca nu imi vine sa cred....a fost totul frumos...mai putin partea cu timpul...ca am fost de la inceput in criza de timp pt ca la cununia civila s-a intarziat o ora si jumatate, mai ales ca au fost vreo 57 de casatorii in ziua respectiva. Oricum, per ansamblu, cu dureri de picioare, din cauza asteptarii...a iesit frumos.Lumea mi s-a parut multumita..si asta conteaza...
NICOLE_V_condo
Postat pe 3 Iulie 2009 14:25
ma bucur sa aud ca esti mltumita
laura02maria
Postat pe 3 Iulie 2009 16:19
BUNA,


SUNT ALEXA SI VREAU SA TI DAU UN SFAT:

FA TI ROCHIE LA NATALIA VASILIEV !!!!!!!SE MERITA . DUPA NUNTA TE ROG SA MI PUI SI MIE POZE CU EA SI SA MI ZICI CAT TE A COSTAT.
SI FETITA MEA ARE NUNTA LA ANUL IN APRILIE SI ISI VA FACE ROCHIA TOT LA EA.A FOST TARE MULTUMITA CUM I A FACUT ROCHIA DE CUNUNIA CIVILA.
DACA VREI SA O VEZI INTRA PE SITIUL LUI NATALIA VASILIEV CUNUNIE AUGUST 2008. A AVUT ROCHIE DE PRINTESA CULOAREA TURCOAZ.
SPER SA TI PLACA.
CASA DE PIATRA SA FII FERICITA SI IUBITA !!!!!!!
onnutza10
Postat pe 9 Iulie 2009 13:16
buna miresici frumoase,

am si eu o rugaminte: spuneti mi si mie cateva sitiuri cu firme din craiova pentru decorat sali nunti.ceva mai accesibil daca stiti.
va multumesc!
onnutza10
Postat pe 10 Iulie 2009 15:48
Buna. Si eu am nunta in Craiova, pe 22 august. Aduca sambata!
dyana_grace
Postat pe 18 August 2009 10:42
Eu fac nunta la jiul dar cei de acolo fac si la alte rest tot aranjamenul salii scaune,flori,perdea de lumini,stalpi si arcada la intrare pe care o poate adyce si la biserica m-a costat 25 mil
oanag4
Postat pe 18 August 2009 20:04
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 12:39
tarot_healthy
Postat pe 22 August 2009 00:19

Zambetul tau pentru eternitate.

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra la preturi rezonabile. Nu ezitati, suna-ti la 0742577082 sau contacteati-ne la adresa de e-mail veinslain@yahoo.co.uk si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150

Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000




eunescu09_condo
Postat pe 26 August 2009 08:33
Stie cineva un salon pentru machiaj profesional in Craiova?
oanag4
Postat pe 3 Septembrie 2009 20:15
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:23
De la: oanag4, la data 2009-09-03 20:15:53Stie cineva un salon pentru machiaj profesional in Craiova?
of sunt multe saloane intrebarea e care este cel mai bun eu am tot intrebat in stanga si dreapta ma orientasem spre grafity pt ca am auzit ca au cele mai bune produse din cr si lucreaza bine dar supriza nu lucrau duminica apoi am cam lasat o pe ultima suta de metri si fara sa fac macar o proba ca o tampita ce sunt am ajuns pe la estetic salon dar nu am fost incantata machiajul mi la refacut domnisoara de onoare mult mai bine si cu produsele ei nu am ramas toata seara ca la inceput dar nici nu poti doar sa nu dansezi sa nu transpiri....asa ca sfatul meu e sa te interesezi bine de cum lucreaza si trebuie sa faci obligatoriu o proba inainte pupici pa
andre_dany
Postat pe 14 Octombrie 2009 13:32
of auzisem de o tipa care se pricepe la asa ceva si lucra cu super produse, dar ma credeti k asta se intampla acum 4 ani si nu m-a interesat sa iau macar o adresa nr de tel, ceva...poate o sa reusesc sa dau iar de ea si va spun si voua
facuse multe cursuri in domeniu, toata lumea o lauda
agny
Postat pe 15 Octombrie 2009 16:29
De la: dyenutza24, la data 2008-08-25 20:15:01salutare tuturor mireselor din craiova si nu numai!!
voiam sa vb cu cineva din craiova dar nu ma supar daca nu sunteti concitadine cu mine


Sigur va intereseaza o rochie de mireasa pe care sa o luati la reducere, cu cristale Swarowsky si perle, din chiffon de Gossamar de cea mai buna calitate.

Coperta catalogului casei de moda Maggie Sottero pe 2010!!!!

Modelul il poti vedea aici: maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3240

Spre deosebire de alte rochii de mireasa, aceasta arata superb atat din fata cat si din spate (fii sigura ca la nunta ta vei arata impecabil in poze din orice unghi, chiar si in instantanee! Consulta acum poze reale la picasaweb.google.com/RochieSenzationala).
Suna acum la 0733 730 109

Marime 36/38 (model f comod si usor de ajustat).

Discount de 30% fata de pretul initial!!! oferta unica! Profita de reducerile de iarna si cumpara-ti rochia cat inca mai este extra-sezon!

Alina2Alina
Postat pe 14 Decembrie 2009 12:18
Ai aflat la ce salon se machiaza profesionist,in Craiova?

roxy82_grace
Postat pe 30 Martie 2010 12:03
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html

Pentru ca detaliile nuntii tale sa fie perfecte...
avccraiova
Postat pe 10 Aprilie 2010 08:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu vinde nimeni rochia de mireasa? 270 De la: ana_ghita 17 Noiembrie 2015 23:43
cum ma pot obisnui cu gandul k nu- l voi mai vedea o jumatate de an..... 46 De la: shteffa 7 Martie 2021 07:01
Fotografie si filmare profesionala - Bucuresti 7 De la: 4fotovideo 14 Februarie 2016 23:41
CREDETI CA IN URMA NUNTII IMI VOI SCOATE MACAR CHELTUIALA SAU VOI IESI IN PIERDERE? 30 De la: shteffa 27 Februarie 2013 15:41
eu sagetatoare el leu 25 De la: MONYK_ADRIANA 10 Martie 2010 10:50