Setari Cookie-uri

vi se par sexy tatuajele?

De la: alina2inunu, la data 2009-08-30 01:52:39nea mitica!!!!!!!!cat de batran poti fii......





De ce nu te intorci cu fata in poza din avatar ?
Tycu
Postat pe 30 August 2009 08:31
pt ca ma mandresc cu tatuajul meu de pe spate!!!!
alina2inunu
Postat pe 30 August 2009 15:41
De la: alina2inunu, la data 2009-08-30 15:41:18pt ca ma mandresc cu tatuajul meu de pe spate!!!!









Foarte frumos tatuajul, reusit !-mana de mester !
Tycu
Postat pe 31 August 2009 08:57
Mai Mitica se poate sa lipsesti tu cumva vin vreo tema?!Vrei sa spui ca toate femeile care au tatto sunt curve si toti barbatii sunt puscariasi? Atunci toata Marea Britanie e formata doar din prostituate si din puscariasi si inca jumate globul pamantesc si noi toti astea mai nonconforfisti suntem niste prosituati si puscariasi Mam saturat de jignirile tale!!!!!!!!!!DACA TIE NUTI PLACE NU AI DECAT SA INTORCI CAPUL SI SA PRIVESTI IN ALTA DIRECTIE!!!!!!!!!ESTI UN REDUS MINTAL MAI OMULE!!!!!!!!!FUGI IN LUME SI ASCUNDETE INTRO PESTERA SI LASA LUMEA IN PACE SA EVOLUEZE SI UITATE LA TINE MAI INTAI SI APOI JIGNESTE PE ALTII!!!!TU ESTI CEL MAI FRUMOS,DESTEPT SI LUMINAT SI TU AI DREPTUL SA JIGNESTI K ASA AI TU CHEF!!!CUM ITI PERMITI MAI OMULE?ESTI VREUN FIU DE ZMEU ZI NU STIM NOI?!DACA ERAI UN OM CIVILIZATNU ASA CUM TE CONSIDERI TU SPUNEAI SIMPLU "NU SUPORT TATUAJELE"SI ATAT DAR PT.CA NU STII CE INSEAMNA UN OM CIVILIZAT SI DIPLOMAT AI JIGNIT JUMATE GLOBUL!!!!MITOCANULE FUGI IN LUME SI ASCUNDETE INTRO PESTERA! NUMAI BINE TUTUROR SI PT.TOTI CEI CARE VOR SASI FACA UN TATTOO VA SPUN CA MERITA!
acular22
Postat pe 31 August 2009 22:38
De la: acular22, la data 2009-08-31 22:38:19Mai Mitica se poate sa lipsesti tu cumva vin vreo tema?!Vrei sa spui ca toate femeile care au tatto sunt curve si toti barbatii sunt puscariasi? Atunci toata Marea Britanie e formata doar din prostituate si din puscariasi si inca jumate globul pamantesc si noi toti astea mai nonconforfisti suntem niste prosituati si puscariasi Mam saturat de jignirile tale!!!!!!!!!!DACA TIE NUTI PLACE NU AI DECAT SA INTORCI CAPUL SI SA PRIVESTI IN ALTA DIRECTIE!!!!!!!!!ESTI UN REDUS MINTAL MAI OMULE!!!!!!!!!FUGI IN LUME SI ASCUNDETE INTRO PESTERA SI LASA LUMEA IN PACE SA EVOLUEZE SI UITATE LA TINE MAI INTAI SI APOI JIGNESTE PE ALTII!!!!TU ESTI CEL MAI FRUMOS,DESTEPT SI LUMINAT SI TU AI DREPTUL SA JIGNESTI K ASA AI TU CHEF!!!CUM ITI PERMITI MAI OMULE?ESTI VREUN FIU DE ZMEU ZI NU STIM NOI?!DACA ERAI UN OM CIVILIZATNU ASA CUM TE CONSIDERI TU SPUNEAI SIMPLU "NU SUPORT TATUAJELE"SI ATAT DAR PT.CA NU STII CE INSEAMNA UN OM CIVILIZAT SI DIPLOMAT AI JIGNIT JUMATE GLOBUL!!!!MITOCANULE FUGI IN LUME SI ASCUNDETE INTRO PESTERA! NUMAI BINE TUTUROR SI PT.TOTI CEI CARE VOR SASI FACA UN TATTOO VA SPUN CA MERITA!







BRAVO BRAVO BRAVO In sfarsit il pune cineva la respect.Bravooo felicitarile mele. :X :X
roxyjustus
Postat pe 1 Septembrie 2009 11:33
buna fetelor...sincer,mie nu mi se par sexy la toata lumea...rar mai vezi barbati carora sa le faca placere ca sotia lor sa aiba un tatuaj.
eu si sotul meu insa,ne-am facut amandoi tatuaje,imediat dupa nunta.
el si-a tatuat doua gheare de tigru pe omoplat si eu o pisica pe coloana
sa stiti ca unele tatuaje chiar dau bine,dar sa fie discrete de dimensiuni cam maxim 30cm patrati si nu vulgare sau expirate,gen:tribale,scrisuri chinezestti,sau porcarii din alea turbate...daca vreti cateva idei de tatuje destul de dragute.
jdanyela
Postat pe 23 Septembrie 2009 22:54
cine doreste sa isi faca...multa bafta
e putin dureros,dar la final parca ai avea o opera de arta pe trup...este chiar nice
jdanyela
Postat pe 23 Septembrie 2009 22:56
Tatuajele , sunt specifice puscariasilor si fetelor cu "pesti "
Tycu
Postat pe 24 Septembrie 2009 18:46
Si daca o mama isi tatueaza numele copiilor ei in semn de iubire?
fantome
Postat pe 28 Septembrie 2009 13:05
De la: fantome, la data 2009-09-28 13:05:30Si daca o mama isi tatueaza numele copiilor ei in semn de iubire?





Nu asa o maimica trebuie sa-si arate dragostea fata de copii ei ! pare ciudat !Are ceva la cap !
Tycu
Postat pe 28 Septembrie 2009 17:33
Nu are ceva la cap, ci in cap: mai multe idei.
fantome
Postat pe 29 Septembrie 2009 12:39
De la: fantome, la data 2009-09-29 12:39:33Nu are ceva la cap, ci in cap: mai multe idei.
:



sml-confused0067: De obicei barbatii isi tatueaza numele copiilor, femeile isi pun numele iubitilor, dar depinde de "ideile" fiecareia !
Dindirel
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:57
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:12
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:13
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:15
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:17
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:17
Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor!
acular22
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:18
Mie mi se pare ca o rochie de seara si un tatuaj la vedere se potrivesc ca nuca in perete. La fel si tatuajele la persoane in varsta
happycorazon
Postat pe 5 Octombrie 2009 08:02
De la: happycorazon, la data 2009-10-05 08:02:15Mie mi se pare ca o rochie de seara si un tatuaj la vedere se potrivesc ca nuca in perete. La fel si tatuajele la persoane in varsta






Oribil!
Tycu
Postat pe 5 Octombrie 2009 19:05
Prin tatuaj iti bati joc de propria piele, arati ca un om zugravit !
Dindirel
Postat pe 5 Octombrie 2009 20:40
Fiecare face ce vrea cu pielea, cu corpul lui. Daca am gandi toti la fel ne-am plictisi teribil.
fantome
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:44
Fiecare face ce vrea cu pielea, cu corpul lui. Daca am gandi toti la fel ne-am plictisi teribil.
fantome
Postat pe 6 Octombrie 2009 13:44
De la: acular22, la data 2009-10-05 01:18:50Salut din nou eu am tatuat un delfin albastru care sare din mare si langa delfin se vede rasaritul de soare pe care doar dimineata pe plaja il poti vedea in toata splendoarea.Imi iubesc tatuul pentru ca iubesc delfini si de cand ma stiu am cumparat si am avut tot felul de lucruri cu delfini,iubesc culoarea albastru si 90 la suta dintre lucrurile mele sunt albastre si iubesc marea si rasaritul de soare pe plaja mi se pare unul dintre cele mai frumoase lucruri de pa pamantul asta;asa ca tatuajul meu ma reprezinta si face parte din mine si orice tatuaj bine facut pt. mine este o adevarata opera de arta pacat doar k in romania sunt prea multi indoctrinati dar ma bucur k aici in uk sunt cu adevarat apreciate.AAA si nu miam facut tatuajul pentru ca mi sa parut sexy pentru ca cu sau fara tatuaj sau cercel in nas sau inca vreo cativa in urechi sunt tot la fel de sexy pt.sotul meu ci miam facut tattuu pentru tot ce semnifica el pentru mine.si "domnule"Mitica mi lam facut in una dintre cele mai mari capitale ale Europei(Londra)intr-un salon performant si mi la facut un avevarat mestru nu un puscarias sau un peste la colt de strada sau dupa gratii!!!!!!fugi si ascundete intro pestera si nu mai iesi de acolo ca ne poluezi cu prostie,mitocanie si incultura!!!!!!!Numai bine tuturor![/quote






sml-confused0067: In legatura cu tatuajele nu e ceva laudabil ce ai facut ! Indiferent in ce capitala le-ai facut si ce ai desenat, ti-ai batut joc de propriul corp, propria piele ! un om tatuat seamana cu un afis cu reclame !!!
Tycu
Postat pe 6 Octombrie 2009 17:55
Depinde de ce fel de persoana esti, de ce exprima pentru tine un tatuaj. Eu am 2,obtinute in perioade diferite, pentru motive si cu semnificatii diferite. Si sotul meu are cateva, unul dintre ele fiind identic cu al meu si ca aspect si ca amplasare. Este o dovada altfel a iubirii noastre, este un text. Admiram oamenii cu curajul de a fi altfel, cu ceva fin si de calitate, care isi poarta cu mandrie o opera de arta care poate semnifica foarte mult pentru ei. Eu sunt foarte mandra de ambele tatuaje, si intamplator, am doua facultati, familie buna, si incerc sa devin si mamica. Nu aruncati cu pietre cu nu etichetati oamenii fara sa ii cunoasteti. Asta denota lipsa de caracter si de educatie, nu faptul de a avea tatuaje.
Stefania_grace
Postat pe 2 Noiembrie 2009 18:04
Felicitari, Stefania!
fantome
Postat pe 3 Noiembrie 2009 17:08
De la: fantome, la data 2009-11-03 17:08:51Felicitari, Stefania!



tatuajul este o bataie de joc a propriului corp , cu tatuaje arati ca un mascarici, clovn de la circ !
Tycu
Postat pe 4 Noiembrie 2009 10:47
De la: fantome, la data 2009-11-03 17:08:51Felicitari, Stefania!


Multumesc Fantome
Stefania_grace
Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:28
De la: Tycu, la data 2009-11-04 10:47:35
De la: fantome, la data 2009-11-03 17:08:51Felicitari, Stefania!



tatuajul este o bataie de joc a propriului corp , cu tatuaje arati ca un mascarici, clovn de la circ !


De obicei nu sunt deloc rautacioasa, insa de data asta o sa fac o exceptie pentru tine. Sunt noua pe site, imi cer scuze daca gresesc, dar din cele cateva comentarii de pe forum, pe care am apucat sa le vad, mi s-a parut ca ai fi singurul barbat.Iar daca gresesc, rectific cu singurul care se implica emotional un pic cam mult intre doamne. Esti ceva mai mult ca o femeie, jignesti cu o maiestrie mai mare ca a noastra femeilor... Nu cumva tu astepti ziua in care vei putea fi mireasa, iar pana atunci suspini printre noi viitoarele miresici? Nu ca as avea ceva cu voi,chiar va sustin: Lupta si poate vei putea purta rochita
Stefania_grace
Postat pe 4 Noiembrie 2009 18:37
BRAVO STEFANIA!!!!!!!!!! Pt Mitica nu pot spune decat k esti un redus mintal care se baga ka musca in lapte dar ai grija redusule k intro buna zi o sa te arzi rau de tot!!!!!! Si prin faptul k intri pe acest site si jignesti pe toata lumea dai dovada k esti UN FOARTE MARE MITOCAN NEEDUCAT!!!!!! INTOARCETE INAPOI IN COMUNISM SI LASANE PE NOI CEI CU MINTILE DESCHISE SA EVOLUAM IN PACE!!!!!!!!!! SI CE NU INTELEGI TU ESTE CA TATUAJELE SUNT O ARTA LA FEL CA SI PICTURA DOAR K SE FAC PE CORPURILE NOASTRE SI SUNT FERM CONVINSA K NIMENI DE PE ACEST SITE NU SIA FACUT TATTOOL IN PUSCARIE SAU LA COLT DE STRADA ASA K NICI UNUL DINTRE NOI NU SUNTEM NICI PUSCARIASI SI NICI PROSTITUATE NUTI CONVINE INTOARCE CAPUL IN ALTA DIRECTIE SAU INCHIDE OCHII K ORICUM LUMEA EVOLUEAZA K ITI PLACE TIE CA NU ITI PLACE SI TU RAMAI DOAR UN PARAZIT AL SOCIETATII!!!!!!!!!!!! PT.TOTI CEI CARE AU TATTOORI MA BUCUR K SUNTETI TOTI MAI MULTI SI PENTRU CEI CARE INCA NU AU UN TATTOO NU MAI STATI PE GANDURI K MERITA!!!!!NUMAI BINE TUTUROR!
acular22
Postat pe 4 Noiembrie 2009 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aplic unghii false la preturii mici! 13 De la: atid 15 Noiembrie 2011 08:19
Extensii unghii gel Brasov 6 De la: pisicutzafotin 5 Aprilie 2011 18:10
CREMA CU CAVIAR SI COLAGEN PENTRU TEN MATUR 1 De la: DR_TEMT 13 Ianuarie 2011 07:04
Magazin ON-LINE de MANICHIURA 1 De la: grace004363 27 Iulie 2009 11:03
Rinoplastie inainte de nunta? 8 De la: kudika_29225 24 Martie 2013 14:57