Setari Cookie-uri

vi se par sexy tatuajele?

ASCULTA MITICA MA DOARE FIX NICAIERI DE CE CREZI TU!!!!!!!!!!! PENTRU MINE SI OAMENII DIN JURUL MEU E CEVA LAUDABIL SI CHIAR MINUNAT SI PE DEASUPRA ARE O SEMNIFICATIE APARTE ATAT DESENUL CAT SI MOMENTUL DIN VIATA MEA IN CARE LAM FACUT SI CORPUL MEU ARATA MAI FRUMOS CU ACEST MINUNAT SEMN PE EL!In plus noi cei de aici neam facut ceva frumos pentru trupurile si sufletele noastre in schimmb TU ce ai facut bun si frumos?!AAAAAAAA AI VIOLAT O BIATA FATA SI SI TEAI MAI SI DAT MARE PE FORUM!!!!!!! TU ESTI CEL CARE TREBUIE JIGNIT;TU ESTI CEL CARE NU MERITA ABSOLUT NIMIC!!!!!!!!!!SI MAI AI CURAJUL SA JUDECI PE ALTII?!ESTI SI VEI RAMANE MEREU ACELASI UNIC REDUS MINTAL MITICA!!!!!!!!!
acular22
Postat pe 4 Noiembrie 2009 23:35
De la: Stefania, la data 2009-11-04 18:37:38
De la: Tycu, la data 2009-11-04 10:47:35
De la: fantome, la data 2009-11-03 17:08:51Felicitari, Stefania!



tatuajul este o bataie de joc a propriului corp , cu tatuaje arati ca un mascarici, clovn de la circ !


De obicei nu sunt deloc rautacioasa, insa de data asta o sa fac o exceptie pentru tine. Sunt noua pe site, imi cer scuze daca gresesc, dar din cele cateva comentarii de pe forum, pe care am apucat sa le vad, mi s-a parut ca ai fi singurul barbat.Iar daca gresesc, rectific cu singurul care se implica emotional un pic cam mult intre doamne. Esti ceva mai mult ca o femeie, jignesti cu o maiestrie mai mare ca a noastra femeilor... Nu cumva tu astepti ziua in care vei putea fi mireasa, iar pana atunci suspini printre noi viitoarele miresici? Nu ca as avea ceva cu voi,chiar va sustin: Lupta si poate vei putea purta rochita







Chiar ma implic emotional intre doamne ??? interesant unde ai vazut asta !Aici pe topicul asta ,nu conteaza ca esti barbat sau... doamna, conteaza parerea despre tatuaje. citeste titlu topicului ,fiind noua pe aici spune parerea despre tatuaj daca ai si lasa comentariile !
Tycu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:08
De la: acular22, la data 2009-11-04 23:35:43ASCULTA MITICA MA DOARE FIX NICAIERI DE CE CREZI TU!!!!!!!!!!! PENTRU MINE SI OAMENII DIN JURUL MEU E CEVA LAUDABIL SI CHIAR MINUNAT SI PE DEASUPRA ARE O SEMNIFICATIE APARTE ATAT DESENUL CAT SI MOMENTUL DIN VIATA MEA IN CARE LAM FACUT SI CORPUL MEU ARATA MAI FRUMOS CU ACEST MINUNAT SEMN PE EL!In plus noi cei de aici neam facut ceva frumos pentru trupurile si sufletele noastre in schimmb TU ce ai facut bun si frumos?!AAAAAAAA AI VIOLAT O BIATA FATA SI SI TEAI MAI SI DAT MARE PE FORUM!!!!!!! TU ESTI CEL CARE TREBUIE JIGNIT;TU ESTI CEL CARE NU MERITA ABSOLUT NIMIC!!!!!!!!!!SI MAI AI CURAJUL SA JUDECI PE ALTII?!ESTI SI VEI RAMANE MEREU ACELASI UNIC REDUS MINTAL MITICA!!!!!!!!!





















D . acular, pe mine nu ma intereseaza unde te doare sau nu, dar eu care fac parte din grupul oamenilor seriosi sunt de acord cu ei, adica un corp tatuat , arata oribil, ca un mascarici !E pacat ca multi la o varsta tanara isi bat joc de propria piele !Ce poate sa semnifice un corp desenat ? ce , pielea e folosita pe post de afis ? sau bloc -notes ? oamenii aceia , care spun ca e ceva laudabil cred ca seriozitatea lor , lasa de gandit !Am vazut pe avatar ca esti frumoasa , ai corp frumos , dar tatuajul ii strica tot aspectul!!Acular , cred ca plobleme cu mintea le au tatuatii si cei cu inele ,cercei, si alte belciuge prin tot corpul !-Oribil! - acular, intelligent person you know, tattoos are for prostitutes! ok ?
Tycu
Postat pe 5 Noiembrie 2009 10:33
"Domnul stie tot" are o singura regula: cine nu e cu mine e impotriva mea!
fantome
Postat pe 6 Noiembrie 2009 11:13
De la: fantome, la data 2009-11-06 11:13:05"Domnul stie tot" are o singura regula: cine nu e cu mine e impotriva mea!














Da fantome, asa este , in conceptii, in gandire ,in logica. Adica vad normal lucrurile, nu prin prisma unui visator ,a unui necunoscator !Dar din fericire , nu sunt singurul pe acest forum !
Tycu
Postat pe 6 Noiembrie 2009 15:39
Jalnic...
fantome
Postat pe 9 Noiembrie 2009 09:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Machiaj profesional si Gene false Resita-Caras-Sevein 1 De la: Cricket 17 Aprilie 2010 21:06
Super salon si super peturi de la Igiena 1 De la: afroditaspa 29 Mai 2010 11:23
Concurs !!! Doar la CosmeticBox toata lumea castiga !!! 1 De la: cosmeticbox 14 Septembrie 2011 10:16
VOPSEA DE GENE SI SPRANCENE PROFESIONALA 30ML 4 De la: balrog 14 Martie 2011 12:29
APLUC UNGHII FALSE CU GEL UV IN CLUJ NAPOCA 4 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:30