Setari Cookie-uri

casuta pentru bani

Cele mai frumoase accesorii nunta le puteti gasi pe www.paradisulnuntilor.ro

Arunca o privire pe site, nu te costa nimic, in plus nu vei regreta!
redroxace
Postat pe 5 Noiembrie 2009 23:36
Daca o faci tu, si astfel nu investesti niciun ban, sau foarte putini.. atunci e ok sa o ai.. dar sa dai zeci de lei pe o astfel de cutie, nu merita. Noi am avut o cutie frumos ambalata, dar era pentru noi, as zice putin ascunsa.. sa punem plicurile ce le primeam.. pentru ca toata lumea prefera sa-ti dea plicul in mana, sa iti mai zica o vorba.. ca s-a simtit bine.. sau ca-ti ureaza casa de piatra etc. Eu asa zic, s-o faci tu.. fie una din atractii, sa fie ceva amuzant, fie ceva ce poti pastra dupa, ca o amintire draguta.
Neaparat sa ai plicuri la indemana, chiar daca nu le pui pe mese, pentru ca nu toti vin pregatiti, se gandesc ca poate v-ati gandit voi la aspectul asta.
Noi am avut nunta in culorile verde si mov.. si am avut un aranjament de plicuri verzi si mov pe masa unde am avut cartea de oaspeti.. si cand lumea trecea pe-acolo sa ne lase cateva ganduri.. observau si plicurile, cine avea nevoie, bineinteles :) si s-au folosit aproape toate.. unii au bagat plicul lor de-acasa in unul verde sau mov si ne-au mai lasat cateva ganduri.. pe care le-am pastrat in cartea de oaspeti.

Sa ai incredere ca o sa iasa bine, si daca ai in vedere toate detaliile.. n-o sa fie surprize!
Mult succes si casa de piatra!

adeana
Postat pe 8 Noiembrie 2009 20:40
SI EU LA NUNTA AM AVUT CASUTA DE DAR,CINE NU A APUCAT SA NE DEA NOUA PLICURILE LE-AU PUS ACOLO,CAND AUD CUM ALTII AU GASIT IN PLICURI 10 RON SAU SCOBITORI MA INGROZESC DEOARECE STAU SI MA GANDESC CE OAMENI POT FII AIA,LA NOI PLICURILE AU FOST PUSE PE MASA CU NUME SI TOTI LE-AU FOLOSIT,NU AM AUZIT DISCUTII SI NICI ALTE CHESTII LEGATE DE BANI,SI TRECAND PRIN LISTA CU INVITATI TOTI NE-AU DAT BANII PE MENIU SI CEVA PESTE,NU AM AVUT PROBLEME DE GENUL ASTA,BAFTA TUTUROR MIRESICILOR CARE FAC NUNTA DEOARECE CRED K ACESTI INVITATI CARE ISI BAT JOC DE TINE K PERSOANA SI DE NUNTA UNDE ''TRUDESTI''K TOTUL SA IASA IMPECABIL NU AU CE CAUTA IN RANDUL OAMENILOR,AR TREBUI SA STEA ACASA
PS:INCHIRIEZ LA PRETURI REZONABILE:CASUTA DE DAR,UMBRELA MIREASA(PT POZE),PAHARE MIRI(PE ACESTEA LE PUTEM PERSONALIZA SI LA COMANDA),PAHARE -VAZE PENTRU ARANJAMENTELE DE MASA,ARCADA METAL SI LA CERERE VA PUTEM AMENAJA SI SALA,PLICURI PERSONALIZATE PENTRU BANI,MARTURII,FINTANA DE CIOCOLATA,DACA SUNTETI INTERESATE NU EZITATI SA MA CONTACTATI
mihamedlife
Postat pe 9 Noiembrie 2009 13:54
Execut casute pentru bani, modele foarte frumoase si deosebite. Model unicat pentru fiecare perosana.Pot fi chiar si pictate Daca va intereseaza ma puteti contacta la crina_raluca_b@yahoo.com
CRINUT
Postat pe 10 Februarie 2010 16:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Filmare normala sau hd ........... 6 De la: angel_ou_demon 10 Mai 2010 09:10
Nunta in Mai 5 De la: grace005631 19 Aprilie 2010 14:24
Vanzare rochie mireasa & costum mire 1 De la: kudika380712 1 Aprilie 2011 22:38
FOTO, VIDEO, MUZICA NUNTI SI NOTEZURI 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:10
Ofer cadou o superba pisicuta din Rasa Europeana 9 De la: valy90 22 Octombrie 2010 17:09