Setari Cookie-uri

Te poti indragosti de doua ori de acelasi barbat?

Te poti indragosti de doua ori de acelasi barbat? Candva ati avut o relatie, erati mici... v-ati despartit, anii au trecut in numar mare de atunci, v-ati revazut si din nou v-ati indragostit unul de celalalt... e dragoste? sau doar o obsesie din trecut?

Postat pe 15 Decembrie 2008 18:08
cred ca in acest caz ¨fäclia¨ dragostei nu s-a stins niciodata...este posibil si sunt multe cazuri asemanatoare.....sunt care au fost casatoriti au divortat si s-au intalnit cu iubitul din tinerete din intamplre si au ramas impreuna pt toata viata

te poti indragosti tot mai mult pe zi ce trece de acelasi barbat...

in dragoste fiecare joaca dupa propriile reguli... dragostea nu are limite....
rocsanyk3
Postat pe 20 Decembrie 2008 03:39
Nuuuu, fiecare om se poate indragosti o singura data in viata de o singura persoana; numai de una; indiferent daca sunt impreuna sau nu, sau nici odata ! nu poti sa iubesti doa sau mai multe persoane la fel , nici parintii cu mai multi copii nu au egala dragostea pentru ei , unul e mai aparte, nici copilul nu iubeste la fel pe ambii parinti, asa si in relatia de cuplu , sa nu se confunde a tine la cineva cu a iubi pe acel cineva !!!
Tycu
Postat pe 20 Decembrie 2008 13:45
E Dragostea cea adevarata.
tofalvigizella
Postat pe 20 Decembrie 2008 13:55
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 13:45:53Nuuuu, fiecare om se poate indragosti o singura data in viata de o singura persoana; numai de una; indiferent daca sunt impreuna sau nu, sau nici odata ! nu poti sa iubesti doa sau mai multe persoane la fel , nici parintii cu mai multi copii nu au egala dragostea pentru ei , unul e mai aparte, nici copilul nu iubeste la fel pe ambii parinti, asa si in relatia de cuplu , sa nu se confunde a tine la cineva cu a iubi pe acel cineva !!!


nu ai inteles intrebarea .... nu e vorba daca te poti indragosti de 15 ori in viata de 15 barbati...se refera la acelasi barbat.....daca te poti indragosti de 2 ori de aceeasi persoana......
rocsanyk3
Postat pe 20 Decembrie 2008 18:47
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-20 18:47:37
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 13:45:53Nuuuu, fiecare om se poate indragosti o singura data in viata de o singura persoana; numai de una; indiferent daca sunt impreuna sau nu, sau nici odata ! nu poti sa iubesti doa sau mai multe persoane la fel , nici parintii cu mai multi copii nu au egala dragostea pentru ei , unul e mai aparte, nici copilul nu iubeste la fel pe ambii parinti, asa si in relatia de cuplu , sa nu se confunde a tine la cineva cu a iubi pe acel cineva !!!


nu ai inteles intrebarea .... nu e vorba daca te poti indragosti de 15 ori in viata de 15 barbati...se refera la acelasi barbat.....daca te poti indragosti de 2 ori de aceeasi persoana......
Daca o data te-ai indragostit de o persoana cu adevarat [ mai e si dragoste falsa ] , pe acea persoana o vei iubi toata viata indiferent de obstacole care apar,il vei iubi , chiar si impotriva vointei tale. Cum a doua oara,? nu are logica, ! acest lucru a fost stabilit de un grup de cercetatori americani dupa ani de cercetari ! !
Tycu
Postat pe 20 Decembrie 2008 19:58
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 19:58:51
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-20 18:47:37
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 13:45:53Nuuuu, fiecare om se poate indragosti o singura data in viata de o singura persoana; numai de una; indiferent daca sunt impreuna sau nu, sau nici odata ! nu poti sa iubesti doa sau mai multe persoane la fel , nici parintii cu mai multi copii nu au egala dragostea pentru ei , unul e mai aparte, nici copilul nu iubeste la fel pe ambii parinti, asa si in relatia de cuplu , sa nu se confunde a tine la cineva cu a iubi pe acel cineva !!!


nu ai inteles intrebarea .... nu e vorba daca te poti indragosti de 15 ori in viata de 15 barbati...se refera la acelasi barbat.....daca te poti indragosti de 2 ori de aceeasi persoana......
Daca o data te-ai indragostit de o persoana cu adevarat [ mai e si dragoste falsa ] , pe acea persoana o vei iubi toata viata indiferent de obstacole care apar,il vei iubi , chiar si impotriva vointei tale. Cum a doua oara,? nu are logica, ! acest lucru a fost stabilit de un grup de cercetatori americani dupa ani de cercetari ! !


te poti indragosti la 16 ani de un baiat ..aveti o relatied 2 ani de ex...esti cea mai indragostita fata ...va despartiti ca asa e viata ea se duce la facultete el pleaca in strainatate de exemplu.....trece timpul si nu mai stiti nimic unul de altul.... fiecare cu treaba lui alti parteneri....alte distractii...uiti cumvade el ...nu mai stai si plangi toata ziua dupa el timp de 4 ani.....cand termina tipa facultatea se intoarcein orasul natal si-si gaseste un servici....vine si primul ei prieten acasa....se intalnesc pe strada din intamplare si raman fara cuvinte...se uita unul la atul si se indragostesc ¨la a doua vedere¨....si de atunci traiesc fericiti pana la adanci batraneti...... THE END

si s-a indragostit de 2 ori de aceeasi persoana... daca nu-l mai vedea toaa viata uita de el si se marita cu altcineva de care s-ar fi indragostit mai tarziu....
rocsanyk3
Postat pe 21 Decembrie 2008 13:09
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-21 13:09:54
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 19:58:51
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-20 18:47:37
De la: mitica_mitaru, la data 2008-12-20 13:45:53Nuuuu, fiecare om se poate indragosti o singura data in viata de o singura persoana; numai de una; indiferent daca sunt impreuna sau nu, sau nici odata ! nu poti sa iubesti doa sau mai multe persoane la fel , nici parintii cu mai multi copii nu au egala dragostea pentru ei , unul e mai aparte, nici copilul nu iubeste la fel pe ambii parinti, asa si in relatia de cuplu , sa nu se confunde a tine la cineva cu a iubi pe acel cineva !!!


nu ai inteles intrebarea .... nu e vorba daca te poti indragosti de 15 ori in viata de 15 barbati...se refera la acelasi barbat.....daca te poti indragosti de 2 ori de aceeasi persoana......
Daca o data te-ai indragostit de o persoana cu adevarat [ mai e si dragoste falsa ] , pe acea persoana o vei iubi toata viata indiferent de obstacole care apar,il vei iubi , chiar si impotriva vointei tale. Cum a doua oara,? nu are logica, ! acest lucru a fost stabilit de un grup de cercetatori americani dupa ani de cercetari ! !


te poti indragosti la 16 ani de un baiat ..aveti o relatied 2 ani de ex...esti cea mai indragostita fata ...va despartiti ca asa e viata ea se duce la facultete el pleaca in strainatate de exemplu.....trece timpul si nu mai stiti nimic unul de altul.... fiecare cu treaba lui alti parteneri....alte distractii...uiti cumvade el ...nu mai stai si plangi toata ziua dupa el timp de 4 ani.....cand termina tipa facultatea se intoarcein orasul natal si-si gaseste un servici....vine si primul ei prieten acasa....se intalnesc pe strada din intamplare si raman fara cuvinte...se uita unul la atul si se indragostesc ¨la a doua vedere¨....si de atunci traiesc fericiti pana la adanci batraneti...... THE END

si s-a indragostit de 2 ori de aceeasi persoana... daca nu-l mai vedea toaa viata uita de el si se marita cu altcineva de care s-ar fi indragostit mai tarziu....
Nu , nu se indragostesc a doua oara, pentru ca ea [dragostea] exixta deja, nu a incetat pe perioada cat timp nu s-au vazut ,[parere falsa daca se crede ca a incetat] iar dupa revedere dragostea si-a continuat firescul ei ,iar de el o fi uitat creierul, dar nu si sufletul !Daca nu era asa, nu mai ramaneau "fara cuvinte" si nu mai traiau " fericiti pana la adanci batraneti" !!
Tycu
Postat pe 21 Decembrie 2008 16:17
Da ,creierul uita ,poate e obligata sa uita,din motive bine intemeiate,dar trecand zeci de ani,sufletul aproape lesina ,cand in sfarsit zareste sufletul ei pereche, dupa care a dus dorul in toti acesti ani, stanciile despicate in doua, in sfarsit se regasesc,ea se simpte in sfarsit intreaga,implinita,si foarte foarte fericita.
tofalvigizella
Postat pe 21 Decembrie 2008 18:48
De la: tofalvigizella, la data 2008-12-21 18:48:46Da ,creierul uita ,poate e obligata sa uita,din motive bine intemeiate,dar trecand zeci de ani,sufletul aproape lesina ,cand in sfarsit zareste sufletul ei pereche, dupa care a dus dorul in toti acesti ani, stanciile despicate in doua, in sfarsit se regasesc,ea se simpte in sfarsit intreaga,implinita,si foarte foarte fericita.
Da asa este,dragostea e ca o boala a sufletului, odata intrata in corp nu este nici un medicament sa o vindece, nici cei zeci de ani nu este o piedica sa fi alaturi de sufletul pereche !!
Tycu
Postat pe 21 Decembrie 2008 19:28
Eu spun ca existe o posobilitate mare sa se intample astfel de lucruri. Prima iubire poate fi la o varsta frageda si atunci poate lipsi maturitatea sau orgoliile sa fie mai puternice decat dragostea. Cu timpul toti ne schimbam, ne maturizam... sau asa ar trebui. Nu vad de ce cei 2 nu si-ar redescoperi ceea ce simt unul pt celalt, mai ales pt ceea ce au devenit in timp.
fantome
Postat pe 22 Decembrie 2008 11:21
De la: fantome, la data 2008-12-22 11:21:25Eu spun ca existe o posobilitate mare sa se intample astfel de lucruri. Prima iubire poate fi la o varsta frageda si atunci poate lipsi maturitatea sau orgoliile sa fie mai puternice decat dragostea. Cu timpul toti ne schimbam, ne maturizam... sau asa ar trebui. Nu vad de ce cei 2 nu si-ar redescoperi ceea ce simt unul pt celalt, mai ales pt ceea ce au devenit in timp.

Pentru ca mitica spune nu si nu.... de asta nu vezi de ce acestia nu s-ar redescoperi.... oricat am explica noi ¨nu si nu ... n-ai cum sa te indragostesti de 2 ori.. ¨ o data si atat si trebuie sa fii virgina cand te indragostesti ca daca nu esti buturuga de se pisa cainii pe ea¨

no ofence Mitica...mai glumim si noi ....
rocsanyk3
Postat pe 30 Decembrie 2008 03:52
fantome
Postat pe 30 Decembrie 2008 12:58
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-30 03:52:14
De la: fantome, la data 2008-12-22 11:21:25Eu spun ca existe o posobilitate mare sa se intample astfel de lucruri. Prima iubire poate fi la o varsta frageda si atunci poate lipsi maturitatea sau orgoliile sa fie mai puternice decat dragostea. Cu timpul toti ne schimbam, ne maturizam... sau asa ar trebui. Nu vad de ce cei 2 nu si-ar redescoperi ceea ce simt unul pt celalt, mai ales pt ceea ce au devenit in timp.

Pentru ca mitica spune nu si nu.... de asta nu vezi de ce acestia nu s-ar redescoperi.... oricat am explica noi ¨nu si nu ... n-ai cum sa te indragostesti de 2 ori.. ¨ o data si atat si trebuie sa fii virgina cand te indragostesti ca daca nu esti buturuga de se pisa cainii pe ea¨

no ofence Mitica...mai glumim si noi ....
Hai sa-ti explic si tie , ca sa intri in 2009 cu un lucru stiut. Odata ce te-ai indragostit cu adevarat de o persoana, pe care o vezi dupa zeci de ani , aceiasi dragoste , si nu alta,iese din nou in evidenta indiferent de varsta , odata te indragostesti in viata [sau nicio data dupa caz] -una este si nu a doua sau a treia....! Orgoliu si maturitatea inseamna cu totul altceva , nu au legatura cu dragostea.! In cazul cu buturuga m-am referit la barbatul care nu deschide ochii cat trebuie, nu la femeie ! Invata asta ca sa fi"ceva" mai invatata cand o veni 2009 si sa-ti mai aduca si sanatate cu fericire . !
Tycu
Postat pe 30 Decembrie 2008 17:37
Stiu mai Mitica ... despre femei spuneai ca sunt curve dar mi s-a parut amuzanta replica aia...
Acum ca mi-ai explicat tu o sa trecmult mai fericita in 2009...

Tu poti sa spui ce vrei... fiecare spune ce crede si ce simte ... Noi facem parte din alta generatie in care fetele nu sunt alungate si batute cu pietre daca nu sunt virgine, suntem sigure pe noi si pe serviciul nostru, nu suntem sclavele barbatilor si nu depindem de acestia in viata de zi cu zi, nu ne prabusim daca suntem prasite sau inselate ci mergem inainte neacceptand sa fim calcate in picioare, respectam barbatul de langa noi si vrem sa fim respectate, etc.... aa si sa nu uit : ne indragostim de 2 ori de acelasi barbat daca ne-am pierdut pe drumul vietii si ne reintalnim.... dupa multi ani in care am iubit pe alcineva care nu a stiut sa ne pastreze langa el....
Un an nou fericit si tie!!!!!
rocsanyk3
Postat pe 30 Decembrie 2008 19:43
desigur....mi s-a intamplat sa ma indrgaostesc pasional de cineva....acum mai putin de un an,ne-am despartit fara motiv..probabil ispitele vietii ..iar acum ceva timp s-a reaprins faclia intre noi fara sa ne dam seama si e mult mai puternica si mult mai intensa.....va garantez ca se poate!!
aly_billi2007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 12:46
De la: aly_billi2007, la data 2009-01-01 12:46:33desigur....mi s-a intamplat sa ma indrgaostesc pasional de cineva....acum mai putin de un an,ne-am despartit fara motiv..probabil ispitele vietii ..iar acum ceva timp s-a reaprins faclia intre noi fara sa ne dam seama si e mult mai puternica si mult mai intensa.....va garantez ca se poate!!
: sml-happy0144: Adica ,ce se poate !?
Tycu
Postat pe 1 Ianuarie 2009 19:46
nu ai cum sa te indragostesti de doua ori de una si aceeasi persoana, ci doar, acea dragoste care presupuneai ca s-a stins sa apara uneori si mai puternica decat in trecut si cu alta forta, alte trairi..
Mitica draga, afla ca o persoana poate iubi si de 10 ori in viata, asta depinde de cat de norocoasa este...
Da, poti sa te indragostesti si sa iubesti, in mod diferit spun eu, in functie de varsta, si asta nu inseamna ca este tarfa, ci asta inseamna ca ai suflet,,,
Asa ca lasa teoriile si vezi mai bine ce este in sufletul tau..
transdermal
Postat pe 2 Ianuarie 2009 23:30
De la: getutza13, la data 2009-01-02 23:30:37nu ai cum sa te indragostesti de doua ori de una si aceeasi persoana, ci doar, acea dragoste care presupuneai ca s-a stins sa apara uneori si mai puternica decat in trecut si cu alta forta, alte trairi..
Mitica draga, afla ca o persoana poate iubi si de 10 ori in viata, asta depinde de cat de norocoasa este...
Da, poti sa te indragostesti si sa iubesti, in mod diferit spun eu, in functie de varsta, si asta nu inseamna ca este tarfa, ci asta inseamna ca ai suflet,,,
Asa ca lasa teoriile si vezi mai bine ce este in sufletul tau..
Cine a deschis acest subiect pe forum ,a cerut si a precizat clar:-in cazul cand e vorba de una si aceeasi persoana . Se pare ca te 'cam' contrazici singura ! La inceput spui ca nu se poate de mai multe ori , ca e aceeasi dragoste mai puternica ; ai dreptate, asa este, apoi revi si spui ca te poti indragosti si de 10 ori !-eu ce sa inteleg ??.Ca dragostea e diferita in functie de varsta ai dreptate, dar nu exagera ca nu le-a facut nimeni tarfe pe acele fete.!
Tycu
Postat pe 3 Ianuarie 2009 10:15
De la: mitica_mitaru, la data 2009-01-03 10:15:15
De la: getutza13, la data 2009-01-02 23:30:37nu ai cum sa te indragostesti de doua ori de una si aceeasi persoana, ci doar, acea dragoste care presupuneai ca s-a stins sa apara uneori si mai puternica decat in trecut si cu alta forta, alte trairi..
Mitica draga, afla ca o persoana poate iubi si de 10 ori in viata, asta depinde de cat de norocoasa este...
Da, poti sa te indragostesti si sa iubesti, in mod diferit spun eu, in functie de varsta, si asta nu inseamna ca este tarfa, ci asta inseamna ca ai suflet,,,
Asa ca lasa teoriile si vezi mai bine ce este in sufletul tau..
Cine a deschis acest subiect pe forum ,a cerut si a precizat clar:-in cazul cand e vorba de una si aceeasi persoana . Se pare ca te 'cam' contrazici singura ! La inceput spui ca nu se poate de mai multe ori , ca e aceeasi dragoste mai puternica ; ai dreptate, asa este, apoi revi si spui ca te poti indragosti si de 10 ori !-eu ce sa inteleg ??.Ca dragostea e diferita in functie de varsta ai dreptate, dar nu exagera ca nu le-a facut nimeni tarfe pe acele fete.!




te credeam mai istet, se referea la 10 persoane diferite nu la aceeasi
alina
Postat pe 15 Ianuarie 2009 20:48
da mitica a inteles bine manuela, ma refeream la faptul ca te poti indragosti de mai multe ori in viata... daca esti norocos, iar referitor la aceeasi persoana nu te poti indragosti decat o singura data, iar dragostea poate sa apara din nou... tu chiar nu intelegi?
In fine , avem pareri diferite , important insa este ca putem sa iubim ...
transdermal
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:22
buna... participam la un concurs al carei tema este ¨spune-i un altfel de te iubesc¨ Daca va intereseaza si va place poza noastra intrati pe linkul urmator si votati-ne ... poate mai furati vre-o idee ...
pentru a vota nu trebuie sa iti faci cont... doar pui nota si codul de securitate si trimiti... e fosrte simplu... va asteptam pana pe 16 februarie

http://www.askmen.ro/Spune_i_un_altfel_de_Te_iubesc-alin_si_roxana-idC147-idM421.html
rocsanyk3
Postat pe 8 Februarie 2009 02:26
.....SI DACA DRAGOSTEA A APARUT PE LA 15 ANI... AU CONSTIENTIZAT-O PE LA 17...SI S-AU DESPARTIT LA 19.... ACUM EA VA DEVENI DOCTOR IN MEDICINA IAR E... NICI LICEUL NU L-A TERMINAT... STAU IN ACELASI ORAS...SE VAD DIN CAND IN CAND, AU MAI IESI ASA... "LA UN SUC" DUPA CARE AU DECIS CA E GATA... NU SE MAI POATE DAR AMBII SE GANDESC...SEARA, INAINTE DE CULCARE LA..CEL/CEA PE CARE A INTALNIT-O ACUM MULTI MULTI ANI... SI DE CARE S-AU INDRAGOSTIT O DATA IN TABARA.. LA MARE... CE-I DE FACUT...GANDUL...SE ZICE CA-L CONTROLAM.. SE PARE CA NU E ASA..SAU SUNTEM PREA SLABI?...
kudika064195
Postat pe 29 Aprilie 2009 05:14
De la: grace001163, la data 2009-04-29 05:14:12.....SI DACA DRAGOSTEA A APARUT PE LA 15 ANI... AU CONSTIENTIZAT-O PE LA 17...SI S-AU DESPARTIT LA 19.... ACUM EA VA DEVENI DOCTOR IN MEDICINA IAR E... NICI LICEUL NU L-A TERMINAT... STAU IN ACELASI ORAS...SE VAD DIN CAND IN CAND, AU MAI IESI ASA... "LA UN SUC" DUPA CARE AU DECIS CA E GATA... NU SE MAI POATE DAR AMBII SE GANDESC...SEARA, INAINTE DE CULCARE LA..CEL/CEA PE CARE A INTALNIT-O ACUM MULTI MULTI ANI... SI DE CARE S-AU INDRAGOSTIT O DATA IN TABARA.. LA MARE... CE-I DE FACUT...GANDUL...SE ZICE CA-L CONTROLAM.. SE PARE CA NU E ASA..SAU SUNTEM PREA SLABI?...



Multe cercetari a marilor psihologi ,spun ca un om poate iubii o singura persoana si numai una sau niciuna . in fiecare tip de dragoste. Dragostea tine pana la moarte, indiferent ce functii au fiecare, indiferent ca trece o perioada de despartire, sau ca sunt in relatii diferite. E falsa impresia ca "pana ieri am iubit o persoana si de azi iubesc alta . A nu se confunda "a iubi o persoana cu a tine la acea persoana" , asa ca nu se poate indragostii de doua ori de acelasi barbat. ; e tot vechea iubire , reactivata !
Tycu
Postat pe 29 Aprilie 2009 15:38
Eu m-a indragostit de un baiat la 2o ani. Relatia noastra a durat 2 sau 3 luni. Ne am despartit fara sa avem relatie sexuala pt ca eu nu eram pregatita.Ne-am reintalnit dupa 10 ani. Am inceput o relatie bazata pe prietenie si incredere. Eu veneam dupa o relatie care mi-a daramat multe principii. La inceput nu a fost iubire, ci doar dorinta de avea o relatie in care sa am incredere ca cel de langa mine e un prieten care nu ma va mai rani. Dupa un timp, a venit si iubirea. Altfel decat celelalte. Cred ca fiecare iubire atinge un apogeu,dar nici o iubire nu seamana una cu alta.
Anyway acum asteptam cel de al doilea copil
happycorazon
Postat pe 2 Mai 2009 21:55
Si nu cred ca a fost o iubire renascuta. Cum se zice pe aici. A fost alta noua.
happycorazon
Postat pe 2 Mai 2009 21:57
eu nu cred ca poti sa te reindragostesti de perws care ti a facut rau ca daca de ai despartit de ea inseamna ca ti a facut mult rau....eu am avut o rel pe care am terminato de curand il iubeam f mult am stat 3 ani cu el dar in acest timp ma mintit f mult si la un momendat ii sa sculat lui de rel serioasa si mi a zis ca ma mintit si ca ma iubeste etc.ma m des de el mi a luat cateva luni ca sa imi revin si nu am reusit singurica ci cu un alt baiat ....pe care acum am aj sa l iubesc.....voi credeti ca daca mas intalni acum cu fostu ma s impaca cu el????????????nu cred....eu nu ma mai intalnesc cu el pt ne despart multi kilometri.si sunt de acord in ziua de azi femeile nu mai sunt supuse barbatilor... sa va iasa ast din cap barbatilor
grace000553
Postat pe 3 Mai 2009 13:25
Nu se stie niciodata ce-ti poate aduce viitorul, tocmai asta e partea frumoasa. Eu cred ca orice este posibil.
fantome
Postat pe 4 Mai 2009 11:50
Depinde din ce motive te-ai despartit de ecel prieten.Daca unul dintre voi e plecat din tara si stiti cume se zice, "ochii care nu se vad se uita", dragostea aceea nemaiiind alimentata se stinge incet, incet.Apoi daca peste ani va reintalniti se poate sa te indragostesti din nou.
Mie mi se pare ff amuzant ca desi am mai vazut barbati pe acest site, nici unul nu se ia la cearta cu fetele ca Mitica.El are tot timpl ceva de comentat la adresa opiniilor noastre.
crisbaby
Postat pe 4 Mai 2009 13:07
da,te poti indragosti...
aditza_ursuletz_grace
Postat pe 4 Mai 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
As dori sa avem o discutie despre cuvintele "sa facem sex"si"sa facem dragoste" 9 De la: evangeline 12 Ianuarie 2010 12:09
Ceva nou pentru iubi... 10 De la: Alecsu04081998 26 Martie 2012 21:48
Verighete 3 De la: kudika495392 12 Ianuarie 2015 13:20
Fotografie si Filmare Nunta - Bucuresti 1 De la: 4fotovideo 27 Mai 2010 14:30
Fotografie si filmare profesionala - Bucuresti 7 De la: 4fotovideo 14 Februarie 2016 23:41