Setari Cookie-uri

SE MERITA O FIRMA SA SE OCUPE DE DECOR?

Cred ca intrebarea din subiect e facuta special sa atraga si sa valorifice spamul pe acest forum. Nu s-au inghesuit miresele sa raspunda. Eu sunt Vicky si organizez evenimente de doi ani de zile. Nu am fost la nunti fara organizator, deci nu stiu cum poate fi.
Stiu doar ca cel mai important este ca mireasa sa se simta bine pe tot parcursul pregatirilor si asta poate insemna de multe ori sa se ocupe ea de multe detalii ale nuntii. Sunt femei care nu pot lasa din mana nici cel mai mic detaliu si atunci o agentie nu are ce sa faca.
Se merita daca asa este mai fericita mireasa. Daca asta o ajuta si o face sa isi puna in realizare ideea si visul.
Altfel, agentia de nunti/evenimente poate fi doar o bataie de cap in plus.
Totusi, trebuie avut in vedere faptul ca multe agentii au preturi speciale, reduceri si oferte care te fac sa iti dai seama ca singura ai plati mult mai mult. Organizatorii de evenimente obtin mereu un pret mai mic pentru acelasi serviciu, de la acelasi furnizor, decat poti tu obtine.
Asteptam miresele si viitoarele mirese sa isi exprime parerea.
avatarstuff
Postat pe 7 Martie 2010 19:14
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 9 Iunie 2010 10:47
vand accesorii utile organizarii evenimentelor.
ccartali@yahoo.com
grace007131
Postat pe 10 Iunie 2010 12:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hi 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:13
decoratiuni nunti sibiu 1 De la: oanaalexa_grace 14 Decembrie 2010 10:39
Centru de pregatire Botosani - dansuri si momente artistice pentru nunta 1 De la: fashiondancebtro 8 Aprilie 2010 22:58
restaurante bucuresti 12 De la: simona_puf 14 Mai 2010 11:40
am nevoie de ajutor! 5 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:27