Setari Cookie-uri

am nevoie de un organizator....

buna....sunt o viitoare miresica a anului 2010...din pacate:(( nu am timp de oranizarea nuntii...sunt plecat in afara..si am concediul doar o luna de zile in care trebuie sa mi organizez tot si la mijlokul luni sa fak si nunta...as dori pe cineva sa ma ajute...nu cred k in 2 sapamni as putea face tot...m-a gandeam sa angajez o agentie de organizare..dar stiu k ma va costa foarte mult...poate gasesc pe cineva pe aici care le face la jumatate de pret...as fii foarte multumita..nunta am sa o fak la cort la 15 km de bucuresti,,,cortul cred k am sa l am ..dar trebuie ceva modificat..nu as vrea dor un cort simplu,,,as dorii ceva flori ,baloane,,fundite,,ect,,etc,,m-ar putea ajuta cineva,,plz..multumesc mult..astept sfaturile voastre...
valentina_brunetzika
Postat pe 2 Septembrie 2009 12:27
Buna.As putea sa te ajut eu.Ma ocup cu asa ceva.detalii la e-mail george_c47@yahoo.com.este adresa sotului meu care are si o formatie de exceptie.Pt.valentina_brunetzika
grace_mary
Postat pe 12 Septembrie 2009 15:39
Buna,

Si eu pot sa te ajut. Ma numesc Roxana, si sunt organizatoare de nunti.
Te pup. rxn_p@yahoo.com
roxanap
Postat pe 14 Septembrie 2009 10:39
din ce orasi esti?
oricum cu sfaturi, idei te pot ajuta oricand
pupici
agny
Postat pe 14 Septembrie 2009 11:55
Buna. Felicitari ca te-ai hotarat sa faci pasul acesta.Te pot ajuta si eu, dar inante de toate vreau sa-si recomand si niste dansatori care sa-ti creeze un moment de neuitat de dans: sportiv sau oriental.Daca vrei mai multe detalii corespondam pe e-mail melisa6799@yahoo.com.Oricum nu apela la agentii ca te rup ca banii.Cer pe toate foarte mult.Te pup.
melisa_grace
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:51
Buna si eu pot sa te ajut am lucrat la o agentie de organizari evenimente si stiu cam tot ce te intereseaza pot sa-ti fac si floriile care costa cel mai mult la agentii.
vetuta_grace
Postat pe 17 Septembrie 2009 10:24
Eu mi-am organizat nunta in 2 sapatamani; cele mai multe lucruri le-am facut in ultimele 2 zile :).Dar a iesit totul foarte bine.Pot sa te ajut cu ce ai nevoie; cunosc multi furnizori, care au preturi f bune: flori, lumanari, fete de masa, fundite, huse scaune chiar si corturi si accesorii pentru el - s-ar putea sa ai nevoie de podea, mocheta, etc.
Te pup!
roxanap
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:06
AM PUTEA DISCUTA DESPRE ORGANIZAREA NUNTII TALE. SUNTEM O ECHIPA DE PROFESIONISTI.AVEM TOT CE ITI DORESTI PTR. NUNTA TA LA PRETURI FOARTE BUNE. MAKE-UP ARTIST MIOARA VOICU 0723625602
kudika036025
Postat pe 19 Septembrie 2009 11:18
TE POT AJUTA EU DACA ESTI DIN JUDETUL CLUJ,NU TREBUIA SA SPUI CA AI LUCRAT AFARA,SAU CA LUCREZI,FIRMELE O SA ITI CEARA LA BANI MULT PESTE PRETUL PIETEI ,INAINTE SA TE HOTARESTI PE CINE ALEGI TESTEAZA PIATA INTREABA PRETUL MENIUL LA RESTAURANT CU MENIU INCLUS CARE ESTE INTRE 50-90 EURO FARA BAUTURA SI ARANJATUL MESEI FARA MUZICA,FARA FOTOGRAF FARA STAROSTE.INTREABA PE MAI MULTA LUME SI AFLA EXACT CE TI SE OFERA,DACA AI INCHIRIA O SALA DE NUNTI AI IESI MAI BINE,CUM CREZI DAR INAINTE SA TE HOTARESTI GANDESTETE LA CE TI-AM SCRIS EU AM O SORA CARE A VENIT SA SE CASATOREASCA AICI DACA A SPUS CA ESTE DIN AMERICA A PLATIT NU DUBLU DE 20 DE ORI MAI MULT DECAT DACA TACEA SI NU ZICEA NIMIC DEOARECE AVEA BULETIN ROMANESC ,SI LA STAREA CIVILA SI LA PLANING SI LA POPA PESTE TOT DACA VREI TE POT AJUTA CEL PUTIN CU UN SFAT ADRESA MEA ESTE ivascan_ioana@yahoo.com
paulandrei
Postat pe 24 Septembrie 2009 22:36
Filmari evenimente cu foto gratis

Nunta e un moment sublim, botezul e intruparea fireasca a doua inimi transformate intr-una singura, si orice aniversara, un moment de mare bucurie.
Imortalizati-le impreuna cu noi, transformati-le in amintiri vii si nu ve-ti regreta.
O aparatura profesionista, foto si video, de inalta claritate si fidelitate asteapata sa se puna in slujba d-tra. Si pentru ca intr-o relatie toata lumea trebuie sa castige iata, va oferim fotografiile gratis, urmand ca d-tra sa platiti doar filmarea evenimentului. Nu ezitati, contacteati-ne si impreuna vom face ca acest moment sa ramana mereu aevea.
Aveti nevoie de un insotitor in luna de miere care sa imortalizeze unicitatea unor clipe de vis? Contati pe noi.

Titular, Dragos Popescu
0742577082
0744580054
0251335150
veinslain@yahoo.co.uk
Video : Camera Sony DCR-VX 2100E
Foto : Nikon Digital Camera D5000
eunescu09_condo
Postat pe 26 Septembrie 2009 08:26
Buna, Valentina!
Cati oameni estimezi ca ai la nunta?Putem sa iti oferim si un cort frumos pentru fericitul eveniment, pe care il putem drapa cu voal, iti pot aduce mese rotunde, aranjamentele in functie de bugetul tau..pot sa iti arat si poze de la unul din evenimentele pe care le-am organizat la mai muulti km de Bucuresti decat spui tu..:)Pana la sfarsitul anului o sa ne facem si site-ul si o sa poti vedea acolo ce lucruri frumoase ies din munca noastra si referinte de la clienti. Daca vrei detalii trimite-mi un mail; asugaroasis@yahoo.com
Lilly_s
Postat pe 26 Septembrie 2009 14:56
Buna as vrea sa stiu daca ai firma de organizari evnimente?
vetuta_grace
Postat pe 26 Septembrie 2009 17:53
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:06
Buna VALENTINA....am vazut mesajul tau akum si vreau sa iti spun ca ai gasit persoana capabila sa se ocupe de nunta ta....
Ma numesc Mary,si as putea sa te ajut cu tot ce ai scris tu acolo....eu ma ocup cu decoratiunile pentru nunti,decorez biserici restaurante etc....nunta mea mi-am organizat-o singura si a iesit totul ca la carte,ba mai mult am avut de-aface cu o agentie care organiza evenimente .
Daca esti ineresata contacteaza-ma,iti las numarul mae de telefon:0721465264
Marry_grace
Postat pe 25 Februarie 2010 10:23
buna
ma numesc ioana sunt din cluj,nu sunt firma care organizeaza nunti
am organizat petreceri acasa reusite zic in 20 de ani eu zic ca am experienta,am fost nasa si am facut masa toata cu prajituri cu mancare pentru nunta la sora mea (echipa mea este compusa de mine ,sora mea si fiica mea care are 18 ani ea se ocupa cu aranjarea meselor ,daca crezi ca te pot ajuta adresa este ivascan_ioana@yahoo.com
tel.0743184009
paulandrei
Postat pe 11 Martie 2010 07:41
buna fetelor...pt cine se ocupa cu organizarea de evnimente,pun spre vanzare accesorii utile organizarii;huse scaune,sfesnice fier forjat,stalpi intrare,fete de masa ,fundite....preturi f mici.Pt mai multe detalii si fotografii pteti sa intrati pe situl /"bestmomomentsconstanta"
grace007131
Postat pe 22 Aprilie 2010 19:02
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 13:02
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 13:02
Stiu pe cineva care se ocupa cu aranjamente florale la nunti si decoratiuni. Ai putea sa apelezi cu incredere...
www.sweetcelebration.ro
kudika_37317
Postat pe 24 Iunie 2013 14:21
http://filmarenuntahd.blogspot.ro/ Un blog despre filmari nunti,botezuri si alte evenimente.
Filmari_nunti
Postat pe 25 Iunie 2013 09:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VREAU VOAL SI TIARA DE INCHIRIAT 1 De la: MIKA2012 21 Martie 2012 16:47
rochii de mireasa by BestBride 1 De la: bestbride 20 Noiembrie 2010 13:13
doua nunti 5 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:03
Vand/ inchiriez rochie de mireasa Evergreen 1 De la: raluck 10 August 2011 18:10
Vin Vrac de la Crama Murfatlar ptr nunta/botez/restaurant 2 De la: kudika195501 16 Ianuarie 2011 13:21