Setari Cookie-uri

ajutati-ma va rog....se merita?

nush ce sa zic...e mult...sau putin...nu ma pricep..poate sa mi zica cineva...ieri am vb ku o agentie de organizare...nu am eu timp de organizarea nuntii mele..sunt plekata in afara de mult timp muncesc..si nu am timp mai de nimik...m-am gandit sa angajez o firma,,poate e cel mai bine...ca si voi imi doresc o nunta de vis..chiar dak o fak la cort la tara nu conteaza..vreau sa am toate traditiile...mersul la apa...gatitul miresei..ascunsul...fara:ia-ti mireasa ziua buna..ca la melodia aia plang sigur... nu stiu dak se merita eu as incerca ku firma asta...nu vreau sa mi pun soacra sa mi inchirieze ea..un cort dala vechi de armata banci dalea lungi de pomana si mesele la fel..vreau ceva special...desi nu vreau sa i zic soacrei..ca nu o las pe ea sa se ocupe de nunta...face crizee...dar pana la urma bani sunt toti ai mei si nunta e a mea..o fak dupa gustul meu si dupa placul meu..nu trebuie sa ascult la lume..ca aia se face asa aia asa...nu mi da nimeni bani eu o fak din bani mei...nu ma ajuta ku nimik nimeni...sunt foarte stresata..dak o sa iasa bine..sau nu..off doamne si mai e un an pana atunci...ce credetzi fetelor se merita..sa angajez o firma?astept coomenturile voastre va rog da ti-mi un sfat
valentina_brunetzika
Postat pe 4 Septembrie 2009 11:11
buna...si eu am nunta in august 2010 si locuiesc in italia....e adevart e greu sa organizezi o nunta la distanta dar nimic nu e mai frumos decat implicarea ta in pregtiri....daca vrei cateva sfaturi..despre cum reusec eu sa ma descurc.....id-ul meu e: just_a_girl1720....te astept sa vb..pa
elena8820
Postat pe 24 Ianuarie 2010 17:34
tarot_healthy
Postat pe 11 Mai 2010 15:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Intrebare 4 De la: iulika_flore 13 Iulie 2009 11:53
ceva deosebit 2 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:51
mi-am ingropat tatal in ziua in care trebuia sa am logodna 12 De la: grace009421 11 Octombrie 2010 10:36
cum sa ma imbrac la nunta?? 10 De la: cj25har 16 Iunie 2010 15:35
Idei de cadou pentru nunta 7 De la: kudika_1042942 15 Ianuarie 2022 20:31