Setari Cookie-uri

cum credeti ca ar trebi sa actioneze o femeie cand este inselata?

De la: pisyy, la data 2010-04-05 13:31:40Buna fetelor! As dori sa va impartasesc o experienta dureroasa in care am avut de suferit atat eu, in calitate de iubita, caci inca nu suntem casatoriti, cat si cealalta femeie aparuta in peisaj.
Stiu ca el a fost principalul vinovat, caci absolut nimic nu ii pot justifica faptele, stiind ca se afla intr*o relatie, iar acea fata a fost mintita la inceput, nestiind de mine. Aceasta fata despre care va vorbesc presta servicii barbatilor pt bani, iubitul meu afland acest lucru chiar de la ea, care se hotara-se sa-i marturiseasca din prima zi in care se cunoscuse-ra, cu ce se ocupa ea. El a profitat de aceasta situatie si a inceput sa ii ceara bani, sa ii vorbeasca urat, tipa era pt el ca un cont bancar, ea era tipa care platea la restaurant nota, nu numai pt el cat si pt verii si prietenii lui.
In clipa in care eu am aflat de ea, am fost decisa sa pun punct relatiei mele cu el, insa lacrimile lui m-au facut sa cedez, el facandu-ma sa cred ca s-a despartit de ea. Deja tipa aflase de mine, insa doar pt a nu-l pierde, in clipa in care el o suna in prezenta mea,pt a ma convinge ca intreadevar nu mai este nimic intre ei, aceasta fata afirma spusele lui.
Aceasta relatie a celor doi a durat fara ca eu sa banuiesc , aproximativ o luna.
Dupa acea perioada, fata s-a decis sa ma sune si sa-mi spuna ea tot adevarul, si faptul ca nu a mai suportat sa fie mereu pe locul 2, nu mai suporta sa vada cum pt el ea nu conta deloc, il interesau doar banii ei,iar in clipa in care ea refuza sa-i dea bani, el nu o mai cauta cu zilele.
A fost o situatie dureroasa atat pt mine, cat si pt ea....desi poate in clipa in care afla-se de mine, ar fi trebuit sa se retraga, mai ales vazand comportamentul lui fata de ea.Insa nu vreau sa o condamn...doar ea stie probabil de ce a facut asta...poate chiar a simtit ceva pt el, iar doar pt simplu fapt ca era prostituata, nu am vrut sa cred ca nu poate avea sentimente.
Pe mine m-au socat cele spuse de ea, caci niciodata in acesti 3 ani de cand suntem impreuna, nu am vazut in el persoana pe care ea mi-o descria. Cu mine a fost si este total diferit. Insa mi-as dori totusi sa inteleg ce l-a determinat sa faca asta.....Nu-l inteleg...pt ca sincer, el este un tip care sta bine pe plan financiar, nu vad de ce ar fi trebuit sa profite de aceasta fata....
Voi ce parere aveti despre toata situatia asta?

Lasã-l!!! Fugi cât vezi cu ochii!!! Nu se va schimba niciodatã!
iulia_expert
Postat pe 26 Mai 2010 10:16
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 16 Iunie 2010 13:24
In primul rand sa aibe puterea sa dezbata de ce s-a ajuns aici , adica sa vobrasca fata in fata cu sotul. Si deaici totul se decurga intr-o maniera incat sa nu fie tipete , urlete si doar sa incerci sa te mentii. Normal ca nu poti fi calma , dar sa nu se ajunga la situatii de a ne clarifica nimic si de se ajunge la cine stie ce alte scenarii
kudika_17683
Postat pe 28 Octombrie 2013 22:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pentru cei ce cauta local 4 De la: felicia 11 Decembrie 2009 23:43
aranjamente pt masa mirilor 8 De la: cj25har 10 Iunie 2010 11:37
Nunta de agint! 2 De la: pickard 30 Noiembrie 2010 08:46
M-a strigat pe alt nume... 28 De la: sotto 28 Octombrie 2013 22:09
vand rochita,crinolina,juponul, voalul, jarteluta si evantaiul cu 500ron .... si costumul ginerelui,mar 50 la 250ron...negociabile :) 2 De la: petrutza25girl 31 Martie 2014 15:39