Setari Cookie-uri

Ce va deranjeaza la femei?

...vad...
da, este omeneste...pai, daca ti se intampla si esti tentat sa faci aceleasi greseli, inseamna ca nu ai invatat tot, o mai fi ceva...tu stii mai bine...
cotyca
Postat pe 29 Iulie 2010 14:35

pe noi ne caracterizeaza foarte mult acel spirit de turma si cand sunt foarte multi in jurul tau care gresesc parca "esti tentat" sa gresesti si tu! dar ma tin tare nu deageaba imi spune mama"Ioane fi barbat!"
fante_de_dorobanti
Postat pe 29 Iulie 2010 14:42
Imi place topicul asta

Well done Barbie

1. nu-mi plac femile care depind financiar de un barbat
2. nu-mi plac materialistele
3. urasc femeile care se complac intr-o relatie in care nu sunt apreciate si respectate
4. nu-mi plac femeile care umbla cu barbati cu 20 de ani mai bartrani care ele (Monica Columbeanu)
5. nu-mi plac femeile machiate exagerat, siliconate, false


si lista poate continua
_Cryssa_
Postat pe 29 Iulie 2010 14:51

ce bine ca nu ma caracterizeaza acel spirit...eu "gresesc" doar atunci cand vreau
tine-te tare,atunci...dar vezi cat de tare, da? ...sper ca nu te vor deranja incurajarile mele cu:"Ioane fi barbat" atunci cand te paste tentatia ..nu?
cotyca
Postat pe 29 Iulie 2010 14:51
De la: utad, la data 2010-07-29 12:03:41nu-mi plac femeile ce poarta bijuterii excesiv-de aur,vor sa-si arate starea financiara,bogatia,etc,apoi cele care-si iau drept modele bune de urmat vedetele straine si autohtone-daca or fi,si femeile fricoase ca ramin dependente de un barbat sau mai multi si care nu sunt un stare sa-si plateasca facturile

da e si asta o chestie dar uite eu de ex port dar nu pt ca imi arat starea financiara ci pt ca imi place acest metal si e singurul la care nu am alergie
acum on topic femeile sunt ipocrite si mincinoase si sunt capabile de orice numai ca sa tina legate de ele un barbat bogat(chiar daca e un mos libidinos) si apoi se plang ca nu le convine aia si aia la el
cat despre faza cu aurul... multe femei sunt superficiale...
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 14:54
De la: cotyca, la data 2010-07-29 14:51:57
ce bine ca nu ma caracterizeaza acel spirit...eu "gresesc" doar atunci cand vreau
tine-te tare,atunci...dar vezi cat de tare, da? ...sper ca nu te vor deranja incurajarile mele cu:"Ioane fi barbat" atunci cand te paste tentatia ..nu?


deloc! chiar m-ar bucura sa o aud si din gura altcuiva!
fante_de_dorobanti
Postat pe 29 Iulie 2010 14:55
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-29 14:55:20
De la: cotyca, la data 2010-07-29 14:51:57
ce bine ca nu ma caracterizeaza acel spirit...eu "gresesc" doar atunci cand vreau
tine-te tare,atunci...dar vezi cat de tare, da? ...sper ca nu te vor deranja incurajarile mele cu:"Ioane fi barbat" atunci cand te paste tentatia ..nu?


deloc! chiar m-ar bucura sa o aud si din gura altcuiva!

bine,atunci..... multumesc pentru floare.
cotyca
Postat pe 29 Iulie 2010 15:02
De la: yumy, la data 2010-07-29 14:54:52
De la: utad, la data 2010-07-29 12:03:41nu-mi plac femeile ce poarta bijuterii excesiv-de aur,vor sa-si arate starea financiara,bogatia,etc,apoi cele care-si iau drept modele bune de urmat vedetele straine si autohtone-daca or fi,si femeile fricoase ca ramin dependente de un barbat sau mai multi si care nu sunt un stare sa-si plateasca facturile

da e si asta o chestie dar uite eu de ex port dar nu pt ca imi arat starea financiara ci pt ca imi place acest metal si e singurul la care nu am alergie
acum on topic femeile sunt ipocrite si mincinoase si sunt capabile de orice numai ca sa tina legate de ele un barbat bogat(chiar daca e un mos libidinos) si apoi se plang ca nu le convine aia si aia la el
cat despre faza cu aurul... multe femei sunt superficiale...

yumy,ce urat vorbesti despre fomei,nu cumv esti barbat??
mitura
Postat pe 29 Iulie 2010 15:12
De la: mitura, la data 2010-07-29 15:12:21
De la: yumy, la data 2010-07-29 14:54:52
De la: utad, la data 2010-07-29 12:03:41nu-mi plac femeile ce poarta bijuterii excesiv-de aur,vor sa-si arate starea financiara,bogatia,etc,apoi cele care-si iau drept modele bune de urmat vedetele straine si autohtone-daca or fi,si femeile fricoase ca ramin dependente de un barbat sau mai multi si care nu sunt un stare sa-si plateasca facturile

da e si asta o chestie dar uite eu de ex port dar nu pt ca imi arat starea financiara ci pt ca imi place acest metal si e singurul la care nu am alergie
acum on topic femeile sunt ipocrite si mincinoase si sunt capabile de orice numai ca sa tina legate de ele un barbat bogat(chiar daca e un mos libidinos) si apoi se plang ca nu le convine aia si aia la el
cat despre faza cu aurul... multe femei sunt superficiale...

yumy,ce urat vorbesti despre fomei,nu cumv esti barbat??

ai mei le complimentai si eu pe unele domnisoare... pe care nu le suport ce fu un exces de rautate, nu ma stii asa sunt eu mai rea
si de ce sa ne ascundem dupa deget, deopotriva si femeile si barbatii au multe defecte, insa e de bun augur sa incercam sa ni le indreptam
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 15:17
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:17:32
De la: mitura, la data 2010-07-29 15:12:21
De la: yumy, la data 2010-07-29 14:54:52
De la: utad, la data 2010-07-29 12:03:41nu-mi plac femeile ce poarta bijuterii excesiv-de aur,vor sa-si arate starea financiara,bogatia,etc,apoi cele care-si iau drept modele bune de urmat vedetele straine si autohtone-daca or fi,si femeile fricoase ca ramin dependente de un barbat sau mai multi si care nu sunt un stare sa-si plateasca facturile

da e si asta o chestie dar uite eu de ex port dar nu pt ca imi arat starea financiara ci pt ca imi place acest metal si e singurul la care nu am alergie
acum on topic femeile sunt ipocrite si mincinoase si sunt capabile de orice numai ca sa tina legate de ele un barbat bogat(chiar daca e un mos libidinos) si apoi se plang ca nu le convine aia si aia la el
cat despre faza cu aurul... multe femei sunt superficiale...

yumy,ce urat vorbesti despre fomei,nu cumv esti barbat??

ai mei le complimentai si eu pe unele domnisoare... pe care nu le suport ce fu un exces de rautate, nu ma stii asa sunt eu mai rea
si de ce sa ne ascundem dupa deget, deopotriva si femeile si barbatii au multe defecte, insa e de bun augur sa incercam sa ni le indreptam

off ca iar te-ai intimidat cred ca ti se trage de la tumoare,.....cred ca d'aia ai si alergie la alte metale...da mai ales si la limba romana.....usurel...ca nu te mai intelege nimeni!
size_back
Postat pe 29 Iulie 2010 15:22
uite si pisica aeriana ateriza in final
te-au angajat astia de la kudika drept garda mea de corp si eu nu stiam
a si inceva nu mai fii asa de... daca ai ceva de zis cuiva nu-l mai cita la infinit pui mai simplu @
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 15:26
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:26:06uite si pisica aeriana ateriza in final
te-au angajat astia de la kudika drept garda mea de corp si eu nu stiam
a si inceva nu mai fii asa de... daca ai ceva de zis cuiva nu-l mai cita la infinit pui mai simplu @

iete ca mie imi place in mod deosebit sa te citez!
ia vezi ca iar ai inceput sa dai eroare la limba romana..ntz ..ntz nu se cade la cele 2 facultati ale tale!rusinica!
plus ca eu nu te apar da daca tu asta vezi..pot eu ca sa te incurc?
size_back
Postat pe 29 Iulie 2010 15:27
De la: size_back, la data 2010-07-29 15:27:41
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:26:06uite si pisica aeriana ateriza in final
te-au angajat astia de la kudika drept garda mea de corp si eu nu stiam
a si inceva nu mai fii asa de... daca ai ceva de zis cuiva nu-l mai cita la infinit pui mai simplu @

iete ca mie imi place in mod deosebit sa te citez!
ia vezi ca iar ai inceput sa dai eroare la limba romana..ntz ..ntz nu se cade la cele 2 facultati ale tale!rusinica!
plus ca eu nu te apar da daca tu asta vezi..pot eu ca sa te incurc?


eu imi amintesc de 3!
fante_de_dorobanti
Postat pe 29 Iulie 2010 15:54
stati cam prost cu memoria, aveti nevoie de lecitina
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 15:55
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:55:54stati cam prost cu memoria, aveti nevoie de lecitina



acum inteleg ce au useri mai vechi cu tine!oricum imi place ca esti perseverenta!
fante_de_dorobanti
Postat pe 29 Iulie 2010 16:00
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:55:54stati cam prost cu memoria, aveti nevoie de lecitina

d'aia ai ajuns tu sa zici ca a scris vara-ta topicul ala cu facultatile si pe ala cu tumoarea!
ie greu fata sa suferi de amnezie..cred..ca ma uit la ce postezi si e trist!
size_back
Postat pe 29 Iulie 2010 16:00
gresit nu useri mai vechi, ci useri care isi sterg conturile cik pe motiv ca i-ar stresa cineva sunt multi useri vechi pe care ii apreciez aveti mult de munk pana sa ajungeti la nivelul lor
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 16:02
De la: yumy, la data 2010-07-29 16:02:43gresit nu useri mai vechi, ci useri care isi sterg conturile cik pe motiv ca i-ar stresa cineva sunt multi useri vechi pe care ii apreciez aveti mult de munk pana sa ajungeti la nivelul lor



asa fac unii?ce nesimtiti ar putea mai bine sa iti urmeze exemplul sa isi faca cat mai multe conturi!
este greu fata sa ajungem la nivelul lor ...ca nu de alta noi suntem pe o treapta superioara lor...e greu rozo..e greu!
size_back
Postat pe 29 Iulie 2010 16:06
Alta mascareala!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 19:03
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:03:14 Alta mascareala!

da caracteristic kudika
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 19:05
De la: yumy, la data 2010-07-29 19:05:40
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:03:14 Alta mascareala!

da caracteristic kudika


Acum nu te supara, lasand la o parte mistourile si alte alea, stii bine cum ti-ai facut intrarea, aici nu ma refer la faza cu tumora, ci la acele laude, masini, bani, facultati, banci, fara numar, fara numar !
Summer_
Postat pe 29 Iulie 2010 19:10
Fetelor,se poate sa lasati asta deoparte?Va rog!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 19:13
De la: Summer_, la data 2010-07-29 19:10:29
De la: yumy, la data 2010-07-29 19:05:40
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:03:14 Alta mascareala!

da caracteristic kudika


Acum nu te supara, lasand la o parte mistourile si alte alea, stii bine cum ti-ai facut intrarea, aici nu ma refer la faza cu tumora, ci la acele laude, masini, bani, facultati, banci, fara numar, fara numar !

o da sincer nu tin minte, dar am citit si eu cat mijto s-a putut face, daca ma gandesc bine am ramas pe acelasi cont, putin mi-a pasat de ce imagine s-a creat sa spunem dintr-o neglijenta,mi-am asumat totul si nu sunt nici ipocrita si nu fug sa imi fac alte conturi, dupa cum spunea o "don-soara" pe aici ca o teroriza cineva si de aia si-a sters contul sa fim seriosi, pana la urma datorita verisoarei mele ati ras atata, si parerea care o aveti despre mine nu ma intereseaza, doar realitatea conteaza
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 19:16
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:13:51Fetelor,se poate sa lasati asta deoparte?Va rog!

din partea mea da, eu am mai adus doar cateva lamuriri daca cumva folosesc la ceva daca nu ista e
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 19:17
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:37:54Sper ca persoanele care comenteaza pe acest topic sa respecte parerile celorlalti si sa nu se lase cu batai!


Nu-mi plac femeile care :
-vorbesc prea mult, fara sens, fara logica, gen taca-taca precum la coltul strazii
-gasesc un barbat si i se inchina intru totul, uita de prieteni, se izoleaza
-nu au personalitate, accepta niste porci langa ele si nu au curaj sa le dea peste nas sau sa ii paraseasca atunci cand este cazul
-se neglijeaza, uita de ceea ce le place si cedeaza in fata ,,marii iubiri''
-nu au personalitate, nu vor mai mult de la ele insele, de la cel de langa ele
-barfesc, adica barfa aia nasoala care intrece orice limita a bunului simt, orice om mai vorbeste asa un pic, de unul, de altul, dar barfa aia cronica a unor femei e f nasoala
-sunt prea false, exista o specie de femeie care se forteaza sa fie draguta, cu toate ca in gandul ei te injusa sau cine stie ce iti mai zice, genul ala de femeie lipicioasa,pupacioasa, dar falsa rau de tot...daca nu iti place de cineva sau nu il simpatizezi, nu trebuie sa ii arati o simpatie exagerata si falsa, sa il pupi unde apuci, la ce te ajuta ?
Summer_
Postat pe 29 Iulie 2010 19:22
Summer,ai avut ceva de spus,nu gluma!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 19:25
De la: size_back, la data 2010-07-29 16:06:17
De la: yumy, la data 2010-07-29 16:02:43gresit nu useri mai vechi, ci useri care isi sterg conturile cik pe motiv ca i-ar stresa cineva sunt multi useri vechi pe care ii apreciez aveti mult de munk pana sa ajungeti la nivelul lor



asa fac unii?ce nesimtiti ar putea mai bine sa iti urmeze exemplul sa isi faca cat mai multe conturi!
este greu fata sa ajungem la nivelul lor ...ca nu de alta noi suntem pe o treapta superioara lor...e greu rozo..e greu!

iubire ce dor mi-a fost de tine
mihai_frv_1986
Postat pe 29 Iulie 2010 19:28
De care din ele?
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 19:32
De la: yumy, la data 2010-07-29 19:16:34
De la: Summer_, la data 2010-07-29 19:10:29
De la: yumy, la data 2010-07-29 19:05:40
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:03:14 Alta mascareala!

da caracteristic kudika


Acum nu te supara, lasand la o parte mistourile si alte alea, stii bine cum ti-ai facut intrarea, aici nu ma refer la faza cu tumora, ci la acele laude, masini, bani, facultati, banci, fara numar, fara numar !

o da sincer nu tin minte, dar am citit si eu cat mijto s-a putut face, daca ma gandesc bine am ramas pe acelasi cont, putin mi-a pasat de ce imagine s-a creat sa spunem dintr-o neglijenta,mi-am asumat totul si nu sunt nici ipocrita si nu fug sa imi fac alte conturi, dupa cum spunea o "don-soara" pe aici ca o teroriza cineva si de aia si-a sters contul sa fim seriosi, pana la urma datorita verisoarei mele ati ras atata, si parerea care o aveti despre mine nu ma intereseaza, doar realitatea conteaza



Lasand glumele la o parte, fiecare se stie pe sine si trebuie sa ignori comentariile ca sa se termine o data circul...Si de pe contul meu au mai scris altii, dupa care am fost acuzata de tulburari de personalitate si alte alea, si vai cat am suferit...eu nu cred ca are cineva ceva cu tine in mod special, ca unii fac misto, si eu uneori :)), este pt ca perlele acelea scrise de tine au fost amuzante...
Summer_
Postat pe 29 Iulie 2010 19:32
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 19:25:54Summer,ai avut ceva de spus,nu gluma!


Nu am mai scris de ceva vreme, trebuia sa recuperez :p
Am uitat sa zic de cele care folosesc apelativul ,,fata'', mie mi se pare urat, mai ales cand se foloseste obsesiv
Summer_
Postat pe 29 Iulie 2010 19:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mint sau nu la bautura barbatii? 54 De la: Iradiatu_ 6 Octombrie 2009 00:46
Propun un joc!!! 160 De la: desert_plant 14 Octombrie 2009 15:28
pt ceei care merg la spectacolu wwe din bucuresti? 1 De la: alyn27 18 Aprilie 2011 14:25
Relatie tata - fiica... 44 De la: Mayyyyana 15 Mai 2013 10:44
relatii 8 De la: Valy90 23 Aprilie 2011 23:42