Setari Cookie-uri

Ce va deranjeaza la femei?


destul de proasta ziua la care se mai adauga si faptul ca-s alergic la fatarnicie!
multumesc!..............pentru trasul de maneca!
fante_de_dorobanti
Postat pe 30 Iulie 2010 09:07
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-30 09:07:15
destul de proasta ziua la care se mai adauga si faptul ca-s alergic la fatarnicie!
multumesc!..............pentru trasul de maneca!

pentru fatarnicie exista ignoranta, e destul de ieftina si se invata repede....si este mai sanatos, crede-ma...
cu placere...de, ce sa-ti fac daca mi-ai permis sa te trag de maneca...multumesc!
cotyca
Postat pe 30 Iulie 2010 09:25
De la: cotyca, la data 2010-07-30 09:25:14
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-30 09:07:15
destul de proasta ziua la care se mai adauga si faptul ca-s alergic la fatarnicie!
multumesc!..............pentru trasul de maneca!

pentru fatarnicie exista ignoranta, e destul de ieftina si se invata repede....si este mai sanatos, crede-ma...
cu placere...de, ce sa-ti fac daca mi-ai permis sa te trag de maneca...multumesc!


pentru "toate" exista o solutie si uneori este atat de simpla!
ti-am permis tocmai pentru asta, cred ca aveam nevoie de o "constiinta" aici pe forum!
fante_de_dorobanti
Postat pe 30 Iulie 2010 09:53
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-30 09:53:41
De la: cotyca, la data 2010-07-30 09:25:14
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-30 09:07:15
destul de proasta ziua la care se mai adauga si faptul ca-s alergic la fatarnicie!
multumesc!..............pentru trasul de maneca!

pentru fatarnicie exista ignoranta, e destul de ieftina si se invata repede....si este mai sanatos, crede-ma...
cu placere...de, ce sa-ti fac daca mi-ai permis sa te trag de maneca...multumesc!


pentru "toate" exista o solutie si uneori este atat de simpla!
ti-am permis tocmai pentru asta, cred ca aveam nevoie de o "constiinta" aici pe forum!

da...este simpla, insa de multe ori ajungem cam greu la ea...si pentru ca drumul este anevoios se accepta alte solutii mai "usoare"... care intr-un final se dovedesc a fi nemultumitoare....
multumesc pentru "constiinta", dar esti sigur ca merit?
cotyca
Postat pe 30 Iulie 2010 10:17


si de ce nu ai merita-o? eu unul inca nu mi-am pierdut increderea in oameni!
fante_de_dorobanti
Postat pe 30 Iulie 2010 10:20
stiu eu? fiecare are propriul lui sistem de valori...
si stai ca inca n-ai vazut nimic ...
multumesc.
cotyca
Postat pe 30 Iulie 2010 10:54
cam tarziu am descoperit acest topic....
1.vb prea muuult,uneori si prost si fara rost.
2.superficialitatea.
3.dupa castorie,se neglijeaza.daca au si copii,sotul e istorie...!!!
4.ipocrizia
5.dependenta de partener.
6.intrerup (aproape)orice contact cu prietenii.( dupa ce se aseaza la casa lor).....................................
ps...tre'be sa recunoastem ca aceste"defecte"sunt eclipsate de atuurile noastre....si de simplul fapt ca suntem femei....
bloody_queen
Postat pe 17 August 2010 05:41
De la: bloody_queen, la data 2010-08-17 05:41:47cam tarziu am descoperit acest topic....
1.vb prea muuult,uneori si prost si fara rost.
2.superficialitatea.
3.dupa castorie,se neglijeaza.daca au si copii,sotul e istorie...!!!
4.ipocrizia
5.dependenta de partener.
6.intrerup (aproape)orice contact cu prietenii.( dupa ce se aseaza la casa lor).....................................
ps...tre'be sa recunoastem ca aceste"defecte"sunt eclipsate de atuurile noastre....si de simplul fapt ca suntem femei....



Sper ca ceea ce ai scris nu e la modul general:))?
stem_29
Postat pe 17 August 2010 10:36
De la: stem_29, la data 2010-08-17 10:36:21
De la: bloody_queen, la data 2010-08-17 05:41:47cam tarziu am descoperit acest topic....
1.vb prea muuult,uneori si prost si fara rost.
2.superficialitatea.
3.dupa castorie,se neglijeaza.daca au si copii,sotul e istorie...!!!
4.ipocrizia
5.dependenta de partener.
6.intrerup (aproape)orice contact cu prietenii.( dupa ce se aseaza la casa lor).....................................
ps...tre'be sa recunoastem ca aceste"defecte"sunt eclipsate de atuurile noastre....si de simplul fapt ca suntem femei....



Sper ca ceea ce ai scris nu e la modul general:))?

clar nu....dar tre'be sa recunoastem ca mai sunt si specimene de astea....
bloody_queen
Postat pe 17 August 2010 17:06
Ca au uitat sa mai fie feminine, ca exagereaza cu loockul , ca la ele conteaza doar forma si sunt cele mai multe goale de continut , ca vor sa fie ele barbati in locul masculilor, ca vorbesc mult , prost si fara rost.

Postat pe 31 August 2010 22:43
Buna.ce ma deranjeaza pe mine
-vorbesc prea mult,iar cele care nu sunt imbufnate
- AR FACE NUMAI CE VOR
-se victimizeaza singure cand iesi in oras cu ele si li se face un compliment din partea unui barbat e ok,dar daca o femeie iti zambeste tie imediat se supara ca poate acea femeie care ti a zambit ar fi una din amantele tale
-mint de sting apele parca noi suntem idioti nu ne dam seama.
carabincatalinmanuel
Postat pe 11 Octombrie 2010 13:50
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-11 13:50:25Buna.ce ma deranjeaza pe mine
-vorbesc prea mult,iar cele care nu sunt imbufnate
- AR FACE NUMAI CE VOR
-se victimizeaza singure cand iesi in oras cu ele si li se face un compliment din partea unui barbat e ok,dar daca o femeie iti zambeste tie imediat se supara ca poate acea femeie care ti a zambit ar fi una din amantele tale
-mint de sting apele parca noi suntem idioti nu ne dam seama.


cataline da de cine vorbesti tu aici?
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 Octombrie 2010 13:56
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-11 13:56:08
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-11 13:50:25Buna.ce ma deranjeaza pe mine
-vorbesc prea mult,iar cele care nu sunt imbufnate
- AR FACE NUMAI CE VOR
-se victimizeaza singure cand iesi in oras cu ele si li se face un compliment din partea unui barbat e ok,dar daca o femeie iti zambeste tie imediat se supara ca poate acea femeie care ti a zambit ar fi una din amantele tale
-mint de sting apele parca noi suntem idioti nu ne dam seama.


cataline da de cine vorbesti tu aici?

cu vocile care nu ii dau pace!
size_back
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:01
De la: size_back, la data 2010-10-11 14:01:39
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-11 13:56:08
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-11 13:50:25Buna.ce ma deranjeaza pe mine
-vorbesc prea mult,iar cele care nu sunt imbufnate
- AR FACE NUMAI CE VOR
-se victimizeaza singure cand iesi in oras cu ele si li se face un compliment din partea unui barbat e ok,dar daca o femeie iti zambeste tie imediat se supara ca poate acea femeie care ti a zambit ar fi una din amantele tale
-mint de sting apele parca noi suntem idioti nu ne dam seama.


cataline da de cine vorbesti tu aici?

cu vocile care nu ii dau pace!


sunt de-a dreptul uimit pentru ca domnul abea testeaza primii fiori ai unei iubiri demne de romeo si julieta! dar ce-mi vad "ochisorii" din destele lui se revarsa numai venin! oare de vina sa fie juna ce tocmai a indragit-o?
fante_de_dorobanti
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:05
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-11 14:05:28
De la: size_back, la data 2010-10-11 14:01:39
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-10-11 13:56:08
De la: carabincatalinmanuel, la data 2010-10-11 13:50:25Buna.ce ma deranjeaza pe mine
-vorbesc prea mult,iar cele care nu sunt imbufnate
- AR FACE NUMAI CE VOR
-se victimizeaza singure cand iesi in oras cu ele si li se face un compliment din partea unui barbat e ok,dar daca o femeie iti zambeste tie imediat se supara ca poate acea femeie care ti a zambit ar fi una din amantele tale
-mint de sting apele parca noi suntem idioti nu ne dam seama.


cataline da de cine vorbesti tu aici?

cu vocile care nu ii dau pace!


sunt de-a dreptul uimit pentru ca domnul abea testeaza primii fiori ai unei iubiri demne de romeo si julieta! dar ce-mi vad "ochisorii" din destele lui se revarsa numai venin! oare de vina sa fie juna ce tocmai a indragit-o?


si el care voia sa para virgin in ale dragostei!
size_back
Postat pe 11 Octombrie 2010 14:11
Barbie...cu topicul aceasta, mi-ai pus mingea la fileu!
Ce nu-mi place la femei.
Pai in primul rand, nu-mi place cand nu mai sunt femei. Cand se neglijeaza pe ele insile. Cand se ingropa in batranete inainte de vreme. Cand uita sa mai rada, sa mai danseze, sa iasa sambata seara la o cina, ca sunt prea obosite... Cand se plafoneaza doar la doua pozitii sexuale -misionarul si pe la spate, s`alea cu chiu-cu-vai.
Nu-mi place cand devin paranoice in gelozie, si "spinteca" telefonul barbatului, pe ascuns. Cand cotrobaie prin borseta. Cand devin pisaloage. Nu-mi place cand dupa ani si ani, iti mai amintesc ca n`au uitat ca ai inselat-o odata cu "rupta aia. Sau ma rog, isi inchipuie ca ai facut-o, si te acuza pe nedrept.
In alta ordine de idei; Nu-mi place cand uita ca, simplitatea, inteligenta si naturaletea este punctul forte de atractie la o femeie. Nu-mi plac cele "boite" mult, prost si fara rost. Nu-mi plac crizatele -de orice motive. Nu-mi plac tacutele (incuiatele). Nu-mi plac habotnicele in credinta -cele care vad chipul Domnului in toate umbrele, si se bat cu capul de toate icoanele reale si inchipuite. Nu-mi plac bijuteriile in exces. Nu-mi plac tatuajele pe brate sau pe sani.
Nu-mi plac sclifositele, infumuratele, sau cele ce isi dau mai multa importanta, decat ar cere statutul lor.

...
100101
Postat pe 11 Octombrie 2010 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadou pentru baieti..pls sfaturi 23 De la: lucic07 22 Mai 2009 12:20
Adoptia unui copilas 13 De la: alexandragru 21 Februarie 2016 17:32
De ce dragostea trebuie sa doara? 38 De la: kudika108012 20 Ianuarie 2010 19:15
dati-mi un sfat 4 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 10:44
Noaptea alba... 9 De la: uitarea_aducerii_aminte 14 Mai 2009 13:21