Setari Cookie-uri

Ce va deranjeaza la femei?

mey stiu ca nimeni nu are nimic cu mine
pe mine ma amuza foarte mult kudika, dar o referitor la chestia cu ipocrizia....sunt multe.. pe aici care isi fac conturi....si si le sterg chipurile ca erau terorizate ce chestie...imp e sa ne simtim bine
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 19:38
ce nu-mi place mie la femei?
-uneori au o manie teribila de a se lasa in voia sortii sau dupa cum zic parintii sau altii-in legatura cu sortitul sau cu un simplu prieten
-au tendinta de a exagera o dureruta mica..si devine ditamai dureroiu' de te intrebi cum de poate suferi atat
-cele care dupa ce au copii mari, inca suporta bataile si alte scheme de la sotul "mult iubit", desi si copii le zic "nu are rost"
-cele care barfesc de te ia groaza-cred ca pt ele s-au facut abonamentele romtelecom
-cele care iti sunt prietene de fatada...
care iti zic "iti sta bine cu fusta asta" desi nu ar purta-o nici in cosmarurile lor..dar zambesc fals(mama mama ce prietenie "adanca si devotata")
-cele care desi te-au chemat cu ele la o cafea si se gasesc cu alta uita ca existi si asisti la niste 2 h in care o iei la goana-de invizibilitate
-cele care sunt egoiste, false si cicalitoare
-"mamele rigide"
-"moralitatea" fata de alte femei, la aceleasi greseli comise candva in tinerete, acum sunt lupi moralisti...
dragon_fly88
Postat pe 29 Iulie 2010 19:38
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-29 19:38:30ce nu-mi place mie la femei?
-uneori au o manie teribila de a se lasa in voia sortii sau dupa cum zic parintii sau altii-in legatura cu sortitul sau cu un simplu prieten
-au tendinta de a exagera o dureruta mica..si devine ditamai dureroiu' de te intrebi cum de poate suferi atat
-cele care dupa ce au copii mari, inca suporta bataile si alte scheme de la sotul "mult iubit", desi si copii le zic "nu are rost"
-cele care barfesc de te ia groaza-cred ca pt ele s-au facut abonamentele romtelecom
-cele care iti sunt prietene de fatada...
care iti zic "iti sta bine cu fusta asta" desi nu ar purta-o nici in cosmarurile lor..dar zambesc fals(mama mama ce prietenie "adanca si devotata")
-cele care desi te-au chemat cu ele la o cafea si se gasesc cu alta uita ca existi si asisti la niste 2 h in care o iei la goana-de invizibilitate
-cele care sunt egoiste, false si cicalitoare
-"mamele rigide"
-"moralitatea" fata de alte femei, la aceleasi greseli comise candva in tinerete, acum sunt lupi moralisti...


Multumesc pentru raspuns!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 19:49
corzile vocale...nu lumbutza..numai faptul ca au fost dotate cu corzi vocale
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 29 Iulie 2010 19:53
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-07-29 19:53:46corzile vocale...nu lumbutza..numai faptul ca au fost dotate cu corzi vocale

o da limba o folosesti pt orale
femeile sunt atata de simpatice prin felul lor de a fii, ma deranjeaza cand nu sunt naturale
mihai_frv_1986
Postat pe 29 Iulie 2010 19:56
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:37:54Sper ca persoanele care comenteaza pe acest topic sa respecte parerile celorlalti si sa nu se lase cu batai!


Cu riscul de a supara pe unele ...
sunt femeie si nu o sa ma apuc acum sa fac o lista cat China cu defectele femeii..la ce bun?ar insemna sa improsc cu noroi in semenele mele(seamana putin cu barfa pe care o criticati de zor p'aici)
sunt foarte curioasa daca cineva ar deschide un topic cu defectele barbatilor cati reprezentanti s-ar inghesuii sa se critice reciproc
sper ca nu am suparat pe nimeni
Ame_ly
Postat pe 29 Iulie 2010 21:11
De la: Ame_ly, la data 2010-07-29 21:11:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:37:54Sper ca persoanele care comenteaza pe acest topic sa respecte parerile celorlalti si sa nu se lase cu batai!


Cu riscul de a supara pe unele ...
sunt femeie si nu o sa ma apuc acum sa fac o lista cat China cu defectele femeii..la ce bun?ar insemna sa improsc cu noroi in semenele mele(seamana putin cu barfa pe care o criticati de zor p'aici)
sunt foarte curioasa daca cineva ar deschide un topic cu defectele barbatilor cati reprezentanti s-ar inghesuii sa se critice reciproc
sper ca nu am suparat pe nimeni

mai sa stii ca barfa e nasoala...
parca uneori nu se vede gunoiul din gradina si ochiul tau..in schimb..il vezi pe al altora..ce o fi frumos?
macar recunoastem unde gresim-si poate ne corectam macar putin..
cat despre cat si-ar raspunde si vedea defectele..normal ca ar fi mai putini...
dragon_fly88
Postat pe 29 Iulie 2010 21:16
Ame_ly,pe mine una nu m-ai suparat,fiecare isi spune parerea!Exista si un topic cu "Ce va deranjeaza la barbatii din ziua de azi?" daca nu vrei sa improsti cu noroi in ele ci in ei! Aici nu prea comenteaza barbatii pentru ca sunt cam putini pe forumul asta.
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 21:18
De la: Ame_ly, la data 2010-07-29 21:11:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:37:54Sper ca persoanele care comenteaza pe acest topic sa respecte parerile celorlalti si sa nu se lase cu batai!


Cu riscul de a supara pe unele ...
sunt femeie si nu o sa ma apuc acum sa fac o lista cat China cu defectele femeii..la ce bun?ar insemna sa improsc cu noroi in semenele mele(seamana putin cu barfa pe care o criticati de zor p'aici)
sunt foarte curioasa daca cineva ar deschide un topic cu defectele barbatilor cati reprezentanti s-ar inghesuii sa se critice reciproc
sper ca nu am suparat pe nimeni

toti avem defecte imp e sa ni le indreptam
yumy
Postat pe 29 Iulie 2010 21:20
De la: Ame_ly, la data 2010-07-29 21:11:27
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:37:54Sper ca persoanele care comenteaza pe acest topic sa respecte parerile celorlalti si sa nu se lase cu batai!


Cu riscul de a supara pe unele ...
sunt femeie si nu o sa ma apuc acum sa fac o lista cat China cu defectele femeii..la ce bun?ar insemna sa improsc cu noroi in semenele mele(seamana putin cu barfa pe care o criticati de zor p'aici)
sunt foarte curioasa daca cineva ar deschide un topic cu defectele barbatilor cati reprezentanti s-ar inghesuii sa se critice reciproc
sper ca nu am suparat pe nimeni


Nu ai suparat pe nimeni, insa eu consider nu trebuie sa fim solidari fata de defecte, nu trebuie sa ne facem ca ploua !
Summer_
Postat pe 29 Iulie 2010 21:24
la femei ma deranjeaza:
- mainile neingrijite
- pantofii "obositi"
- bijuteriile masive , bijuteriile in exces
- hainele fara decolteu
- coafurile fara eleganta
- ceasurile mari pe mana (de fapt ceasurile in general)
- fardare excesiva
- parfumurile ieftine
-.....la igiena cred ca nu face referire topicul
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:25
Kyru,multumesc pentru raspuns!Topicul face referire la tot ce va deranjeaza!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 21:29
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:47:55Ce ma deranjeaza pe mine?
1.nu mai au grija de ele dupa casatorie
2.sunt mult prea plangacioase
3.cand apare un copil uita de barbatul de langa ele
Ma opresc aici deocamdata!


daca tu ai parerea asta despre femei, sa n-ai nici o pretentie de la mine!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iulie 2010 21:30
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 21:18:21Ame_ly,pe mine una nu m-ai suparat,fiecare isi spune parerea!Exista si un topic cu "Ce va deranjeaza la barbatii din ziua de azi?" daca nu vrei sa improsti cu noroi in ele ci in ei! Aici nu prea comenteaza barbatii pentru ca sunt cam putini pe forumul asta.


aaa nu vreau sa dau in ei dragutii de barbati
din curiozitate o sa caut acel topic..sunt curioasa din putini cati sunt pe forum cati au comentat p'acolo
iar voi fetelor toate sunteti minunate asa sa stiti si sa nu va multumiti niciodata cu mai putin decat meritati !!!
Ame_ly
Postat pe 29 Iulie 2010 21:30
...am uitat ceva -ca tot suntem in sezonul estival, bronzarea aia artificiala, de fapt spoire cu creme lotiuni! adica a umbla cu cioara vopsita.
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:30
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 21:18:21Ame_ly,pe mine una nu m-ai suparat,fiecare isi spune parerea!Exista si un topic cu "Ce va deranjeaza la barbatii din ziua de azi?" daca nu vrei sa improsti cu noroi in ele ci in ei! Aici nu prea comenteaza barbatii pentru ca sunt cam putini pe forumul asta.


aaa nu vreau sa dau in ei dragutii de barbati
din curiozitate o sa caut acel topic..sunt curioasa din putini cati sunt pe forum cati au comentat p'acolo
iar voi fetelor toate sunteti minunate asa sa stiti si sa nu va multumiti niciodata cu mai putin decat meritati !!!
Ame_ly
Postat pe 29 Iulie 2010 21:31
De la: Barbie30, la data 2010-07-29 11:47:55Ce ma deranjeaza pe mine?
1.nu mai au grija de ele dupa casatorie
2.sunt mult prea plangacioase
3.cand apare un copil uita de barbatul de langa ele
Ma opresc aici deocamdata!


daca tu ai parerea asta despre femei, sa n-ai nici o pretentie de la mine!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Iulie 2010 21:32
...am uitat ceva -ca tot suntem in sezonul estival, bronzarea aia artificiala, de fapt spoire cu creme lotiuni! adica a umbla cu cioara vopsita.
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:32
...am uitat ceva -ca tot suntem in sezonul estival, bronzarea aia artificiala, de fapt spoire cu creme lotiuni! adica a umbla cu cioara vopsita.
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:32
...am uitat ceva -ca tot suntem in sezonul estival, bronzarea aia artificiala, de fapt spoire cu creme lotiuni! adica a umbla cu cioara vopsita.
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:35
...am uitat ceva -ca tot suntem in sezonul estival, bronzarea aia artificiala, de fapt spoire cu creme lotiuni! adica a umbla cu cioara vopsita.
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 21:35
ce misto merge kudika, zici ca suntem cu totii balbaiti
miss_darine
Postat pe 29 Iulie 2010 21:37
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 21:39
De la: miss_darine, la data 2010-07-29 21:37:56 ce misto merge kudika, zici ca suntem cu totii balbaiti


macar m-am linistit acum ca nu de la mine era buba , deja ma pregateam sufleteste sa dau maine telefon la astia cu internetul
_calandrinon_
Postat pe 29 Iulie 2010 22:08
io am vrut sa postez doar o data. kudika asta-i de vina...
100101
Postat pe 29 Iulie 2010 22:09
Kyru,tie ti-a iesit de minune!
Barbie30
Postat pe 29 Iulie 2010 22:10
De la: dragon_fly88, la data 2010-07-29 19:38:30ce nu-mi place mie la femei?

-"moralitatea" fata de alte femei, la aceleasi greseli comise candva in tinerete, acum sunt lupi moralisti...


fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff corect

Dar asta nu se intampla numai cu pensionarele.

Pe mine ma distreaza cel mai mult parasutele care sunt lupi moralisti cand e vorba de alte parasute :)
ilovethisgame
Postat pe 29 Iulie 2010 22:17
Ma enerveaza foarte tare ca unele femei (majoritatea), dupa casatorie nu mai pastreaza la fel relatiile cu prietenele, mai ales cu cele necasatorite ... E ciudat tare cum barbatii sunt mai destepti si pastreaza in continuare aceleasi relatii cu prietenii iar la femei totul se schimba. Barbatii casatoriti stiu sa se mai intalneasca la un fotbal uneori "ca baietii", femeile nu mai ies in oras "ca fetele". Asta nu-mi place la femei... Dupa ce se casatoresc se multumesc sa mai bea o cafea cand si cand cu prietena, si asta acasa la cea casatorita, nu in oras, o plimbare in parc sau o zi la plaja doar cu prietena e ceva aproape inexistent chiar si atunci cand sotul nu e acasa,e la munca, deci nu ar avea de ce sa "sufere" el sa se simta abandonat.
Uneori am impresia ca s-ar feri ca prietena sa nu-i fure barbatul....Scarbos!!!!!!
anutzzaa
Postat pe 30 Iulie 2010 02:29
Ca cele slabe cand stau deasupra iti provoaca dureri de pube si cateodata te pot intzepa cu sacru',coocigele in gonade
Mr_S
Postat pe 30 Iulie 2010 02:40
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-07-29 15:54:13
De la: size_back, la data 2010-07-29 15:27:41
De la: yumy, la data 2010-07-29 15:26:06uite si pisica aeriana ateriza in final
te-au angajat astia de la kudika drept garda mea de corp si eu nu stiam
a si inceva nu mai fii asa de... daca ai ceva de zis cuiva nu-l mai cita la infinit pui mai simplu @

iete ca mie imi place in mod deosebit sa te citez!
ia vezi ca iar ai inceput sa dai eroare la limba romana..ntz ..ntz nu se cade la cele 2 facultati ale tale!rusinica!
plus ca eu nu te apar da daca tu asta vezi..pot eu ca sa te incurc?


eu imi amintesc de 3!

"Ioane fii barbat"...nu femeie...cam mult pentru o singura zi, totusi cred ca ieri ai avut o zi proasta,nu?
cotyca
Postat pe 30 Iulie 2010 08:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
14 Februarie... 14 De la: ionelaela 14 Februarie 2010 22:21
ce parere aveti despre fetele care lucreaza in cazino-uri? 86 De la: Arnaxela 3 Octombrie 2013 08:59
am nevoie de un sfat....urgent!!! 21 De la: adina_black 9 Octombrie 2009 14:49
relatie pe duca... 3 De la: Ralukiss 27 Februarie 2009 21:24
Chaque atome de silence / Est la chance d'un fruit pur ( Valery) 10 De la: luckyyyLuke 24 Martie 2009 09:50